Esileht Ajaviite- ja muud jutud Reset e-pood

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Reset e-pood

Postitas:
Kägu

Kas on kogemusi sealt tellimisega?Endal negatiivne kogemus.Kaupa tellides oli märgitud tarneajaks 3-5 päeva.Mida pole on kaup.Olen oodanud nüüdseks 2 nädalat ja asja uurides sain vastuseks, et neil pole kaup kesklattu jõudnud ja pean veel ootama kuulõpuni.Nemad ise minuga ühendust pole võtnud ega teavitanud, et tarne hilineb.Kui midagi teada tahan, peab ise kirjutama ja taga ajama.Kas olen ainuke või on ennemgi esinenud sellist käitumist?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas on kogemusi sealt tellimisega?Endal negatiivne kogemus.Kaupa tellides oli märgitud tarneajaks 3-5 päeva.Mida pole on kaup.Olen oodanud nüüdseks 2 nädalat ja asja uurides sain vastuseks, et neil pole kaup kesklattu jõudnud ja pean veel ootama kuulõpuni.Nemad ise minuga ühendust pole võtnud ega teavitanud, et tarne hilineb.Kui midagi teada tahan, peab ise kirjutama ja taga ajama.Kas olen ainuke või on ennemgi esinenud sellist käitumist?

Jeerum, kuu lõpuni on ju nii palju aega! Kui just toote juures mingit märget polnud, et tarneaeg on sel tootel nii pikk, siis oleks mu meelest see nüüd alus tehingust taganemiseks. Kui nad nõus ei ole, siis peab tarbijakaitsesse pöörduma. Muidugi, kui sul on aega nii kaua oodata, siis võid ju head nägu teha, lootuses, et nad ikka päriselt ka on selle toote tellinud ega plaani sind üle lasta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

jap, minul hiljuti sama kogemus, mis teemaalgatajal. Lahenes selliselt, et olin nõus vahetama toote analoogse vastu, mis oli sel hetkel kesklaos olemas. Aga mind pahandas samuti see, et minuga ise ühendust ei võetud. Enam väga ei tahaks sealt tellida.
Siiski….eelmisel aastal, tellisin ka sealt ja sain kauba kiirelt kätte. Seega nii ja naa

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üritasin ka sealt tellida, aga ei õnnestunud. Kodulehel näitas, et soovitud kaup on laos ja tarne 3-7 päeva vms. Sooritasin ostu ja mõne päeva pärast sain meili, et antud kaup on kesklaost otsas, valigu ma midagi muud. Soovisin siis sama toodet teises värvitoonis (andsin kaks varianti), aga selgus, et ka neid ei ole laos, kuigi kodulehel rippusid endiselt üleval ja märkega “laos”. Ühesõnaga ühtki toodet reaalselt polnud, mida soovisin. Õnneks sain koheselt raha tagasi kui selleks soovi avaldasin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen korra tellinud ja ilusti kiirelt kätte saanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oli väga hiljuti täpselt sama juhus reset.ee-ga! Minu tootel oli tarneaeg 1-3 tööpäeva, kui see aeg möödus, siis kirjutasin neile, et kuhu mu kaup jääb. Vastus tuli, et oi meil on see kaup laost otsa saanud ja äkki soovite sarnase toote vastu vahetada. Kusjuures see sama toode oli veel ka nädal-kaks hiljem seal lehel üleval kirjaga, et 1-3 tööpäeva jooksul saad selle kätte. Oma makstud raha sain 5 tööpäeva möödudes tagasi. Mind samuti ärritas, et ma ise pidin uurima, et kuhu mu kaup jääb, mitte nemad ei võtnud viisakalt ühendust, et vabandame meil kodukal vananenud info vms.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olemas sama kogemus selle aasta suvest.

Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Reset e-pood