Esileht Koolilaps Riigieksamite kehtivus

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Riigieksamite kehtivus

Postitas:
Kägu

Kas riigieksamit uuesti tehes ning eelmise aasta tulemusest madalama tulemuse saamisel säilib ülikooli kandideerides SAIS-is võimalus siiski esimese, st kõrgema tulemusega kandideerida? Või jääb kehtima vaid kõige uuem tulemus?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõrgeim jääb.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kus saab riigieksameid ümber teha? Kas näiteks Täiskasvanute Gümnaasium sobib?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Selle pärast ei pea sina üldse muretsema. Sina lihtsalt registreerud eksamile või eksamitele õigel ajal, tavaliselt on tähtaeg 20. jaanuar, aga kontrolli harno.ee lehelt see üle. Nad ise saadavad sulle, millise kooli juures või kus saad eksamit sooritada.

+8
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen teinud riigieksameid mitu aastat pärast keskkooli lõpetamist, sest sel aastal kui mina lõpetasin, riigieksameid veel ei olnud, aga tahtsin mõni aeg hiljem astuda ülikooli, kus juba küsiti riigieksameid. Mõtlesin, et teen ära, abiks ikka.

See päris nii ei käi, et kevadel tuleb mõte ja siis kuskil täiskasvanute gümnaasiumis teed. Sa pead end jah millalgi talvel juba registreerima eksami sooritajaks ja siis sulle sealt antakse suunamine mis kell ja mis kooli juures sa midagi teed. (suulistel keele-eksamitel ei ole kõigil täpselt sama kellaaeg). Minule määrati see kool, mille ma varem lõpetanud olin. Oli küll imelik mitu aastat hiljem jälle samas koolis eksameid teha 🙂

Kui sa soovid riigieksameid uuesti teha, siis hakka kohe valmistuma ja ära seda registreerimise õiget aega maha maga.

+1
0
Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Koolilaps Riigieksamite kehtivus