Esileht Ilu Riided, mis kestavad – kust neid osta?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )

Teema: Riided, mis kestavad – kust neid osta?

Postitas:

Olen tüdinenud paari pesu t-särkide ostmisest. Mu arust ei saa enam ühestki poest norm särki, mis kestaks. Andke palun häid soovitusi!

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks ikka sealt kus T-särk ei maksa 5EUR ja on korralikust materjalist ja hästi tehtud.
https://www.ranker.com/list/best-t-shirt-brands/ranker-shopping

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 21:01; 24.07 22:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, hea teema, milles kohe pikalt kaasa halada 😀 Minu meelest pole (ka siinmail) laialt levinud brändid enam mingid kindlad kvaliteedinäitajad. Näiteks just ostsin reisil olles järjekordsed marc o polo asjad, mis on vähem kui nädalaga katki. T-särk uuest kollektsioonist 70 eurot, niidid igalt poolt väljas, teksad – samamoodi niidid väljas, kuna nii õhukesed materjalid. Nädalaga! Head lahedad kuumaga kanda küll, aga kandmisrõõmu nagu liiga vähe… Vb kui üle sota t-särgi eest välja käiksin, saaksin korraliku puuvilla. Hilfigeri ja Dieseli asjad on kauem vastu pidanud. Massimo Dutti on ka kehvem, Noa teeb mingeid haldjate riideid, mis sportlikumale inimesele kahjuks ei sobi. Samas ega ma igapäevaseks kasutuseks tipp-brände ka ei osta, pigem ikka selliseid casual asju, millele saab kiirelt igas kaubanduskeskuses ligi. Lasteriided Gapist – kah teksad kuluvad paari kuuga auklikuks põlvedelt. POp on ok, aga trikotaažid venivad ja kuluvad värvilt liiga kiiresti. Reimal lähevad üleriiete varrukaotsad ja säärteotsad kiirelt narmendama, paar pesu ja kõik. Siin paljuvihatud Didriksons on kusjuures olnud ok, saab ka suuremalt lapselt väiksemale anda. Jack wolfskini jalanõud kehvad, kotid ok, vaude riided ja kotid ok. Ecco jalanõud – laste omad kestavad pool hooaega, täiskasvanutele seni ok. Keen – jalanõud kummalises suuruses, sisevooder läheb kohe topiliseks ja väljast kulub ka kiirelt. Columbia, adidas, nike, puma spordiasjad kas kestavad või ei kesta üldse. Columbiaga kõige kehvemad kogemused, umbro laste dressikad läksid topiliseks ja katki kahe nädalaga. Superfit laste koha pealt on hea kvaliteediga, geox – ka ok, gant on tekstiilide poole pealt ok, aga jalanõud kehvemad. Vb meie pere tõesti trööpab asju liiast, aga no mis teha – tahaks ju liikuda ka nende asjadega, mis pole mõeldud ainult teatriskäimiseks… Kusjuures masinad pesupesemiseks ja kuivatamiseks on meil alati korralikud olnud ja pesen-kuivatan vastavalt siltidele, kasutan ökopesuainet (vedelat). Seega kui keegi oskaks soovitada universaalselt head brändi keskmises hinnaklassis, siis prooviks hea meelega!

+17
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kujuta ette, mida sa oma riietega teed?
Ma enamjaolt valin riideid hinna järgi. No ma ei tea – mingit nädalaga kulumist pole õnnestunud saavutada.
No hea küll – leidub dressipluuse ja kampsuneid ja dressipükse, mis topiliseks lähevad. Aga et mingil T-särgil niidid väljas? Või üleriided ainult paar pesu kestavad? Või et teksad kohe katki? Ma enamasti tüdinen teksadest ära – aga katki õnnestub harva kanda. Ikka mitu aastat läheb.

Üldse, mis tähendab, et T-särgil nädalaga niidid väljas? Nädal aega seljas ja siis katki või? Või iga päev pesed ja kannad niimoodi nädal aega sama särki?

