Esileht Ilu Retuusid

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 55 )

Teema: Retuusid

Postitas:

Mina olen omale ostnud max 10 euroseid retuuse. Samas müüakse ka oluliselt kallimaid. Kas need on väärt oma hinda? Olen ostnud Sinsayst ja HM poodidest kuna tean sealseid suuruseid. Igal pool ju erinev süsteem või ei vasta suurusele. Mul kuluvad retuusid jalgevahelt katki kuna jalad hõõruvad kokku. Kas kallimad ei kulu nii kiirelt kui odavad?

Ja teiseks märkan pidevalt, et enamus inimesi, ka saledad, kannavad ainult musta värvi retuuse. Huvitav miks? Salendav efekt või lihtsalt, et must sobib iga riietuse juurde? Lihtsalt imestan, et mina kes ma ülekaaluline olen, ostan ikka muid värve ka. Igaühe enda otsus muidugi, lihtsalt väike tähelepanek.

+9
-14
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ma olen ostnud Sinsay ja takko omasid, mõlemad on sellised kehvapoolsed, ei usu, et ka H&M palju parem oleks. Mulle ei meeldinud eriti ka Adidase retuusid, mille prooviks ostsin, et äkki need on paremad. On mõnevõrra tugevamad küll, aga eks needki kuluvad.

Hea üllatuse sain aga siis kui tellisin NEXTi retuusid, talveks sain sealt ühed termoretuusid, lemmikpaar üldse. Mul on ka ühed leopardimustrilised nexti retuusid, sest need olid alega ja nagunii ainult kodus kannan, siis on suht ükskõik, mis värvi või mis mustriga need on.

Kodust väljas kuskil viisakamates kohtades nagunii retuusidega ei käi, siis on pigem ikka tavalised püksid, sukad või sukkpüksid. Toidupoes käin retuusidega, kontserdile või peole eriti nagu mitte, mu jaoks on retuusid kodu/spordi riietus, mitte linnariietus.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kannan palju retuuse. Lemmikud on nt H&M spordiosakonnast seamless retuusid. Kannan vaid musti.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tellin ainult Better Bodiesist retuuse. Need on väga kvaliteetsed, vastavad suurustele ja seal on väga tihti päris suuri allahindluseid. Aa ja pakk tuleb ka kiiresti.
Mina ainult musti ei kanna, mulle meeldivad ka värvid.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh juba vastanutele! Põnev on lugeda.

Ja muidugi on juba mu teema saanud lühikese ajaga 3 miinust ja mu kommentaarist on juba teavitatud ka (ei tea küll kuhu, moepolitseile või ????) võimalik ainult perekoolis ????

+24
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Hinnast rohkem loeb materjal ????
Mul on 10-euroseid, mis on peale aastat veidi topiliseks läinud, aga on ka sama hinnaga paare, mis on üle viie aasta väga viisakalt vastu pidanud. On kallimaid, mis venisid põlvedest välja, on kallimaid, mis on hästi vastu pidanud.

Kindlaid brände ei julge soovitada, sest mul on ühe ja sama brändiga erinevaid kogemusi. Ostes peab materjali hindama.
Küsimusele vastates, kannan valdavalt musti, sest tõepoolest, sobivad kõigega kokku. Ainus värv, mille puhul tasub ettevaatlik olla, on beež, sest võib jätta kaugelt mulje, et midagi pole jalas ????

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On väga suur vahe. Sinsay jms odavpoodide retuuside materjal on tavaliselt kehvake ja ei ole jalas nii mugavad, kui näiteks Nike. Ise ostangi enamasti spordipoest, ka CK Sport retuusid on väga head olnud jalas.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu riidekapist musta( täiesti musta, natuke kuskil võib olla) ei leidu, niiet mul retuusid kirjud. Tellin FB kaudu tavaliselt, just sellepärast, et tavamüügis on kõik mustad.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja teiseks märkan pidevalt, et enamus inimesi, ka saledad, kannavad ainult musta värvi retuuse. Huvitav miks? Salendav efekt või lihtsalt, et must sobib iga riietuse juurde? Lihtsalt imestan, et mina kes ma ülekaaluline olen, ostan ikka muid värve ka. Igaühe enda otsus muidugi, lihtsalt väike tähelepanek.

