Esileht Hobinurk Riietus reisidel

Näitan 30 postitust - vahemik 421 kuni 450 (kokku 459 )

Teema: Riietus reisidel

Postitas:
Kägu

Teine asi, mis ka mind pisut imestama paneb, et vaadates teiste inimeste reisipilte, on neil tihtilugu ilusad stiilsed riided seljas ja veatu meil näos. Mina aga ei oska reisil kuidagi mantlikeste ja seelikutega olla, ehkki muidu kannan igapäevaselt neid küll. Kas stiilsete mantlitega poseerivad Instagrami-fotodel pigem need, kes lendavad Londonisse pigem shoppama? Mina patseerin kilomeetrite kaupa mööda linna vaatamisväärsusi ja muuseume ringi, seda on ikka kuidagi mugavam teha pükstes ja tossudes … Üritan reisida ka siiski minimaalse pagasiga, seega väga erinevaid outfitte ei saa kaasa võtta. Pika jutu lühike kokkuvõte on seega see, et teistel on alati nii kaunid reisipildid, aga minu koledad ????

Vaadates ringi rahvusvahelistes lennujaamades ja hotellides, siis enamus inimesi reisib absoluutse maksimumpagasiga (naisel 2 suurt äraantavat kohvrit, 1 käsipagasi kohver, 1 suur lähker käekott, mehel samapalju ilmselt enamuses jälle naise asju täis). Sealt kohvritest need outfitid ja ilupildid välja võlutaksegi. Ega midagi pole teha. Kui tahad nende mantlikeste ja kingakestega pilte, siis pead vähemalt 1 äraantava pagasiga arvestama.

Teine asi, et olenevalt mis kontosid sa silmas pead, aga need glamuuriinimesed on tavaliselt juba sajandat korda Pariisis või Londonis, seega ammu kõik läbi kõmbitud ja võtavad vabalt, käivad ainult kingadega söömas ja käituvad reisil rahulikult.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teine asi, mis ka mind pisut imestama paneb, et vaadates teiste inimeste reisipilte, on neil tihtilugu ilusad stiilsed riided seljas ja veatu meil näos. Mina aga ei oska reisil kuidagi mantlikeste ja seelikutega olla, ehkki muidu kannan igapäevaselt neid küll. Kas stiilsete mantlitega poseerivad Instagrami-fotodel pigem need, kes lendavad Londonisse pigem shoppama? Mina patseerin kilomeetrite kaupa mööda linna vaatamisväärsusi ja muuseume ringi, seda on ikka kuidagi mugavam teha pükstes ja tossudes … Üritan reisida ka siiski minimaalse pagasiga, seega väga erinevaid outfitte ei saa kaasa võtta. Pika jutu lühike kokkuvõte on seega see, et teistel on alati nii kaunid reisipildid, aga minu koledad ????

Vaadates ringi rahvusvahelistes lennujaamades ja hotellides, siis enamus inimesi reisib absoluutse maksimumpagasiga (naisel 2 suurt äraantavat kohvrit, 1 käsipagasi kohver, 1 suur lähker käekott, mehel samapalju ilmselt enamuses jälle naise asju täis).

Millest selline eelarvamus? Kaisin just tuttavatel kylas, suurest walk-in garderoobist 2/3 oli julgelt mehe asju tais, naisel siis ylejaanud osa. Mehed on tavaliselt ikka see edevam sugupool. Mones “konservatiivses” riigis see valjendub kyll peamiselt autos ja velgedes, aga mitte riietes voi soengus, aga on seal vahet?

Teine asi, et olenevalt mis kontosid sa silmas pead, aga need glamuuriinimesed on tavaliselt juba sajandat korda Pariisis või Londonis, seega ammu kõik läbi kõmbitud ja võtavad vabalt, käivad ainult kingadega söömas ja käituvad reisil rahulikult.

Arvan ka nii. Aga isegi kui ma olen kuskil esimest korda, ikka votan 1-2 paeva chillimiseks vahemalt, selmet keel vesti peal, mooda erinevaid vaatamisvaarsusi tormata.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvan ka nii. Aga isegi kui ma olen kuskil esimest korda, ikka votan 1-2 paeva chillimiseks vahemalt, selmet keel vesti peal, mooda erinevaid vaatamisvaarsusi tormata.

