Esileht Tööelu, raha ja seadused. Riikliku b kategooria sõidueksami läbikukkumine

Näitan 11 postitust - vahemik 61 kuni 71 (kokku 71 )

Teema: Riikliku b kategooria sõidueksami läbikukkumine

Postitas:
Kägu

No ma sõnastan oma iroonia siis ümber, kui see tabamatuks jäi: “suunad ja sõidurajad ” jäid lihtsalt õppimata. Sellepärast peabki enne õppesõidutundide alustamist olema elementaarne teooria juba läbitud, et ei tekiks olukordi, kus keeratakse sinna, kuhu keeramist ei ole ette nähtud. Ilmselgelt sai sinu puhul liiga vara õppesõiduga alustatud, oleks liiklusseaduski enne olnud läbi loetud, ei kujuta mina küll ette, et selline asi üldse saaks juhtuda.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

No ma sõnastan oma iroonia siis ümber, kui see tabamatuks jäi: “suunad ja sõidurajad ” jäid lihtsalt õppimata. Sellepärast peabki enne õppesõidutundide alustamist olema elementaarne teooria juba läbitud, et ei tekiks olukordi, kus keeratakse sinna, kuhu keeramist ei ole ette nähtud. Ilmselgelt sai sinu puhul liiga vara õppesõiduga alustatud, oleks liiklusseaduski enne olnud läbi loetud, ei kujuta mina küll ette, et selline asi üldse saaks juhtuda.

Püha jumal, kas sa arvad, et mõni inimene ei tea, et vastasssuunavööndisse ei tohi sõita? Ilmselgelt olin lihtsalt liiga ähmis, et selgelt mõelda. Liiklusseadus oli siis ammu läbi loetud, aga rumalate otsuste vastu aitabki vaid harjutamine. Ja seda paraku saabki roolis teha.

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

No mu tuttav kukkus läbi kuna eksamineerija käskis tal parkida konkreetsele kohale.

See konkreetne koht oli aga mõeldud mingile konkreetsele autole (st numbrisildiga).

Minu meelest ei ole selline viga ainsa veana piisav, eriti kui eksamineerija ise andis konkreetse segadusseajava käsu.

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

No mu tuttav kukkus läbi kuna eksamineerija käskis tal parkida konkreetsele kohale.

See konkreetne koht oli aga mõeldud mingile konkreetsele autole (st numbrisildiga).

Minu meelest ei ole selline viga ainsa veana piisav, eriti kui eksamineerija ise andis konkreetse segadusseajava käsu.

Su tuttav valetas.
Riiklik eksam on rangelt reglementeeritud ning see salvestatakse. Parkimiskoht kästakse leida mingi tänavalõigu piires, mitte ei öelda ette, kuhu peab parkima. Lisaks on 2 katset, kui esimesel korral ei õnnestu, saab uuesti proovida.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Su tuttav valetas.

Riiklik eksam on rangelt reglementeeritud ning see salvestatakse. Parkimiskoht kästakse leida mingi tänavalõigu piires, mitte ei öelda ette, kuhu peab parkima. Lisaks on 2 katset, kui esimesel korral ei õnnestu, saab uuesti proovida.

See tuttava lugu võis juhtuda kunagi ammu? Tänapäeval ei tohi eksamineerija selliseid käsklusi anda, kõik salvestatakse ja iga käsklust saab ka vaidlustada. Vanasti olid asjad tõesti teisiti, eksamineerija võis sul käskida keerata ka ühesuunalisele tänavale vastassuunda, ise pidid siis märgid ära tabama. Ammu enam ei tohi eksamineerijad mingeid kahetimõistetavaid käske anda.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Su tuttav valetas.

See tuttav võis eksami sooritada aastaid tagasi. Ka mina poleks eksamil läbi kukkunud, kui oleks olnud tänapäevane süsteem, kus tegevust filmitakse. Eksamineerija käitus eksamil niimoodi, et sest tuli pärast neil pahandus. Minul paluti asi maha vaikida, aga eksami pidin ikkagi uuesti tegema. Uus eksam kulges veatult. Aga see kõik oli juba palju-palju aastaid tagasi.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See juhtus aasta tagasi. Ja tuttav ei valetanud, ma ise ka soovitasin tal protesteerida, ent kuna tal oli samas ka elukoha vahetus, siis ta lihtsalt ei jõudnud sellega tegeleda.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Su tuttav valetas.

Ei valetanud.

MIda sa pead silmas kahe katse all? Kahte katset sama eksamin raames?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Su tuttav valetas.

See tuttav võis eksami sooritada aastaid tagasi. Ka mina poleks eksamil läbi kukkunud, kui oleks olnud tänapäevane süsteem, kus tegevust filmitakse. Eksamineerija käitus eksamil niimoodi, et sest tuli pärast neil pahandus. Minul paluti asi maha vaikida, aga eksami pidin ikkagi uuesti tegema. Uus eksam kulges veatult. Aga see kõik oli juba palju-palju aastaid tagasi.

juba aastaid tagasi salvestati ja filmiti juba

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sõida sõida ja veelkord sõida juhendajaga. Nii kaua kuni asi on sul automaatne ja sa naudid sõitmist ning ei närvelda.

Mina tegin eksami aasta tagasi. Enne autosse istumist olin jube närvis, aga kui sõitma hakkasin, siis kadus närv ära, sest sõitmine oli automaatne ja jäi aega ka ümbritsevat hästi täpselt jälgida.

läbi sain esimese korraga, praeguseks load peaaegu aasta ja 15 000 km sõidustaazi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Su tuttav valetas.

Ei valetanud.

MIda sa pead silmas kahe katse all? Kahte katset sama eksamin raames?

Jah, sama eksami raames.

+2
0
Please wait...

Näitan 11 postitust - vahemik 61 kuni 71 (kokku 71 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. Riikliku b kategooria sõidueksami läbikukkumine