Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 162 )

Teema: Rikaste elu

Postitas:
Kägu

Selgub, et ma olen ka rikas – hea haridus, maailmas palju reisinud, saan igal ajal hambaarstile minna, söögiraha jagub, palgast jääb kuulõpus üle. Ja laene-liisinguid ei ole. Enamik tuttavaid elavad sedasi.

Jah, sa oled rikas. Isegi kui sa sellest ise veel aru ei ole saanud. Selle jutu peale tahaks jagada vana nimekirja, mis paika paneb, mis siin elus tegelikult väärtuslikku on:

„Lihtne on vajuda masendusse ja mõelda, kui mõttetu ja raske on su elu. Vahel on hea endale meelde tuletada, et tegelikult läheb sul päris hästi!

1. Maksid sel kuul kõik arved ära. Võib-olla ei jäänud sul just ülemäära üle, kuid kui said arved ära makstud, on juba põhjust rõõmustada.

2. Sul on töökoht. Olgu palk kui tahes väike, aga sul on raha, mille eest saad osta süüa, sul on voodi, kus magada, ja katus pea kohal.

3. Sul on aega ka nendeks tegevusteks, mida sa naudid. See võib tähendada kas või diivanil lösutamist, pitsa tellimist ja telekavaatamist.

4. Sa ei pea muretsema, kust saad järgmise kõhutäie. Toit on kapis ja saad valida, mida süüa.

5. Saad süüa seda, mis sulle maitseb. Sa ei pea sööma vaid selleks, et kõht oleks täis.

6. Sul on üks või kaks lähedast sõpra. Pole oluline, et sõpru oleks palju. Lõppude lõpuks vajame vaid paari lähedast, kes meid hindavad ja armastavad, juhtugu mis tahes.

7. Sul on raha osta rongipilet, tass kohvi või bensiini.

8. Sul on aega ja võimalust teha asju, mis pole just vältimatud. Oled saanud ehk kontserdil käia või osta raamatu. Kui soovid, võiksid sõita mõnda huvitavasse paika. Sa ei pea ööpäevringi töötama, et elus püsida.

9. Sul on kapis rõivaid, mille hulgast saad valida sobivaima. Sul on riided nii külmaks kui soojaks ajaks, sul on ka pidulikke riideid.

10. Sul on oma koht. See ei pea tähendama tingimata tervet korterit. Võib-olla on sul oma tuba või oma laud. Koht, kus saad olla nii, nagu sa ise tahad.

11. Oled kaotanud lähedasi suhteid. Kuid rõõmusta, et oled saanud lähedust kogeda. Oled end avanud sellele võimalusele ja parim võib alles ees olla.

12. Oskad enda eest hoolitseda. Tead, kui palju vajad und, et oleksid järgmisel päeval vormis, ja tead, kelle poole pöörduda, kui oled kurb. Sa tead, mis teeb sulle rõõmu, ja mida teha siis, kui sa ei tunne end hästi.

13. Töötad mingi unistuse nimel. Kuigi oled vahel väsinud ja kurnatud, siis tead, mille nimel töötad.

14. Sul on olnud raskeid aegu. Oled saanud hakkama asjadega, mille kohta arvasid, et ei saa sellest kunagi üle.“

Ajutiseks motivatsiooniks head punktid, aga pikas perspektiivis ma ei kujuta ette, et ma oleks rahul eluga, kus katus on pea kohal ja nälga ei pea tundma, aga see on ka kõik, mida ma endale lubada saan. Inimene, kes on elus vaeva näinud, omandanud hea hariduse ja olnud töökas, võiks saada ikka tunda ka seda, et elu on hea.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

‘Selline tavaline finantsvaba inimene’. Sain rikkaks tehes kõrgepalgalist tööd ja sellest poole säästes ja investerides. Mul on mõned korterid, mehel on mõned korterid. Mehega kahe peale oleme multimiljonärid. Aga mitte ‘tõeliselt rikkad’ nagu perekooli käod on :D. Ema on mul samasugune, ca2-5 miljoniga portfellis. Temalt olen saanud eeskuju, vajalikel hetkedel lühiajalisi laene ja palju väärt nõu.

