Esileht Kodunurk Riidestanget (nagi)

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Riidestanget (nagi)

Postitas:
Kägu

Soovitage riidestanget või nagi teismelise tuppa, pigem soodsamast hinnaklassist, mis kohe kokku ei kukuks kui sellele paar päevasärki ja ülikond riputada. Sai Jyskist üks ostetud paar aastat tagasi, plastmassist liitekohtadega, kõigepealt andis ülemise riidepuu ühendus järele, nüüd siis see kruvi, millega peaks saama kõrgust reguleerida. Mulle sellised stanged toas ei meeldi, eelistaks et riided oleksid kapis, teismeline jälle soovib et tal oleks kohe silma all ja käepärast võtta, seega väga palju ei tahaks selle eest maksta, võib-olla ta aasta või paari pärast eelistab ka riideid kapis hoida või kolib hoopis omaette elama või mis iganes.

Vaatasin mis praegu Jysk pakub ja ükski ei tundunud hea hinna ja kvaliteedi suhtega olevat, pigem sarnased mis varsti kokku kukuvad. Või oleks mõistlikum paar puitprussi osta ja ise kokku kruvida mingi analoognehttps://www.jysk.ee/jennet-roivastange-323-176-1004-ee.html midagi sarnast näiteks ilma jalanõude riiulita?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ehk mõni osav meistrimees oskaks ka puidust selle valmis nikerdada.
Fb neid igasugu pudimeistrite lehti olemas küll ja veel, saab ka eritellimusega lasta teha.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jyskis igas hinnaklassis. https://www.jysk.ee/catalogsearch/result/?q=stange

Mul endal see Samba, pole midagi eriti silmailuks, aga riideid võib küll äärest ääreni täis laduda ja kestab hästi.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Suure otsimisega on sõelale jäänud sellised nagid

https://www.decora.ee/38702-stange-bambusest-735x445x159cm

https://www.hansapost.ee/et/moobel-ja-sisustus/moobel/nagid-ja-stanged/porandanagid-ja-stanged/riidestange-tammmust_48b5a07c/

https://www.hansapost.ee/et/moobel-ja-sisustus/moobel/nagid-ja-stanged/porandanagid-ja-stanged/stange-bren-80x36xh165cm-valge-teras-puit_581b4fd8/

https://www.hansapost.ee/et/moobel-ja-sisustus/moobel/nagid-ja-stanged/porandanagid-ja-stanged/clothesrackwhite875x41x155cm_aedcd78d/

https://www.hansapost.ee/et/moobel-ja-sisustus/moobel/nagid-ja-stanged/porandanagid-ja-stanged/stange-riiuliga-paco-tamm_27e589f7/

https://www.home4you.ee/et/stange-forest-2-riiuli-ja-4-nagiga-85x52xh152cm-materjal-mannipuit-teras-varvus-valge-kroom/

https://www.hansapost.ee/et/moobel-ja-sisustus/moobel/nagid-ja-stanged/porandanagid-ja-stanged/stange-brent-valge_48aef26d/ sellel ühena vähestest ka kandevõime antud (20kg)

https://www.home4you.ee/et/stange-gigant-ratastel-93×42-5xh122-177cm-kandevoime-100kg-materjal-teras-varvus-kroom/ viimane lausa 100kg kandevõimega, no nii raskeid riideid teismelisel pole ja ise ta seal loodetavasti rippuda ei kavatse.

Esimeste hinnaklass oleks veel OK, viimased juba suhteliselt kallid kui vaid paatiks aastaks osta.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on ka paar Jyski stanget olnud, aga kõik on kenasti aastaid vastu pidanud, hoolimata sellest, et ma seal kümnete kilode viisi riideid hoiustan.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu Jyski stange lagunes paari nädalaga, kusjuures ei olnud mitte kõige odavam mudel. Mitte iialgi enam sellist saasta ei osta. Ostsin korraliku riidekapi ja nüüd muretu ja pealegi ilus ka.  Elu sees ei soovita mingit stanget osta.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meil on juba aastaid teismelise toas teemaalgataja viidatud puidust Jyski stange. Olen väga rahul.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma endale ehitaks ise rippuva stange. Alustuseks lakke mingid kinnitusaasad. Aasade külge keti või köiega metallist või puidust toru/pulk. Vajalikud vidinad ei tohiks väga palju maksta, põrandat lihtsam koristada ja näeks lahe välja ka. Eeldus muidugi, et vajalikud tööriistad on kodus olemas.

0
0
Please wait...

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Riidestanget (nagi)