Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 162 )

Teema: Rikaste elu

Postitas:
Kägu

Jajah on teil muidugi netovara 5 miljoni väärtuses ja 8 korterit pluss 3 äripinda.

Tegelikult on selline netovara siiski väike. Sellega annab mugavalt ära elada, kuid midagi nii väga erilist teha ikkagi ei saa. Aga võrreldes inimestega, kes on sunnitud ära elamiseks käima palgatööl, kodu omamiseks võtma laenu, auto on liisingus ning säästud kogunevad väga vaevaliselt, on nad siiski rikkad oma vabadusega elada üsna muretut elu.

Pfffff muidugi on 5 000 000 väike summa, mingi paari korra poeskäik. Taskuraha.

Kui te Käod oma rikkust luuletate, kelkige oma miljonitega vähemalt usutavamalt ????

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milline kindlustus see sul üürnike ära lagastatud korterit katab ka?

Laga koristab ära koristaja, kui vaja. Kui parkett vms rikutud, siis korvab kindlustus. Ma ei tea, 18 aastat sellega tegelenud, praeguse 11 objekti asemel oli ennist 12, pole mingit ületamatut probleemi olnud. Kui keegi kodus lolliks läheb, siis teised üürnikud vast teavitaksid, et midagi kahtlast.

Pane ikka juurde, ainult 12 korterit? Mul on 20 Hispaanias ja 15 veel mujal maailmas. Viis milli taskuraha ka. Eks ta tiba vähe on, aga elab ära ????

+8
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teen siia teema, kus kõik Perekooli külastavad rikkad inimesed saaksid oma elust rääkida.

Palun rääkige, kuidas te rikkaks saite ja millist elu te nüüd elate? Milliseid muutusi on materiaalne rikkus teie ellu toonud võrreldes varasema eluga? Mida teeksite teisiti? Kas kahetsete midagi? Mis teeb teid õnnelikuks?

Kui isegi märt avandi hakkas narkomaaniks kuigi oli vist eesti üks parimaid näitlejaid, siis ma arvan, tõeliselt rikkad inimesed muutuvad kõik mingil hetkel mingi aine sõltlasteks. Lihtsalt kuidagi tuleb edu pinget maandada. Pole ju vahet kuidas inimene elab, elu on täpselt samasugune kui sellel kellel raha pole.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole ju vahet kuidas inimene elab, elu on täpselt samasugune kui sellel kellel raha pole.

Elud on siiski üsna erinevad nendel, kellel raha on ja nendel, kellel ei ole.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eestis on on arvestatav hulk rikkaid.

Kokku kasvas eraisikute hoiuste jääk Eestis 2022. aastal 7% ehk 914 miljoni euro võrra ja ulatus aasta lõpus 13,3 miljardi euroni.”

Üllatavalt vähe nende numbrite põhjal. Ja tavaline inimene on väga vaene.

Kui Eestis on üle miljoni inimese kes kontot omavad, siis keskmine kontojääk on alla 13 000.  Selle viivad üles üksikud väga suured hoiused, mis tähendab, et tavalisel inimesel on jääk 1000 või alla selle.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millega sa oma aega sisustad? Eneseareng, naudin kunsti, reisin ringi, teen sporti, loen raamatuid, mõtlen häid mõtteid. Kellegi jaoks on see surmigav elu, aga mulle nii meeldib.

Üks asi veel meenus. Paari aasta eest sattusin suhtlema endast paarkümmend aastat noorema mehega. Hakkas mulle nii meeldima, et ostsin talle auto. Vahel ostan paaki bensiini. Mees jälle aitab mind “ühe teise asjaga”, kuna olen juba aastaid lahutatud.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pane ikka juurde, ainult 12 korterit? Mul on 20 Hispaanias ja 15 veel mujal maailmas. Viis milli taskuraha ka. Eks ta tiba vähe on, aga elab ära ????

Ei ole korterid, 8 üürikorterit ja 3 üüri-äripinda, ühe 3-toalise kinkisin lapsele ära mõni aasta tagasi.

Hispaania on mu lemmiksihtkoht, olen seal ca 30 korda puhanud, aga kinnisvara mul seal pole.

Loodan, et sa ei valeta, muidu oled vaid tükike s.tta. Jälestan valetajatest maniakke.

