Esileht Ilu Retuusid

Näitan 25 postitust - vahemik 31 kuni 55 (kokku 55 )

Teema: Retuusid

Postitas:

teiste seljas ei häiri mingid retuusid absoluutselt. neid on võimalik pea igas olukorras stiilselt ja viisakalt kanda.

Ah, ei tea. Mina kaalun praegu 53,7 kilo ja mul pole mitte ühtegi lisakilo ega liigset volti jalgadel ega puusadel ega kusagil. Täna proovisin poes ühtesid tumesiniseid ühevärvilisi retuuse. No ikka nii pretensioonikad olid ja kuidagi labased, vulgaarsed ja väljakutsuvad oma liibuvusega, jäi kahtlus ka kergele camel toe-le, kuigi ma polnud päris kindel selles proovikabiini valguses. Jätsin igaks juhuks ostmata. Kodus võib kanda, kuid mitte väljaspool kodu, labane on. Jah, kui on pikem tuunika, mul aga neid riideesemeid kapis pole. Tänaval aga käivad naised ilma mingi pikema tuunikata selliste liibukatega, nähtud küllalt.

Ah ära nüüd üle ka mõtle, suisa vulgaarsed? Aga muidugi ei tasu kanda riideid, milles end ise hästi ei tunne. Retuusides inimesed püüavad linnapildis minu meelest pilku ainult siis, kui on väga pruntis ja ümar pepu, muidu mitte. Olen bussis näinud, kui mingi mees jäi tüdrukut niimoodi vahtima, tüdruk selgelt alles kooloealine.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas retuusid on sama mis liibukad trenniriietused?

Ei ole päris sama. Trenniriietus on rohkem kunstmaterjalidest ja on su ümber rohkem pingul, ka siis kui see on puuvillane, siis trenniasjad on rohkem pinguldavad.

Vaba-aja retuusid on pigem puuvillased, puuvillasegused ja ei ole nii trimmis.

No samamoodi on näiteks treeningdressid ja vaba aja dressid. Ühed on mõeldud rohkem sportimiseks, teised niisama casual.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas retuusid on sama mis liibukad trenniriietused?

Ei ole päris sama. Trenniriietus on rohkem kunstmaterjalidest ja on su ümber rohkem pingul, ka siis kui see on puuvillane, siis trenniasjad on rohkem pinguldavad.

Vaba-aja retuusid on pigem puuvillased, puuvillasegused ja ei ole nii trimmis.

No samamoodi on näiteks treeningdressid ja vaba aja dressid. Ühed on mõeldud rohkem sportimiseks, teised niisama casual.

No need puuvillased retuusid on no-go. Venivad kandes välja ja siis on koledad. Kannan ainult spordikaid. Tuunika juurde on sukkpükste stiilis retuusid.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust sa Barasid tellid? Otse tootjalt või saab meilt ka kuskilt? Ja kas vastavad suurusele? Neil tundub nii hea lai värvliosa olevat

Otse tootjalt, meilt ei ole kuskilt leidnud. Kõikidel asjadel on mõõdutabel olemas ja minul nii retuusid kui pluusid on sellele kenasti vastanud. Värvel on neil tõesti mõnus lai. Mul ühed retuusid on nende pinguldav mudel ja kuigi need jalga tõmmates on sellised, et sikutad kogu hingest, siis jalas on täpselt parajad ning värvel ei pigista üldse mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostan ainult musta värvi retuuse ja seda praktilisel eesmärgil. Enamasti kannan retuuse trennis ja mustade retuuside puhul ei paista välja higilaigud nt jalgevahel. Kujutan ette , kui kannaks nt punaseid vms(väga tahaks), siis oleks märg laik enamasti jalgevahel.

Kui see asjasse puutub, siis olen täiesti normaalkaalus.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lumi omad on ülehinnatud, ostsin siin mitmeid paare ja nii ruttu on koledaks ning topiliseks ära läinud juba kahjuks, kuigi pesen nagu ette nähtud. Üli pettunud neis!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu viimane ost oli Björn Borg – väga head! Vastavad suurusele, mõnus pehme ja korralik materjal, kõrge keskkohaga, ei sooni, aga püsivad ideaalselt. Helerohelistele retuusidele trennis higilaike ei tule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen suht paks, 173 cm ja 86 kg ja mul on üks paar spordiretuuse, türkiissinised 3/4 pikkus. Mingist venivast läikivast liibukmaterjalist, väidetavalt hingavad. Väga super asjandused, mõjuvad nagu spanx, aga palavaga ikka ei ole hingavad küll. Kannan neid ühe kleidiga, mis palja sääre või sukkpükstega liiga lühike tunduks. Retuusidega muundub see nagu tuunikaks ja kuna on ka sama tooni, siis väga hea kombo. Muus kombinatsioonis ei kanna. Lihtsalt retuusidega ja tavalise pikkusega särk või pluus peal mina välja minna ei julge. Oli ka aeg, kus ma olin 20 a noorem ja kaalusin 60 kg, ikka ma poleks retuusipeega välja minna julgenud.