Pakun, et must seepärast, et sobib iga riietuse juurde. Retuusid ei ole ju tavaliselt põhiriietusese, vaid rohkem abiriietus nagu sukkpüksid.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma rasedana otsin mugavaid retuuse praegu tikutulega taga ja nii raske on leida. Need spetsiaalsed rasedate omad kõrge kõhuosaga mulle ei meeldi ja on kõhust ka liiga suured. Kõige mugavamad on praegu H&M retuusid, mis on hea laia ning pehme värvliosaga ja ei hakka soonima. Käisin täna just poes ja soovisin neid juurde, aga kahjuks minu suurust ei olnud.
Lindexi omad on kitsa ja kõva vööosaga ning pole mugavad. Kas keegi oskab sellest aspektist kommenteerida Takko või Sinsay omasid?
Kuna mul on need nn ajutiseks kandmiseks, siis väga kalleid ei raatsi osta.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on hetkel olemas nii HM kui Sinsay rasedaretuusid ja mõlemad on ühtmoodi mugavad. Kui aga sulle HM ei meeldi eriti, siis ei soovita ka Sinsayd osta. Takko kohta ei oska öelda, sealt olen ainult tavalisi lühikesi retuuse ostnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, mitte ei meeldi vaid suurus otsas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on hetkel olemas nii HM kui Sinsay rasedaretuusid ja mõlemad on ühtmoodi mugavad. Kui aga sulle HM ei meeldi eriti, siis ei soovita ka Sinsayd osta. Takko kohta ei oska öelda, sealt olen ainult tavalisi lühikesi retuuse ostnud.

Ma ei tahagi rasedaretuuse vaid tavalisi, mis raseda jalas ka mudavad oleksid 🙂

HM omasid proovisin, aga neil on kõhuosa nii suur, et mul pole sinna midagi sisse panna hetkel 🙂 HM ühed tavalised laia värvliga retuusid on aga väga head, neid meil kahjuks aga sobivas suuruses enam ei ole 🙁

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi oskab sellest aspektist kommenteerida Takko või Sinsay omasid?

Sinsay omad on ülevalt kitsa kummiga ja ei ole mugavad. Terranovast olen ostnud ülevalt laia värvliga, need on paremad, aga nad on üsna viledast materjalist. Samas, no suveks kõlbab. Sinsay omad on tihedama koega materjalist. Ühtlasi on Sinsay pikema säärega, Terranova omad veidi lühemad, kui me räägime regular mõõdust, mitte TALL.

Oma lapsele ma saan osta ainult Sinsay retuuse, sest ta on väga peenike ja Sinsays on rohkem sellised saledate retuusid (täiskasvanute omad ka). H&Mi retuusid kukuvad tal lihtsalt alla, kui osta õige pikkusega, nii laiad.

Nii et Sinsay on pigem pikakoivalistele saledatele, Terranova sobib ka matsakale ja mitte nii pikajalgsele, minu kogemuse põhjal. (ma ise ei ole pikakoivaline)

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks kvaliteet on kõige tähtsam. Retuusid peavad vastu pidama ning üleval püsima. Suvalised retuusid on mul küll vastu pidanud aga mitte üleval püsinud. Mõnda peab rohkem, mõnda vähem üles tõmbama aga peab ikka. Seda kuni Bara retuuside avastamiseni. Jah, need on kallid ja ma lugesin tagasisidet ikka pikalt, enne kui lõpuks raatsisin osta, kuid need on täiega oma raha väärt. Rohkem ma suvalisi retuuse ostnud ei ole, kuid Bara omi kavatsen veel osta.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tihasepreilile.. jaa, ma nüüd lugesin uuesti üle mida sa soovid. Andestust, et kiiruga loen ja siis puterdan siin ????