Lõpuks mõni normaalne jutt ka.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas stiilsete mantlitega poseerivad Instagrami-fotodel pigem need, kes lendavad Londonisse pigem shoppama? Mina patseerin kilomeetrite kaupa mööda linna vaatamisväärsusi ja muuseume ringi, seda on ikka kuidagi mugavam teha pükstes ja tossudes …

Pole midagi imestada, kui inimesed on Londonis või kus iganes maailmanurgas juba 10. korda ja kõik vaatamisväärsused ammu nähtud. Nt sõpradel külas või lihtsalt niisama meeldivas paigas puhkamas. Mõnel kontserdil või miks mitte ka šoppamas. Ma kuidagi ei saa ka aru, kuidas linnas ja muuseumides oleks mugavam just pükstes ja tossudes. Linn on ju linn, inimesed elavad seal, käivad tööl, kohvikus ja poodides, jalutavad ringi – miks just püksid ja tossud? Kuidas sa oma kodulinnas ringi liigud ja näitustel/galeriides käid?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole midagi imestada, kui inimesed on Londonis või kus iganes maailmanurgas juba 10. korda ja kõik vaatamisväärsused ammu nähtud.

no Londonis-Pariisis 10 korraga küll kõike ära ei näe…  Aga kindlasti on nö vabaajatossud mu peamine reisujalats ja ka kodus käin näitustel just nendega. Soojal ajal lahtiste sandaalidega, kindlasti mitte mingite ebamugavate kingakestega.

Pariisitarid kannavad veel eriti räsitud ja lääpas tosse!

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pariisitarid kannavad veel eriti räsitud ja lääpas tosse!

Aga Ida-Euroopa neiukesed kannavad kontsaga kingi :). Millisesse kultuuriruumi sinu arvates Perekooli Kägu rohkem kuulub, kas vana Euroopa või Ida-Euroopa? Kaks korda võid arvata.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga Ida-Euroopa neiukesed kannavad kontsaga kingi :). Millisesse kultuuriruumi sinu arvates Perekooli Kägu rohkem kuulub, kas vana Euroopa või Ida-Euroopa? Kaks korda võid arvata.

Ilmselgelt vana Euroopa, pole küsimustki.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga Ida-Euroopa neiukesed kannavad kontsaga kingi :). Millisesse kultuuriruumi sinu arvates Perekooli Kägu rohkem kuulub, kas vana Euroopa või Ida-Euroopa? Kaks korda võid arvata.

Ilmselgelt vana Euroopa, pole küsimustki.

Endine sotsriik ja vana Euroopa… jajaa. ???? Eks unistada ju ikka võib, kuigi Skandinaavia ja muu Euroopa jaoks on Eesti siiki Ida-Euroopa.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Endine sotsriik ja vana Euroopa… jajaa. ???? Eks unistada ju ikka võib, kuigi Skandinaavia ja muu Euroopa jaoks on Eesti siiki Ida-Euroopa.

Ma arvan, et ükski vana Euroopa naine ei muretseks Instapiltide pärast, et kuidas ma kleidid, mantlid ja kõrge kontsaga kingad kaasa vean. Või et hakkaks teistele inimestele rääkima, et mis naine sa oled, kui ei pane reisil kleiti selga ja ei värvi nägu ära, mingi mees oled või. Selline mõtteviis oleks üsnagi mõeldamatu.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Endine sotsriik ja vana Euroopa… jajaa. ???? Eks unistada ju ikka võib, kuigi Skandinaavia ja muu Euroopa jaoks on Eesti siiki Ida-Euroopa.

Ma arvan, et ükski vana Euroopa naine ei muretseks Instapiltide pärast, et kuidas ma kleidid, mantlid ja kõrge kontsaga kingad kaasa vean. Või et hakkaks teistele inimestele rääkima, et mis naine sa oled, kui ei pane reisil kleiti selga ja ei värvi nägu ära, mingi mees oled või. Selline mõtteviis oleks üsnagi mõeldamatu.

Nõus, aga see vist veidi sõltub ka rahvusest. Laialt tuntud on ju romaani rahvaste naiste sundimatu elegants. Itaallanna või prantslanna paneb selga mugava lohvaka linase pluusi, seob sabad vöö kohalt sõlme, mingid poolpikad püksid ja platvormsandaalid, ja näeb kadedakstegevalt hea välja! Samas võtame soomlannad. Kui nad mööda Jõe tänavat kesklinna poole liiguvad, tunneb nad muu rahva seas üsna eksimatult ära oma sootu olekuga. Kui eestlanna on sellise olekuga, siis arvaks, et lesbi. Aga täiesti tavaline heteroseksuaalne abielus ja kolme lapse emast soomlanna on enamasti üsna sootu moega. Muidugi saab aru, et tegemist on naisega, aga sellist seespool hõõguvat seksapiili pole.