Mul on harva õnnestunud osta asja, mis koledaks läheb. Ja ma ostan täitsa tavalist kraami. Näiteks poisslapsele teksasid ja särke Takkost või Reservedist.

Õelapse tuulekas kestab ning läheb kindlasti kellelegi järgmisele.

Halloo – HUmanad on täis mitte nii moodsaid, kuid siiski täitsa viisakas konditsioonis kraami. Massiliselt teksasid, millel pole niidid väljas.
Üldse – otsusta ära, kas tahad puuvilla või tahad, et retuusid välja ei veniks. Puuvillal nimelt ongi omadus venida välja.
Miks sa ostad jalatseid, millel vooder topiliseks läheb. Ostsid ühe paari ära – aitab. Milleks osta veel neidsamu? Et veenduda, et ka teistel läheb topiliseks? Või kirjutasid oma hinnangu ühe paari põhjal.

Ei oska muud soovitada, kui et ära osta 70-eurist T-särki. Vaata üle oma pesupesemise stiil ning äkki ei tasu siis seda õkopesuainet kasutada. Tundub, et rikub riideid teil.

Tegelikult ma ei peaks kobisema – ma nii palju rõivabrände ei teagi, kui sa seal üles nimetasid. Massimo Dutti asemel mine osta omale miskit kasvõi Lindeksist või kasvõi tavalisest Prismast.

Anna andeks – aga suu kirjutis mõjus lihtsalt veidi edvistamisena, et milliseid 70-euroseid asju sa omale lubada võid.

+24
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul peavad isegi NewYorkeri ja H&M t-särgid aastakese vastu. Muidugi ei kanna ma ühte särki järjest aasta aega, ikka vahetan ja üle päeva-paari kandmist pesen. Samas üks O’Neilli särk lapsel kestis tõesti vaid paar kuud. Primarki 3eurosed seevastu jäävad enne väikseks, kui läbi kuluvad.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riiete kestvust võid proovida siduda kvaliteediga, aga neid hinnanguid, mida eelmised käod jagavad, päris üks-ühele võtta ei saa.
Jah, vastupidavus ja väljanägemine sõltub ka kangast ja kvaliteedist, aga tegelikult ikkagi suuresti hoopis:

1. Kui tihti kannad
2. Kuidas kannad
3. Kui tihti pesed
4. Kuidas pesed

Osadel inimestel on nö. üks komplekt asju. Näiteks käiakse teksadega peaaegu igapäevaselt. Teine rõivaese, mida võib-olla kord nädalas või harvemgi kannad, kestab vaieldamatult mitmeid aastaid.
Kuidas kannad – käib eelkõige lasteriiete kohta, aga näiteks jalanõud ka (kas ja kuidas hooldad ja puhastad).
Pesemine on see, mis vist kõige rohkem erineb. Siinsamas foorumis võid arvamusi kohata seinast seina, mingid teemadki tehtud selle kohtat kui tihti keegi mingit rõivaeset peseb. Kui panna särk pessu pärast iga kandmist, siis selgelt kulub kiiremini. Kui teine käib särgiga 2-3 päeva järjest siis ei kulu.
Pesemisega on teinegi asi – need kanga topiliseks muutumise jutud tulenevad vähemalt pooles ulatuses sellest, et kasutatakse valet pesurežiimi, liiga kiiret tsentrifuugi või trummelkuivatust seal, kus pole vaja. Need kipuvad pigem kangast rikkuma. Aga muidugi odav kangas kulub ka kergemini.

Endal on ka seda juttu praegu naiste foorumisse kirjutada. Tundub justkui elementaarne, et naised võiks neist asjadest paremini teada kui mõni mees.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki on asi pesumasinas hoopis.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaltsukatest olen saanud oma parimad t-särgid.

Jälle see kaltsuka ülistamine!?
Ei, ma ei väidagi, et sealt ei oleks võimalik mõni hea leid teha, aga no andke andeks – iga kogenud silm teeb vahet uhutud ja luitunud ning uuel esemel. Seda just tänapäevasuse ja moodsuse suhtes. Las olen siis mina nii eriliste võimetega või mis, aga ma saan otsemaid aru kaltsukakraamil ja nö. päris poest ostetul.

