Esileht Ilu Riided, mis kestavad – kust neid osta?

Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )

Teema: Riided, mis kestavad – kust neid osta?

Postitas:

ostke Soomest, kuna soomlane on õudne vingats, siis sealsed ostujuhid ostavad sisse kauplustesse kvaliteetseid asju. meie oleme idabloki maa, meil saadetakse low quality tooteid, suurtesse keskustesse a ´la Prisma, Selver.
Iga august lähen teen kolmele lapsele ja endale garderoobi uuenduse enne kooli ja super asjad on, dressikad, T-särgid, tressid, tossud- kestavad.

minu teooria, lükake ümber ,kui soovite.
Eestis viin asju poodi tagasi, kui peale esimest pesu muudab suurust, rebeneb. Paras rääkimine on ja endale tundun hull, kuid kui kõik seda teeksid, siis ei ostetakse igat saasta meile müügiks.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees läheb ja ostab, kui meeldib.

Vaat, mina teen ka nii. Mind absoluutselt ei huvita mingi pesuteema. Kui asi must, siis viskan pessu ja kõik. Kui läheb räbalaks, siis oli kehv asi järelikult. Saage juba aru, et pole olemas mingit “naised tavaliselt”, “naistel tihtilugu” jmt. Lõpetage see üldistamine. Iga inimene on erinev.

Mina nii jõukas pole, et enne ei mõtleks. Meil on väga roostene vesi ja kõik lumivalged asjad muutuvad juba peale 3. pesu roosakaks. Samuti ei osta ma heledaid sulejopesid, sest nende õigesse vormi saamine pärast iga pesu on suht keeruline. Sama ka täisvillaste heledate kampsunite või mantlitega, ka kõigi õrnas koes asjadega.
See vesi on ka väga kare ja pole võimalik teda ka masinas eriti palju pehmendada vaatamata filtritele ja lisatud vahenditele, ainult veidi. Seega ei osta ma ka ühtki tumedamat õrnemast materjalist eset.
Tean sama piirkonna naisi, kes ostavad poest vett, et oma valget jopet või pluusi käsitsi pesta.
Kas sa tõesti viskad maha sadu ja sadu eurosid lihtsalt selleks, et katsetada, kas kleit või jope peab masinas esimese korra vastu ja enne ostu üldse ei mõtle? Siis oled õnnelik inimene 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.07 12:41; 24.07 13:27; 25.07 01:51; 25.07 10:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina nii jõukas pole, et enne ei mõtleks. Meil on väga roostene vesi ja kõik lumivalged asjad muutuvad juba peale 3. pesu roosakaks.

Roostene peaks vesi peaks olema tingitud torustikust. Karedus on piirkonna teema, eestis ongi kare vesi. Ja T-särki ilma pesemata palava suvel mitu korda järjest kandvad inimesed võiksid küll mõelda, kas ika tasub, mind häirib topiline t-särk tunduvalt vähem kui mitmepäevase higi hais.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna mul on pesukuivati, siis olen mõelnud, et kuhu see tolm /või mis see on/ varem jäi, kui mul kuivatit polnud. eks see peab ikka riiet kulutama.

endale väga meeldivaid riideid ma enam kuivatisse ei pane. masinaga pesen ikka. aga kui on jällegi väga meeldiv ese, siis ei tsentrifuugi kuivaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kalleid brände oluliseks ei pea. Ostan ka kaltsukatest, alati olen ostnud. Kui näiteks t- särk muutub kiiremini koledaks, siis seda sama ehk sealt poest enam uusi asju juurde ei osta, jätn meelde, et seal olid jamad. Ja kui mingi riie on selliseks topiliseks või natuke veninuks muutunud, siis kannan selle kodus lõpuni. Koduriietena saab kanda kõik ju ära.
Pesen asju ettenähtud temperatuuriga, mis on enamasti 30, vahel ka 40 kraadiga. Kuivatit pole ja ei soovi ka.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Roostene peaks vesi peaks olema tingitud torustikust.