+4
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loodan, et sa ei valeta, muidu oled vaid tükike s.tta. Jälestan valetajatest maniakke.

Tundud päris rõve ja ebameeldiv mutt olevat.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundud päris rõve ja ebameeldiv mutt olevat.

Nõup, normaalsete inimestega olen väga tore ja hooliv. Rõvedad on kadedad ja valelikud inimesed,  kes teisi valetajaiks peavad, kuna endal on peas midagi väga valesti. Pole terve suhtumine, tasuks oma vaimse tervisega tööd teha.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu magusas kohas tallinna kortermajas on ca pooled korterid nö investeerimiskorterid. Nii ebameeldivaid, ihnsaid ja koonreid inimesi on raske leida. Kõik kohustused üritatakse lükata ühistu kaela, tahetakse asju-teenuseid tasuta ja ei peeta paljuks ka nt kruvide teemal pikalt kakelda.

Ei usu, et ükski neist tegelikult rikas oleks. Kruvide pealt säästmine ei tee veel rikkaks.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundud päris rõve ja ebameeldiv mutt olevat.

Nõup, normaalsete inimestega olen väga tore ja hooliv. Rõvedad on kadedad ja valelikud inimesed, kes teisi valetajaiks peavad, kuna endal on peas midagi väga valesti. Pole terve suhtumine, tasuks oma vaimse tervisega tööd teha.

Sa oled see Tartu sotsiopaat, tegelikult mees? Tunnen ühte sellist, väga sarnane jutt ja olek. Päriselus lugupeetud spetsialist, anonüümses foorumis mulisev ärpleja.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled see Tartu sotsiopaat, tegelikult mees? Tunnen ühte sellist, väga sarnane jutt ja olek. Päriselus lugupeetud spetsialist, anonüümses foorumis mulisev ärpleja.

Ei, olen naine ning terve elu Tallinnas elanud.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tagasi teemasse!

Netflixis on sari “How to get rich?” ja see saatejuht ütles hästi “Choose Your own rich life!”
Ma usun, et kaarte õigesti mängides saab olla ka rikas kesmist või veidi alla keskmist palka teenides.  🙂 Lihtsalt oma võimalused ja soovid tuleb läbi mõelda ja kaaluda ning teha otsuseid, mis toetavad sinu “rikkaks olemist”.

 

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on tegelikult nii müüt kui olla saab, et rikkad ei tee tööd. Võib-olla nende trofeenaised/-mehed tõesti ei tee, aga rikkad ise rabavad korralikult!

Kõik ei raba. Nii minul kui mu abikaasal oma on firmad, mis aga ei eelda kummagi kontoris viibimist vaid nende juhtimisega tegelevad palgatud inimesed. Meie tegeleme oma hobidega, reisime jne. Loomulikult hoiame end kursis ka firmade käekäiguga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igal on asjad omamoodi. Ja rikkus on ka igale erinev. Kõik mõõdupuud ei pea olema maailma hullult rikaste järgi. Imelikud on kisakoori vahehüüded – see pole mingi rukkus, eestis polegi rikkaid, siis olen ma ka rikas! Jne. Las ininene ise hindab oma seisu ja kui ta arvab, et on rahul, ja elab varasema eluperioodiga paremini, siis ta ehk ei oea ennast rikkaks, aga vahe on olemas varasema eluga, tema jaoks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on tegelikult nii müüt kui olla saab, et rikkad ei tee tööd. Võib-olla nende trofeenaised/-mehed tõesti ei tee, aga rikkad ise rabavad korralikult!

Kõik ei raba. Nii minul kui mu abikaasal oma on firmad, mis aga ei eelda kummagi kontoris viibimist vaid nende juhtimisega tegelevad palgatud inimesed. Meie tegeleme oma hobidega, reisime jne. Loomulikult hoiame end kursis ka firmade käekäiguga.

Et käekäiguga kursis olla, tulebki igapäevaselt kohal olla. Muidu järgmisel hetkel see palgatud juht teeb oma firma ja läheb koos töötajate ja klientidega.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu magusas kohas tallinna kortermajas on ca pooled korterid nö investeerimiskorterid. Nii ebameeldivaid, ihnsaid ja koonreid inimesi on raske leida. Kõik kohustused üritatakse lükata ühistu kaela, tahetakse asju-teenuseid tasuta ja ei peeta paljuks ka nt kruvide teemal pikalt kakelda.

