Esileht Hobinurk Riietus reisidel

Näitan 9 postitust - vahemik 451 kuni 459 (kokku 459 )

Teema: Riietus reisidel

Postitas:
Kägu

Ma pakuks vastupidist, need on üsna tušivabad ripsmed.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pakuks vastupidist, need on üsna tušivabad ripsmed.

Pakkuda võid, aga pakud valesti. Lamineerimine koolutab ripsmeid ja muudab karva veidi paksemaks, mingit võltsi muljet ei jää. Need on päris mitme kihi tuši all ripsmed.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pakkuda võid, aga pakud valesti. Lamineerimine koolutab ripsmeid ja muudab karva veidi paksemaks, mingit võltsi muljet ei jää. Need on päris mitme kihi tuši all ripsmed.

Segadus segaduse otsa! Kummad tal siis ometi on? Kas lamineeritud ripsmeid ei või mitme tuši kihi alla panna?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Segadus segaduse otsa! Kummad tal siis ometi on? Kas lamineeritud ripsmeid ei või mitme tuši kihi alla panna?

Ütlesin juba eespool, et värvi alla ma ei näe, kas on sellel pildil lamineeritud ripsmed või ei ole. Muidugi võib lamineeritud ripsmeid ka värvida, kuid olen neid näinud tal ka värvimata, kui on lihtsalt lamineeritud. See jätab väga loomuliku mulje. Selle jutu peale pani üks pildi, et mis loomuliku, väga võlts mulje on. Aga sellel pildil on tal värvitud ripsmed, kas ka lamineeritud, ei oska värvi alt öelda. Kuidas nii lihtne asi mõnel nii üle mõistuse võib käia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinusuguste pärast ma peamiselt Perekoolis käingi. Aitäh! Erinevus rikastab! Ja mujal ma muidugi selliseid friike ei kohta ka.

Mul sama. Tavaelus näen meikimata naisi ainult vanuses 70+ v.a. mõni 40.a. mammi Selveris, aga ilmselt see sina oledki.

Mina olen ka see.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olgu sel Kellyl lamineeritud või kunstripsmed, aga igatahes ilusad on!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olgu sel Kellyl lamineeritud või kunstripsmed, aga igatahes ilusad on!

Kelly on imeilus tüdruk. Aga konkreetsel pildil ripsmed on küll tušist paksud tutid.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Endine sotsriik ja vana Euroopa… jajaa. ???? Eks unistada ju ikka võib, kuigi Skandinaavia ja muu Euroopa jaoks on Eesti siiki Ida-Euroopa.

Ma arvan, et ükski vana Euroopa naine ei muretseks Instapiltide pärast, et kuidas ma kleidid, mantlid ja kõrge kontsaga kingad kaasa vean. Või et hakkaks teistele inimestele rääkima, et mis naine sa oled, kui ei pane reisil kleiti selga ja ei värvi nägu ära, mingi mees oled või. Selline mõtteviis oleks üsnagi mõeldamatu.

Nõus, aga see vist veidi sõltub ka rahvusest. Laialt tuntud on ju romaani rahvaste naiste sundimatu elegants. Itaallanna või prantslanna paneb selga mugava lohvaka linase pluusi, seob sabad vöö kohalt sõlme, mingid poolpikad püksid ja platvormsandaalid, ja näeb kadedakstegevalt hea välja! Samas võtame soomlannad. Kui nad mööda Jõe tänavat kesklinna poole liiguvad, tunneb nad muu rahva seas üsna eksimatult ära oma sootu olekuga. Kui eestlanna on sellise olekuga, siis arvaks, et lesbi. Aga täiesti tavaline heteroseksuaalne abielus ja kolme lapse emast soomlanna on enamasti üsna sootu moega. Muidugi saab aru, et tegemist on naisega, aga sellist seespool hõõguvat seksapiili pole.

Ma olin ikka juba ca 3o kui Soomet külastasin ja olin ka kuulnud seda müüti koledatest naistest. Oi seal olid ikka nii ilusad naised, ma mõtlen looduse poolt antud ilu mitte hilpudega üleslöömist ja paksu meigikihti. Sellised  Sanna Marini tõugu naised, väga ilusate näojoontega.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olin ikka juba ca 3o kui Soomet külastasin ja olin ka kuulnud seda müüti koledatest naistest. Oi seal olid ikka nii ilusad naised, ma mõtlen looduse poolt antud ilu mitte hilpudega üleslöömist ja paksu meigikihti. Sellised Sanna Marini tõugu naised, väga ilusate näojoontega.

Soomes on tõesti väga palju imeilusaid naisi. Ilus nahk, juuksed, ilusad näojooned, mis meeldivad mulle palju rohkem kui selline slaavilik ilu. Kohapeal elades näeb seda palju, aga siin need ilusad naised tõesti väga ei käi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 451 kuni 459 (kokku 459 )


Esileht Hobinurk Riietus reisidel