Mis t-särkidesse puutub, siis kannan neid vähe. Mõned on sportlikuma riietuse juurde ja nende hinna-kvaliteedi suhtes olen suht ükskõikne: läheb läbi, siis läheb. Aga vot kvaliteetsetesse pluusidesse-kleitidesse olen küll nõus investeerima. Ostan ka palju netipoodidest, sest elan maal ja suuremates kaub.keskustes käin harva. Kaltdukates ei käi üldjuhul selle haisu pärast ning minu neelest ei saa seda spetsiifilist desovahendi haisu ka pestes välja (möllasin ühe salliga mitmeid kordi, lõpuks viskasin ikka minema). Võib ka olla, et olen nö. ebastandardne (180/ 60) ja seepärast ükski asi ei sobi (ega meeldi).

+9
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki on asi pesumasinas hoopis.

Edasi tagasi loksutavad nad kõik, aga trumlitegijaid on maailmas, pakun, mingi tükki 5 vast.
Ehk siis pea kõik masinad on seest absull ühesugused.
Ja mida vanem, seda parem, sest riided poleerivad roostevaba terast ju ka.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 07:37; 24.07 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks ikka sealt kus T-särk ei maksa 5EUR ja on korralikust materjalist ja hästi tehtud.

https://www.ranker.com/list/best-t-shirt-brands/ranker-shopping

tead, isegi sellest 5€ särgist läheb vähemalt 4€ kaupmeeste ja vahendajate, mitte tootja kaukasse.

ise olen ostnud tervele meie sportdiklubile T-särgid (üsa heast ja paksust materjalist, 100% puuvillased) otse maaletoojalt, müügihinnad jäid koos maksudega 1,4-1,9€ vahele. kusjuures samad hinnad ka nende kodulehel ka 1 kaupa ostes.
nii et pole midagi nii, et ainult kallid on head.
kui sa ostad kuskilt kallimast poest, siis maksad lihtsalt rohkem vahendajatele (nt 20€ särgi korral 1€ tootjale, 19€ kaupmehele-logistikule-maksudeks), särgid ikka samad 😛

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks ikka sealt kus T-särk ei maksa 5EUR ja on korralikust materjalist ja hästi tehtud.

https://www.ranker.com/list/best-t-shirt-brands/ranker-shopping

tead, isegi sellest 5€ särgist läheb vähemalt 4€ kaupmeeste ja vahendajate, mitte tootja kaukasse.

ise olen ostnud tervele meie sportdiklubile T-särgid (üsa heast ja paksust materjalist, 100% puuvillased) otse maaletoojalt, müügihinnad jäid koos maksudega 1,4-1,9€ vahele. kusjuures samad hinnad ka nende kodulehel ka 1 kaupa ostes.

nii et pole midagi nii, et ainult kallid on head.

kui sa ostad kuskilt kallimast poest, siis maksad lihtsalt rohkem vahendajatele (nt 20€ särgi korral 1€ tootjale, 19€ kaupmehele-logistikule-maksudeks), särgid ikka samad ????

Ma ei eita, et rõivatööstuses moodustab suurema osa hinnast juurdehindlus, aga puuvillal ja puuvillal on siiski vahe. See, et sina said euriga mingid paksud palakad, mis tunduvad tugevad, ei ole küll mingi näitaja. Kanga puhul hinnatakse ikka muid omadusi ka kui vaid paksust. Lisaks muidugi õmbluskvaliteet, istuvus jne. Leia mulle euriga õhukesest puuvillast sile ja siidine t-särk, mis on sirgelt õmmeldud ja istub seljas hästi, siis tule rääkima.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.07 10:45; 24.07 15:46; 25.07 14:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esprit t-särgid Humanatest.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks selle eksimatu silmaga käolt uurida, et ütleme, näed inimest esimest korda, siis mille järgi sa otsustad, kas ta veidi paremaid päevi näinud t-särk on ostetud poolteist aastat tagasi Kaubamajast või üleeile Humanast?
Sealjuures ise ostan kaltsukast ainult uueväärseid asju. Ka neid on. Eelkõige teksaseid.

