Esileht Tasuta teated Restoran “Pohmell”

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Restoran “Pohmell”

Postitas:

Teema suletud. Perekool.ee Foorumis on keelatud:

4.8. omavoliline kooskõlastamata reklaam.

Perekooli Moderaator

+10
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.

Selliseiд urkaid on terve Kopli ja Lasnamägi täis. Kui sa isegi ei oska menüüd koostada pole mõtet oma aega ja ressursse raisata ilmselgele läbikukkumisele.

+10
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.03 18:23; 07.04 13:08;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Aga restod on ju suletud? Samuti baarid-ööklubid, kust kunagi võis pohmelli saada?
Õnneks on põlvkondi, kes ööelu veel mäletavad…. Nuuks!!!

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Retoran pohmell on tegelikult täiesti olemas, selle nimi on Wolt 😀

Sealtkaudu McDonalds ajab asja ära pohmelliga. Või Peetri pizza. Või mõni kebabiputka.

Aga muidu tore mõte, küsimustikule vastasin.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See restorani nimeidee pole suurem asi – umbes nagu Õllesummer, loob vägisi seose teatud laadi kontingendiga ja võib peletada eemale nii mõnegi kliendi, kes muidu tuleks uudistama, aga juba eos tekib tunne ja eelarvamus, et tegu on alksilõhnaste osside tiksumispaigaga.

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.

Pange nimeks midagi neutraalsemat, näiteks “Teine Päev”.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina alkot ei joo aga seljankat tahaks. Tänu nimele tõesti kaotate potensiaalse kliendi. Nojah, ega vist hulkem kui eeldad normaalset kohta ja sisse minnes on seal “teise päeva” tüübid.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Restoran ja pohmell ei käi kokku. PohmaPubi, pohmaklubi vms

Mida tähendab ehk  sisaldab tummine kodune seljanka?

Ketšup on friikate juures, mitte ketchup.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga restod on ju suletud? Samuti baarid-ööklubid, kust kunagi võis pohmelli saada?

Õnneks on põlvkondi, kes ööelu veel mäletavad…. Nuuks!!!

Loe teemasid – Perekooli naised lakuvad iga issanda päev kodus. Pereliikmed-tuttavad-kolleegid jne nende haisust, muutunud käitumisest ja pundunud näost muidugi aru ei saa (nende väitel), ilmselt varjavad siis ka hommukust vesist südant. “Kokapoisid” tunduvad kah joomise ja hommikuste isudega kursis olevat. Mulle peaks peale makstama, et läheksin nii labase nimega sööklasse “kodust seljankat” sööma.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga restod on ju suletud? Samuti baarid-ööklubid, kust kunagi võis pohmelli saada?

Õnneks on põlvkondi, kes ööelu veel mäletavad…. Nuuks!!!

Loe teemasid – Perekooli naised lakuvad iga issanda päev kodus. Pereliikmed-tuttavad-kolleegid jne nende haisust, muutunud käitumisest ja pundunud näost muidugi aru ei saa (nende väitel), ilmselt varjavad siis ka hommukust vesist südant. “Kokapoisid” tunduvad kah joomise ja hommikuste isudega kursis olevat. Mulle peaks peale makstama, et läheksin nii labase nimega sööklasse “kodust seljankat” sööma.

Küll nüüd siin koroona ajal neid eliitlillekesi perekooli siginenud. Iuuu ja viuuu ees ja taga.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, aga see kõik kokku kõlab kuidagi väga mitte apetiitselt. Kui mul pohmakas, siis toidukoha nimi  Pohmell tahaks vältida. Ja pigem tellin hea pitsa vms, aga mingi keeduviiner ja hapukurgi vesi, jääb ära. Et see kontseptsioon kuidagi lonkab.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, et teised inimesed pohmelliga süüa tahavad. Mul just magu ei taha midagi siis vastu võtta. Keefir, värska ja banaan on minu pohmellimenüü.

