Esileht Koolilaps Riietus gümnaasiumis

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Riietus gümnaasiumis

Postitas:

Milline on poiste tavapärane või nõutud riietus gümnaasiumis ( Lilleküla).
Poisil olnud siiani põhikooli lõpuni koolivorm , seega nüüd uues koolis uus teema meie jaoks.
Tänan ette asjalike nõuannete eest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.06 20:38; 18.06 22:51; 19.06 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline on poiste tavapärane või nõutud riietus gümnaasiumis ( Lilleküla).

Poisil olnud siiani põhikooli lõpuni koolivorm , seega nüüd uues koolis uus teema meie jaoks.

Tänan ette asjalike nõuannete eest.

Laps käib seal koolis. Riietus täitsa tavaline- suvaline T-särk, teksapüksid, tossud. Kapuutsiga riietus pole lubatud, samuti ka liiga katkised püksid.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 20:58; 19.06 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline on poiste tavapärane või nõutud riietus gümnaasiumis ( Lilleküla).

Poisil olnud siiani põhikooli lõpuni koolivorm , seega nüüd uues koolis uus teema meie jaoks.

Tänan ette asjalike nõuannete eest.

Kas kooli kodukorras pole riietuse kohta midagi?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 21:09; 19.06 10:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, on üldsõnaline. Tekitaski mõtlemist, et kas teksad või viigipüksid. Poiss siiani ainult viigipükstes , nüüd rõõmustabki juba ette, et saab teksad jalga. Kui kapuutsid pole lubatud , siis ilmselt mingid sviitrid või midagi sinnapoole peaksid sobima, sõltuvat siis aastaajast.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.06 20:38; 18.06 22:51; 19.06 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poiss siiani ainult viigipükstes , nüüd rõõmustabki juba ette, et saab teksad jalga. Kui kapuutsid pole lubatud , siis ilmselt mingid sviitrid või midagi sinnapoole peaksid sobima, sõltuvat siis aastaajast

TPList tuleb? Ma ühtegi muud kooli küll ei tea, kus kohustuslikud viigipüksid oleksid. Meil peab vist polosärk olema või mingi kraega asi, kapuuts pole lubatud ja suured kirjad pildid ka mitte. Iseasi kui palju sellest gümnaasiumis kinni peetakse.
Teemaalgatajsl soovitaks kooli kodukord läbi lugeda ja vaadata eelmiste aastate gümnaasiumi pilte, midagi vast ikka avalik on. Saab ettekujutuse nõudmistest ja tegelikkusest.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas eestis on üldse mõni kool, kus gümnaasiumiosas ei oleks tumedad viisakad teksad lubatud? kahtlen. vähemalt tln kesklinnas võib küll nendega käia. pigem on pusad (ka kapuutsita) ebasoovitatavad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, on üldsõnaline. Tekitaski mõtlemist, et kas teksad või viigipüksid. Poiss siiani ainult viigipükstes , nüüd rõõmustabki juba ette, et saab teksad jalga. Kui kapuutsid pole lubatud , siis ilmselt mingid sviitrid või midagi sinnapoole peaksid sobima, sõltuvat siis aastaajast.

Koole, kus ainult viigipükse kanda võib on Eestis ilmselt väga üksikud. Korralikud teksad on väga sobivad. Kapuutsidega on nii ja naa. Ühe lapse koolis pole kapuutsid lubatud, teise lapse koolis võib olla. Aga teksad, polo või triiksärk ja vajadusel peale vest või kampsun peaks enamuses koolides sobilik riietus olema. Loomulikult võib ka ülikonda kanda kui laps seda soovib.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 21:09; 19.06 10:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TPList tuleb? Ma ühtegi muud kooli küll ei tea, kus kohustuslikud viigipüksid oleksid.

