Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Riba- vs digitaalsed ovulatsioonitestid

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Riba- vs digitaalsed ovulatsioonitestid

3. lapse projekti on kestnud 18 kuud, selle aja sisse jääb 3 varast peetumist.

Olen kasutanud soodsaid One Step ribaovulatsiooniteste, millega olen peaaegu igal tsüklil sama tugeva triibu kui kontrolltriibu saanud. Lisaks olen oma keha hästi tundma õppinud: igal kuul on olnud viljaka vooluse periood + pingetunne alakõhus. Ovulatsioon kõigub mõned päevad, nii et testimisest on kasu olnud. Oleme igal perioodil viljakal ajal tegutsenud ka.

Kas oleks mõtet proovida kallimaid digitaalseid ovulatsiooniteste? Kas nende tulemus on oluliselt täpsem võrreldes ribatestidega? Varsti hakkab kaks aastat täis saama ja suurest entusiasmist pole mõtet rääkida. Pigem oleks hea, kui teaks vahekorrad täpselt ajastada. Või tuleks Excel peast visata ja vabalt võtta (lihtne soovitada, aga raske teha)? Samas vanus pressib peale ja lootusetusetunne kasvab…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa odavamatega saad ikkagi tulemuse kätte siis ei ole mõtet kallimate peale raha raisata. Ma ise ei saanud aru, et digitaalne test parem oleks kui ribakad.

Mina ise triipe püüdes avastasin, et tasub pigem päev või paar enne ovulatsiooni vahekorras olla, et õigel päeval oleksid seemnerakud juba ootel. Seda ka seetõttu, et ovulatsioonitest võib hommikul olla veel negatiivne, aga mõni tund hiljem juba positiivne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelistasin use clearblue advance testi, sest see näitas vilkuva naerunäoga paar päeva ette millal ov toimuma hakkab. Ma küll ei viitsinud ribatestil neid triipude tugevusi võrrelda. Mugavuse asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Riba- vs digitaalsed ovulatsioonitestid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.