Esileht Hobinurk Riietus reisidel

Näitan 30 postitust - vahemik 391 kuni 420 (kokku 459 )

Teema: Riietus reisidel

Postitas:
Kägu

Mul on aastatega välja kujunenud teatud rõivad, mida alati kaasa võtan ja mis sobivad mitmeks puhuks. Konkreetsed rõivaesemed ise on vahetunud, aga stiil on sama. Kaks põhieset, millest piisab. Kui läheme odavlennufirmaga nädalasele reisile, siis peab ju käsipagasisse kõik mahutama. Mul tavaliselt jääb 2 kg jagu üle veel.

Kõige parem asi on üks pikk kerge suveseelik. Palavaga hea lendlev, õhk käib läbi. Samas ei lase päikesel jalgu ära kõrvetada. Me oleme foodie´d, käime reisidel ka peentes restoranides. Siis lisan sellele seelikult veidi ilusama pluusi ja olemas!

Teine põhiese on 7/8 või capripikkusega heledamad-õhemad püksid.

Kaks paari jalanõusid. Hetkel ühed on need moekad valged tennised ja teine on mugavad kingad, kuid siiski piisavalt viisakad, et sobivad kanda ka fine-dining restoranis. Kingad on ka lahtised, on palavaga mõnusam.

Pika seeliku ja pükste täienduseks on 3-4 erinevat toppi, või ka 5, need ei võta palju ruumi. T-särgist piduliku pluusini. Ja siis üks kampsun või pintsak jahedamate õhtute jaoks.

Kui on jahedamal aastaajal minek, siis on põhimõte sama, lihtsalt jalatsid on toekamad, tavaliselt valgetele tennistele(tossudele) lisaks pole siis mitte kingad, vaid väikesed madalakontsalised saapad. Kerge jope panen selga, see ei lisa pagasile mahtu.

Siin on kõvasti vaieldud meigi teemal. Mul oli suur meikimise vajadus 20ndates eluaastates. Ripsmed on mul loomulikult tumedad. Tavalisel katedraali-kindluse päeval ma ei meigi. Restorani minnes kerge jumestuskreem, ripsmed+veidi päikesepruuni laugudele, tooniv huulepulk. Mingit sõjamaalingut ma ei tee. Selveris käin raudselt ilma meigita. Võib minu lisada sinna 40+ naiste nimekirja, kes Selveris meigita käivad 🙂 Ma mõtlen hoopis, mis hirmsad kompleksid peavad olema naisel, kes poodi minekuks teeb meigi?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma mõtlen hoopis, mis hirmsad kompleksid peavad olema naisel, kes poodi minekuks teeb meigi?

Vaevalt, et poodi minekuks. Poes käiakse üldjuhul pärast tööd. Järelikult oled tööl ka meigita.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sa ise ilmselt halva näonahaga kahekümbine, kes arvab et kunstripsmed ja sinine lauvärv kedagi kuidagi kaunistab…

Näonahk veatu, vanust 40+, kunstripsmeid ei ole. Lauvärv beezh/tumehall.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Järelikult oled tööl ka meigita.

Ja isegi kui ta on, mis see sinu asi on? Ikka väga naljakas inimene. Raiub ja raiub oma meigist ja kleitidest.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma mõtlen hoopis, mis hirmsad kompleksid peavad olema naisel, kes poodi minekuks teeb meigi?

Vaevalt, et poodi minekuks. Poes käiakse üldjuhul pärast tööd. Järelikult oled tööl ka meigita.

Kas sa tead, et on olemas ka naisi, kes ei värvi oma juukseid. Mõtle kui õudne, eks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma mõtlen hoopis, mis hirmsad kompleksid peavad olema naisel, kes poodi minekuks teeb meigi?

Vaevalt, et poodi minekuks. Poes käiakse üldjuhul pärast tööd. Järelikult oled tööl ka meigita.

Kas sa tead, et on olemas ka naisi, kes ei värvi oma juukseid. Mõtle kui õudne, eks.

