Esileht Ilu Retinooli sisaldavad kortsukreemid ja vanus

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Retinooli sisaldavad kortsukreemid ja vanus

Postitas:
Kägu

Olen 38 ja pole elus kordagi ühtegi retinooli sisaldavat kreemi kasutanud. Peeglisse vaadates on näonahk hakanud vananema, ikka korralikult. Kortsud silmaümbruses nähtavad, nahatoon ebaühtlane. Kas olen hiljaks jäänud retinooli osas? Tänapäeval kasutavad juba 25 aastased retinooli kreeme “ennetuseks”.
Ma pole tegelikult mitte midagi kasutanud, peale maskide ja niisutuskreemide ning igapäevaselt läheb ikka jumestuskreem ka peale ning peitekreem tumedate silmaaluste tarvis.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tuttav teema, vananev nägu oli probleemiks mulle väga pikalt. Proovisin igasuguseid retinooliga ja retinoolita imeasju, aga peale kerge pingulduse ei teinud nad midagi. Aitas mind aga üks sõbra soovitatud tellitud toode lehelt https://bit.ly/2Tould8 Esmalt võttis küll aega, aga praeguse tulemusega olen rahul.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tuttav teema, vananev nägu oli probleemiks mulle väga pikalt. Proovisin igasuguseid retinooliga ja retinoolita imeasju, aga peale kerge pingulduse ei teinud nad midagi. Aitas mind aga üks sõbra soovitatud tellitud toode lehelt https://bit.ly/2Tould8 Esmalt võttis küll aega, aga praeguse tulemusega olen rahul.

Jaah, muidugi 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ega ma selleks seda linki sinna ei pannud, et ma seda reklaamiks või, et ma midagi sellest saaks. Lihtsalt ma tean kui valus see kogemus võib olla ja tahtsin puhtast südamest inimest aidata, aga ega siiraid soove siin maailmas enam palju pole.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ilmselt parem hilja kui üldse mitte. Tõestatud vananemisvastase toimega on retinool, c-vitamiin, hüaluroonhape ja päiksekaitse igapäevaselt (meie sügistalvel ehk mitte niivõrd)

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Ilu Retinooli sisaldavad kortsukreemid ja vanus