Rooste on ka piirkonna teema. Sõltub, mis pinnasel elad, millisest kihist põhjavesi tuleb ja millest ta enne läbi filtreerub. Meil oma kaev, üsna värsked plastiktorud. Kaevu passi tehes juba öeldi, et rauasisaldust siinkandis normi piiresse ei saagi, muude näitajate poolest on väga ok vesi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.07 12:41; 24.07 13:27; 25.07 01:51; 25.07 10:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostan spordiriiete poodidest aga rohkem netist Jack Wolskinit, Columbiat, Vaudet jt. sportimisega või matkamisega tegelevate firmade tooteid. Helly Hanseni lühikesed püksid on küll kenad ka hingavad (100% puuvill ikkagi) aga niivõrd kortsuvad, et ei enam sellist jama.
Jalanõudest Salomon või Schechers ja pole pidanud pettuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Björn Borg, Nike, Icepeak, Luhta- kõik on kestnud aastaid, ennem tüdinen ära kui katki lähevad. Desigual teksad on vastupidavad.
Enamuse riideid olen ostnud Soomest Budgetspordist või Luhtast.
Hakka või uskuma, et Eestisse tuuakse mingi teise sordi kaup, sest siit ostetud samade firmade riided ei ole nii kaua vastu pidanud, või on see lihtsalt juhus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostan spordiriiete poodidest aga rohkem netist Jack Wolskinit, Columbiat, Vaudet jt. sportimisega või matkamisega tegelevate firmade tooteid. Helly Hanseni lühikesed püksid on küll kenad ka hingavad (100% puuvill ikkagi) aga niivõrd kortsuvad, et ei enam sellist jama.
Jalanõudest Salomon või Schechers ja pole pidanud pettuma.

Jack Wolfskin
Skechers

Käänamist ei hakka parem parandama.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.07 10:45; 24.07 15:46; 25.07 14:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina nii jõukas pole, et enne ei mõtleks.

Aga su mees on? Või mis selle kommentaari mõte pidi olema? Ma väidan, et kes mõtleb selle üle ja kes ei mõtle, ei sõltu tema soost.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.07 12:15; 24.07 12:55; 24.07 13:45; 25.07 14:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Värskendaks teemat.
Julgeb keegi soovitada, kust leiaks meeste T-särke. Värvus hall/must, kvaliteetsest puuvillast, korralikult õmmeldud ja ilma piltide (suurte logodeta). Kaelus peaks ka normaalne olema, mitte nabani välja veninud.
Viimased särgid sain veel siis kui Seppälä kauplus eksiteeris, olid ilusad Premium T-särgid, mille kvaliteedi ja hinna suhe väga paigas. On veel paar särki alles, mis on peale aastaid kandmist ja pesemist täiesti soliidsed .
Olen lapanud internetis ja käinud läbi suuremad kaubanduskeskused, aga tundub üsna nutune. Jah Helly-Hanseni särgid tõesti sobiks, aga minu sisetunne ütleb, et 2/3 hinnast moodustab nimi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.07 16:59; 01.07 22:51; 01.07 22:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata matkapoodidesse, ostsin sealt oma Kaitseväkke minevale pojale. Üks pood on Sikupilli keskuses

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sa ostad kuskilt kallimast poest, siis maksad lihtsalt rohkem vahendajatele (nt 20€ särgi korral 1€ tootjale, 19€ kaupmehele-logistikule-maksudeks), särgid ikka samad ????

Kas sa oled see, kes siin teises teemas kirjutas sama bränditoodete ja järgitehtute kohta? Et muidu identsed, aga vahendajad lisavad hinda?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.07 19:42; 01.07 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub, et eriti kaua peavad vastu Timberlandi tooted. Mehel osad särgid juba ligi 10 aastat, jalatsid kestavad ka mitu aastat julgelt. Nike on alati kindel kaup olnud kõigil pereliikmetel. Monton ka üsna hea. Kiirmoest on parim olnud Next ja Lindex ka isegi. Laste Ecco jalatsid alati teisele ringile läinud endiselt tervetena. Väga vastupidavaid spordiriideid toodab Slonny Eestis. Mõeldud iluvõimlejatele, kuid sobivad kõigile vabalt need retuusid, pluusid, dressid. Lastele ülimugavad ja korralikud riided.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.07 19:47; 02.07 01:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees läheb ja ostab, kui meeldib.