Ohh, need naised on lihtsalt malakad, keda ükski mees ei taha, sest kui sa juukseid ei värvi, siis oled raudselt kõõm!

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ohh, need naised on lihtsalt malakad, keda ükski mees ei taha, sest kui sa juukseid ei värvi, siis oled raudselt kõõm!

Sina oled siin mingi troll. Kunagi oli siin keegi Ahv, kes iga teemaga jõudis selleni välja, et stringidega käivad litsid. Nüüd on mingi uus troll, kes alati jõuab sinnani, et kes ei värvi, ei süsti huuli, see on maakas, keda mehed ei taha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa tead, et on olemas ka naisi, kes ei värvi oma juukseid. Mõtle kui õudne, eks.

Taaskord, ei tea selliseid, kui just pole vana inimene. Värvitakse/toonitakse/salgutatakse.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ohh, need naised on lihtsalt malakad, keda ükski mees ei taha, sest kui sa juukseid ei värvi, siis oled raudselt kõõm!

Sina oled siin mingi troll. Kunagi oli siin keegi Ahv, kes iga teemaga jõudis selleni välja, et stringidega käivad litsid. Nüüd on mingi uus troll, kes alati jõuab sinnani, et kes ei värvi, ei süsti huuli, see on maakas, keda mehed ei taha.

Rahune maha, see tegelikult oli iroonia.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa tead, et on olemas ka naisi, kes ei värvi oma juukseid. Mõtle kui õudne, eks.

Taaskord, ei tea selliseid, kui just pole vana inimene. Värvitakse/toonitakse/salgutatakse.

Ei. Ma olen 29 ja ma ei värvi ega toonita oma juukseid. Pole vajadust.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma mõtlen hoopis, mis hirmsad kompleksid peavad olema naisel, kes poodi minekuks teeb meigi?

Vaevalt, et poodi minekuks. Poes käiakse üldjuhul pärast tööd. Järelikult oled tööl ka meigita.

Eks vahel käiakse ka ekstra poes. Meil on tavaks käia korra nädalas ekstra poes, kolm suurt kotti kaupa täis. Kui vahepeal midagi otsa saab, käin tõesti pärast tööd või lõunaajal poes. Siis on jah meik. Aga kui ma lähen kodunt välja ainult poodi, või ka kinno, siis ei meigi. Töötan ka poole ajast kodukontoris. Suvel käin päris tihti meigita ka tööl. Nägu on siis loomulikult jumekam. Võib-olla huultele kerge läige ainult, toonitud hügieenilise huulepulgaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei. Ma olen 29 ja ma ei värvi ega toonita oma juukseid. Pole vajadust.

Sa arvasid, et ainult vajadusest tehakse seda? 😀 Ega lõigata ju poleks ka vaja, saab patsi panna.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei. Ma olen 29 ja ma ei värvi ega toonita oma juukseid. Pole vajadust.

Sa arvasid, et ainult vajadusest tehakse seda? ???? Ega lõigata ju poleks ka vaja, saab patsi panna.

Mul pole vajadust, sest mul on ilus juuksevärv. Mul ei ole vaja seda peita.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul pole vajadust, sest mul on ilus juuksevärv. Mul ei ole vaja seda peita.

Mul on ka ilus. Värvides veel ilusam. Sama kui meikimisega-olen niisamagi ilus, aga meigituna veel ilusam. Sama ka koduga-korteris elaks ka kenasti ära, aga villas meeldib mulle oluliselt rohkem, erilisem ja suursugusem. Või arvasid, et villas elamine on vajadus?

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul pole vajadust, sest mul on ilus juuksevärv. Mul ei ole vaja seda peita.

Mul on ka ilus. Värvides veel ilusam. Sama kui meikimisega-olen niisamagi ilus, aga meigituna veel ilusam. Sama ka koduga-korteris elaks ka kenasti ära, aga villas meeldib mulle oluliselt rohkem, erilisem ja suursugusem. Või arvasid, et villas elamine on vajadus?