Käin oma erialasel tööl edasi. Täiskoormusega. Ülemus teab, et käin tööl isiklikuks meelelahutuseks, teised kolleegid mitte. Olen inimene, kes ei tohi elada jõudeelu, töö mõjub mu vaimsele tervisele hästi. Küll on plaan peale järgmise lapse sündi enam mitte täiskoormusega tagasi minna. Osakoormusega lähen kindlasti.

Käin trennis tavalises 24/7s, suviti mängin golfi.

Elan korteris. Käib koristaja.

Riided on sealt kus juhtub. Tuleb tuju osan midagi  kallist, tuleb tuju ostan kaltsukast.

Reisin, aga mitte üleliia palju, rohkem seoses oma palgatööga.

Laps käib tavalises lasteaias ja kui haige on, siis olen temaga haiguslehel. Kui tahame mehega vaba õhtut, siis nuiame vanavanematelt abi, ei ole kümmet lapsehoidjakontakti. (olen pakkumistele avatud, aga pole leidnud seda õiget).

Isiklikku autot ei oma, kui vaja, sõidan taksoga või laenutan.

Sõbrad on vanad ülikoolisõbrad, töölt saadud sõbrad.

Vabal ajal meeldib mängida arvutimänge, lauamänge, lugeda raamatuid. Olen totaalne introvert, mingit meelelahutuslikku networkingut ja mastermind gruppe ei harrasta, parem lähen jalgrattaga loodusesse.

Väga ei kahetse midagi elus. Kõik on tulnud omal ajal ja läbimõeldud tegevuse tagajärjel. Elan muretumalt kui ilma rahata, aga vähem silmatorkavalt kui varem. Kindlasti ei postita sotsiaalmeediasse peeneid pilte reisidest ega kallitest asjadest. Ei soovi seda tähelepanu, kadedust ega vargusi.

Kadedust olen palju kogenud. Need sõbrad on praeguseks elust kadunud aga ka mõnede pereliikmete suhtumine on muutunud.

+18
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain päranduse. Tööl ei käi. Laene-liisinguid ei ole. Suurt see midagi muutnud ei ole, olin enne ja olen ka nüüd vähenõudlik. Hea tunne on, kui ei pea muretsema, kas saan kodukulud tasutud, kas söögirahast jätkub terveks kuuks. Saan minna igal ajal näiteks hambaarsti juurde, osta vajalikud riided ja jalanõud. On olemas kõik, mida vajan ja mida olen tahtnud. Olen saanud hea hariduse, maailmas ringi rännanud, hobidega vabalt tegelenud. Teisiti teeksin ilmselt seda, et oleksin nooremana veel rohkem reisinud, rohkem näinud ja kogenud, rohkem erinevate inimestega suhelnud. Nüüd keskealisena enam üldse ei viitsi. Rahulik elu teeb õnnelikuks, mul ei ole millestki puudust. Uuem telefon, suurem kinnisvara või uhkem auto mind küll õnnelikumaks teha ei suudaks, olen tänu piisavale rahale saavutanud sellise taseme, et sellised asjad üldse pinget ei paku.

Kui suur see pärandus siis oli (saan aru, et said selle noorena), et see otsa pole saanud ja sellest elu lõpuni elada saab?

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selgub, et ma olen ka rikas – hea haridus, maailmas palju reisinud, saan igal ajal hambaarstile minna, söögiraha jagub, palgast jääb kuulõpus üle. Ja laene-liisinguid ei ole. Enamik tuttavaid elavad sedasi.

Sul jäi vist tähelepanuta, et kirjutanu ei käi tööl.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui suur see pärandus siis oli (saan aru, et said selle noorena), et see otsa pole saanud ja sellest elu lõpuni elada saab?

