Esileht Beebi ja mitmikud Riiete ostmisest

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Riiete ostmisest

Postitas:

Häbi on vaadata mis hindasid osad oma kasutatud beebiriiete eest tahavad… Kasutatud beebisokid 1.50, 2.50 ja 3.00e SOKID! KASUTATUD! Tutikad sokid on samas hinnas http://www.sokisahtel.net/?go=products&cid=13 Ja sokisahtel EI OLE odav koht seega tegelikult saab kindlasti veelgi odavamalt.
Püksid 8-20e, täiesti tavalised püksid? Body 10.00e. Ma ostan küll soodukatega oma lapsele riideid aga no igatahes odavamalt kui teie kasutatult müüte!
Tõesti, on ka müüjaid kes odavamalt annavad, mõistliku hinnaga aga ma juba ammu ei vaata neid suuri piltidega katalooge, kus iga body ja sokipaari alla on hind pandud sest üldjuhul on see meeletu mis küsitakse.
Viimati otsisin lapsele talvekombet järelturult ja müüjaid oli seinast seina. Lõpuks sain kombe 10 euroga ja kõrval oli kuulutus kus sama asja eest 30 taheti saada … See ei ole rahapuudus, see on ahnus. Nagu maasikad keskturul, euroga tõstetakse hinda ikka täiseurodes mitte vanamoodi 3-5 krooni kaupa.
Huh, sain tühjaks räägitud ja hakkas parem 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.02 16:31; 24.02 17:13; 24.02 17:26; 24.02 18:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Plaanin varsti oma beebi riideid müüma hakata. Kas nt 4-5euri bodyide ja poolsipukate eest oleks ok? Suurused 56-68.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina nt müün kasutatud Disney- teemalisi bodysid hinnaga 1¤ (nagu uued ja vähe kantud) ja uusi 2¤ (Mothercare), aga keegi ei taha. Tundub, et peaks küsima ka mitu korda rohkem, äkki siis ostetakse… Sokid mul müügis 4 paari 1.50 (Mothercare), kantud mõnekuuse beebi poolt ja samuti välimus nagu uhiuus, keegi pole huvi tundnud…
Mine siis võta kinni milles asi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm, väga hea teema. Ise pean võtma kätte ja hakkama ka beebiriideid müüma ja hinda ei oska kuidagi panna. Riideid alates sünnist kuni 68 vähemalt. Heameelega müüks kõik asjad korraga ära 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võimalik, et asi on selles, et need rahaahned pressivad oma asjadega igal pool aga need, kes sümboolse hinnaga kenasid asju müüvad, nemad ei reklaami kolm korda päevas ennast 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.02 16:31; 24.02 17:13; 24.02 17:26; 24.02 18:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Anetikas kirjutas:[/small]
[tsitaat]Plaanin varsti oma beebi riideid müüma hakata. Kas nt 4-5euri bodyide ja poolsipukate eest oleks ok? Suurused 56-68.[/tsitaat]
mina sellise hinna eest ei ostaks kasutatult, Sest mulle meeldib ebay-st osta uusi riideid umbes 3 euri eest. seda siis juba koos saatmistasudega. siinsele sinu hinnale lisandub ju ka veel saatmise hind

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin ka lapse esimesed riided ühe inimese käest suure kotitäie. Seal oli riideid suuruses 50-74 ja maksin 30 eurot. Seal oli olemas kõik vajalikud toariided ja väga ilusad asjad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.02 16:31; 24.02 17:13; 24.02 17:26; 24.02 18:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tõesti hea teema ja ma täitsa nõus teemaalgatajaga.. mina ka ei ole nõus ostma 5-10 eur eest kasutatud bodysid. vahest ka siin vaatan hindasid ja lihtsalt imestan, mõnel ikka ahnust jätkub…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi tahaks osta poisi riideid 56-68. Müüksin kõik riided 30 euri. Riided on korralikud ja meid on kaks suurt kilekotti.Hind tuleks kindlasti palju alla euro. Sobivad kevad beebile, kuna on ka fliiskombed ja muu kevadine. Oma laps sündis aprillis. eline@email.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostan riided eBay’st ja kolm kotitait maksavad 40 euri. Seal on tavaliselt ule 100 eseme ja koik vajalik uhele vanusegrupile. Tegelik vaartus on ule 400 euro. Eestist ei ole kunagi ostnud, et kavatse ka osta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.02 18:30; 24.02 23:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jälle ei saanud lahti Lindex, H&M bodydest 1-2-3 eur/tk sõltuvalt body seisukorrast. Minu meelest olid mul väga ilusad riided müügis aga ei ostetud, paar kuud olid müügis, siis võtsin maha ja andsin niisama kellegile ära. Aga vahest ise ka imestan, kuidas keegi küsib näit.kasutatud H&M body eest 8 eur, kui see uuena H&M kodukal 4,95+ vahendustasu+ post juurde pole ka nii kallis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu kes sa e-bayst ostad! Ma olen ka vaadanud aga üldjuhul neil saatmine vaid USAsiseselt ju? Kas sa USA tuttavate aadressiga tellid või oled leidnud müüjaid kes worldwide müüvad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.02 16:31; 24.02 17:13; 24.02 17:26; 24.02 18:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga siis võiks lingid jätta,kus saab osta.Ma heameelega vaataks