T-särkidega on õudus kuubis küll, jah. Need on nimelt õmmeldud enamasti vildakast riidest ja siis vabrikus vormi aurutatud. Ja peale pesu särk keerdus. Zara omad on üldiselt kõige hullemad. HM pisut parem, aga ka vastuvõetamatu. Mango, ASOS – õudne. Eks seal oleneb, millisest Hiina tehasest mis sorti esemed täpselt tellitakse. Imelikul kombel on enamvähem OK särgid (kui ilma pildita mudeleid vaadata) Croppis. Ja vanasti Seppäläs, imekombel mõned asjad kestsid uskumatult kaua (trikotaaž ja puuvillased kudumid). Aga üldiselt otsin ka. Kahjuks proovitud ka kallimaid ja täpselt sama probleem.

Spordiriietest on O’Neill korralik. St ei hargne, kaota vormi, ei luitu poole aastaga.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub justkui elementaarne, et naised võiks neist asjadest paremini teada kui mõni mees.

???
Kas mehed ei kanna riideid? Või ei pese neid? Või mida see lause peaks tähendama?

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.07 12:15; 24.07 12:55; 24.07 13:45; 25.07 14:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, ma ei väidagi, et sealt ei oleks võimalik mõni hea leid teha, aga no andke andeks – iga kogenud silm teeb vahet uhutud ja luitunud ning uuel esemel. Seda just tänapäevasuse ja moodsuse suhtes. Las olen siis mina nii eriliste võimetega või mis, aga ma saan otsemaid aru kaltsukakraamil ja nö. päris poest ostetul.

Sa vist enda uusi riideid üldse ei pese, lähevad ka vanaks?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

???
Kas mehed ei kanna riideid? Või ei pese neid? Või mida see lause peaks tähendama?

Vähesed mehed viitsivad pikalt ja põhjalikult uurida pesumasinate ja -pogrammide hingeelu, lugeda läbi juhised riietel ja uurida eri pulbrite-geelide sobivust.
Pesu masinasse ja kuivama, valmis. Kui koledaks läinud, ostetakse uus. Kui liiga kiiresti läks koledaks, vahetatakse firmat.
Pesumajandus on see viimane asi, mille üle mu mees juurelda viitsiks. Ausalt, ega minagi viitsi, aga ma vähemalt tean, et võiks viitsida 🙂

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.07 12:41; 24.07 13:27; 25.07 01:51; 25.07 10:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen aru saanud, et üldiselt tagab kallim hind ja kallim bränd selle, et asi peab kauem vastu. Kaltsukates ma kunagi ei käi, seega teen juttu uutest asjadest.
Polosärgid/T särgid- Ralph Lauren, Hugo Boss, Helly Hansen, Nike kestavad päris hästi.
Üks R Laureni polosärk on mul juba vist 7 aastat vana, aga ikka värv püsib.
Teksad- Guess, Scotch Soda, Desigual, Camel Active kestavad päris hästi.
Jalanõudest Nike, Keen on kestnud.
Ega odavast 5 eurosest asjast ei saagi midagi tahta, kaks kolm pesu on ok.
Jalanõudest meeldivad mulle veel Uncle Paul kingad, aga neid olen pidanud kingsepa juures järele aitama (loe suht uuest peast juba parandama), siis on kestnud aasta- kaks.
Olen meesterahvas.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vähesed mehed viitsivad pikalt ja põhjalikult uurida pesumasinate ja -pogrammide hingeelu, lugeda läbi juhised riietel ja uurida eri pulbrite-geelide sobivust.
Pesu masinasse ja kuivama, valmis. Kui koledaks läinud, ostetakse uus. Kui liiga kiiresti läks koledaks, vahetatakse firmat.
Pesumajandus on see viimane asi, mille üle mu mees juurelda viitsiks. Ausalt, ega minagi viitsi, aga ma vähemalt tean, et võiks viitsida ????