Netoväärtus jääb alla 5 miljoni euro. Kui võtta konservatiivsemalt seda asja, et ei larista igasugustele emotsiooniostudele, siis jätkub ju üsna pikaks ajaks, et mugavalt ära elada. Aga elu pole ju veel lõppenud, ei tea, mis maailmakord selle aja jooksul veel tuleb, nii et võin muidugi veel kõigest ka ilma jääda. Investeeringutelt saadav tulu katab kulud. Inflatsiooni pärast väga ei muretse, mõttetu stressitekitamine kui ei ole üldse plaanis hakata rabelema, et leiaks aina paremaid investeerimisvõimalusi.

+13
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga rikkad ise rabavad korralikult!

Oleneb inimesest. Mõni rabab, teine chillib. Mõni lihtsalt ei oska üldse ilma rassimata elada.

Mina ei ole rikas, aga mul on elu orgunnitud nii, et mul on palju vaba aega ja raha on niipalju, et elan ära. Ma hindan vaba aega ja mitterassimist rohkem kui rahas mõõdetavat vara.

Eks rikaste seas on samamoodi erinevaid inimesi. Mõni on töörügaja, teine laisa loomuga, mõni on koonerdaja, teine laristaja, mõni on aus, teine on suli…

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma sain teada, et tegelikult on vaja töölt ära tulemiseks varasemast 2-3x suuremat sissetulekut vähemalt.
Sest endale tuleb maksta vähemalt tervisekindlustust, soovitatavalt palka. Ning vabal ajal kulub ikka väga palju raha.

Ütleme et kui ma käin tööl, siis käin puhkuste ajal 2x aastas reisil. Rohkem pole aega. Kui tööl ei käi, tahaks ikka 6x aastas käia või rohkem.  Ei käi enam korra nädalas väljas söömas, igavuse eletamiseks tahaks mitu korda nädalas käia.
Autoga sõitmas käin sagedamini, rohkem on aega šopata. jne jne jne

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hull luuletamine läheb alati sellistes teemades lahti.

Jajah on teil muidugi netovara 5 miljoni väärtuses ja 8 korterit pluss 3 äripinda. Kõik need jutud on PK Käo märjad unenäod vaid, tegelikkuses on enamus siinkäijatest toetuste peal olevad peremammad, kelle mehed Soomes ehitamas.

+16
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma sain teada, et tegelikult on vaja töölt ära tulemiseks varasemast 2-3x suuremat sissetulekut vähemalt.

Sest endale tuleb maksta vähemalt tervisekindlustust, soovitatavalt palka. Ning vabal ajal kulub ikka väga palju raha.

Ütleme et kui ma käin tööl, siis käin puhkuste ajal 2x aastas reisil. Rohkem pole aega. Kui tööl ei käi, tahaks ikka 6x aastas käia või rohkem. Ei käi enam korra nädalas väljas söömas, igavuse eletamiseks tahaks mitu korda nädalas käia.

Autoga sõitmas käin sagedamini, rohkem on aega šopata. jne jne jne

Ja kuhu sa siis omaarust reisid, Nuustakule ja tagasi Haanjasse?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jajah on teil muidugi netovara 5 miljoni väärtuses ja 8 korterit pluss 3 äripinda.

Tegelikult on selline netovara siiski väike. Sellega annab mugavalt ära elada, kuid midagi nii väga erilist teha ikkagi ei saa. Aga võrreldes inimestega, kes on sunnitud ära elamiseks käima palgatööl, kodu omamiseks võtma laenu, auto on liisingus ning säästud kogunevad väga vaevaliselt, on nad siiski rikkad oma vabadusega elada üsna muretut elu.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas mitte midagi tegemine igavaks ei lähe?

Kuidas mitte midagi tegemine? Kas sa pole siit elupõliste koduperenaiste heietusi lugenud? Niiiii põnev elu ja niiii palju arendavat tehakse, et ülikoolis õppiv või tööl käiv inimene peaks häbi pärast maa alla vajuma.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on lisaks oma majale 8 korterit ja 3 äripinda Tallinna magusas rajoonis, mille väärtus ainult kasvab. Kõik on laenuvabad, null riski.

