Esileht Sünnitus Riitsinuse õli sünnituse alustamiseks- müüt või tõde?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Riitsinuse õli sünnituse alustamiseks- müüt või tõde?

Postitas:

Mu ema rääkis, et tema ajal kasutati riitsinuse õli sünnituse alustamiseks. On see müüt või päriselt ka kasutati selliseid asju? Googeldasin aga mingit infot nagu eriti pole selle kohta, hoiatati valdavalt vaid, et paneb lapse kakama vms.

Ei ole ise veel sünnitama minemas aga tekkis lihtsalt huvi, et kas selline asi töötab ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riitsinus on mürgine, seda sisse võttes tekitab organismis raseduse äratõukamise. Kasutatakse ka praegu välismaal, youtube on täis ämmaemandate nõuandeid sel teemal. Pane otsingusse castor oil  induction.  Isegi Lipsuke katsetas seda oma neljanda lapsega https://lipsuke.com/elu/kauri-sunnilugu/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka kuulnud, et selle tulemusena on oht, et laps kakab juba enne sündi lootevette, mis on ohtlik.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka kuulnud, et selle tulemusena on oht, et laps kakab juba enne sündi lootevette, mis on ohtlik.

Lipsuke samas mainis, et see on müüt ja pole võimalik kuna õli ei satu ema vereringesse ja seega ka mitte lapse omasse.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.03 12:40; 03.03 21:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kaks korda kasutanud, kuna rasedused läksid päris palju üle. Esimesel korral võtsin kaks pudelit (need on suht väikesed), aga midagi ei juhtunud. Järgmisel korral võtsin ka kaks pudelit segatuna apelsinimahlaga hommikul ja lõunal (1+1), sama päeva õhtul algas intensiivne sünnitegevus ja pidin haiglasse kiirustama. Haiglas läksid lapse toonid juba halvaks ja tuli keiser. Looteveed olid tumerohelised olnud, lapse apgar alguses ainult 2.

Pluss endal ka kõht hiljem lahti paar päeva. Ikka väga lahti!

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka kuulnud, et selle tulemusena on oht, et laps kakab juba enne sündi lootevette, mis on ohtlik.

Lipsuke samas mainis, et see on müüt ja pole võimalik kuna õli ei satu ema vereringesse ja seega ka mitte lapse omasse.

Kas tal oli ka mingi allikas?

Ta oli sel teemal isegi oma ämmaemandaga rääkinud. Loe ise, link üleval ju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.03 12:40; 03.03 21:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma riitsinusõli ei julgeks proovida, küll aga sõin täitsa teadlikult ananassi. Kuigi öeldakse, et peaksid 7 tervet ananassi sööma, siis sõin ühe 2 päeva jooksul ja reaalselt teise päeva öösel sünnitasin. Mõtlesin lihtsalt, et äkki vaikselt pehmendab vms, kuna eelmine sündis 41+0 ja seekord ennustati ka suurt last. Seekord siis 37+5 sündis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Sünnitus Riitsinuse õli sünnituse alustamiseks- müüt või tõde?