Vabandust, aga mina näiteks ka ei viitsi rohkem süveneda kui pesu masinasse, kuivatisse ja valmis. Ja pesumajandus on täiega viimane asi, mille üle ma üldse juurelda viitsiks. Mida seal üldse juurelda on? Nii et minu arust on ikka väga solvav arvata, et on elementaarne, et naised neist asjust rohkem teavad. Mis mõttes elementaarne???

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.07 12:15; 24.07 12:55; 24.07 13:45; 25.07 14:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lähen ka Humana ülistamise teed. Ostan sealt samuti ainult selliseid asju, mis näevad peaaegu uued välja – st et pole veninud ega kulunud kuskilt ning pole ka 10 aastat vana kollektsioon – nt Po.P riietel on aastanumbrid sees ja 2016. aasta mudeleid olen Humanast juba mitu tükki saanud. Samas Soome Po.P outletist tellisin uusi riideid, kus oli 2010. aasta sisse kirjutatud. :O

Mulle tundub, et kui riideese esimese kandmise ja pesu üle elab, nii et jääb ilusaks, siis ta kestab kaua-kaua. Samas uusi riideid ostes juhtub päris tihti, et peale esimest pesu ei kõlba toode mujale kui kaltsukotti – kusjuures ma ei näe, et keskmise ja kalli hinnaklassi asjadel olulist vahet oleks. Päris odavad (HM odavam ots ja Takko) lagunevad küll kiiremini ja nende ostmisest ma olen ka loobunud. Aga 20-50-eurone T-särk võiks juba paar pesu vastu pidada, enne kui rombikujuliseks läheb.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 13:17; 24.07 16:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii et minu arust on ikka väga solvav arvata, et on elementaarne, et naised neist asjust rohkem teavad.

Vast selles mõttes, et naistel on tihtilugu palju rohkem erinevatest materjalidest ja kõikvõimalike lisanditega riideid, mida nad peavad puhtana hoidma? Kaunistused, tikandid, kunstmaterjalid, puuvill, linane, palju värvitoone. Kleite, kostüüme, õhukesi ja paksemaid.
Nt kui ma mõnda kleiti poes vaatan, siis kindlasti mõtlen, kuidas ja kas seda kiire vaevaga pestud-puhastatud saan, olgu ta nii ilus kui tahes, nii mõnigi jääb ostmata. Mees läheb ja ostab, kui meeldib. Nt heledast pehmest materjalist sulejope, mis imeb lausa õhust plekke ja mille ta esimese pesuga peesse keerab 🙂

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.07 12:41; 24.07 13:27; 25.07 01:51; 25.07 10:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees läheb ja ostab, kui meeldib.

Vaat, mina teen ka nii. Mind absoluutselt ei huvita mingi pesuteema. Kui asi must, siis viskan pessu ja kõik. Kui läheb räbalaks, siis oli kehv asi järelikult. Saage juba aru, et pole olemas mingit “naised tavaliselt”, “naistel tihtilugu” jmt. Lõpetage see üldistamine. Iga inimene on erinev.

+10
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.07 12:15; 24.07 12:55; 24.07 13:45; 25.07 14:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vähesed mehed viitsivad pikalt ja põhjalikult uurida pesumasinate ja -pogrammide hingeelu,

Kas keegi teab kedagi, kes teab üle ühe NAISE, kes pikalt ja põhjalikult on uurinud pesumasinate ja -PROGrammide hingeelu??

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 07:37; 24.07 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tean ennast ja oma lähedast sõbrannat, lisaks veel üht kolleegi kellega oli sellest jutt. Kokku juba kolm naist, teiste käest ei ole pärinud.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas uusi riideid ostes juhtub päris tihti, et peale esimest pesu ei kõlba toode mujale kui kaltsukotti

Kirjutage, mis imelikke brände te ostate. Mul ei ole elus juhtunud nii, et mingi asi peale esimest pesu räbalaks muutub. Mingid Mango ja H&M 9.99 asjad?