Aga ma elan riigis, kus teismelised tüdrukud nt käivad vabalt ringi nii nagu siin pildil ja keegi ei tohi kobiseda. Ja teised paksud nagu mina käivad ka retuusidega ja ka keegi ei kobise.

https://www.quora.com/Why-do-most-leggings-become-transparent-in-the-sun

Ma ikka sisemiselt suren iga kord, kui mõni selline minu ees kõnnib ja mõtlen, et kas ma olen vana krõnks, aga see on la-ba-ne.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ikka sisemiselt suren iga kord, kui mõni selline minu ees kõnnib ja mõtlen, et kas ma olen vana krõnks, aga see on la-ba-ne.

Jah, sa oled vana krõnks, kanna oma tuunikat ja baleriinasid edasi.

Iga normaalne heteromees keerab omal kaela kahekorra, et su lingitud neiule järgi vaadata. Ma heteronaisenagi vaatasin seda pilti kauem kui sünnis oleks ????

Tundub mõnus ja mugav tal seljas. Voldiline kägu võiks muidugi midagi muud selga panna.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kuna armastan tuunikaid ja kleite, siis kannan päris palju retuuse – musti puuvillaseid täispikkuses. Ostan H&M-ist, vahel 2-pack, väga mugavad ja ei mingit väljavenimist.

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ikka sisemiselt suren iga kord, kui mõni selline minu ees kõnnib ja mõtlen, et kas ma olen vana krõnks, aga see on la-ba-ne.

Jah, sa oled vana krõnks, kanna oma tuunikat ja baleriinasid edasi.

Iga normaalne heteromees keerab omal kaela kahekorra, et su lingitud neiule järgi vaadata. Ma heteronaisenagi vaatasin seda pilti kauem kui sünnis oleks ????

Tundub mõnus ja mugav tal seljas. Voldiline kägu võiks muidugi midagi muud selga panna.

Vot nende retuuside puhul tekib küsimus, kas peeglisse ei vaadata? Rõve! Miks peaks kellegi taguotsa vahtima. Spordiretuusid jäävad vähemalt ilusad jalad, aga selliste puhul ainult tuunika

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ikka sisemiselt suren iga kord, kui mõni selline minu ees kõnnib ja mõtlen, et kas ma olen vana krõnks, aga see on la-ba-ne.

Jah, sa oled vana krõnks, kanna oma tuunikat ja baleriinasid edasi.

Iga normaalne heteromees keerab omal kaela kahekorra, et su lingitud neiule järgi vaadata. Ma heteronaisenagi vaatasin seda pilti kauem kui sünnis oleks ????

Tundub mõnus ja mugav tal seljas. Voldiline kägu võiks muidugi midagi muud selga panna.

Miks? Oled sa seksuaalselt nii rahuldamata, et isegi lusikas paneb ila jooksma? See vaatepilt on ikka nii labane, et kahju kohe.

Iga heteromees tunneks piinlikust, et talle oma ihu niimoodi näkku surutakse.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga heteromees tunneks piinlikust, et talle oma ihu niimoodi näkku surutakse.

Jajah, sinu Juhan küll ilusaid noori naisi tänaval ei märka, eks? Täiega labased, fui.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga heteromees tunneks piinlikust, et talle oma ihu niimoodi näkku surutakse.

Jajah, sinu Juhan küll ilusaid noori naisi tänaval ei märka, eks? Täiega labased, fui.

Kas sinu elu mõte on vaid ilusaid inimesi tänaval vahtida? Või et ainult 1 ilus inimene on maailmas, keda siis kõik vahivad? Või kuidas on see läbipaistev retuus seotud iluga? See on lihtsalt üks paljas pee. Ning jah, seksuaalorganite paljastamine teistele reageeringute saamiseks on labane. Kui keegi pole seda ka palunud.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga heteromees tunneks piinlikust, et talle oma ihu niimoodi näkku surutakse.

Jajah, sinu Juhan küll ilusaid noori naisi tänaval ei märka, eks? Täiega labased, fui.

Kuule, su jutt oli sellest, et ’iga normaalne heteromees keerab selle peale kaela kahekorra’. Jutt ei olnud mitte tänaval märkamisest, vaid vahtimisest ja seeläbi lämbumissurma suremisest. Ükski normaalne mees niimoodi ei käitu. Ma ei tea, mis ossid sul seal tutvusringkonnas on.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lemmikud Spanx ( vaga trimmivad, tombavad koik ebavajaliku ara ja vajaliku nahtavaks), alo yoga, Luminessence ( eesti firma).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi oskab soovitada selliseid trenniretuuse, millel pepuosa on push up? On küll kergelt sääri trimmivaid variante, aga otsin just pepu push up varianti. Neid säbrulisi ei soovi, võiks olla seamless ja kõrge pihaga.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi oskab soovitada selliseid trenniretuuse, millel pepuosa on push up? On küll kergelt sääri trimmivaid variante, aga otsin just pepu push up varianti. Neid säbrulisi ei soovi, võiks olla seamless ja kõrge pihaga.

