Esileht Koolilaps riigieksamid uuesti sügisel

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: riigieksamid uuesti sügisel

Postitas:

Laps plaanib sügisel teha uuesti eesti keele eksami mis ei läinud kõige paremini.
Ei leia kuskilt sellist infot,et kui eksam uuest teha kas siis ülikooli juures läheb arvesse viimane tulemus või parim kahest.
Näiteks kui kevadel sai eksami 73 punkti ja korduseksam läheb kehvasti ja saan nt 60 punkti. kas siis järgmine aasta ülikool arvestab 60 või 73 punkti?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.07 16:27; 05.07 20:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aastal 2014 oli nii (vt. nuuskmõmmiku vastust): https://buduaar.tv3.ee/Foorum/Forum/topic/353954&lk=0

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, eksameid saab ümber teha, kuid minu teada on juba aastaid nii, et mitte varem, kui alles järgmisel kevadel.
see sügisene võimalus oli ammu ja aastaid tagasi.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellel aastal erand ja saab sügisel

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.07 16:27; 05.07 20:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas pole nii, et need, kes tegid eksami see kevadel ning tulemus on positiivne, said rohkem kui 20 p, siis nemad saavad eksami alles teha järgmise aasta kevadel? Minu arust on see sügis eksam ettenähtud neile, kes eksamit see aasta ei teinud ja neile, kes said alla 20p.
Riigieksami ei aegu ning kehtima jääb parem tulemus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.07 22:25; 08.07 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust on see sügis eksam ettenähtud neile, kes eksamit see aasta ei teinud ja neile, kes said alla 20p.

Miks siis alla 20 punkti saanud uuesti peaks saama teha? Eksam on ju ka 1 punktiga sooritatud juba. Õiglane oleks, kui uuesti saaksid teha kõik, kes üle 0 punkti said, või siis ainult need, kes said vähem kui ühe punkti või kel eksam tegemata jäi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru inimestest, kes kõik siin vana info peal muljetavad. Uurige siis ikka enne värsket infi, kui tahate “tarka panna”.

Oli koroona ja SEOSES SELLEGA saavad lapsed teha eksamid SÜGISEL uuesti. Kehtib vaid selle konkreetse “koroonaaasta eksamitele”. Nüüd on minu “külajutt”, aga kehtima peaks jääma ikkagi parem tulemus 🙂

Omal laps põrus eesti keeles. Samas käis soovitud eriala vestlusel ja seal öeldi, et tema muud tulemused korvavad selle altmineku. Eks näis, mis teeb. Alguses oli ka kohe uuesti tegemas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga samas on see natuke teiste suhtes ebavõrdne. 2019a lõpetajad, kes soovisid uuesti eksami teha 2020 ning võtsid erakursuseid matas/estas ning see jäi eriolukorraga ära, miks nemad siis uuesti ei saa teha. Olid ju samas seisus ning kahe eksami vahe oli ainul nädal, mitte 1k nagu tavaliselt.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.07 22:25; 08.07 17:10;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Koolilaps riigieksamid uuesti sügisel