Nii palju kui mina naisi tean, siis värvitakse sellepärast, et enda loomulik juuksevärv ei meeldi. On siin samas PK-st ikka korduvalt sellest räägitud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii palju kui mina naisi tean, siis värvitakse sellepärast, et enda loomulik juuksevärv ei meeldi. On siin samas PK-st ikka korduvalt sellest räägitud.

Ei tea, mida PKs on räägitud, aga mina ei värvi seepärast, et loomulik ei meeldi. Värvin kord või paar aastas, sest tahan lihtsalt vaheldust. Ägedam peeglist vaadata. Mul on ka väga lühikesed juuksed, kui punapea ära tüütab, kasvab kiiresti välja, lõikan otsad maha ja teine värv peale. Vahel ei värvi mitu aastat, siis tuleb jälle tuju ja teen.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii palju kui mina naisi tean, siis värvitakse sellepärast, et enda loomulik juuksevärv ei meeldi. On siin samas PK-st ikka korduvalt sellest räägitud.

Ei tea, mida PKs on räägitud, aga mina ei värvi seepärast, et loomulik ei meeldi. Värvin kord või paar aastas, sest tahan lihtsalt vaheldust. Ägedam peeglist vaadata. Mul on ka väga lühikesed juuksed, kui punapea ära tüütab, kasvab kiiresti välja, lõikan otsad maha ja teine värv peale. Vahel ei värvi mitu aastat, siis tuleb jälle tuju ja teen.

Täiesti mõistetav. Mul on loomulik ja ma vahel mõtlen, et tahaks vaheldust, aga siis ma jälle mõtlen sellele, et pekki, ma kasvatan seda nii kaua välja(mul on pikad juuksed). ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tahaks kohe näha seda hüsteerikut, kes peaaegu igas teemas huilgab kulmudest ja ripsmetest ja lapilisest näost ja sõimab maakaid ja matkariideid.

Et mis ta elus nii valesti on läinud.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näonahk veatu, vanust 40+, kunstripsmeid ei ole. Lauvärv beezh/tumehall.

jaajaa…  Veatu näonahaga neljakümnestel on nii palju oidu, et seda jumestuskreemiga ei kata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jaajaa…  Veatu näonahaga neljakümnestel on nii palju oidu, et seda jumestuskreemiga ei kata

Mina ei katagi. Pidulikumal puhul BB-kreemiga vaid. Mingist näomaalingutest jm soga ajavad siin meigivastased hüsteerikud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tahaks kohe näha seda hüsteerikut, kes peaaegu igas teemas huilgab kulmudest ja ripsmetest ja lapilisest näost ja sõimab maakaid ja matkariideid. Et mis ta elus nii valesti on läinud.

Sa oled isegi nii ohmu, et ei saa aru, et vastavad erinevad inimesed 😀

+2
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma tahaks kohe näha seda hüsteerikut, kes peaaegu igas teemas huilgab kulmudest ja ripsmetest ja lapilisest näost ja sõimab maakaid ja matkariideid. Et mis ta elus nii valesti on läinud.

Sa oled isegi nii ohmu, et ei saa aru, et vastavad erinevad inimesed ????

Loodetavasti eksin, aga kahjuks tekib tasapisi mulje, et yks troll siin vaidleb iseendaga. Yhes kommis “soimab” meikimata naisi, pyydes etendada tibi, aga tegelik idee on, et ainult matkariietes kirvenagu on see oige tegija, nagu mees, jne. – kova sona ju – teised on siis lollid tibid.

Jargmises siis juba “soimab” iseennast friigiks.

Kahju, sest teema on huvitav, aga mis teha.

 

 

 

+2
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Loodetavasti eksin, aga kahjuks tekib tasapisi mulje, et yks troll siin vaidleb iseendaga. Yhes kommis “soimab” meikimata naisi, pyydes etendada tibi, aga tegelik idee on, et ainult matkariietes kirvenagu on see oige tegija, nagu mees, jne. – kova sona ju – teised on siis lollid tibid. Jargmises siis juba “soimab” iseennast friigiks.

