Esileht Koolilaps Riigieksamite tulemused

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Riigieksamite tulemused

Postitas:

Kas tulemused pannakse tavaliselt korraga üles või riburada pidi, nagu kontrollitud saavad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.06 09:22; 17.06 09:42; 25.06 18:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks eksam tuleb korraga kõigile, kes selle sel kuupäeval tegid. Tulemused tulevad siis, kui üks eksam tervikuna on parandatud. Erinevate eksamite tulemused võivad tulla eri päevadel, aga tänavu olid nad tihedasti koos ja seega võib eeldada, et võivad ka samal päeval tulla mõlemad.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.06 09:27; 29.06 23:26; 30.06 22:45; 01.07 12:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

üles läheb tavaliselt eksamiainete kaupa. et kui kõik selle aine eksamitööd on parandatud, siiis alles.
matemaatikas kontrollitakse töid mitte tervikuna, vaid ülesannete kaupa (iga ülesannet eraldi komisjon ja 2 eraldi parandajat eri värvi pastakaga). kui kõikide koolide kõik tööd on kõikidest komisjonidest läbi käinud, siis valikuliselt kontrolitakse veel osad pakid üle.

tavaliselt läheb matemaatikaga 3 nädalat ning emakeelega veidi rohkem. sel aastal küll vähem tegijaid, aga keegi kõrvalvaataja ju ei tea, kas see 2+2 nõue võib ka äkki parandamist aeglustada

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii põhjalik vastus – aitäh! 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.06 09:22; 17.06 09:42; 25.06 18:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii kummaline, kui see ka pole, läheb eksamikeskusel punktide kokkulugemiseks ja avaldamiseks igal aastal tunduvalt rohkem aega kui õpetajatel nende parandamiseks.

Nt matemaatika riigieksamitööd said matemaatikutel juba eelmise nädala lõpuks kaks ringi parandatud, tehti väga pikki tööpäevi, sisuliselt nädalaga oli töö tehtud. Aga tulemuste õpilasteni jõudmisega läheb ilmselt veel nädalaid …

Ka eelmistel aastatel on olnud sama, et tööd parandatakse pooleteise kuni kahe nädalaga ja siis enamik aega kulub sellele, et Innove suudaks punktid kokku liita ja avalikustada.

Mul on lähisugulane aastaid olnud matemaatikaeksami parandajate seas.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja hinded pannakse küll üles, aga siis ka kontrollitakse üle, kas kõik ok on ja alles siis avalikustatakse. See ikka peen süsteem.
Aga mulle selle aasta süsteem meeldib, teeb eksami see, kes tahab.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 20:54; 30.06 17:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ega pole veel ju?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.06 22:06; 29.06 16:11; 29.06 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas muidu need tulemused üldse kunagi on enne tulnud kui viimasel lubatud kuupäeval?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.06 09:22; 17.06 09:42; 25.06 18:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulemused just saabusid.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 15:35; 29.06 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuidas tulemused? minu lapsel ja tuttavatel väga halvasti!! pettumus. just matemaatika

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu omal piisas, et nende tulemustega ilma sisseastumiseksamiteta oma soovitud erialale TalTechi saada. Õigemini saaks ta kõigile kolmele teda huvitavale erialale, millede vahel ta nüüd valida ei oska.
Eesti keel 69 p, matemaatika 76 p

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesti k üle 90p, matem üle 70p.
Ise jäi rahule.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.06 22:06; 29.06 16:11; 29.06 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuidas tulemused? minu lapsel ja tuttavatel väga halvasti!! pettumus. just matemaatika

Siit sa lohutust ei saa paraku. Inimpsühholoogia on selline, et vastavad rõõmuga need, kellel on hästi – need aga, kellel on halvasti, ei taha oma kurbust suurendada ja vaikivad. Sama on palgaküsimuste teemades – seepärast see perekooli keskmine palk nii kõrge ongi.
Minu lapsel läks hästi, kah lõdvalt ülikoolis sees. Kui halvasti oleks läinud, oleksin ammu juba teema kinni pannud ja proovinud seda unustada.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 16:20; 29.06 16:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuidas tulemused? minu lapsel ja tuttavatel väga halvasti!! pettumus. just matemaatika

Sama siin. Eesti keeles sai 78, aga mates vaid 20. Samas lohutan end sellega, et soovitud erialadel ei vaadata riigieksamite tulemusi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 15:35; 29.06 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas lävendi ületamine tagab 100% sissepääsu?
Kas ei või olla, et lävendi ületanuid on rohkem kui kohti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.06 22:06; 29.06 16:11; 29.06 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

85 punkti sai kandideerimiseks (matemaatika 60% ja eesti keel 40%), soovitud erialal sees (vastuvõtu tagav punktisumma on isegi väiksem). Kuidas täpsemalt läks, kuulen ilmselt kui koju saabub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas lävendi ületamine tagab 100% sissepääsu?

Kas ei või olla, et lävendi ületanuid on rohkem kui kohti.

