Esileht Hobinurk Riietus reisidel

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 459 )

Teema: Riietus reisidel

Postitas:
Kägu

Pika jutu lühike kokkuvõte on seega see, et teistel on alati nii kaunid reisipildid, aga minu koledad 😀

Issand kui õudne lugu. Mul õnneks sellist probleemi pole. Reisimas käin selleks, et tore oleks, mitte et pildid ilusad oleks. Mingit mantlit ja kontsakingi küll ei hakka selleks selga toppima, et piltidel ilus oleks.

Sama siin. Mul polegi mingit instat ega muud jura. Pilte ka väga ei tee, eriti endast.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sama siin. Mul polegi mingit instat ega muud jura. Pilte ka väga ei tee, eriti endast.

Aga muidu oled ilus või ei ole?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga muidu oled ilus või ei ole?

Mitte lihtsalt ilus, aga silmatorkavalt ilus olen.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Piltide tegemiseks pole ometi instat ega “muud jura” vaja.  Aitab kaamerast küll 🙂
Pole elus ühtegi instasse riputanud, aga pilte on igast reisist ikka päris palju. Endast ise ka ei tee, selfid mulle ei meeldi, enamus pilte minust on abikaasa tehtud ja paljud nii, et ma ise ei teagi. Ta oskab hästi mõnd hetke tabada.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tuleks äkki aktipilte proovida kui sobilikke riideid pole?

No mul on sama – mitu aastat ikka ühed reisilemmikud. Ise ei pannud enne tähelegi kui tagantjärgi pilte vaadates nägin, et reisil ikka ühed ja samad riided:).

näiteks lühikesi pükse ma ei kanna Eestis mitte kunagi, aga reisiriiete arsenalis on olemas.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on reisiriided. Ajaga on kujunenud need mugavad, kaalult kerged ja mittekortsuvad riided, millega käin reisidel. Ilupilte endast nendega polegi nagu mõtet teha, sest olen samade riietega. Mugavus on mulle olulisem.

suutsin valet asja tsiteerida. ikka seda tahtsin kommenteerida.

No mul on sama – mitu aastat ikka ühed reisilemmikud. Ise ei pannud enne tähelegi kui tagantjärgi pilte vaadates nägin, et reisil ikka ühed ja samad riided:).

näiteks lühikesi pükse ma ei kanna Eestis mitte kunagi, aga reisiriiete arsenalis on olemas.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lühikeste pükste jaoks peavad kõhnad jalad olema, sama kui miniseelik. Üle 55 kg kaaluga 165 cm juures ei pane kuidagi selga.

0
-14
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lühikeste pükste jaoks peavad kõhnad jalad olema, sama kui miniseelik. Üle 55 kg kaaluga 165 cm juures ei pane kuidagi selga.

Õnneks mahun parameetritesse.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Käi rohkem vabas maailmas ringi. Igaüks käib just nii, nagu mugav on. Kellegi kaal ja siredad sääred on vist ainult meil siin määrav ja ahistav, kõik vahivad välimust. Lenda mõned tuhanded kilomeetrid kaugemale ja kedagi ei huvita, mis kellelgi võõral seljas on ja milline ta välja näeb.

+14
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Käi rohkem vabas maailmas ringi. Igaüks käib just nii, nagu mugav on. Kellegi kaal ja siredad sääred on vist ainult meil siin määrav ja ahistav, kõik vahivad välimust. Lenda mõned tuhanded kilomeetrid kaugemale ja kedagi ei huvita, mis kellelgi võõral seljas on ja milline ta välja näeb.

Ma olen kümnendiku aastast tuhandete kilomeetrite kaugusel.

0
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

No mõnel kõrendil on ikka väga koledad jalad, kõverad vms ja teisel trullal ilusad. Ja üleüldse inimene käib sellega, mis meeldib, mis see teiste asi peaks olema. Küll ei kõlba paksud, kõverad, lühikesed, valged, tselluliidiga, vanad, mida iganes. Võiks oma kompleksidest üle saada.

+16
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küll ei kõlba paksud, kõverad, lühikesed, valged, tselluliidiga, vanad, mida iganes. Võiks oma kompleksidest üle saada.

Hea maitse ei tähenda komplekse. Võid neid rasvu ju minis lödistada, inimesed lihtsalt naeravad su üle. Mul savi.

0
-14
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hea maitse ei tähenda komplekse. Võid neid rasvu ju minis lödistada, inimesed lihtsalt naeravad su üle. Mul savi.

Ma ei räägi enda jalgadest, vaid sellest, et see pole teiste asi, kuidas keegi käib. Aga ilmselt oledki tobu, mul savi, kui ei saa lihtsast jutustki aru.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei räägi enda jalgadest, vaid sellest, et see pole teiste asi, kuidas keegi käib. Aga ilmselt oledki tobu, mul savi, kui ei saa lihtsast jutustki aru.