Kui tavalisi retuuse tahad raseduse ajaks siis nagu eelnevgi vastaja ütles – Sinsay kindlasti ei sobi.

Ma vist ootaks veel, äkki ikka tuleb HM müüki neid mida sa soovid sinu suuruses ????ja kui ei, siis äkki vaatama mõned dressipüksid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks kvaliteet on kõige tähtsam. Retuusid peavad vastu pidama ning üleval püsima. Suvalised retuusid on mul küll vastu pidanud aga mitte üleval püsinud. Mõnda peab rohkem, mõnda vähem üles tõmbama aga peab ikka. Seda kuni Bara retuuside avastamiseni. Jah, need on kallid ja ma lugesin tagasisidet ikka pikalt, enne kui lõpuks raatsisin osta, kuid need on täiega oma raha väärt. Rohkem ma suvalisi retuuse ostnud ei ole, kuid Bara omi kavatsen veel osta.

Kust sa Barasid tellid? Otse tootjalt või saab meilt ka kuskilt? Ja kas vastavad suurusele? Neil tundub nii hea lai värvliosa  olevat

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust sa Barasid tellid? Otse tootjalt või saab meilt ka kuskilt? Ja kas vastavad suurusele? Neil tundub nii hea lai värvliosa olevat

https://foxfit.ee/tootekategooria/naised/retuusid/

Mulle rasedana retuusid ei meeldinud. Kandsin palju kleite või kui pükse, siis rasedateksaseid. Muudel pükstel tuli värvel kõhu alla panna.

Kas Lelosi retuuse on keegi proovinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma neid puuvillaseid hm retuuse üldse kanda ei saa, sest põlved venivad praktiliselt poole päevaga välja. ostan spordiretuuse Zalandost, nt adidas, nike, mingeid nimetuid on ka, sest ei taha alati nähtavat logo. materjal on siiski esmatähtis: piisavalt elastne aga ka vormihoidev. bara kohta olen palju head kuulnud, aga mulle isiklikult nende disain ei meeldi.

kapis on musti, on mustriga, värvilisi. mõned sobivad ka pmst pükstena kanda, sest on niivõrd tugevast materjalist, et midagi läbi ei paista. mugavam ja soojem on siiski, kui vähemalt sviiter või t-särk tagumiku ära katab.

teiste seljas ei häiri mingid retuusid absoluutselt. neid on võimalik pea igas olukorras stiilselt ja viisakalt kanda.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teiste seljas ei häiri mingid retuusid absoluutselt. neid on võimalik pea igas olukorras stiilselt ja viisakalt kanda.

Ah, ei tea. Mina kaalun praegu 53,7 kilo ja mul pole mitte ühtegi lisakilo ega liigset volti jalgadel ega puusadel ega kusagil. Täna proovisin poes ühtesid tumesiniseid ühevärvilisi retuuse. No ikka nii pretensioonikad olid ja kuidagi labased, vulgaarsed ja väljakutsuvad oma liibuvusega, jäi kahtlus ka kergele camel toe-le, kuigi ma polnud päris kindel selles proovikabiini valguses. Jätsin igaks juhuks ostmata. Kodus võib kanda, kuid mitte väljaspool kodu, labane on. Jah, kui on pikem tuunika, mul aga neid riideesemeid kapis pole. Tänaval aga käivad naised ilma mingi pikema tuunikata selliste liibukatega, nähtud küllalt.