Jess! Esimene teemakohane kägu oma unistustega on kohal. Kohe hakkab ületrumpamine, kellel veel rohkem maju-äripindu veelgi magusamas kohas (loooomulilult Tallinnas, sest mujal pole üldse potentsiaali elada) ja kes teenub lõtva nii suure summa, et nullid ekraanile ära ei mahu. TA sai esimese kala konksu otsa ????

+8
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tunned end rikkana? Kas saad igal ajal teha ainult seda, mida ise tahad? Siis oled.

Mina olen üks teine kägu.

Kas saan teha igal ajal seda, mida tahan? Ei, ei saa. Mul on lapsed ja lemmikloomad. Ma ei saa nädalateks ära reisida, sest mul on kohustused, kuigi rahaliselt ja varaliselt poleks see probleem. Järelikult olen vaene? Ok, las ma siis olen.
Ühes mõttes olen küll rikas – mul puudub täielikult see kompleks, milleni see teema püüab välja jõuda. Mul on absoluutselt ükskõik, kas ma olen kellegi silmis rikas või vaene, ma ei pea mitte midagi tõestama ega verd ninast välja punnitama. Eriti anonüümselt, mis on lausa koomiline ????

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rikkus on tegelikult üsna suhteline ja individuaalne mõiste. Inimeste jaoks, kes peavad rikkaks ainult inimesi, kellele on eralennukid, jahid ja mitmemiljonilised villad, siis selline tavaline finantsvaba inimene tema jaoks ilmselt rikas ei ole.

Kuule, finantsides vaba inimene ei ole minu jaoks ka rikas. Vastupidi! Ja mul ei ole lennulit.

Äkki sa ei tea, mida see sõna tähendab?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rikkus on tegelikult üsna suhteline ja individuaalne mõiste. Inimeste jaoks, kes peavad rikkaks ainult inimesi, kellele on eralennukid, jahid ja mitmemiljonilised villad, siis selline tavaline finantsvaba inimene tema jaoks ilmselt rikas ei ole.

Kuule, finantsides vaba inimene ei ole minu jaoks ka rikas. Vastupidi! Ja mul ei ole lennulit.

Äkki sa ei tea, mida see sõna tähendab?

Kes siis on rikas?

Olen 5%eesti rikkamate seas.  Ameerika või India mõistes ei ole ma rikas.

Olen käinud läbi Äripäeva topist. TOP10 ga võrreldes pole see rikas.

Mul on täpselt seline kodu nagu ma tahan. Aga ma pole esteetika ja uhkuse aspektis väga nõudlik ka, paljudel on suurem ja ilusam.
Kas ma saan teha mis ma tahan? Ei saa, mul on pere. Ja tahaksin muuta riikide kaupa maailma, selleks peaks olema väga palju rikkam ja mõjuvõimsam.

 

Kahtlen, kas UK peaminister ja USA president siia teemasse sõna võtma tulevad, pead Eesti kehvikute vastustega leppima.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eestis on on arvestatav hulk rikkaid.

 Kokku kasvas eraisikute hoiuste jääk Eestis 2022. aastal 7% ehk 914 miljoni euro võrra ja ulatus aasta lõpus 13,3 miljardi euroni.”

Mulle isiklikult meeldib ütlus, mida omistatakse väga paljudele, sh Buffettile (tõelist autorit ei tea vist keegi): rikastel on raha, jõukatel on aega.

Miljoneid ja hulka kinnisvara mul ei ole, kuid endale meeldivat palgatööd teen viimased aastad osalise ajaga. Võimalus tuleb oma ettevõtlusest, mida teen aastat 2006 ja see on tõesti hobi, kuid tasuv; mu enda pädevus ja tasuvus ajas on kasvanud. Saaksin ilmselt hakkama ka palgatööta, aga see hoiab kuidagi päeva struktuuri paigas, annab kuuluvuse jms.

