Esileht Kodunurk Riided magmistoas

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Riided magmistoas

Postitas:

Ma vannituppa küll koduriideid ei jäta, minu arust on seal ikkagi niiske, pole kohanud veel nii head ventilatsiooni, mis sekunditega auru ära viib. Mul on magamistoas tumba, kuhu sisse panen koduriided, mis seljas käinud. Seal on hea istuda kui sokke või pükse jalga panen, ma pole enam nii noor, et ühel jalal haige seljaga õõtsuda.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elan maal, käin ülepäeviti metsas, seenel, jalutamas vms. Need rõivad on puuke ja põdrakärbseid täis, neid ei taha jälle teiste riietega, millega olen korra linnas käinud, või millega kodus olen, kokku panna. Samas iga kord neid uuesti pesta pole ka mõistlik. Nii, et ikka pean mingi nutsaku kuhugi peale veel eraldi tekitama. Olen leidnud, et mul oleks vaja kolme riiuliga öökappi.

Appi, miks sa neid metsariideid omale öökappi topid?

Riputa kuhugi koridorinurka nagisse vm

Nendega ei tuleks tuppa sissegi.

Seepärast, et koridor on meil tibatilluke, sealsed rõivad on uksest sisse astujal niikuinii otse näos ja seal on viie inimese välisrôivad niigi ruumi vähe. Garderoobi meil ka paraku pole. Magamistuba seeeest on üsna ruumirikas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.09 11:17; 18.09 06:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See “kõik” või “mõned inimesed” ei puutu asusalt öeldes minusse. Igaüks leiab omale sobiva viisi.

Hea siis, et tunnistad seda. Arutelu algaski ju sinu imestusest teiste toimimise üle.

Meenutan:

miks neid päeval seljas kantud riideid peaks magamistuppa tassima. Hommikul ju EELDATAVASTI minnakse ka vetsu/pesema – kas siis kõnnitakse selle riidekuhjaga tagasi või tõesti miks peaks magamistoas riided olema?

Mina ei norinud absoluutselt, vaid vastasin sinu küsimusele.

Arutele ei alanud minu, vaid ühe teise käo küsimuse üle, millega mina nõustusin. Kuna temalt tuli vaid üks lause ja minult pikem jutt, siis loomulikult oli minuga targutamine lihtsam.
Kui sa juba norimas oled – ja seda sa oled, väida mida tahad -, siis ole ka täpne. Ka kordan, et mina kirjeldangi enda käitumist. Loe uuesti.
Väike vannituba pole ausalt öeldes minu probleem ja seda ei uuri ka teemaalgatus.

NB! Ma ei pea ei siin ega sulle midagi tunnistama. Imestasin kellegagi koos ning samal ajal räägin paralleelselt enda tegemistest.
Aga palun, sina tegutse omamoodi ja katsu natuke rahulikumalt lugeda-mõelda.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.09 19:08; 16.09 19:26; 17.09 20:05; 17.09 20:12; 17.09 20:14; 18.09 12:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Kodunurk Riided magmistoas