Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Riitsinusõli ehk kastoorõli

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Riitsinusõli ehk kastoorõli

Postitas:

Arst andis loa asjale kaasa aidata,et pisike sünniks kiiremini ära.Homme saab 38 nädalat ja eile ütles,et võiksin proovida riitsinusõliga.Rääkige oma kogemustest, kel neid on?(Üle ei lasta kanda kuna laps väga suur.Muidu esilekutsumine:( )

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

riitsinusõli toimest ei tea. Aga kui su enesetunne vähegi kannatab siis katsu mõni hoogne füüsiline tegevus ette võtta. Usu toimib 🙂
Käi treppidest ülesse alla või mine suuremale tempokale jalutuskäigule. Ja küll-küllale liiga ei tee, seksi mehega 😛 see pehmendab emakakaela.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sa selle õliga tegema pead? Jooma? Kui palju?
Lihtsalt huvi pärast küsin…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meheõel toimis see 2 tunniga. Kell 18.00 jõi ja kell 20.00 hakkasid valud. Laps oli järgmine hommik käes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui suur see laps siis on, see ju mõttetu hirmujutt arsti poolt, praegu on ju kombeks võimalikult palju naisi esilekutsumisele \”hirmutada\”, arstidel on nii lihtsalt mugavam, saab kõik teha nö plaanipäraselt. Ei imestaks kui varsti tehakse seadus ka, et kõik, kel 37. nädal kukub, esilekutsumisele. Absurdne!
Mille järgi arst ütleb, et laps läheb suureks vms? Ma saan aru, et arst soovitaks sellise asja hirmus vähem süsivesikuid tarbida, aga soovitada riitsinusõli, minu arust küll väga ebaproffesionaalne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et kui juua seda siis see toob sünnituse esile? Okei peaks siis meelde jätma 😀
Tundub kuidagi kahtlane, et see aitab aga anna teada kuidas läks, et kas aitas kaasa

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

LEIDSIN SELLISE JUTU.
Mina kasutasin oma ämmaka soovitusel sünnitegevuse esilekutsumiseks (sest muidu oleks saanud tavalise meditsiinilise esilekutsumise). Sünnitus kestis kokku alates esimesest valuhoost 4 tundi. Valuhood olid tugevad, aga täiesti üleelatavad. Võrrelda ei saa, sest oli esimene sünnitus. Olin valude ajal väga liikuv ja täisavatus oli paari tunniga saavutatud. Laps sai Apgari 9/9. Ise sain pisikese ilupiste. Mingit iiveldust ega oksendamist ei olnud. Kuna kõhu lõi eelnevalt lahti ja soolestik oli puhas, siis ei olnud ka mingit roojamise probleemi sünnituse ajal. Laps pandi ilusti kõhule ja varsti ka rinnale, laps mingit kõhulahtisust ei saanud. Kastoorõli doosi määras ämmakas. Nii et minul oli igati positiivne kogemus. Pealegi nii sain kodus valutada, meditsiinilise esilekutsumise korral oleksin olnud algusest peale haiglas ja kes teab – võib olla oleks kõik palju valusamini ja pikemalt läinud. Minul läks kõk väga kenasti, sünnitusest vaid ilusad mälestused ja mingit hirmu uue sünnituse ees ei ole. Hoiatan siiski, et kastoorõli võiks kasutada ainult eelnevalt ämmakaga või arstiga konsulteerides. Ise ei julgeks eksperementeerima hakata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Riitsinusõli ehk kastoorõli

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.