+5
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen märganud tänaval, et päris paljud kannavad. Ma isklikult pole neid ostnud, kuna ei oska neid millegagi sobitada. Kleidi juurde nad ei sobi. Kuidagi labase mulje jätavad inimese seljas.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tekkiski teemaalgatajale küsimus, et millega sa neid kannad? Mis on peal (tuunika? kleit? pluus?), mis on allpool (palja jala otsas või sokid, mis kingad?) Ma muidu kannaks rohkem, on mugavamad kui sukkpüksid, aga kuidagi ei oska sobitada.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tekkiski teemaalgatajale küsimus, et millega sa neid kannad? Mis on peal (tuunika? kleit? pluus?), mis on allpool (palja jala otsas või sokid, mis kingad?) Ma muidu kannaks rohkem, on mugavamad kui sukkpüksid, aga kuidagi ei oska sobitada.

Sukkpükste asemel kantavad, siis kannan tuunikaga ja jalanõu oleneb, kui pidulik riietus on. Tossu ja poolsaapaga on sokid ning kingade/baleriinaga on sukksokid.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teiste seljas ei häiri mingid retuusid absoluutselt. neid on võimalik pea igas olukorras stiilselt ja viisakalt kanda.

Ah, ei tea. Mina kaalun praegu 53,7 kilo ja mul pole mitte ühtegi lisakilo ega liigset volti jalgadel ega puusadel ega kusagil. Täna proovisin poes ühtesid tumesiniseid ühevärvilisi retuuse. No ikka nii pretensioonikad olid ja kuidagi labased, vulgaarsed ja väljakutsuvad oma liibuvusega, jäi kahtlus ka kergele camel toe-le, kuigi ma polnud päris kindel selles proovikabiini valguses. Jätsin igaks juhuks ostmata. Kodus võib kanda, kuid mitte väljaspool kodu, labane on. Jah, kui on pikem tuunika, mul aga neid riideesemeid kapis pole. Tänaval aga käivad naised ilma mingi pikema tuunikata selliste liibukatega, nähtud küllalt.

ju siis oleneb kehatüübist. ma jään sinna samasse kaalukategooriasse keskmise pikkuse juures, paar kg vähem, aga olen oma olemuselt pilpjas. st minu seljas mingit retuusi vulgaarsena näha oleks fantaasia tipp :’D lisaks on suur vahe, kas kannad retuuse crop topi või selle trennirinnahoidjaga või kannad lohvakat pusa.

+13
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tekkiski teemaalgatajale küsimus, et millega sa neid kannad? Mis on peal (tuunika? kleit? pluus?), mis on allpool (palja jala otsas või sokid, mis kingad?) Ma muidu kannaks rohkem, on mugavamad kui sukkpüksid, aga kuidagi ei oska sobitada.

Tuunikate-laadse ülaosaga, pika kudumiga. Ühesõnaga midagi sellist nagu liiga lühike kleit, mida sukkadega oleks natuke liiga kelmikas kanda, kui pole enam teismeline. Just talvisel ajal hea lahendus, mil tõmbad pika säärega saapad jalga. Jalad soojas, aga samas saad ülemise osa naiselikumalt lahendada. Mina talvel sukkade väel käia ei saa, ei aita siin ka pikk mantel. Klassikalistes pükstes jällegi ei tunne end hästi. Vahel võib, aga kogu aeg ei taha. Retuusid on minu jaoks parim kompromiss. Saab ka minkleidis käia, aga samas ei ole liialt paljastatud ega vahita suurte silmadega järgi – jesver-susver ise juba keskealine. Liiga proualik ja kombekas kontori-kana ei meeldi mulle ka kogu aeg välja näha, ontlikus kostüümis või põlvini seelikus.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina talvel sukkade väel käia ei saa, ei aita siin ka pikk mantel. Klassikalistel pükstes jällegi ei tunne end hästi. Vahel võib, aga kogu aeg ei taha.

mulle kinkis ema kunagi fliisist sisuga sukkpüksid. need olid küll väga soojad.

