Esileht Hobinurk Riietus reisidel

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 459 )

Teema: Riietus reisidel

Postitas:
Kägu

Oli ka endale mingi kaadervärgi selga ajanud, mis ei tohtinud märjaks saada. Tobe.

😀

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Viimastel aastatel olen reisinud nii, et minnes on mul peale seljaolevate riiete kaasas veel 1 paar tagavarajalatseid, üks kleit, 1 paar pükse, 1-2 pluusi, vahetuspesu ja kosmeetika. Kõik muu ostan reisilt just seetõttu, et ei peaks üleliigseid riideid-jalatseid edasi-tagasi lennutama.

Reisin harva, nii et reisilt ostetud riiete uputust mul ei teki.

“Edasi” ei pea lennutama, aga ma saan aru, et “tagasi” ju ikka, st et sa siis võtad tagasilennuks lisakohvri?

Minu jaoks on riiete ostmine nii hirmus tegevus, et paari asja kaasavõtmise asemel reisiaja kulutamine poest sobivate riiete otsimise peale tundub päris õudne. Aga ma oletan, et sinu jaoks on see üks turismiatrakstioonidest. 🙂

+6
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Viimastel aastatel olen reisinud nii, et minnes on mul peale seljaolevate riiete kaasas veel 1 paar tagavarajalatseid, üks kleit, 1 paar pükse, 1-2 pluusi, vahetuspesu ja kosmeetika. Kõik muu ostan reisilt just seetõttu, et ei peaks üleliigseid riideid-jalatseid edasi-tagasi lennutama.

Reisin harva, nii et reisilt ostetud riiete uputust mul ei teki.

“Edasi” ei pea lennutama, aga ma saan aru, et “tagasi” ju ikka, st et sa siis võtad tagasilennuks lisakohvri?

Minu jaoks on riiete ostmine nii hirmus tegevus, et paari asja kaasavõtmise asemel reisiaja kulutamine poest sobivate riiete otsimise peale tundub päris õudne. Aga ma oletan, et sinu jaoks on see üks turismiatrakstioonidest. 🙂

Ei, mul pole tagasilennuks lisakohvrit vaja, kuna mu kohvrisse jääb minnes piisavalt vaba ruumi.

Ja said täitsa õigesti aru –  ühe päeva reisist võtan ma kindlasti poodides ja turgudel käimiseks.  Palmi all ja basseini serval istuja ma ei ole, aga kohalik kaubandus tõmbab väga tugevalt. Peale riiete ostan alati ka kohalikke käsitööehteid

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Palju neid ülikultuurseid meil ikka on, kes kogu kaubandusest ja hilbulettidest külma näoga mööda kõnnivad.  Otse kirikusse või teatrisse.  Kui reisil tõesti on külm või on üks särgik puudu, siis saad selle väga lihtsa vaevaga osta. Ükskõik kas ranna putkast, lähimast kaubakeskusest või kust iganes. Ja kui ei jäänud puudu, siis ei pea ostma ja topelt rõõm, et ei pidanud kaasa  tassima ka.

Ma olen reisidel mõned laste asjad ära visanud, mis olid niikuinii kohe väikseks jäämas-

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei suuda üldse reisidelt midagi osta, lihtsalt ei viitsi. Täiesti tavaline on, et ma pole kōige väiksemat suveniirigi koju kaasa ostnud, riietest rääkimata. Tundub lihtsalt nii mõttetu ajaraisk. Sageli reisin ka sellistes kohtades, kus kaubandust väga ei eksisteerigi (metsik loodus).
Riietest vōtan kaasa kõige mugavamad asjad ja kuna reeglina käin soojemas kliimas, siis palju pole vaja. Mõned kerged pûksid, päikesekaitsega pluusid, aluspesu, mugavad matkajalanõud, peakate. Tsivilisatsiooni sattudes ka üks suvekleit õhtul restorani minekuks. Ûldjuhul saan käsipagasiga hakkama ka väga kaugetel reisidel. Pesumaja teenust on vaja siis muidugi kasutada. Teatud riikides peabki tiba vaesem ja närusem välja nägema (nt Lõuna-Ameerikas), et tänavasulidele vähem silma hakkaks.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on reisiriided. Ajaga on kujunenud need mugavad, kaalult kerged ja mittekortsuvad riided, millega käin reisidel. Ilupilte endast nendega polegi nagu mõtet teha, sest olen samade riietega. Mugavus on mulle olulisem.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tuleks äkki aktipilte proovida kui sobilikke riideid pole?

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sinu iroonia on asjatu, ei usu, et su enda reisid kohe üldse poes käimist ei sisalda.  Kui riiete ostmine nii hirmus tegevus tundub ja sobivate riiete leidmine õudne vaev on, siis oled ilmselt kas üsna ebastandardse kehakujuga või on su reisieelarve piiratud?