Vaat, mina teen ka nii. Mind absoluutselt ei huvita mingi pesuteema. Kui asi must, siis viskan pessu ja kõik. Kui läheb räbalaks, siis oli kehv asi järelikult. Saage juba aru, et pole olemas mingit “naised tavaliselt”, “naistel tihtilugu” jmt. Lõpetage see üldistamine. Iga inimene on erinev.

Jobu naine oled siis ju, kui isegi nii lihtsate asjade peale ei tule.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.07 19:42; 01.07 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub, et eriti kaua peavad vastu Timberlandi tooted. Mehel osad särgid juba ligi 10 aastat, jalatsid kestavad ka mitu aastat julgelt. Nike on alati kindel kaup olnud kõigil pereliikmetel. Monton ka üsna hea. Kiirmoest on parim olnud Next ja Lindex ka isegi. Laste Ecco jalatsid alati teisele ringile läinud endiselt tervetena. Väga vastupidavaid spordiriideid toodab Slonny Eestis. Mõeldud iluvõimlejatele, kuid sobivad kõigile vabalt need retuusid, pluusid, dressid. Lastele ülimugavad ja korralikud riided.

Timberlandis ja Montonis korduvalt käinud, ei ole seal sellised T särke. Teisi pakutuid ei hakkagi kommenteerima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.07 16:59; 01.07 22:51; 01.07 22:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata matkapoodidesse, ostsin sealt oma Kaitseväkke minevale pojale. Üks pood on Sikupilli keskuses

Ei ole matkapoodidest abi, ammu läbi käidud ka see Sikupillis asuv Matkapaun.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.07 16:59; 01.07 22:51; 01.07 22:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub, et eriti kaua peavad vastu Timberlandi tooted. Mehel osad särgid juba ligi 10 aastat, jalatsid kestavad ka mitu aastat julgelt. Nike on alati kindel kaup olnud kõigil pereliikmetel. Monton ka üsna hea. Kiirmoest on parim olnud Next ja Lindex ka isegi. Laste Ecco jalatsid alati teisele ringile läinud endiselt tervetena. Väga vastupidavaid spordiriideid toodab Slonny Eestis. Mõeldud iluvõimlejatele, kuid sobivad kõigile vabalt need retuusid, pluusid, dressid. Lastele ülimugavad ja korralikud riided.

Timberlandis ja Montonis korduvalt käinud, ei ole seal sellised T särke. Teisi pakutuid ei hakkagi kommenteerima.