Keegi pole sinust rääkinud, tola.

0
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei suuda üldse reisidelt midagi osta, lihtsalt ei viitsi. Täiesti tavaline on, et ma pole kōige väiksemat suveniirigi koju kaasa ostnud, riietest rääkimata. Tundub lihtsalt nii mõttetu ajaraisk. Sageli reisin ka sellistes kohtades, kus kaubandust väga ei eksisteerigi (metsik loodus).

Riietest vōtan kaasa kõige mugavamad asjad ja kuna reeglina käin soojemas kliimas, siis palju pole vaja. Mõned kerged pûksid, päikesekaitsega pluusid, aluspesu, mugavad matkajalanõud, peakate. Tsivilisatsiooni sattudes ka üks suvekleit õhtul restorani minekuks. Ûldjuhul saan käsipagasiga hakkama ka väga kaugetel reisidel. Pesumaja teenust on vaja siis muidugi kasutada. Teatud riikides peabki tiba vaesem ja närusem välja nägema (nt Lõuna-Ameerikas), et tänavasulidele vähem silma hakkaks.

No Lõuna-Ameerikas oled sa nagunii silmatorkavalt valge ja suur vares. Riided siin ei päästa.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pika jutu lühike kokkuvõte on seega see, et teistel on alati nii kaunid reisipildid, aga minu koledad 😀

Issand kui õudne lugu. Mul õnneks sellist probleemi pole. Reisimas käin selleks, et tore oleks, mitte et pildid ilusad oleks. Mingit mantlit ja kontsakingi küll ei hakka selleks selga toppima, et piltidel ilus oleks.

Ega ma pilte ometigi Instasse riputamiseks ei tee! Mul ei ole endast sotsiaalmeedias ühtegi pilti peale profiilipildi. Tahan ilusaid pilte enda ja laste jaoks, et oleks mälestus.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ega ma pilte ometigi Instasse riputamiseks ei tee! Mul ei ole endast sotsiaalmeedias ühtegi pilti peale profiilipildi. Tahan ilusaid pilte enda ja laste jaoks, et oleks mälestus.

Kas tõesti on lastel sooja või külma su kontsakingadest ja kleitidest. Tee oma ilusad pildid, mis tähtsust on riietel.

+5
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

mõned tuhanded kilomeetrid kaugemale ja kedagi ei huvita, mis kellelgi võõral seljas on ja milline ta välja näeb.

Välja arvatud eestlasi, kes samasse kohta satuvad paraku.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas tõesti on lastel sooja või külma su kontsakingadest ja kleitidest. Tee oma ilusad pildid, mis tähtsust on riietel.

Mina praegu vaatan küll oma vanemate ja ka vanavanemate pilte ajast, mil nad noored olid. Pilte tehti vähem, aga nii äge on vaadata just selliseid reiside pilte. Riietus on ka vahva. Kes rannas mingis “ujumiskostüümis”, kes matkal pikkades lotakates dressides, kes mõne muuseumi ees uhkes kleidis ja kõpskingades. Väga tore.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei suuda üldse reisidelt midagi osta, lihtsalt ei viitsi. Täiesti tavaline on, et ma pole kōige väiksemat suveniirigi koju kaasa ostnud, riietest rääkimata. Tundub lihtsalt nii mõttetu ajaraisk. Sageli reisin ka sellistes kohtades, kus kaubandust väga ei eksisteerigi (metsik loodus).

Riietest vōtan kaasa kõige mugavamad asjad ja kuna reeglina käin soojemas kliimas, siis palju pole vaja. Mõned kerged pûksid, päikesekaitsega pluusid, aluspesu, mugavad matkajalanõud, peakate. Tsivilisatsiooni sattudes ka üks suvekleit õhtul restorani minekuks. Ûldjuhul saan käsipagasiga hakkama ka väga kaugetel reisidel. Pesumaja teenust on vaja siis muidugi kasutada. Teatud riikides peabki tiba vaesem ja närusem välja nägema (nt Lõuna-Ameerikas), et tänavasulidele vähem silma hakkaks.

No Lõuna-Ameerikas oled sa nagunii silmatorkavalt valge ja suur vares. Riided siin ei päästa.

Päästab küll, kui on näha, et krabada pole midagi. Ega ma ainus turist seal pole.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sinu suurim reisimälestus paistab olevat hotelli hind.

Ega kes tagasihoidlikes tingimustes elab, ei kujuta ettegi, mis paar tärni parem elamine juurde annab. Sama hotelliga.

0
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ega kes tagasihoidlikes tingimustes elab, ei kujuta ettegi, mis paar tärni parem elamine juurde annab. Sama hotelliga.