Praegune elu – mul on aega, isegi kui mul ei ole miljoneid. Aega lugeda, aega kultuuriüritustel käia, aega filme vaadata, aega hobiaianduseks, aega iseendale. Ja kui kõik kodumasinad üles ütlevad, jah, ma saan ka need laenu või agooniata soetada.

Siiski raha ei tee rikkaks. Elu rahata ja igapäevaste finantsküsimustega on õudne, tean. Aga tuleb murdepunkt, kust raha ei tee enam RIKKAKS, ammugi õnnelikuks.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas saan teha igal ajal seda, mida tahan? Ei, ei saa. Mul on lapsed ja lemmikloomad. Ma ei saa nädalateks ära reisida, sest mul on kohustused, kuigi rahaliselt ja varaliselt poleks see probleem. Järelikult olen vaene? Ok, las ma siis olen.
Ühes mõttes olen küll rikas – mul puudub täielikult see kompleks, milleni see teema püüab välja jõuda. Mul on absoluutselt ükskõik, kas ma olen kellegi silmis rikas või vaene, ma ei pea mitte midagi tõestama ega verd ninast välja punnitama. Eriti anonüümselt, mis on lausa koomiline ????

Kui oled seotud kohustustega, mida raha abil ei ole võimalik lahendada, siis sa ei ole rahaliselt vaba. See ei tee sind automaatselt vaeseks, kuid rikkaks samuti mitte.

See teema on ajendatud ainult sellistest postitajatest, kes käivad suvalistes teemades oma rikkusest rääkimas. Nüüd on neil koht, kus seda teha.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jess! Esimene teemakohane kägu oma unistustega on kohal. Kohe hakkab ületrumpamine, kellel veel rohkem maju-äripindu veelgi magusamas kohas (loooomulilult Tallinnas, sest mujal pole üldse potentsiaali elada) ja kes teenub lõtva nii suure summa, et nullid ekraanile ära ei mahu. TA sai esimese kala konksu otsa ????

Mis pagana inimene sa selline oled? Pole unistused, reaalsus on. Sa hakkad tõsiselt juba üle viskama.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuule, finantsides vaba inimene ei ole minu jaoks ka rikas. Vastupidi! Ja mul ei ole lennulit.

Äkki sa ei tea, mida see sõna tähendab?

Kas finantsvabad inimesed on sinu jaoks vaesed?

Täpsustan, me ei räägi siin teemas finantsidest vabadest inimestest, kelle jaoks võib rikkus olla ka kohustuste ja materiaalsete hüvedeta elu.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas saan teha igal ajal seda, mida tahan? Ei, ei saa. Mul on lapsed ja lemmikloomad. Ma ei saa nädalateks ära reisida, sest mul on kohustused, kuigi rahaliselt ja varaliselt poleks see probleem. Järelikult olen vaene? Ok, las ma siis olen.

Ühes mõttes olen küll rikas – mul puudub täielikult see kompleks, milleni see teema püüab välja jõuda. Mul on absoluutselt ükskõik, kas ma olen kellegi silmis rikas või vaene, ma ei pea mitte midagi tõestama ega verd ninast välja punnitama. Eriti anonüümselt, mis on lausa koomiline ????

Kui oled seotud kohustustega, mida raha abil ei ole võimalik lahendada, siis sa ei ole rahaliselt vaba. See ei tee sind automaatselt vaeseks, kuid rikkaks samuti mitte.

See teema on ajendatud ainult sellistest postitajatest, kes käivad suvalistes teemades oma rikkusest rääkimas. Nüüd on neil koht, kus seda teha.

Me kõik oleme kellegi lapsed ja paljud kellegi lapsevanemad. Normaalseid inimsuhteid ei lahenda raha abil.

Ma võin hinges nutta. Aga kui 3aastane tahab 8572619 korda koos minuga sama multikat vaadata või pühapäeva hommikul kell 9 olla loomaaia väravas, ei tee ma seda mida mina tollel hetkel tahan. Ja suures plaanis on see ikkagi see mida ma tahan.

Järelikult olen vaba.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Normaalseid inimsuhteid ei lahenda raha abil.