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi saab aru, et tegemist on naisega, aga sellist seespool hõõguvat seksapiili pole.

Ja mis siis sellest? Elu on neil hea, turvaline ja tore. Mehed on neil kõigil olemas, lapsed ja kodu. Ei pea tõmblema terve elu, et olla seksikas, muidu äkki mehed ei taha sind. Meie seksapiilist hõõguvad naisterahvad on pooled üksikemad, majanduslikult sõltuvad või kärgpere emad. Igatahes palju ebakindlamad, vaesemad ja õnnetumad kui soome naised.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas võtame soomlannad. Kui nad mööda Jõe tänavat kesklinna poole liiguvad, tunneb nad muu rahva seas üsna eksimatult ära oma sootu olekuga. Kui eestlanna on sellise olekuga, siis arvaks, et lesbi. Aga täiesti tavaline heteroseksuaalne abielus ja kolme lapse emast soomlanna on enamasti üsna sootu moega. Muidugi saab aru, et tegemist on naisega, aga sellist seespool hõõguvat seksapiili pole.

Hõõguv seksapiil … need inimesed on siin (pere)reisil,  mitte prostituudina tööd otsimas.

Minu meelest on need soomlannad enda ja oma eluga väga rahul, paistavad alati heatujulised ja suhtuvad kõikidesse sõbralikult. Ja kindlasti ei kommenteeri ega pea nad kedagi sootuks kleidi ja kontsakingade puudumise pärast.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui eestlanna on sellise olekuga, siis arvaks, et lesbi. Aga täiesti tavaline heteroseksuaalne abielus ja kolme lapse emast soomlanna on enamasti üsna sootu moega. Muidugi saab aru, et tegemist on naisega, aga sellist seespool hõõguvat seksapiili pole.

….. Misasja?

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi saab aru, et tegemist on naisega, aga sellist seespool hõõguvat seksapiili pole.

No see ongi täielik Ida-Euroopa mõtlemine, et naine peab kogu aeg muretsema oma pandava välimuse pärast ja hõõguma seksapiilist, et mehi peibutada. See mõtlemine muutub ka siin, kui naised teenivad ise piisavalt ja nende heaolu ja toimetulek ei olene ainult meestele meeldimisoskusest.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina lähen hilissügisel Aafrikasse loomavaatlusreisile. Mõtlengi nüüd, et mida selga-jalga panna. Sain praegu head juhtnöörid – Aafrikas džiibis loksudes tuleb hõõguda seksapiilist, muidu äkki mõni veel peab soomlaseks või värki. Muidugi kui kurjad suured loomad ka seda minu seespool hõõguvat seksapiili tajuvad, siis võib jamaks minna.

+11
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Aafrikas džiibis loksudes tuleb hõõguda seksapiilist, muidu äkki mõni veel peab soomlaseks või värki.

Nägu tuleb igatahes ära meikida, muidu näed välja nagu mees.

+10
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Aafrikas džiibis loksudes tuleb hõõguda seksapiilist, muidu äkki mõni veel peab soomlaseks või värki.

Nägu tuleb igatahes ära meikida, muidu näed välja nagu mees.

… või veel hullem – peetakse ilma seksapiilita lesbiks.

+12
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Muidugi saab aru, et tegemist on naisega, aga sellist seespool hõõguvat seksapiili pole.

Kahju sinust, kui ajude puudumist hõõguva seksapiiliga maskeerima pead.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahju sinust, kui ajude puudumist hõõguva seksapiiliga maskeerima pead. Rate this item:Submit Rating+20

Miks arvad, et tal ajud puuduvad? Äkki tal on ajud ja seksapiil, aga sul pole midagi? Ütle, kas peaks sind seetõttu haletsema või oled sellega juba ammu leppinud?

+1
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Endine sotsriik ja vana Euroopa… jajaa. ???? Eks unistada ju ikka võib, kuigi Skandinaavia ja muu Euroopa jaoks on Eesti siiki Ida-Euroopa.