Väga imelik, selline mulje on vist vaid sinule jäänud.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tahaks kohe näha seda hüsteerikut, kes peaaegu igas teemas huilgab kulmudest ja ripsmetest ja lapilisest näost ja sõimab maakaid ja matkariideid. Et mis ta elus nii valesti on läinud.

Sa oled isegi nii ohmu, et ei saa aru, et vastavad erinevad inimesed ????

Inimeste kirjakäekiri on äratuntav. Sa, ohmu, ei saa vist sellest aru.

+1
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Inimeste kirjakäekiri on äratuntav. Sa, ohmu, ei saa vist sellest aru.

Ju oled piisavalt ohmu, et mitte aru saada. Näen ju reaalselt, et peale mind kirjutab teine inimene sama juttu. Kolmas oli ka paar lk. tagasi.

+3
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ripsmete ja huulte värvimine on tuumateadus või? Pole ühtki naist, kes meikimata kenam oleks kui kena meigiga.

Mina küll ei tea, kas siin on üksainus kägu, kelle arvates naistel on ebanormaalne ennast meikimata avalikult näidata, ja kas see on tema siiras veendumus või ta lihtsalt provotseerib ja vaidleb iseendaga.

Aga sellele tsiteeritud väitele vastulauseks: kas naistel on mingi kohustus kogu aeg endast kenam välja näha? Miks just naistel sel juhul? Kas ei võiks olla nii, et kes ise tahab kenam välja näha, see meigib, soost olenemata? Minu jaoks see näiteks pärast kahekümnendaid eluaastaid – kui ilmselt mängis oma rolli partneriotsimise teema – sellist tahtmist niiväga pole. Näiteks mu auto näeks ka kenam välja, kui ta poleks ühevärviline, vaid kuidagi maitsekalt kaunistatud kerega. Aga mis tähtsust sellel nii väga oleks? Minu elukvaliteeti ei halvenda kuigivõrd, et ma sõidan ühevärvilise autoga ja oma naturaalset välimust igapäevaselt tööl, kodus ja puhkehetkel millegagi “kenamaks” ei muuda. Iseasi on nt esinemised, väga pidulikud sündmused, kui “kena” olek ongi erilisuse osa.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loodetavasti eksin, aga kahjuks tekib tasapisi mulje, et yks troll siin vaidleb iseendaga. Yhes kommis “soimab” meikimata naisi, pyydes etendada tibi, aga tegelik idee on, et ainult matkariietes kirvenagu on see oige tegija, nagu mees, jne. – kova sona ju – teised on siis lollid tibid.

Nii “tore” sõnavara sul…

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ripsmete ja huulte värvimine on tuumateadus või? Pole ühtki naist, kes meikimata kenam oleks kui kena meigiga.

Mina küll tean, need naised on imeilusad. See on puhas ja värske ilu.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohustus vist jah, eriti kuuma ilmaga. Junestuskreem ja kõik, et mõnusam olla oleks.

Ripsmete ja huulte värvimine on tuumateadus või? Pole ühtki naist, kes meikimata kenam oleks kui kena meigiga.

Aga mis sina muretsed? Seda kenam sina ju nende meikimata naiste seas oled ja saad kogu tähelepanu endale. Peaksid just rõõmustama. Või haavab see sind kuidagi füüsiliselt, kui kõik naised igas olukorras ennast ei meigi?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näiteks mu auto näeks ka kenam välja, kui ta poleks ühevärviline, vaid kuidagi maitsekalt kaunistatud kerega. Aga mis tähtsust sellel nii väga oleks? Minu elukvaliteeti ei halvenda kuigivõrd, et ma sõidan ühevärvilise autoga ja oma naturaalset välimust igapäevaselt tööl, kodus ja puhkehetkel millegagi “kenamaks” ei muuda. Iseasi on nt esinemised, väga pidulikud sündmused, kui “kena” olek ongi erilisuse osa.

Auto teeb ilusaks ikka kallis vinge velg ja tuuning, mitte vikerkaarevärviline kere. Mina mingit suvaveljega igavat autot ei osta.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 391 kuni 420 (kokku 459 )


Esileht Hobinurk Riietus reisidel