Tead, vahel ei anna need paar tärni mitte midagi vajalikku juurde. Kui tahad päev läbi hotellis vedeleda, siis ehk küll. Aga kui hommikul lähed ja õhtul tuled, siis on tähtis vaid see, et oleks soe dušš, pesuvahendid ja voodi. Piisavalt patju ja tekke, ei muud.

Muidugi on tore, kui tärnike lisab tuppa vihmavarjud ja -keebid, sussid ja mullivanni, hommikumantlid ja niidi-nõela komplekti eri värvides 🙂 Igasugu telekanaleid ja kiire neti. Enamasti pole mul neist miskit kasu. Olen palju kordi elanud 5 tärniga hotellides ja saanud täpselt sama hea teeninduse ka 3 tärniga. Isegi vahel parema, oleneb riigist ja linnast.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on väga selge reegel – linnareisidel korralik hotell kesklinnas, hind kuni 200 eur öö, “päikesereisidel” lihtne kööginurgaga apartement hinnaga kuni 50 eur öö.

Suured linnad on väsitavad – tulen enamasti lõuna paiku hotelli puhkama ja soovin siis kas just luksust, aga mugavust küll. Vahemere ääres aga tunnen kodusemalt lihtsas kohas, kus saan vähemalt hommikusöögi ise teha. Ruumi ka rohkem.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Suured linnad on väsitavad – tulen enamasti lõuna paiku hotelli puhkama ja soovin siis kas just luksust, aga mugavust küll.

Mis mugavus (peale  voodi) see on, mida lõunapuhkuse ajal pakutakse 200 eurot maksvas toas rohkem kui 50-70 eurot maksvas toas? Kesklinnas maksabki enamasti vaid kesklinn, mitte mugavus.
Kui oled ilma autota, siis ilmselt tasub linna keskele hotelli võtta muidugi ja selle eest rohkem maksta, aga kui on auto, siis väldin linnasüdameid. Väga ebamugav. Keskusest kaugemal saab enamasti palju mugavama hotelli palju odavamalt.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

kui on auto, siis väldin linnasüdameid. Väga ebamugav. Keskusest kaugemal saab enamasti palju mugavama hotelli palju odavamalt.

No temale meeldib jälle linnapuhkuse ajal kesklinnas olla ja autoga töllerdamine oleks just tülikas. Kesklinna lähedal, see ongi suur osa sellest mugavusest. Kedagi ei üllata sinu suur avastus, et “kesklinnas ongi kallim”.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Linnapuhkuse puhul ongi ju selles “kesklinnas” põhilised kohad, mida on plaanis külastada. Puhkusel tasub ikka olla sellessamas keskkonnas, mida vaatama tulid, mitte kuhugi äärelinna edasi-tagasi sõita nagu tööle. Tihti ongi  parimad elamused niisama vanalinnas uitades või mõnes juhuslikus kohvikus ümbrust jälgides.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis mugavus (peale  voodi) see on, mida lõunapuhkuse ajal pakutakse 200 eurot maksvas toas rohkem kui 50-70 eurot maksvas toas? Kesklinnas maksabki enamasti vaid kesklinn, mitte mugavus.

Eestis ju ka ei võta standardtuba, kui superior/deluxe/sviit võimalik võtta.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

asukoht on loomulikult ülitähtis suures linnas, ennem maksan 100 eur rohkem öö eest kui pendeldan äärelinna vahet. Saab hotellis käia siis, kui isu tuleb, mitte et hommikul lähen ja õhtul alles tulen.

Ja ausalt öelda on vanust ka juba nii palju, et odav hostel ei ahvatle. Tahaks ruumi, vaadet, mugavust ja et ilus ka oleks:)

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Reisimas käin selleks, et tore oleks, mitte et pildid ilusad oleks.

Mina olen kindel, et paljud influencerid käivadki reisidel ilusaid pilte tegemas ja reisi ning kohaliku kultuuri nautimine on tagaplaanil. Peamine on hiljem piltide pealt klikke teenida.

Teemasse tulles, siis olen niivõrd palju reisinud ja sellest õppinud, et kaasa tuleb võtta kombineeritavaid ning klassikalise lõikega riideid, mida on lihtne erinevate olukordadega sobitada. Vanasti nägin pakkimisega vaeva, nüüd tean täpselt, millised riided/jalanõud kuhu kaasa pakkida.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mõned tuhanded kilomeetrid kaugemale ja kedagi ei huvita, mis kellelgi võõral seljas on ja milline ta välja näeb.

Välja arvatud eestlasi, kes samasse kohta satuvad paraku.

Eestlane on tõesti varmas teise inimese riietust ja välimust kommenteerima. Anna aga ainult ette.

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 459 )

Esileht Hobinurk Riietus reisidel