Esileht Hobinurk Riia vana-/kesklinnas söögikohad

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Riia vana-/kesklinnas söögikohad

Postitas:
Kägu

Palun soovitage Riia vana- või kesklinnas häid ja mõistliku hinnaga söögikohti, kuhu perega minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mine Lidosse. 😀

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

3 pavaru, Riviera

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ezītis miglā

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Riias on palju imelisi restorane, aga me ei tea, mis on sinu jaoks mõistlik hind.

Entresol, Riviera, Kolonade, 3 Pavaru, Le Dome, jätkata võib pikalt. Kõik vanalinnas/kesklinnas.

Ma ei tea, kas ma lastekarjaga trügiksin sellistesse nö. parimatesse kohtadesse. Ja kas 15-20 eurot ainuüksi eelroa eest on teie perele okei.

Aga küsisid parimaid. Alati võib Lidosse minna ja kõhu täis süüa. Võta ometi ise Tripadvisor lahti ja uuri restorane ja hinnatasemeid.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Riias on palju imelisi restorane, aga me ei tea, mis on sinu jaoks mõistlik hind.

Entresol, Riviera, Kolonade, 3 Pavaru, Le Dome, jätkata võib pikalt. Kõik vanalinnas/kesklinnas.

Ma ei tea, kas ma lastekarjaga trügiksin sellistesse nö. parimatesse kohtadesse. Ja kas 15-20 eurot ainuüksi eelroa eest on teie perele okei.

Aga küsisid parimaid. Alati võib Lidosse minna ja kõhu täis süüa. Võta ometi ise Tripadvisor lahti ja uuri restorane ja hinnatasemeid.

Lisan veel, et kui olete mereandide sõbrad, soovitan Osta restorani jõe ääres. Väga-väga hea.

0
0
Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Hobinurk Riia vana-/kesklinnas söögikohad