Esileht Ilu ja tervis restylani systid

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: restylani systid

Postitas:

Millised on tulemused? Kas keegi on ka Liina Tiigi juures neid teinud? Olete rahul tulemusega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen käinud- lasin nö nasaalvagudesse teha. vaod kadusid koheselt ja tulemus püsis kaua.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.11 08:04; 02.11 13:19; 29.12 11:10;
Postitas:

Turul on palju paremad ja loomulikuma tulemuse andvad preparaadid kui Restylane. Mina olen juba kolm-neli aastat süstinud Juvedermi ja olen super rahul. Püsib väga pikalt ja jääb loomulik. Alustasin ka kunagi restylanega, aga vahe juvedermiga on märgatav.

0
0
Please wait...
Postitas:

Mis piirkonda sa juvedermiga täitnud oled? Kus sa süstida oled lasknud? Vajan head tegijat, susserdiste ja algajate otsa enam sattuda ei tahaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.11 08:04; 02.11 13:19; 29.12 11:10;
Postitas:

ma käisin dr. Merle Sellendi juures Juvedermi süstimas, ta on küll kallim kui Liina Tiigi, lisaks konsultatsioonitasu, aga tulemus oli super

0
0
Please wait...
Postitas:

Paluks susserdajate nime! Omal plaan minna, siis teab hoiduda.

0
0
Please wait...
Postitas:

Tiia Tamme on kehva kvaliteediga tegija. Ei soovita.

0
0
Please wait...
Postitas:

ma käisin dr. Merle Sellendi juures Juvedermi süstimas, ta on küll kallim kui Liina Tiigi, lisaks konsultatsioonitasu, aga tulemus oli super

Kahjuks mul hoopis vastupidised kogemused:(

0
0
Please wait...
Postitas:

Kas keegi teist sellist rästikumürgi kreemi pole proovinud enne neid kalleid süste?
http://www.bioshop.ee/anti-age,-botox-efekt,-rastikumurgi-kreem,-50g—laboratorio-naturale/

0
0
Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Ilu ja tervis restylani systid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.