Ma ei rääkinud ju T-särkidest ainult, vastasin algsele teemaalgatusele 😉

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.07 19:47; 02.07 01:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, hea teema, milles kohe pikalt kaasa halada ???? Minu meelest pole (ka siinmail) laialt levinud brändid enam mingid kindlad kvaliteedinäitajad. Näiteks just ostsin reisil olles järjekordsed marc o polo asjad, mis on vähem kui nädalaga katki. T-särk uuest kollektsioonist 70 eurot, niidid igalt poolt väljas, teksad – samamoodi niidid väljas, kuna nii õhukesed materjalid. Nädalaga! Head lahedad kuumaga kanda küll, aga kandmisrõõmu nagu liiga vähe… Vb kui üle sota t-särgi eest välja käiksin, saaksin korraliku puuvilla. Hilfigeri ja Dieseli asjad on kauem vastu pidanud. Massimo Dutti on ka kehvem, Noa teeb mingeid haldjate riideid, mis sportlikumale inimesele kahjuks ei sobi. Samas ega ma igapäevaseks kasutuseks tipp-brände ka ei osta, pigem ikka selliseid casual asju, millele saab kiirelt igas kaubanduskeskuses ligi. Lasteriided Gapist – kah teksad kuluvad paari kuuga auklikuks põlvedelt. POp on ok, aga trikotaažid venivad ja kuluvad värvilt liiga kiiresti. Reimal lähevad üleriiete varrukaotsad ja säärteotsad kiirelt narmendama, paar pesu ja kõik. Siin paljuvihatud Didriksons on kusjuures olnud ok, saab ka suuremalt lapselt väiksemale anda. Jack wolfskini jalanõud kehvad, kotid ok, vaude riided ja kotid ok. Ecco jalanõud – laste omad kestavad pool hooaega, täiskasvanutele seni ok. Keen – jalanõud kummalises suuruses, sisevooder läheb kohe topiliseks ja väljast kulub ka kiirelt. Columbia, adidas, nike, puma spordiasjad kas kestavad või ei kesta üldse. Columbiaga kõige kehvemad kogemused, umbro laste dressikad läksid topiliseks ja katki kahe nädalaga. Superfit laste koha pealt on hea kvaliteediga, geox – ka ok, gant on tekstiilide poole pealt ok, aga jalanõud kehvemad. Vb meie pere tõesti trööpab asju liiast, aga no mis teha – tahaks ju liikuda ka nende asjadega, mis pole mõeldud ainult teatriskäimiseks… Kusjuures masinad pesupesemiseks ja kuivatamiseks on meil alati korralikud olnud ja pesen-kuivatan vastavalt siltidele, kasutan ökopesuainet (vedelat). Seega kui keegi oskaks soovitada universaalselt head brändi keskmises hinnaklassis, siis prooviks hea meelega!

Need polegi sellises hinnaklassis, mis oleks käsitsi tehtud kvaliteetsed riided. Kõik need “brändid” nagu Marc O Polo, Adidas, Nike, Gap vms teevad samuti oma riideid Aasias odava tööjõuga riikides ja on kiirmood. Lihtsalt Eestis on need keskmisest kallimad, sest Eestis ongi riided kallid.

Kui käsitööriideid vaadata, siis T-särk võib vabalt 150-200 eurot olla, sest õmblemine võtab aega, kvaliteetne materjal maksab, pool kasumist läheb nagunii maksudeks, partiid on väikesed, mistõttu ühe toote pealt peab piisavalt teenima. Disain on unikaalsem ja selle tegemine võtab aega, ei ole palgal odavaid disaineried, kes päevas sadu disane valmis treivad jne.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen selline, kes rahulikult ostab nii kõige odavamatest poodidest a la Primark, Cropp, New Yorker, h%m jne kui ka veidi kallimatest nagu HH, G-Star Raw, Tommy Hilfiger, Superfit, Lacoste. Marc-O-Polo jne.
ma ei näe mingit vahe ausalt öeldes, päriselt. Minu muidu lemmikbrändi (G-star) t-särk on kõige topilisem ese mu garderoobis. Kõige kuulikindlamad on kõige odavama Primarki asjad – 2,5-eurosed rinnahoidjad kestavad aastaid, samamoodi samas hinnas t-särgiga.

aga tegelikult nii enda kui laste riiete puhul ma ei ole väga kohanud üldse mingeid probleeme ka pikemal kasutusel. ei ole niidide väljas, ei ole väljaveninud, üldse ei ole probleeme olnud.

samamoodi mehe riietega – ta ostis aastakümneid oma teksaseid meie sealt denimdreamist. viimased 5 aastat on kandnud ainult primarki teksaseid, sest need on mõnusamad ja istuvad hästi. maksavad mingi a la 10 eruri paar. peavad vastu aastaid pea igapäevast kandmist.

pikk jutt aga minu kogemus ütleb, et osta asi, mis meeldib.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas uusi riideid ostes juhtub päris tihti, et peale esimest pesu ei kõlba toode mujale kui kaltsukotti

Kirjutage, mis imelikke brände te ostate. Mul ei ole elus juhtunud nii, et mingi asi peale esimest pesu räbalaks muutub. Mingid Mango ja H&M 9.99 asjad?

Räbalaks just mitte, aga näit T Hilfigeri särgil jooksid peale esimest pesu allääre õmblused nöörina krussi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )


Esileht Ilu Riided, mis kestavad – kust neid osta?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.