Esileht Väikelaps Riiete teema

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Riiete teema

Postitas:

Küsimus riietumise kohta. Kas lastel veel Kivat tuukrikad peas või olete õhema mütsi vastu vahetanud? Kas kuoma saapad või viking thermo panna? Kuoma peab meil hästi vett ja lasteaias suuri lompe pole, aga äkki liiga soojad? Küsin kuna olen üleriietaja, kipun last liiga üle pakkima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu on veel talve Kivatid peas, aga ilmselt võiks juba õhemad panna. Siiani on käinud Vikingitega, kuid ilmselt panen Crocs-kummarid.

Plaanin panna paksemad talvepüksid ja poolpaksu jope.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps on viimased 2 päeva mingi õhema po.pi k/s mütsiga käinud. Tal teine variant didriksoni müts, mis on seest karvane ja sellega on juuksed läbimärjad. Jalga olen samuti viking thermod pannud. Mäletan, et sügisel kandis ta neid kuni -5 kraadini. Paegu +3, nii et igati paras aeg 🙂 (lumega kasutuses ecco talvesaapad, on küll goretex, kuid lompides trööbata ei lase, selleks on meil viking thermod.). Jopeks on mäesuusajope, mis on nkn tunduvalt õhem, kui tavalised paksud talvejoped ja selle alla olen fliisi asemel pannud tavalise puuvillase kõrge kaelusega polo. Peaks veel mingid õhemad kindad ka reimatec+-ide asemele muretsema…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole veel vahetanud. Minu arvates peaks lumi ära sulama ja maapind enam-vähem plussis olema, etära vahetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkab võistlus pihta – kelle laps kõige õhemalt riides käib.
Tegutsen tarkuse järgi kevadel kaua soojalt ja sügisel kaua õhukeselt. Niipea oma lastel talveriideid seljast ja Kivat talvemütse peast ei võta. Meil oli elukohas tuulekülma arvestades täna veel miinuskraadid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mütsi vahetasin nädal tagasi välja Reima õhema tuukrika vastu, lapse pea hakkab plusskraadidega Kivatiga metsikult higistama. Saapad vahetasin Thermode vastu üleeile ja lapsel rõõmu kui palju -keegi ei keelanud sügavates lompides soberdada, jalad kuivad ja soojad 🙂
Eile ja täna oli õues õhukestes ReimaTec+ kinnastes, käed olid kuumad, sest seljas oli Lenne talvekas ja ta meil jube hea perefeerse verevarustusega ka. Homme panen lasteaeda sama varustuse ja valutan natuke südant, et kindlasti higistab selles talvekombes, aga miskit pisut õhemat mul ka pakkuda pole talle, siis juba kohe softshell või Po.P kevadkombekas. Laps kuuene tüdruk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

no mina võtsin Kivat tuukrikad peast, ja panin po.p fliisvoodriga talvemütsid ja kaelused, kuid poiss kurtis, et kuklal külm (panin kapuutsi pähe). ta muidugi pole mul kunagi higine, pigem käed jalad külmad. Käes ka talvekindad ja jalas Viking saapad (peadvad 1-1,5h vees ja sulalumes solberdamist ilusti vett, jalad täitsa kuivad! Mina veel 2-3 soojakraadiga küll talvevarustust k/s vastu ei vaheta. nö üleminekuriided panen ca 5 soojakraadist ülespoole…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Müts juba ammu õhema vastu vahetatud, kui külmetab siis talvesaapad jalas, kui sula ja vesine siis sooja voodriga kummikud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma panen lapse küll pigem paksemalt riidesse, kevadriided võtame viimaste seas välja, kuid Kivati mütsi alates paarist miinuskraadist lapsele ei pane, kui just väga tugevat tuult pole. Tal hakkab pea päris kiiresti higistama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mei loli täna küll veel talvemüts peas, nii külm tuul on õues.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Väikelaps Riiete teema

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.