Esileht Tööelu, raha ja seadused. Riietus kontoris

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Riietus kontoris

Postitas:
Kägu

Kas kuskil kontoris käiakse üldse veel ilusti riides: mehed ülikondadega ja naised kontsakingade ja kostüümidega? Mul on palju ilusaid kontorikleite ja kostüüme ning kontsakingi, kuid peale lapsehoolduspuhkust tööle naastes uude kohta on üldmulje, et kõik käivadki tennistega ja kampsunitega tööl, mõni isegi suisa sussidega.Siis tundub üksi imelik ilusate kleitidega ja kontsadega käia. Kas teie tööjuures kontoris veel käiakse klassikaliste kontoririietega?

Ma võin ka kontoris tööd teha aga kuna ma kliendiga ei kohtu, siis võin tööd teha ka ükssarviku kostüümis. Peaasi, et mul endal on mugav ja ma ei haiseks

Please wait...
Postitas:
Kägu

It firma. Enamik käib tennised ja t-särk. Paar meest käib igapäevaselt triiksärgiga. Omanikud samamoodi suht casual riides. Müügimees ja projektijuhid ajavad viisakad riided selga, kui klientidega kohtuvad. Ise ka vaatan, et viisakam särk oleks, kui vahel kliendiga kohtuma pean. Käin kleitidega ka, a need samuti sellised, mille juurde tenniseid kõlbab kanda. Kontoris on kõik sussides.

Varem töötasin ühes suurimates ettevõttest Eestis, kus oli nii tootmine kui suur kontor. Direktor käis samuti pool aega teksade ja t-särgiga. Ainult olulisemate külaliste jaoks pani ülikonna selga.

Mulle väga meeldib vaadata, kui inimestel on ilusad viisakad riided, soeng, make up.. no kui ei ole selline liialdatud bling-bling. Isegi kade olen kohati. A no ei suuda endas leida seda motivatsiooni, et ise nii olla. Ja kui mõnikord harva olengi tööl meigituna, siis endale märkamatult olen süvenemise käigus kätega silmi hõõrunud vms ja on veel hullem kui muidu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen 50+ mees ja käin tööl praegu umbes nii

Jalas teksased (sinised, punased, hallid mul neid kokku 10 paari)

Vabaaja sportlik jalats (Nike, DG…)

Polosärk (neid on mul eri brändidelt eri värvides ca 40 tk)

Eest lukuga kampsun (Tommy, Monton ..)

Kampsuni võtan kontoris ära, muidu hakkaks palav

Unustasid mainida oma erivärvilisi sokke, mis sul on punased, sinised, kollased, oranžid :p
Edev oled oma vanuse kohta.

Please wait...
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. Riietus kontoris