Ma arvan, et ükski vana Euroopa naine ei muretseks Instapiltide pärast, et kuidas ma kleidid, mantlid ja kõrge kontsaga kingad kaasa vean. Või et hakkaks teistele inimestele rääkima, et mis naine sa oled, kui ei pane reisil kleiti selga ja ei värvi nägu ära, mingi mees oled või. Selline mõtteviis oleks üsnagi mõeldamatu.

Siin sa eksid. Nn. Vana-Euroopa naised on samuti naised, nagu meiegi. Kui neile on valimust antud, siis ei hoia nad raha ja aega kokku, et seda ka demonstreerida. Tosi, tavaliselt tehakse seda maitsekamalt, sest raha on rohkem ja hea maitse standardid on polvkondade kaupa edasi antud, karjuv juuksetoon, liblikas rinnas ja klosskleit eale vaatamata, on tavaliselt onneks valistatud.

See on tosi, et kui neile valimust antud ei ole, siis nad ei pabista selleparast palju, sest elus on ka muid valjundeid ja voimalusi, kui mehe kulul elada voi valimusega raha teenida. Nalga ei jaa.

Tuleb ka kadedust ette, aga jallegi, seda osatakse paremini varjata ja silmakirjatseda, kui vaja.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin sa eksid. Nn. Vana-Euroopa naised on samuti naised, nagu meiegi. Kui neile on valimust antud, siis ei hoia nad raha ja aega kokku, et seda ka demonstreerida. Tosi, tavaliselt tehakse seda maitsekamalt, sest raha on rohkem ja hea maitse standardid on polvkondade kaupa edasi antud, karjuv juuksetoon, liblikas rinnas ja klosskleit eale vaatamata, on tavaliselt onneks valistatud. See on tosi, et kui neile valimust antud ei ole, siis nad ei pabista selleparast palju, sest elus on ka muid valjundeid ja voimalusi, kui mehe kulul elada voi valimusega raha teenida. Nalga ei jaa. Tuleb ka kadedust ette, aga jallegi, seda osatakse paremini varjata ja silmakirjatseda, kui vaja. Rate this item:Submit Rating00

Ma rääkisin ju millestki muust. Muidugi on näiteks Skandinaaviamaades, Itaalias, Prantsusmaal või kus iganes ülipalju kauneid naisi, kes teevad iluoperatsioone, hoolitsevad oma välimuse eest jne. Küll aga ei arva nad, et peaks reisile kaasa vedama kleidid, mantlid, kontsakingad. Veel vähem hakkavad nad teistele naistele ette kirjutama, kuidas nemad peaksid kuskil käima. Ütlesin juba ennegi, et ilus naine on kaunis igasuguses riietuses ja naiselikkuse tõestamiseks pole kleiti selga vaja. Kui on kaunis näonahk, hoolitsetud kulmud, lamineeritud ripsmed, siis on inimene meigitagi ilus. Ilusa figuuri otsa pane või kartulikott, ikka on ilus. Ida-Euroopale viitamises rääkisingi peamiselt maitsest, millega meie naised küll ei hiilga.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui on kaunis näonahk, hoolitsetud kulmud, lamineeritud ripsmed, siis on inimene meigitagi ilus. Ilusa figuuri otsa pane või kartulikott, ikka on ilus. Ida-Euroopale viitamises rääkisingi peamiselt maitsest, millega meie naised küll ei hiilga.

Su jutt on ju nii vastukäiv.
Need lamineeritud ripsmed (ja ülevõlli kulmud) on just üks kindlamaid tunnuseid, mille järgi Ida-Euroopa naisturisti ilmeksimatult ära tunda.

 

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi on näiteks Skandinaaviamaades, Itaalias, Prantsusmaal või kus iganes ülipalju kauneid naisi, kes teevad iluoperatsioone, hoolitsevad oma välimuse eest jne. Küll aga ei arva nad, et peaks reisile kaasa vedama kleidid, mantlid, kontsakingad.

Ja kuidas veel veavad! Jumaluke, kui palju kohvreid ja erinevaid siidist hommikumantleid olen ma näinud ka tavalises turismitalus! Rääkimata kleitidest ja ka kostüümidest 🙂 Kontsaking pole ka haruldus, kuigi harv siiski,  aga erinevaid jalanõusid võib kaasas olla palju. 3 eri värvi tosse näiteks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need lamineeritud ripsmed (ja ülevõlli kulmud) on just üks kindlamaid tunnuseid, mille järgi Ida-Euroopa naisturisti ilmeksimatult ära tunda.

