Esileht Sünnitus Riiklikust erahaiglasse plaanilisele keisrile?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Riiklikust erahaiglasse plaanilisele keisrile?

Postitas:

Tere, esimene laps sündis 2a tagasi plaanilise keisriga. Nüüd teine rasedus ja ämmaemand raiub peale, et olen valmis ise sünnitama, no vot ei ole ja kõik. Minu soov loomulikul teel last saada rikuti esimese keisriga. Fertilitases, kus oli mu esimene keiser, tehakse patsiendi soovil ka teine plaaniline keiser, kuid millal on õige aeg vastuvõtule sinna minna? Kuu aega enne tähtaega? Kas seal peab eraldi mingeid analüüse veel andma, või piisab neil olemasolevatest riiklikus haiglas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Fertilitases tehakse tõesti patsiendi soovil keisrilõige? Palju maksab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas Fertilitases tehakse tõesti patsiendi soovil keisrilõige? Palju maksab?[/tsitaat]

Tehakse, kui esimene laps on sündinud keisriga ja kahe keisri vahe väike! Hinnakiri on kodulehel olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene keiser on täiesti näidustus teha järgmiste kordadega ka keisreid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega nad ei tee seal nii kergelt, tahavad ikka näidustuste kirja panna…Mul Fertis tahtis ikka ka, et ise teise sünnitaksin, aga ma keeldusin kategooriliselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 15:08; 06.02 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ega nad ei tee seal nii kergelt, tahavad ikka näidustuste kirja panna…Mul Fertis tahtis ikka ka, et ise teise sünnitaksin, aga ma keeldusin kategooriliselt.[/tsitaat]

Loomulikult iga arst suunab ikka loomuliku sünnituse poole, kui pole muid näidustusi peale selle, et esimene sünnitus oli keiser, kuid Fertilitases seda siiski tehakse, nagu su jutust aru saan, said ka sina selle. Saan ka mina. Lihtsalt tahan teada, mis summadega ma veel arvestama pean, v.a keiserlõikega seotud kulud. Esimese lapsega olin arvel algusest saadik Fertilitases, nüüd teisega olen siiani olnud riiklikus ja tahan lihtsalt sünnitama Fertilitasse minna. Kindlasti pean käima vastuvõtul ja ultrahelis, see selleks, kuid kas analüüse ka vaja seal uuesti anda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja minu jaoks ongi näidustus pidevalt tunda andev ning valutav arm, see on minu jaoks piisav, et ma ei julge loomulikul teel oma last välja punnida!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei usu, et peab uuesti andma kui sul kõik juba tehtud. Kõik on sul rasedakaardil kirjas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 15:08; 06.02 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Las Sinu ämmaemand raiub edasi. Sina jää oma soovile kindlaks ja siis saad ka riiklikus keisrilõike.
Ja kui ämmaemand ei suuda Sind ja sinu hirmu mõista, siis vaheta arsti.

Mulle pandi aeg riiklikus haiglas, kuid läksin sellegipoolest erahaiglasse.
Esimesel visiidil käisin 3 kuud enne tähtaega ja keisrilõike aeg pandi 1 kuu enne tähtaega.

Jäin Fertilitas haiglaga väga rahule.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 21:25; 07.02 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sul kõik kokku see asi maksma läks? Med.teenused ja palat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis sul kõik kokku see asi maksma läks? Med.teenused ja palat.[/tsitaat]

Jälgimisel olin ikka riiklikus haiglas lõpuni, aga sünnitama läksin erahaiglasse.
Kokku läks kõik 620 eurot (kokku 6 päeva haiglas).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 21:25; 07.02 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust peaks Sind ikka arst üle vaatama. Ämmaemand peab saatma Sind keisrikomisjoni, kus vaadatakse emakaarmi seisundit ja ka lapse suurust. Koos arstiga peaksite otsustama, mis edasi saab. Komisjon peaks toimuma kuskil 36 nädalal. Nii palju, kui mina tean on see kohustuslik protseduur, kui eelmine laps sündis keiseriga. Nõua seda ämmaka käest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Sünnitus Riiklikust erahaiglasse plaanilisele keisrile?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.