Kindlasti ostan sihtriigi logoga T-särgi ja kohaliku mustriga riideid. Olen toonud reisidelt ka mütse, kotte jm minu maitsele vastavat,  milliseid Eestist ei leia.  Ja kindlasti pean käima kohalikul turul, minu jaoks on see igal juhul suurem turismiatrakstioon kui restoranikülastus kenas kleidis, mida mitmed siin maininud on.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kindlasti ostan sihtriigi logoga T-särgi ja kohaliku mustriga riideid.

Kõige maitsetum asi üldse. Ja siis sul istub kodus mingi 20-40 sellist T-särki.

+4
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kindlasti ostan sihtriigi logoga T-särgi ja kohaliku mustriga riideid.

Ei “istu”, ma kannan neid.  Sinu jaoks võib-olla tõesti maitsetu, minu jaoks mitte.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja kindlasti pean käima kohalikul turul, minu jaoks on see igal juhul suurem turismiatrakstioon kui restoranikülastus kenas kleidis, mida mitmed siin maininud on.

Restoranikülastus ei olegi turismiatraktsioon, vaid kõhutäide, mis on igal juhul lihtsalt vajalik.

Turge väisan küll, aga pigem toiduturge.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui riiete ostmine nii hirmus tegevus tundub ja sobivate riiete leidmine õudne vaev on, siis oled ilmselt kas üsna ebastandardse kehakujuga või on su reisieelarve piiratud?

Mul pole kumbagi probleemi, aga riiete ostmine tundub lihtsalt ajaraisk. Reisil on üldjuhul palju muud põnevat teha.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

See riietele keskendumine on tõesti naljakas ja ajaraisk. Ilus naine on ilus naine igasugustes riietes ja koledat ei päästa nagunii miski. Seega ei tee see su pilti kuidagi paremaks või halvemaks, kui mingeid kleidikesi, mantlikesi või kontsakingi selga ja jalga topid ja ei tasu üldse vaeva.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on küll inetult öeldud.
Hangin samuti neid t-särke. Ei istu nad kuskil, kannan ja meenutan reisi, ajapikku ju ka kuluvad ja asenduvad uutega.
Imelik tõlgendus üldse see “istuma jäämine”. Kui ma t-särke ei kasutaks, siis ma neid ei ostaks ju.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on küll inetult öeldud. Hangin samuti neid t-särke. Ei istu nad kuskil, kannan ja meenutan reisi, ajapikku ju ka kuluvad ja asenduvad uutega. Imelik tõlgendus üldse see “istuma jäämine”. Kui ma t-särke ei kasutaks, siis ma neid ei ostaks ju.

Kui harva te siis reisite, et see nii hardaks teeb ja lausa meenutama peab? Mõned reisid aastas ju ikka.

+1
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui harva te siis reisite, et see nii hardaks teeb ja lausa meenutama peab? Mõned reisid aastas ju ikka.

Miks siis üldse reisida, kui kunagi enam ei meenuta? Pole küll see, kelle käest küsisid, aga mind küll teevad paljud reisimälestused hardaks.
Me oleme aastakümneid ka niimoodi reisinud, et võimalikult mugavad jalanõud, lühikesed püksid, pluus, jope igaks juhuks seljakotis kaasas, nokats peas. Ikka üks vaatamisväärsus teise järel, üks matkarada teise järel, üks kindlus teise järel.
Viimastel aastatel on siiber saanud, enam ei viitsi. Võtangi paar-kolm ilusat kleiti ja mõne sobiva jaki kaasa, tean juba, mis ei kortsu ja on seljas mõnus. Hommikuti võtan aega meikimiseks ja tunnen end mõnusalt. Jalutame niisama, naudime linnamelu ja rannapromenaade, käime kohvikutes ja restoranides, katsetame teistsuguseid toite, vaatame ilma ja inimesi, mõni muuseum ja katedraal ka sekka. Rendime auto ja kulgeme rahulikult. Ja teemegi palju pilte.
Igaks juhuks on püksid ka kohvris, et kui tekib tahtmine roller või jalgratas laenutada või kuhugi ronida, oleks mugav,  aga kui on õige kleit või seelik, saab ka sellega kõikjal käidud.
Kui kodus tagasi, ei pea puhkamisest puhkama hakkama.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kahju sinust, et sul oma konveierreisidelt midagi meenutada pole. Töövälised reisid kõrvale jättes, reisin eelkõige emotsiooni pärast, mitte linnukese tegemiseks kaardile ja kindlasti jääb mälestusi. Reiside sageduse ja pikkusega pole siin midagi pistmist.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tossud ongi kinnise jalatsi puhul ainuõige valik. Kontsaking reisil on pigem meie idanaabri teema.