Sina ajad vist segi ripsmepikendustega. Lamineeritud ripsmed on sellised, nagu näiteks on Kelly Sildarul. Siin küll midagi üle võlli või silmakargavat ei ole.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin sa eksid. Nn. Vana-Euroopa naised on samuti naised, nagu meiegi. Kui neile on valimust antud, siis ei hoia nad raha ja aega kokku, et seda ka demonstreerida. Tosi, tavaliselt tehakse seda maitsekamalt, sest raha on rohkem ja hea maitse standardid on polvkondade kaupa edasi antud, karjuv juuksetoon, liblikas rinnas ja klosskleit eale vaatamata, on tavaliselt onneks valistatud. See on tosi, et kui neile valimust antud ei ole, siis nad ei pabista selleparast palju, sest elus on ka muid valjundeid ja voimalusi, kui mehe kulul elada voi valimusega raha teenida. Nalga ei jaa. Tuleb ka kadedust ette, aga jallegi, seda osatakse paremini varjata ja silmakirjatseda, kui vaja. Rate this item:Submit Rating00

Ma rääkisin ju millestki muust. Muidugi on näiteks Skandinaaviamaades, Itaalias, Prantsusmaal või kus iganes ülipalju kauneid naisi, kes teevad iluoperatsioone, hoolitsevad oma välimuse eest jne. Küll aga ei arva nad, et peaks reisile kaasa vedama kleidid, mantlid, kontsakingad. Veel vähem hakkavad nad teistele naistele ette kirjutama, kuidas nemad peaksid kuskil käima.

Muidugi ei hakka, ega nad rumalad pole. Selle asemel votavad nad sobralik-armulik hoiaku. Kui aga keegi on juhtub olema ilusam kui nemad, siis hakkavad myrginooled tihtipealegi lendama, lihtsalt sedagi tehakse osavamalt kui meil siin kodukootud prouad, ja nii, et see objekt tihti isegi aru ei saa, et mis tapselt valesti on, aga midagi igatahes on. Kedagi poesabas myrgise pilguga tavaliselt ei vaadata.

Jutt siis nn. Vana-Euroopa naistest. Soomlannasid ei tunne, aga usun, et nemad on toesti natuke teisest puust, enesekindlamad ja rahulikumad.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oi kurja, kus ma õpin.

Hõõguv seksapiilsus, lamineeritud ripsmed.

Lähen aga mingisse vana-Rooma katakombi ja lasen kogu oma hõõguva seksapiilsuse valla ja plaksutan lamineeritud ripsmeid…ooo, kuidas giid on impressitud.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi ei hakka, ega nad rumalad pole. Selle asemel votavad nad sobralik-armulik hoiaku. Kui aga keegi on juhtub olema ilusam kui nemad, siis hakkavad myrginooled tihtipealegi lendama, lihtsalt sedagi tehakse osavamalt kui meil siin kodukootud prouad, ja nii, et see objekt tihti isegi aru ei saa, et mis tapselt valesti on, aga midagi igatahes on. Kedagi poesabas myrgise pilguga tavaliselt ei vaadata. Jutt siis nn. Vana-Euroopa naistest. Soomlannasid ei tunne, aga usun, et nemad on toesti natuke teisest puust, enesekindlamad ja rahulikumad.

No see üksainus paarike kontsakingi ja kena kleidike restorani minemiseks kaasa vötta on ju igati ok.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need lamineeritud ripsmed (ja ülevõlli kulmud) on just üks kindlamaid tunnuseid, mille järgi Ida-Euroopa naisturisti ilmeksimatult ära tunda.

Sina ajad vist segi ripsmepikendustega. Lamineeritud ripsmed on sellised, nagu näiteks on Kelly Sildarul. Siin küll midagi üle võlli või silmakargavat ei ole.

Nii, ja kuidas sa sellest lamineeritusest siis aru saad?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka väga võltsid ripsmed, kas need ongi lamineeritud või need on ripsmepikendused või mis asjad?

https://www.chinadaily.com.cn/a/202202/17/WS620dacaca310cdd39bc87258.html

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka väga võltsid ripsmed, kas need ongi lamineeritud või need on ripsmepikendused või mis asjad? https://www.chinadaily.com.cn/a/202202/17/WS620dacaca310cdd39bc87258.html

Siin pildil on tušiga paksult värvitud. Ripsmepikendused need ei ole, kas on ka lamineeritud, ei näe värvi alt.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 421 kuni 450 (kokku 459 )


Esileht Hobinurk Riietus reisidel