Esileht Hobinurk Reserved e-poest ostmine :-(

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Reserved e-poest ostmine :-(

Postitas:
Kägu

Üritasin teha ostu reserved e-poest. pangalingiga maksmise võimalust ei leidnud, klienditeenindus soovitas telefonis, et valiksin trustlyga maksmise, et seal saab kasutada pangalinke. ok tegin siis nii, valisin swedbanki ja id-kaardiga sisselogimise. mis aga kohutavalt imelik oli, oli see, et mulle tuli ette nagu trustly/reserved tahab saada juurdepääsu korraga 3-le minuga seotud kontole: tavaliselte kontole, invsteeimiskontole ja… firma kontole. kuna polnud kuskil ka võimalust ise valida, mis kontolt makse läheb (kas tõesti kõigil 3-lt kontolt korraga?), siis tühistasin edasise tegevuse ja ostmise pooleli (hiljem anulleerisin ka tellimuse).

Tahaks küsida, neilt kes reserved lehelt varem ostnud, kas selline asi ongi neil tavaline? kas ja kuidas üldse saaks sealt poest turvaliselt osta?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saab ikka seal valida, milliselt arvelt soovid, et makse võetakse. Tulevadki kõik sinu nimega seotud kontod ja sealt vajutad soovitule ja sealt läheb makse edasi, kohe kindlasti mitte kõigilt.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on tavaline – mul tihti sisse logides küsib kas minu/lapse kontoga jätkata ja seejärel tulevad 4 erinevat konto valikut. Olen mõlemat kohanud – nii seda, et alguses teen sobivale linnukese kui seda, et konto sai valida hiljem pärast pini. Ostsin täna just mohito poest, sama mis reserved ja maksin trustlyga, aga nüüd tagantjärgi ei mäleta – pin pidin küll rohkem panema kui muidu… võimalik, et küsiski konto valikut viimasena.

Küll aga peaks olema võimalik ka krediitkaardi andmetega maksta? Need ju nii pmts igal deebetkaardil nüüd olemas.

Teine variant kui kahtlen siis maksan läbi paypali. Mõnikord ka Eesti poodides kui see lihtsam-mugavam on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üritasin teha ostu reserved e-poest. pangalingiga maksmise võimalust ei leidnud, klienditeenindus soovitas telefonis, et valiksin trustlyga maksmise, et seal saab kasutada pangalinke. ok tegin siis nii, valisin swedbanki ja id-kaardiga sisselogimise. mis aga kohutavalt imelik oli, oli see, et mulle tuli ette nagu trustly/reserved tahab saada juurdepääsu korraga 3-le minuga seotud kontole: tavaliselte kontole, invsteeimiskontole ja… firma kontole. kuna polnud kuskil ka võimalust ise valida, mis kontolt makse läheb (kas tõesti kõigil 3-lt kontolt korraga?), siis tühistasin edasise tegevuse ja ostmise pooleli (hiljem anulleerisin ka tellimuse). Tahaks küsida, neilt kes reserved lehelt varem ostnud, kas selline asi ongi neil tavaline? kas ja kuidas üldse saaks sealt poest turvaliselt osta?

Ükskõik kust lehelt ostad, lööb su kontod ju ette. Sa pole võib-olla märganud. Ma saan küll alati valida, kas arvelduskontolt, krediitkaardilt, juhul kui olen eraisiku valinud maksjaks.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ükskõik kust lehelt ostad, lööb su kontod ju ette. Sa pole võib-olla märganud. Ma saan küll alati valida, kas arvelduskontolt, krediitkaardilt, juhul kui olen eraisiku valinud maksjaks.

kui pangalingiga panka sisse logida, siis saan panga rippmenüüst valida tõesti, mis kontolt maksta tahan.

aga see, et mulle mingil minu jaoks tundmatul saidil viskas ette ingl keelne kiri, et tuleb trustly-l anda juurdepääs oma 3 kontole, see tundus kahtlane ja ebaturvaline.

igaljuhul aitähh selgituste eest, aga peale väikest järelemõtlemist surfasin netis veel ja leidsin ka ühe eesti poeketi kodulehelt sarnase toote ja tellisin sealt. 3€ tuli kallim, aga ma ei pea paanitsema, et mu pangakontole keegi võõras sisse häkib 😛

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kuna polnud kuskil ka võimalust ise valida, mis kontolt makse läheb (kas tõesti kõigil 3-lt kontolt korraga?), siis tühistasin edasise tegevuse ja ostmise pooleli (hiljem anulleerisin ka tellimuse).

On ikka küll, rippmenüüst.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ükskõik kust lehelt ostad, lööb su kontod ju ette. Sa pole võib-olla märganud. Ma saan küll alati valida, kas arvelduskontolt, krediitkaardilt, juhul kui olen eraisiku valinud maksjaks.

kui pangalingiga panka sisse logida, siis saan panga rippmenüüst valida tõesti, mis kontolt maksta tahan.

aga see, et mulle mingil minu jaoks tundmatul saidil viskas ette ingl keelne kiri, et tuleb trustly-l anda juurdepääs oma 3 kontole, see tundus kahtlane ja ebaturvaline.

igaljuhul aitähh selgituste eest, aga peale väikest järelemõtlemist surfasin netis veel ja leidsin ka ühe eesti poeketi kodulehelt sarnase toote ja tellisin sealt. 3€ tuli kallim, aga ma ei pea paanitsema, et mu pangakontole keegi võõras sisse häkib ????

Ikka ja alati kuvab kõiki su olemasolevaid kontosid. See kuidas seda kontot nüüd valida on tõesti erinev – kas viskab kõik kohe ette või saad kontole klikkides seda muuta.

Trustly on 2008 aastat tegutsev firma, päris mitmed kasutavad seda – see umbes sama nagu maksekeskus, seb pakub on makselahendust jne. Kõigil erinevad disainid, osadel lehtedel tõesti lööb keele inglise keele peale (seda mul ka muudega juhtunud, nt swedi maksevorm järku inglise keelele läinud). Lehe turvalisust saab ka http lehe algusest ikoonilt vaadata.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Hobinurk Reserved e-poest ostmine :-(