Esileht Väikelaps Riina Voore

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Riina Voore

Postitas:

Kes on temaga silmast silma kohtunud? kas on meeldiv inimene/kerge suhelda jne. muljetage.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 13:55; 17.01 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

milleks? mine ja kohtu temaga ise, ta on täiesti avaliku tööaja ja -kohaga ametnik. milleks hakata kuskil anonüümses foorumis mingit personaalteemat lahkama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nagunii lähen! ma ei oota lahkamist vaid kogemusi selle inimesega, kas on kerge/raske jutule saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 13:55; 17.01 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen Mutsamammaga nõus:)
Kui kohtud, siis on kaks varianti – kas saad jutule või ei saa. Ja selles, kui hea on suhelda, sõltub KAHEST osapoolest, ehk nii sinust kui ka teisest osapoolest.
Olen nõus, et ananüümses netiavaruses ei peaks siin inimest lahkama, et siis minna kohtumisele eelarvamustega. Võta inimest nagu ta on ja oleks aus võtta teda alguses meeldiva inimesena. Lihtne!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 14:15; 17.01 14:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellise häbematu inimesega ei taha kohtuda,kes ei suutnud mu kaksikutele lasteaia kohta pakkuda.Aga tean,et kui pöördud tema juurde suure rahakotiga,siis võid kindlasti kohe koha saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]sirtsu11 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sellise häbematu inimesega ei taha kohtuda,kes ei suutnud mu kaksikutele lasteaia kohta pakkuda.Aga tean,et kui pöördud tema juurde suure rahakotiga,siis võid kindlasti kohe koha saada.[/tsitaat]
ma loodan, et sa oma nime ja näoga esinedes ka sama julge oled ametnikku altkäemaksu võtmises süüdistama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]sirtsu11 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sellise häbematu inimesega ei taha kohtuda,kes ei suutnud mu kaksikutele lasteaia kohta pakkuda.Aga tean,et kui pöördud tema juurde suure rahakotiga,siis võid kindlasti kohe koha saada.[/tsitaat]

Ühes eelmises teemas oli sul jube-paha kole ämm. Kui tahad suvel sündinud lapsi sõime suruda, siis võib jah probleeme tulla. Mina sain oma kaksikud kodulähedasse lasteaeda just siis kui oli meie järjekord.
Pigem, sirtsu, julgen ma arvata, et osade inimeste jaoks ongi kõik teised pahad ja häbematud, sest iseenda minast kaugemale ei nähta.

Selles, et on järjekord ja keegi peab seda haldama, ei ole Riina Voore süüdi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 14:15; 17.01 14:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, see on ju NIIIII individuaalne, kas kellegagi suhelda on meeldiv ning kas saab hästi jutule. Kõik oleneb konkreetsetest inimestest.
Teie omavaheline suhtlemine selgub alles kohtudes.
Omalgi arvukalt näiteid, kuidas inimesega vestlus ja asjaajamine ei taha kuidagi edeneda. Samas teine tuttav kiidab kõrval, et see ju nii ladna tegelane, kuidas teil ei klapi. Või mina suhtlen inimesega vabalt, viskame nalja jne, aga teine jälle imestab, silm krõllis, et kuidas sa ometi sellise fuuriaga suheldud saad.

Riinat ei tea. Saage kokku, rääkige, küll siis inimesest sotti saad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kahjuks või õnneks eksisteerib Tartus üldjärjekord lasteaiakohtade jagamisel. tõsi ta on, et Tartu süsteem jätab väga halba seisu august-sept sündinud lapsed, aga see pole enam ühe linnaametniku personaalselt tekitatud probleem.
samas minu tutvusringkonnas on tõesti ka need õnnetud suvelapsed ca 3-aastasena kohad lasteaeda saanud.

nii palju, kui mina Riina Voorega kokku puutusin, on tegu väga sõbraliku ja vastutuleliku inimesega. vastas kenasti küsimustele ja uuris asja rohkem, kui esmase hooga paluda oskasin.

kui nime googeldada, siis leiab ka siitsamast foorumist tema kohta muljeid. KÕIK leiavad, et tegu on väga sõbraliku suhtlejaga.

sirtsu probleem on kuskil mujal. ükskõik millisele inimesele sedasi räusates peale lennata, tõmbab teine osapool kaitseseisakusse. aga need on tegelikult suhtlemise alustalad – tuleb olla rahulik ja viisakas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]sirtsu11 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sellise häbematu inimesega ei taha kohtuda,kes ei suutnud mu kaksikutele lasteaia kohta pakkuda.Aga tean,et kui pöördud tema juurde suure rahakotiga,siis võid kindlasti kohe koha saada.[/tsitaat]Mis eriline inimene oled sina,et peaks sinu lapsi erandkorras lasteaeda sokutama.Kõik käib järjekorra alusel ja vanusegrupis.Minu esimene laps sai alles 3,5 lasteaiakoha ja teine vast saab ka see sügis ja on juba suvel kolme aastane.Mis teha kui sündisid sellisel aastaajal.Kui lapsi sünnijärjekorras lasteaeda
toppida siis oleks ju kõik eri vanused rühmas.Pealegi pole see nii,et R.V otsustab näo või rahakoti järgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul jäi esialgu üks kaksikutest ilma kohata, kuid tänu tema initsiatiivile ja rühmade ümberkorraldamisele sai ka teine kaksik koha. Oleme suhelnud ainult telefoni- ja meili teel. Tegu on meeldiva ja vastutuleliku inimesega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Väikelaps Riina Voore

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.