Ja eriti arusaamatu on minu jaoks peaparandamine – kui ma pohmakahommikul isegi mõtlen alkoholi peale, siis läheb süda pahaks. Mul on pohmaka ajal hoopis selline “ma ei joo mitte kunagi enam tilkagi alkoholi” tunne.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maire Aunastele kuluks täna küll sellest z”restoranist” läbi astuda. Eks see ” selliste” kogunemisekohaks saakski olema. Nagu “Varblase” baar vms.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.03 18:23; 07.04 13:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks hetk tahaks kartulikrõpse, aga samas neelud käivad koduse seljanka järele.

Sul pole pohmellist absoluutselt mingit aimugi.

Kartulikrõpsud pohmellihommikul – halloo, no mine ravile.
Seljanka on samuti küsitav. See meil siin levinud variant sisaldab liiga palju mingit vorstisaasta jne tundliku mao jaoks.

Äärmisel juhul tuleks kõne alla borš. Isegi Põltsamaa purgikas on täiesti talutav asi, ei pea kuhugi restosse ronimagi.
Või siis mitmed ka küüslauku ja tšillit sisaldavad toidud, näiteks tiigerkrevetid tšilli ja küüslauguga, neid muidugi poest valmistoiduna ei saa.

Oma keniaalne vaimusünnitis “Restoran Pohmell” unusta samuti ära. Ma isegi pohmelliga ei tahaks sellises kohas süüa.

Ja kõige tähtsama asja – peaparandus – sa unustasid samuti ära. Kasvõi bloody mary oma elutähtsate komponentidega sobib. Äärmisel juhul ka gin tooniku või viski ginger alega.
Puhas viin, õlu jne on suht välistatud.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks hetk tahaks kartulikrõpse, aga samas neelud käivad koduse seljanka järele.

Sul pole pohmellist absoluutselt mingit aimugi.

Kartulikrõpsud pohmellihommikul – halloo, no mine ravile.

Seljanka on samuti küsitav. See meil siin levinud variant sisaldab liiga palju mingit vorstisaasta jne tundliku mao jaoks.

Äärmisel juhul tuleks kõne alla borš. Isegi Põltsamaa purgikas on täiesti talutav asi, ei pea kuhugi restosse ronimagi.

Või siis mitmed ka küüslauku ja tšillit sisaldavad toidud, näiteks tiigerkrevetid tšilli ja küüslauguga, neid muidugi poest valmistoiduna ei saa.

Oma keniaalne vaimusünnitis “Restoran Pohmell” unusta samuti ära. Ma isegi pohmelliga ei tahaks sellises kohas süüa.

Ja kõige tähtsama asja – peaparandus – sa unustasid samuti ära. Kasvõi bloody mary oma elutähtsate komponentidega sobib. Äärmisel juhul ka gin tooniku või viski ginger alega.

Puhas viin, õlu jne on suht välistatud.

Tead, inimeste isud on pohmelliga ikka väga erinevad. Mõni ei taha üldse peale vee midagi, aga mulle istuvad siis just võimalikult vürtsikad ja soolased asjad.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 15:29; 07.04 18:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle istuvad siis just võimalikult vürtsikad ja soolased asjad.

Mulle ja sellele tsiteeritavale ka, aga sinu kiunumisest küll aru ei saa.
Sul on juba päeval kell pool 4 pohmakas või mida?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle istuvad siis just võimalikult vürtsikad ja soolased asjad.

Mulle ja sellele tsiteeritavale ka, aga sinu kiunumisest küll aru ei saa.

Sul on juba päeval kell pool 4 pohmakas või mida?

Sulle endale vist kuluks lonks kurgivett ära 🙂 Kuskohas ma kiunusin, lihtsalt avaldasin arvamust. Tsiteeritav oli väga resoluutne oma valikutes, mina võin kartulikrõpse näiteks vabalt süüa pohmelliga 😀

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 15:29; 07.04 18:05;
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Tasuta teated Restoran “Pohmell”

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.