No need peavad siis ikka päris koorikuga olema, mis taguotsa üles pushiks. Mingi õmblus ei aita siin midagi.
Googelda leggings with built-in bum vms, kindlasti on olemas pepuproteesiga püksid.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No need peavad siis ikka päris koorikuga olema, mis taguotsa üles pushiks. Mingi õmblus ei aita siin midagi.

Googelda leggings with built-in bum vms, kindlasti on olemas pepuproteesiga püksid.

Koorikuga? Instatibidel kõigil seljas sellised.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ikka sisemiselt suren iga kord, kui mõni selline minu ees kõnnib ja mõtlen, et kas ma olen vana krõnks, aga see on la-ba-ne.

Jah, sa oled vana krõnks, kanna oma tuunikat ja baleriinasid edasi.

Iga normaalne heteromees keerab omal kaela kahekorra, et su lingitud neiule järgi vaadata. Ma heteronaisenagi vaatasin seda pilti kauem kui sünnis oleks ????

Tundub mõnus ja mugav tal seljas. Voldiline kägu võiks muidugi midagi muud selga panna.

Omamoodi fenomen, et feminism on välja jõudnud naiste õiguseni olla labane ja pakkuda iga oma kehaosa meestele vaatamiseks.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koorikuga? Instatibidel kõigil seljas sellised.
Kas sa midagi fototöötlusest oled kuulnud?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen omale ostnud max 10 euroseid retuuse. Samas müüakse ka oluliselt kallimaid. Kas need on väärt oma hinda? Olen ostnud Sinsayst ja HM poodidest kuna tean sealseid suuruseid. Igal pool ju erinev süsteem või ei vasta suurusele. Mul kuluvad retuusid jalgevahelt katki kuna jalad hõõruvad kokku. Kas kallimad ei kulu nii kiirelt kui odavad?

Ja teiseks märkan pidevalt, et enamus inimesi, ka saledad, kannavad ainult musta värvi retuuse. Huvitav miks? Salendav efekt või lihtsalt, et must sobib iga riietuse juurde? Lihtsalt imestan, et mina kes ma ülekaaluline olen, ostan ikka muid värve ka. Igaühe enda otsus muidugi, lihtsalt väike tähelepanek.

kui vana sa oled ja millise riietuse juurde kannad retuuse??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen omale ostnud max 10 euroseid retuuse. Samas müüakse ka oluliselt kallimaid. Kas need on väärt oma hinda? Olen ostnud Sinsayst ja HM poodidest kuna tean sealseid suuruseid. Igal pool ju erinev süsteem või ei vasta suurusele. Mul kuluvad retuusid jalgevahelt katki kuna jalad hõõruvad kokku. Kas kallimad ei kulu nii kiirelt kui odavad?

Ja teiseks märkan pidevalt, et enamus inimesi, ka saledad, kannavad ainult musta värvi retuuse. Huvitav miks? Salendav efekt või lihtsalt, et must sobib iga riietuse juurde? Lihtsalt imestan, et mina kes ma ülekaaluline olen, ostan ikka muid värve ka. Igaühe enda otsus muidugi, lihtsalt väike tähelepanek.

Olen mitte lihtsalt sale, vaid alakaaluline. Ainult värvilisi ja fotoprint retuuse kannan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui vana sa oled ja millise riietuse juurde kannad retuuse??

Ma pole see, kelle käest sa küsid, aga mina ntx olen kohe 50 ja kannan retuuse kodus. Mõnikord ka poodi minnes, siis panen ikka kleidi või seeliku peale, kodus käin niisama, t-särk ja retuusid, see on mugav.

Küll aga ei meeldi mulle see mood, et retuusidega käiakse nii, et midagi muud sinna peale ei panda ja retuus ei ole jeggins/leggins, mis mõeldudki ilma seeliku/kleidi/tuunikata kandmiseks, vaid on mingi poolpidune asi. Kui on spordiriietus, siis sporditagu, aga kui ma näen sellises riietuses naisi näiteks ühistranspordis, siis mõtlen küll, et kas tõesti end üldse peeglist ei vaata enne kui uksest välja astud. Isegi kui on väga ilus trimmis keha, no pane midagi viisakamat selga väljaspool kodu/spordisaali.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on hetkel olemas nii HM kui Sinsay rasedaretuusid ja mõlemad on ühtmoodi mugavad. Kui aga sulle HM ei meeldi eriti, siis ei soovita ka Sinsayd osta. Takko kohta ei oska öelda, sealt olen ainult tavalisi lühikesi retuuse ostnud.

Ma ei tahagi rasedaretuuse vaid tavalisi, mis raseda jalas ka mudavad oleksid ????

HM omasid proovisin, aga neil on kõhuosa nii suur, et mul pole sinna midagi sisse panna hetkel ???? HM ühed tavalised laia värvliga retuusid on aga väga head, neid meil kahjuks aga sobivas suuruses enam ei ole ????

Luminescence

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 31 kuni 55 (kokku 55 )


Esileht Ilu Retuusid