No kui vastuvõtutingimustes on kirjas, et “vastuvõtu tagab punktisumma X”, siis järelikult ju tagab.
Kui on kirjas “kandideerimiseks minimaalne vajalik punktisumma on Y”, siis see ei taga.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 16:20; 29.06 16:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel eesti keel 83, lai mata 86. Sõpradel umbes samad tulemused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pettumus. just matemaatika

Jah, mul ka. lootsin rohkem, kui hädised 88 saada. väga pettunud olen.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 22:51; 30.06 19:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pettumus. just matemaatika

Jah, mul ka. lootsin rohkem, kui hädised 88 saada. väga pettunud olen.

88 ei ole ühegi valemiga hädine, aga loomulikult võib ka rohkem tahta.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.06 09:27; 29.06 23:26; 30.06 22:45; 01.07 12:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps sai eesti k 45 ja mate 65. Saan aru, et need vist ei ole kuigi head tulemused? Ta ise ikka loodab kuhugi sisse saada, ütles, et kõrgkooli juures saab ka veel eksameid teha. Eesti keelega ta oli ise rahul, ütles, et seda ta poleks paremini teinud. Mates oli veidi pettunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.06 15:16; 01.07 11:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps sai eesti k 45 ja mate 65. Saan aru, et need vist ei ole kuigi head tulemused? Ta ise ikka loodab kuhugi sisse saada, ütles, et kõrgkooli juures saab ka veel eksameid teha. Eesti keelega ta oli ise rahul, ütles, et seda ta poleks paremini teinud. Mates oli veidi pettunud.

Eesti keel 45 punkti on alla lävendi, see tuleb küll uuesti teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, minu laps pole ka matega rahul. Vaatab töö üle, ilmselt läheb apelleerimiseks. Kõik vastused on õiged, aga punkte napib.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 20:54; 30.06 17:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps sai eesti k 45 ja mate 65. Saan aru, et need vist ei ole kuigi head tulemused? Ta ise ikka loodab kuhugi sisse saada, ütles, et kõrgkooli juures saab ka veel eksameid teha. Eesti keelega ta oli ise rahul, ütles, et seda ta poleks paremini teinud. Mates oli veidi pettunud.

Oleneb,kui lai mata siis võimalik vabalt veel ttü saada, seal on võimalus esta üle teha. Ja paljud kõrgkoolid on üle läinud sisseastumiskatsetele.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pettumus. just matemaatika

Jah, mul ka. lootsin rohkem, kui hädised 88 saada. väga pettunud olen.

Suht hädine tulemus tõesti. Oleks pidanud ikka rohkem õppima. Kui väga kripeldama jääb, siis saad järgmine aasta uuesti eksami teha.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.06 18:48; 30.06 20:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui väga kripeldama jääb, siis saad järgmine aasta uuesti eksami teha.

Eksid, kullakene!!! Juba 17. oktoober 2020 saan jälle proovida. Kõik sõltub, mida püüdma lähed, ma läksin maksimumi püüdma ja tulebki minna maksimumi püüdma. Kui latti kõrgele ei tõsta, siis ei arene ka.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 22:51; 30.06 19:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui väga kripeldama jääb, siis saad järgmine aasta uuesti eksami teha.

Eksid, kullakene!!! Juba 17. oktoober 2020 saan jälle proovida. Kõik sõltub, mida püüdma lähed, ma läksin maksimumi püüdma ja tulebki minna maksimumi püüdma. Kui latti kõrgele ei tõsta, siis ei arene ka.

Ma tegelt pole sulle kullakene. Aga tore kui saad juba oktoobris uuesti proovida. Piisavalt aega õppimiseks. Loodetavasti saad oma maksimumpunktid kätte.
Minu lapsel jäi maksimumist 2 punkti puudu. Ta ei hakka uuesti proovima. Läheb hoopis sügisest ülikooli.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.06 18:48; 30.06 20:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps sai eesti k 45 ja mate 65. Saan aru, et need vist ei ole kuigi head tulemused? Ta ise ikka loodab kuhugi sisse saada, ütles, et kõrgkooli juures saab ka veel eksameid teha. Eesti keelega ta oli ise rahul, ütles, et seda ta poleks paremini teinud. Mates oli veidi pettunud.

Eesti keel 45 punkti on alla lävendi, see tuleb küll uuesti teha.

See oleneb erialast ja ka sellest, kas võõrkeel on tehtud (sai varem teha mingit keeletesti, mis on samaväärne võõrkeeleeksamiga, riigieksamit võõrkeeles sel aastal polnud). Mõnes koolis mõnel erialal on emakeele eksami asemel võimalik võõrkeele eksamit arvesse võtta.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.06 09:27; 29.06 23:26; 30.06 22:45; 01.07 12:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis vahe selle kitsa ja laia matemaatikaga on? Kumb parem on, et on tehtud? (minu laps tegi laia mate, aga nagu ma siit teemast aru saan, olen üks väga ignorantne lapsevanem. Ei tea kitsast ja laiast ega lävenditest midagi.)

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.06 15:16; 01.07 11:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis vahe selle kitsa ja laia matemaatikaga on? Kumb parem on, et on tehtud? (minu laps tegi laia mate, aga nagu ma siit teemast aru saan, olen üks väga ignorantne lapsevanem. Ei tea kitsast ja laiast ega lävenditest midagi.)

Mõnele erialale saab ainult laia matemaatika eksami põhjal kandideerida. Erialadele, kuhu saab ka kitsa eksami punktide alusel, liidetakse laia tegijatele 16 punkti juurde.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Koolilaps Riigieksamite tulemused