Esileht Kodunurk Restoran Türil või Paides

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Restoran Türil või Paides

Postitas:
Kägu

Kuna olen Järvamaal suvitavamas, siis küsin siinsete toitlustuskohtade kohta. Googeldades väga palju infot ei tule.

Kas siinkandis on restorani või mõnd muud head söögikohta?

Mida soovitate Järvamaal vaadata ja kuhu minna teismelise lapsega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna olen Järvamaal suvitavamas, siis küsin siinsete toitlustuskohtade kohta. Googeldades väga palju infot ei tule.

Kas siinkandis on restorani või mõnd muud head söögikohta?

Mida soovitate Järvamaal vaadata ja kuhu minna teismelise lapsega?

Sõida Paidest Tikupoissi.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me käisime Kreisi trahtris, Paides. Söök oli aus ja hinnad normaalsed, asus Paides see koht.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Põhjaka on kinni? Või ainult eritellimuse alusel avatud?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna olen Järvamaal suvitavamas, siis küsin siinsete toitlustuskohtade kohta. Googeldades väga palju infot ei tule.

Kas siinkandis on restorani või mõnd muud head söögikohta?

Mida soovitate Järvamaal vaadata ja kuhu minna teismelise lapsega?

Sõida Paidest Tikupoissi.

Tikupoiss nüüd küll restorani mõõtu välja ei anna ja hea söögikoha mõõtu ka mitte. Ülbe teenindus, kasin menüü, maitsetud toidud, kõledad ruumid. Imavere saeveski juures on kõrts. Seal saab normaalselt süüa.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Põhjaka on kinni? Või ainult eritellimuse alusel avatud?

Ülikallis koht, ei soovita.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Põhjaka on kinni? Või ainult eritellimuse alusel avatud?

Ülikallis koht, ei soovita.

Kui Pohjaka on ùlikallis koht, siis njah… On siin publik, kellel restoranide kohta küll ei maksa küsida. Türil ja Paides on friikartuli sooklaid küll, aga restorane mitte. Ja Põhjakagi on selline lihtne miinimum.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tikupoiss on väga normaalne koht, olen seal söömas käinud. Restoran loomulikult ei ole, aga söök oli hea ja teenindus väga viisakas.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Türi vanas raudteejaamas on Vaksali kohvik, või ka Vaksalikohvik. https://vaksalikohvik.business.site/

Olen seal kunagi käinud ühe tuttava sünnipäeval, kes sealkandis elab. Niisama pole käinud.

Soovitaksin Järvamaal ka veel Põhjakat.

Vanasti oli veel mingi kalapüügikoht, Veskisilla vms. Kusagil Türi ja Paide vahel.

Paides olen kunagi sattunud ühte täitsa norm pizzakohta nende väikeses vanalinnas.

Kui oled seal suvitamas, siis ehk aega on ja lähedki lihtsalt jalutad seal ringi, Paide pole suur koht ja tõenäoliselt söögikohad on koondunud keskusesse. Türiga sama.

Kunagi sõites Pärnust Rakvere poole, ostsin tee pealt kaasa mingit hiinakat kusagilt Paidest (kas võis olla Vaga Mama?) jubedalt ülesoolatud kraam oli.

Aga eks see ole selge, et suurt valikut seal pole ja enamus kohti on friikartulisööklad, nagu keegi eespool tabavalt nimetas.

Taoliste teemadega on alati ka see häda, et ei tea ju, kas küsija on see friikartulisöökla pooldaja, kelle arvates hea toit tähendab suurt kuhja friikaid ja nätsket lihakäntsakat – maitsest ja välimusest kama, peaasi, et suur ports! Või soovitakse teada päris restoranide asukohta, kus ka maitseelamuse osaliseks võiks saada.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen hiljuti hästi süüa saanud Türil, Luise kohvikus. Nende pehme põrsas oli tõesti väga hea. Teenindus selline kodune ja sõbralik. Neil on väliterrass ka.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Taoliste teemadega on alati ka see häda, et ei tea ju, kas küsija on see friikartulisöökla pooldaja, kelle arvates hea toit tähendab suurt kuhja friikaid ja nätsket lihakäntsakat – maitsest ja välimusest kama, peaasi, et suur ports!

No kui soov on suurt portsu liha saada, siis Mäoristis olev  sämmi grill on ses osas ilmselt vägagi sobiv. Ja tegelikult on sealne  liha  maitsev ka. Restoran see muidugi ei ole.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirna mõisas on ilus interjöör ja hea toit, ei tea kahjuks, kas nad on kogu aeg lahti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sämmi grillis käisin sellel suvel, täielik pettumus. Söök vilets ja hinnad absurdselt kallid. Kartulid kartulimaitseainega üle kallatud, kõige prostam hiina kapasas-kurk-tomat-mais salatiks, liha parimal juhul keskpärane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sämmi grillis käisin sellel suvel, täielik pettumus. Söök vilets ja hinnad absurdselt kallid. Kartulid kartulimaitseainega üle kallatud, kõige prostam hiina kapasas-kurk-tomat-mais salatiks, liha parimal juhul keskpärane.

Olen Sämmis käinud palju aastaid ja eks see toidu maitse seal varieerub, vist sõltub kokast, kes parasjagu tööl on. Vahel olen ikka ülihead liha saanud. Enim meeldivad supid, eriti seljanka. Igal juhul on mõistlikum Sämmi sõita kui Tikupoissi, mida siin keegi soovitas – 30 km sõitu küll ära ei tasu. Kohv ka oli seal väga vilets.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma soovitan Põhjaka ja Ajakeskuses Wittensten ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Türil on Krahv Dracula pubi kinni pandud? Seda pole veel mainitud. Restoran muidugi pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Kodunurk Restoran Türil või Paides