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.02 20:39; 25.02 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sokid mingi 2eur kanti 1 paar on kallis tõesti. Just ostsin Mothercare´ist 5paari mingi 8eur kanti.
Imikule, kes ehk korra kannab eset ja siis on kõik, ma nüüd ulmesummade eest küll midagi ei ostnud. See, et keegi teine ostis sipukad 30eur eest uuena, on tema probleem 🙂 Aga kui ostjaid leidub mingi 20er 1 paari sipukate eest, siis andku minna. Aga see hind selleks. 5eur ja rohkem küsida plekilise asja eest- vot seda minu mõistus ei võta kohe üldse! Ka väikelasteriided. Kas tõesti ostetakse plekilisi ja katkiseid riideid mitme euro eest???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
ma pole küll see Kägu, kellele küsimuse esitasid, aga mina näiteks ostan eBay.uk.co lehelt. britid saadavad Eestisse küll.[/tsitaat]
Elan UKs ja Eestisse saatmise kohta ei tea. Samas usun, et paljude muujatega saab kokkuleppele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.02 18:30; 24.02 23:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vot,mina müün praegu väga korralike beebiriideid,hinnad 0.50-max 2¤ ja keegi ei taha:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi koos ei sooviks väheh tellida.Mina ise ei saa sellest aru.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.02 20:39; 25.02 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kus kohas te neid riideid müüte,et keegi ei taha?[/tsitaat]

No siin on näiteks uued Mothercare bodyd 2 euri tk ja kasutatud, aga korralikud 0.20 senti 3 tk.

http://www.osta.ee/24352669

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ütleks selle kohta, et kõigele leidub oma sihtgrupp ja eks pannaksegi esialgu müüki kallimalt, hiljem lastakse hinda alla vajadusel.
Ise müüsin buduaaris lapse riideid vastavalt seisukorrale (osa täitsa uued) tasuta kuni 5eur. 5euriga komplektid, mis täitsa uued või vähekantud kombe, aga ka keegi ei ostnud, ju vaadati, et liiga odav, tähendab peab olema midagi viga. Siis panin suurude järgi hulgi müüki osta.ee-sse, sain kogu kaubast lahti.
Abikaasa tõi Ameerikast poisile hunniku riideid: Kenneth Cole, DKNY, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, neid saab poiss kanda suvi-sügis, ei oska öelda, kas käimagi veel hakkab selle aja peale, seega jäävad need riided tõenäoliselt väga korralikuks ja ausalt-öeldes ei plaani küll võileiva hinnaga ära anda, kindlasti küsingi komplekti (pluus, püksid) eest oma 5-10eur, vastavalt seisukorrale. Muidugi saan aru ka teemaalgataja mõttest, et igasugu suvalisi odavalt ostetud või kulunud välimusega asju kallilt müüakse. See küll jätab veidi kahtlase mulje.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on absurd, kasut. bodi eest küsida 4-5 e, 0,50 senti on okei.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan teemat ära 🙂
Väike kiiks ,et ei meeldi nööbid ja trukkid.
Peaksin beebile riideid varuma ja tekkis küsimus, kas ka nö.krõpsudega riideid ka on ?
Üks ese on ,et üks pikk lukk ees, mähkmete vahetamine natukene vaevaline.
Kust saaks osta ja kõlbab ka kasutatud ese, kui korralik

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

krõpsudega toariided tunduvad küll veidrad 😀 ise eelistan ainult trukke, kõige vähem häirivad ja kerge kinni klõpsata. Lukud ja nööbid ja nöörid ei lähe absoluutselt peale, pole töökindlad ega mugavad, krõpsude kohta arvan sama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

müün buduaaris:)ja siin oli alles kuskil teema,et oi ei taha üldse mingit hello kittyt:)pane tavaline ilus asi müüki,ei tehta väljagi,panin
hello kittyga asju,need läksid nagu soojad saiad.saa siis neist inimestest aru:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Beebi ja mitmikud Riiete ostmisest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.