Inimsuhetest ju juttu ei olnud. Materiaalne kindlustatus ja sellega kaasnev vabadus igal ajahetkel teha seda, mida tahad, see käib sellise rikkuse alla. Lapsed ja pereelu on teistmoodi rikkus, millest selles teemas ei räägita.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas finantsvabad inimesed on sinu jaoks vaesed? Täpsustan, me ei räägi siin teemas finantsidest vabadest inimestest, kelle jaoks võib rikkus olla ka kohustuste ja materiaalsete hüvedeta elu.

Perekoolis olevad pooletoobised üritasid mingi aeg selgeks teha, et finantsvaba tähendab finantsidest vaba 😀 Jumall sa näed ja ei mürista, ikka igasuguseid on.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu ema.

Saab vanaduspensioni koos sammastega 900 midagi.

Käib tööl. Palk 3000netos. Pluss miinus.

Kolm tagastatud maja üürikorteritega. Sealt tuleb äkki umbes 4000.

Mingit vara on veel mis igakuiselt tulu ei too. Metsamaad, põllumaad.

 

Mis mu ema teeb?

Kasvatab vabal ajal oma aias tulpe, käib kontserditel, loeb palju. Tööl käib jalgsi mitme kilomeetri kaugusel. Hea meelega hoiab lapselapsi.

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kolm tagastatud maja üürikorteritega. Sealt tuleb äkki umbes 4000.

Tallinnas? Pigem 12 000.-

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Riskidest tuleneva kahju hüvitab kindlustus, elu ei saa kuidagi tagasi.

Milline kindlustus see sul üürnike ära lagastatud korterit katab ka?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milline kindlustus see sul üürnike ära lagastatud korterit katab ka?

Laga koristab ära koristaja, kui vaja. Kui parkett vms rikutud, siis korvab kindlustus. Ma ei tea, 18 aastat sellega tegelenud, praeguse 11 objekti asemel oli ennist 12, pole mingit ületamatut probleemi olnud. Kui keegi kodus lolliks läheb, siis teised üürnikud vast teavitaksid, et midagi kahtlast.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle isiklikult meeldib ütlus, mida omistatakse väga paljudele, sh Buffettile (tõelist autorit ei tea vist keegi): rikastel on raha, jõukatel on aega.

Jess! Olen oma alla tuhandese palgaga jõukas! (Ega ma tegelikult ei kurda ka)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eestis on on arvestatav hulk rikkaid. “ Kokku kasvas eraisikute hoiuste jääk Eestis 2022. aastal 7% ehk 914 miljoni euro võrra ja ulatus aasta lõpus 13,3 miljardi euroni.”

See “arvestatav” hulk oli mingi 3-10 protsenti elanikkonnast (ei mäleta enam täpselt), huvitav, et need kõik on naised ja perekooli kelkima kogunenud.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise ei ole rikas, kuid paar väga head ja kauaaegset tuttavat on. Üks teadur töötas välja mingi mudeli mille müüs ameeriklastele maha ja sai selle eest ikka miljoneid (see oli tal ka pm 20 aasta elutöö tulemus). Üks lapsepõlve sõbranna aga abiellus väga rikka inglasega kes sai õnnetuses surma ning vara sai sõbranna. Kumbki oma rikkust ei presenteeri, uhkeid autosid ja maju ei ole. Investeerivad ning vähemalt üks panustab ka palju heategevusse

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See “arvestatav” hulk oli mingi 3-10 protsenti elanikkonnast (ei mäleta enam täpselt), huvitav, et need kõik on naised ja perekooli kelkima kogunenud.

2019 oli Eestis 6500 miljonäri, nüüd vast palju rohkem. Varasemalt siis ca 0,5 prossa, nüüd kindlasti rohkem juba tänu kinnisvara tõusule. Ise olen seal pundis pea 20 aastat. Kuna mul ka kinnisvara, siis nüüd on vara väärtus viimase 5 aastaga ca 50 protsenti suurenenud.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 162 )