Leesi ajal mu teada võis nt velvetitega ka käia, isegi vist teist värvi teksadega, aga sinised teksad ei tohtinud olla. Muidugi võib mul olla valeinfo, sest ise ma seal õppinud pole, nii on mulle rääkinud need, kes seal õppisid tol ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa kasulikud nõuanded, polod mulle ei tulnudki meelde.
Aga kuidas on 1.septembriga ? Aktused toimuvad kõigile koos? Kas tradtsiooniline valge pluus casual riietusega või peaks kõik pidulikum olema ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.06 20:38; 18.06 22:51; 19.06 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aktustel on mitmed klassid koos, aga mitte terve kool. Gümnaasiumil on vist kõik koos 1 aktus, võibolla on seal isegi veel 9.klass. Täpselt ei mäleta. Mõni laps käib aktusel pudulikumalt, mõni käib sellise tavalisema riietusega. Viisakad teksad ja valge triiksärk sovivad väga hästi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 20:58; 19.06 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis värk nende kapuutsidega on, et kanda ei või?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis värk nende kapuutsidega on, et kanda ei või?

Teismelised istuvad vahetundides kapuuts peas. Lisaks seal all ka kõrvaklapid peidus. Sageli üritatakse ka tundides märkamatult kapuuts pähe tõmmata ning oma maailma kaduda.

Üldiselt võiks kinnistuda, et siseruumis pole viisakas ennast kapuutsi alla peita. Rääkimata sellest, et kas dressipluus on üldse sobiv riietus akadeemilisse keskkonda.

täiesti ajuvaba keeld 🙁
proovi sa leida dressipluusi, millel ei ole kapuutsi – no ei ole lihtne. see, et dressikal on kapuuts, ei tähenda kohe seda, et see peas peaks olema. mu laps läheb ka gümnaasiumisse, pean hakkama reegleid lugema, äkki seal ka selline nõme keeld ja pean hakkama lapsele uut garderoobi ostma, kuigi laps kannab kapuutsi peas vaid külmal ajal õues käies ja kõrvaklappe kasutab vaid kodus arvutis sõpradega suheldes.
dressipluus ja akadeemilisse keskkonda mittesobiv riietus? miks tartu ülikool teeb ja müüb ja propageerib oma logoga kapuutsiga pusasid? https://shop.ut.ee/?s=pusa&post_type=product

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülikoolis on juba täiskasvanud inimesed, kes teavad, et ruumi sisenedes või loengus istudes peab kapuutsi peast ära võtma.

Olen ülikooli õppejõud. Ülikoolides on kõigil täiesti savi, mis inimestel seljas, peas või jalas on. Võibolla tunduks natuke veider, kui mõni tudeng regulaarselt loengus käiks, kapuuts silmini peas, aga see mõte, et see lubatud pole, mul küll pähe ei tuleks – kes teab, miks talle see kapuuts vajalik on.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis värk nende kapuutsidega on, et kanda ei või?

Teismelised istuvad vahetundides kapuuts peas. Lisaks seal all ka kõrvaklapid peidus. Sageli üritatakse ka tundides märkamatult kapuuts pähe tõmmata ning oma maailma kaduda.

Üldiselt võiks kinnistuda, et siseruumis pole viisakas ennast kapuutsi alla peita. Rääkimata sellest, et kas dressipluus on üldse sobiv riietus akadeemilisse keskkonda.

Gümnaasiumis ei istu küll enam keegi kapuuts peas.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülikoolis on juba täiskasvanud inimesed, kes teavad, et ruumi sisenedes või loengus istudes peab kapuutsi peast ära võtma.

Olen ülikooli õppejõud. Ülikoolides on kõigil täiesti savi, mis inimestel seljas, peas või jalas on. Võibolla tunduks natuke veider, kui mõni tudeng regulaarselt loengus käiks, kapuuts silmini peas, aga see mõte, et see lubatud pole, mul küll pähe ei tuleks – kes teab, miks talle see kapuuts vajalik on.

Välistudengid istuvad küll mul loengus mütsid peas 🙂

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Koolilaps Riietus gümnaasiumis