Esileht Väikelaps retro vanker

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: retro vanker

Postitas:

saime ühest kohast sellise retro vankri, umbes aastast 70-80. mees tahab maha müüa, mina aga hoiaks alles. lapsi küll pole hetkel plaanis aga võiks ju seista kusagil. kui palju raha võiks sellise müügist küsida ? vanker hea korras aga firmat ei tea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 22:18; 23.01 22:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli kasutusel rõdukäruna sarnane. Ostsime krooniajal ja maksis 200 või 300kr, st suht sümboolne hind. Arvan, et üle 20 euri vaevalt, et keegi on nõus maksma selle eest. Osta.ee-st saab rõdule sobivaid kärusid isegi paari euriga kui veab.

Sellest ajast pärit vankri miinus, miks mina seda õues käimiseks ei kasutaks (kuigi võib olla, et on väga vinge välimusega ja mis iganes), on see, et sõidumugavus tõenäoliselt on allapoole igasugust arvestust. Vähemalt minu kasutuses olnud käru oli küll ikka väga kipakas.

0
0
Please wait...
Postitas:

olen näinud selliseid kärusid müügis ikka 200-300 euriga. tegemist pole mingi odava poolakaga. retro on hinnas 🙂

midagi taolist
http://www.perekool.ee/index.php?id=882&class=forum&action=post&post=8340373

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 22:18; 23.01 22:35;
Postitas:

meil on maal punutud korviosaga ja karupruunist sametist kaarvarjuga teutonia retrokas. ostsin selle 90 eur eest vanakraamipoest ja kavatsen seda tulevastele põlvedele hoida, ainult headele sõpradele-sugulastele olen nõus ajutiselt kasutada andma 🙂 ehk siis minu käes muutus hindamatu väärtusega esemeks 🙂
on suurepärane rihmvedrustus, suured täiskummist kitsad rattad – maal metsateedel ja ka hangedes suurepärane

0
0
Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Väikelaps retro vanker

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.