Mina tossudega (üldse madalate pehmete jalanõudega) käia ei saa: jalad väsivad ära, sest need pehmikud ei toeta jalga. Peavad olema madala kontsaga korralikust nahast tugevad kingad. Nendega võin päev läbi ringi kapata.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kahju sinust, et sul oma konveierreisidelt midagi meenutada pole. Töövälised reisid kõrvale jättes, reisin eelkõige emotsiooni pärast, mitte linnukese tegemiseks kaardile ja kindlasti jääb mälestusi. Reiside sageduse ja pikkusega pole siin midagi pistmist.

Mis need konveierreisid on?

Muidugi jääb mälestusi, räägin, et särgid on totakad. Eriti, kui neid kollektsioneerida ja nendega ringi käia.

Olen praegugi reisil. Ei osta ühtki asja kaasa, mälestused on peas.

0
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina tossudega (üldse madalate pehmete jalanõudega) käia ei saa: jalad väsivad ära, sest need pehmikud ei toeta jalga. Peavad olema madala kontsaga korralikust nahast tugevad kingad. Nendega võin päev läbi ringi kapata.

Ma pole suur tossukandja, aga see on küll jama jutt, et tossud ei toeta jalga. Tosse on nii palju erinevaid mudeleid, erinevate spordialade jaoks, jooksmiseks, kõndimiseks, matkamiseks, jõusaali, pallimängudele. Kõikidel on tehnoloogia taga, kuidas jalga toetada.

Turistide jaoks on ühed parimad jalanõud Adidas Ultraboost, nii mugavad, et ei tunnegi neid jalas ning saab ilma ühegi probleemita tundide kaupa kõndida. Vihmase ilmaga küll eriti ei sobi, aga muidu on nad ideaalsed.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Muidugi jääb mälestusi, räägin, et särgid on totakad. Eriti, kui neid kollektsioneerida ja nendega ringi käia.

Ei, sa ütlesid, et mis neist reisidest suurt meenutada.
Aru saadud juba, mida t-särkidest arvad, ma võin ka arvata, et sinu käitumine on totakas.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on küll inetult öeldud. Hangin samuti neid t-särke. Ei istu nad kuskil, kannan ja meenutan reisi, ajapikku ju ka kuluvad ja asenduvad uutega. Imelik tõlgendus üldse see “istuma jäämine”. Kui ma t-särke ei kasutaks, siis ma neid ei ostaks ju.

Marimell? Peaasi, et saaks reisilinnukese kirja – rannalebo, söök ja ohtralt alkoholi?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen praegugi reisil. Ei osta ühtki asja kaasa, mälestused on peas.

Oled reisil ja kommenteerid perekoolis? Mine parem poodi, mõjub peale paremini:)

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oled reisil ja kommenteerid perekoolis? Mine parem poodi, mõjub peale paremini:)

Mul on kodus 4x3m riidekapp asju täis. Tulin 2 nädalat tagasi eelmiselt reisilt. Siin maksan 2000 hotelli eest nädalas, naudin head toitu-jooke ja lihtsalt lebotan.

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei, sa ütlesid, et mis neist reisidest suurt meenutada.

Ei, pidasin silmas, et topitakse see särk selga, et hardalt oma reisi meenutada.

Teema on ilusatest reisipiltidest, mitte seljakotiränduritest.

0
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Marimell? Peaasi, et saaks reisilinnukese kirja – rannalebo, söök ja ohtralt alkoholi?

Kes see veel on?

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis mõtet on käia reisidel, kui nendest hiljem midagi meenutada ei ole?

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on kodus 4x3m riidekapp asju täis. Tulin 2 nädalat tagasi eelmiselt reisilt. Siin maksan 2000 hotelli eest nädalas, naudin head toitu-jooke ja lihtsalt lebotan.

Sinu suurim reisimälestus paistab olevat hotelli hind.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma pole suur tossukandja, aga see on küll jama jutt, et tossud ei toeta jalga. Tosse on nii palju erinevaid mudeleid, erinevate spordialade jaoks, jooksmiseks, kõndimiseks, matkamiseks, jõusaali, pallimängudele. Kõikidel on tehnoloogia taga, kuidas jalga toetada.

Jah, kindlasti on jamajutt. Tulin meelega siia, et võõrastele inimestele luisata.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sinu suurim reisimälestus paistab olevat hotelli hind.

Jah, juba mitmendas teemas heietab sellest 🙂

+3
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 459 )

Esileht Hobinurk Riietus reisidel