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.07 10:45; 24.07 15:46; 25.07 14:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas uusi riideid ostes juhtub päris tihti, et peale esimest pesu ei kõlba toode mujale kui kaltsukotti

Kirjutage, mis imelikke brände te ostate. Mul ei ole elus juhtunud nii, et mingi asi peale esimest pesu räbalaks muutub. Mingid Mango ja H&M 9.99 asjad?

Mõned näited, mis meelde tulevad: Icepeak, Molo, Jack & Jones, Po.P, Uniqlo, jalanõudest Kavat. Pean küll tunnistama, et ma pole neist ühtegi tegelikult kaltsukotti visanud, aga näiteks Humanast ma nii koledaid asju ei ostaks nagu need ühe kandmise+pesu läbi teinud asjad on olnud. Samas on samade firmade mõned teised asjad ka väga hästi vastu pidanud, nii et üldistada ei saa.

HMi olin aastaid Humanast ostnud ja tundus väga kvaliteetne – kui pood lõpuks Eestisse jõudis, siis ikka käisin paar korda ja sattusid järjest ühekordseks kasutamiseks mõeldud rõivaesemed. Kaltsukast julgen jätkuvalt osta, aga uuena poest enam iial ei osta, sest mulle see loterii ei meeldi. 🙂

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 13:17; 24.07 16:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

3. Kui tihti pesed

Kui panna särk pessu pärast iga kandmist, siis selgelt kulub kiiremini. Kui teine käib särgiga 2-3 päeva järjest siis ei kulu.

Ma arvan, et siin ongi nende riiete liigse kulumise põhjus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kõige paremini vastu pidanud tommy hilfigeri riided. Aga need on suht kallid, väga tihti ei osta. Niisama koju ostan h&m, lindex jne allahindlustelt t-särke ja suvekleite. Läheb koledaks, viskan ära. Tööle siis ostan korralikumaid. Kuna tööl ei tule riietele plekke ega lähe liiga mustaks, siis pesen õrna pesuga ning peavad ilusti aasta-paar vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaltsuka ajade puhul mulle meeldib ka see, et keegi on riietele “esimese pesu” ära teinud ning kui riie näeb hea välja siis kohe kindlasti ei lähe see kohe keerdu/ei hakka õmblused hargnema. Espriti ja Marks & Spenceri särgid püsivad mul heas vormis, lisaks ka hunnik “nimetuid” asju, mis odava hinna pärast ostetud ning positiivselt üllatanud.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis te teete nende riietega, et pesu vastu ei pea? Pesete 60 kraadiga?

PS. Ei tea ka mina pesumasinate ja programmide hingeelu, enne ostmist ei uuri samuti silte. Pessu pannes ju pole eriti raske valida, kas tuleb panna “lingerie”, “wool”, “duns”, “outdoor”, “mix” vms. Rõiva sildilt vaatan üle, millist temperatuuri ja pesu tootja soovitab ja lähebki käima ja sama loogikaga ka kuivatisse. Pole veel ühtegi asja räbalaks pesnud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaltsuka ajade puhul mulle meeldib ka see, et keegi on riietele “esimese pesu” ära teinud ning kui riie näeb hea välja siis kohe kindlasti ei lähe see kohe keerdu/ei hakka õmblused hargnema. Espriti ja Marks & Spenceri särgid püsivad mul heas vormis, lisaks ka hunnik “nimetuid” asju, mis odava hinna pärast ostetud ning positiivselt üllatanud.

Esprit mulle üldiselt meeldib, nende asju ostan meeleldi. T-särke pole sealt ostnud, on neid kuidagi niigi kogunenud. Aga tänud info eest, vajadusel nüüd tean kust T-särki osta, siingi on mitu inimest seda marki kiitnud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 21:01; 24.07 22:24;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )


Esileht Ilu Riided, mis kestavad – kust neid osta?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.