olen näinud reklaame ka mingite shapewear stiilis termosukkadele, mis ehk ei jäta päris karupüksimuljet ka. ehk otsid hoopis midagi sellist, kui soovid pigem seeliku all kanda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina talvel sukkade väel käia ei saa, ei aita siin ka pikk mantel. Klassikalistel pükstes jällegi ei tunne end hästi. Vahel võib, aga kogu aeg ei taha.

mulle kinkis ema kunagi fliisist sisuga sukkpüksid. need olid küll väga soojad.

olen näinud reklaame ka mingite shapewear stiilis termosukkadele, mis ehk ei jäta päris karupüksimuljet ka. ehk otsid hoopis midagi sellist, kui soovid pigem seeliku all kanda.

Üks asi, mis mulle sukkade juurde ei meeldi, et ajavad jalad higistama. Eriti need paksud sünteetilised, nagu kilekotid jalgade otsas.  Retuusidega saad palja jala otsa tõmmata madalad sokid, mis baleriina seest välja ei paista ja ei higista pooltki nii palju. Sukki teist korda pesemata jalga ei pane, aga retuuse saab küll kanda mitu korda.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lelosi on mu lemmik! Ei vaju kuhugi ja ausaltöeldes on tunne nagu polekski midagi jalas – nii pehmed on.

Ostsin treeneri soovitusel aga varsti juba ostsin uuesti, et kodus ka mugavam olla oleks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas retuusid on sama mis liibukad trenniriietused?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen suur retuusifänn. Valin retuuse selle järgi, et need oleks kõrge pihaga ja tõmbaksid õrnalt kõik üleliigse kokku ehk oleks visuaalselt saledamaks tegevad, et need ei paistaks läbi (!!!), oleksid jalas pehmed ja mugavad, püsiksid kaua ilusana.

Sinsay, takko jne odavaid retuuse ei kanna – need paistavad läbi, ei ole nii pehmed, kuluvad kiirelt, ei istu jalas mugavalt. Arvad, et ei paista läbi? vaata päevavalguse käes end selja tagant peeglist, kükita jne – paistavad ikka küll läbi.

Olen proovinud väga paljusid retuuse. Hetkel lemmikud on Critical Pump retuusid – helesinised on olnud juba ~5 aastat, mustad umbes aasta. Musti kannan suht igapäevaselt, heledaid harvem, kuid ka need on palju jalas olnud ja siiamaani korralikud. Materjal on mõnus pehme ja tugev, läbi midagi ei paista, minu omad on kõrge pihaga ja “kallistavad” hästi keha. Enamike heledate retuusidega paistab veits tselluliiti läbi. Seetõttu ma ise pigem eelistagi musta värvi retuuse.

Teised lemmikud on mustad high waisted Saski Collectioni retuusid. Päris kallid olid, tellisin Austraaliast. Ka 5+ aastat tihedat kasutust saanud ja siiani korralikud. Väga tugev materjal ja imeb justkui kôik üleliigse endasse. Ainus miinus – tõmbab riidetolmu jne külge, tõmban alati rulliga üle enne kandmist.

Palju kiidetakse Lululemonit, mida ma ise veel ei ole jõudnud katsetada, aga on plaanis.

Hea kogemus on ka Victoria’s Secretiga – puuvillased retuusid (need, mis minul olnud) ei paista läbi, on pehmed ja mugavad, minu omad kaua ilusad püsinud.

Nike omasid ka mitu paari – puuvillased suht meh, pigem paistavad läbi ja ei midagi erilist. Spetsiaalsed trennikad on olnud okeid.

Siin eelnevalt mainitud Lelosi vms tundub ka hea, tahaks proovida. Lumi omasid tahaks ka.

Mina kannan retuuse suht igapäevaselt – nii crop topiga, suurema nööpidega särgiga, mis eest sõlmes, tavalise tsärgiga, pikema pluusi ja teksatagiga, suure pusaga jne.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 55 )


Esileht Ilu Retuusid