Ei usu, et ükski neist tegelikult rikas oleks. Kruvide pealt säästmine ei tee veel rikkaks.

Kuidas see siis käib sinu meelest?

Maja ehitajad peavad maja ehitama tasuta ja siis saavad seda endale ka vaesemad lubada, pole vaja üürikortereid. Seejärel peavad kõik hakkama tasuta ühistu tööd tegema. Ühistule igakuiselt makstav raha on ühistuperemehele kingitus, tema ei pea selle eest midagi tegema ega mingit teenust pakkuma.
Veel peavad kõik tagaaias kartulit kasvatama, kuidu pöllmees rikastub toiduostjate arvelt.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pane ikka juurde, ainult 12 korterit? Mul on 20 Hispaanias ja 15 veel mujal maailmas. Viis milli taskuraha ka. Eks ta tiba vähe on, aga elab ära ????

Ei ole korterid, 8 üürikorterit ja 3 üüri-äripinda, ühe 3-toalise kinkisin lapsele ära mõni aasta tagasi.

Hispaania on mu lemmiksihtkoht, olen seal ca 30 korda puhanud, aga kinnisvara mul seal pole.

Loodan, et sa ei valeta, muidu oled vaid tükike s.tta. Jälestan valetajatest maniakke.

Ma valetan täpselt sama palju kui sina luuletad oma oletatava rikkuse kohta ????

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma valetan täpselt sama palju kui sina luuletad oma oletatava rikkuse kohta ????

Mina ei luuleta mitte midagi, miks peaksin midagi sellist tegema? Sul on tõesti peas midagi pahasti, päris haige ja paranoilise inimese jutt sul.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui oled seotud kohustustega, mida raha abil ei ole võimalik lahendada, siis sa ei ole rahaliselt vaba. See ei tee sind automaatselt vaeseks, kuid rikkaks samuti mitte.

Nagu ütlesin, siis mul.on suva, kas keegi (anonüümne) kodanik peab mind rikkaks või mitte. Näen, et sul on ses suhtes ikka kõvad kompleksid.

Jah, ma saan (rahaliselt) praegu ja kohe kodinad kokku pakkida (või ka vaid käekotiga minna ning kõik vajaminev kohapealt hankida) ning kruiisile purjetada või džunglisse lennata. Ka lapsehoidja või lemmikloomahotell poleks probleemiks. Aga lapsevanemana ja loomapidajana on mul siiski kohustused. Lisaks moraalsele poolele ning kuni selleni välja, et ilmselgelt ei tunneks ma end puhkajana kui peaksin neist paar nädalat v kuu aega eemal olema.

Mis mure sul muidu selle rikkana paistmisega on?

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mure sul muidu selle rikkana paistmisega on?

Siin on mõned inimesed, kes kõngevad kadedusse. Arvavad, et mitteuskumine ja eitamine teeb nende nutuse elu kuidagi etemaks 😀

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin on mõned inimesed, kes kõngevad kadedusse. Arvavad, et mitteuskumine ja eitamine teeb nende nutuse elu kuidagi etemaks ????

Või siis on need sellised inimesed, kelle jaoks hüppamine ja enda upitamine tunduvad lihtsalt naeruväärsed. Tean palju rikkaid inimesi, keegi neist oma rikkusega kuskil Perekoolis eputamas ei käi. Aga selle konkreetse tädi stiil on väga sarnane ja ta teeb seda pidevalt. Lisaks on labane ja sõimab inimesi. Sellised inimesed pole paljude maitse, olgu nad rikkad või vaesed.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean palju rikkaid inimesi, keegi neist oma rikkusega kuskil Perekoolis eputamas ei käi.

Oh, sellist asja ei saa sa kuidagi teada, järjekordne rumal väide.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga selle konkreetse tädi stiil on väga sarnane ja ta teeb seda pidevalt. Lisaks on labane ja sõimab inimesi. Sellised inimesed pole paljude maitse, olgu nad rikkad või vaesed.

Vabandust, siin räägivad erinevad inimesed, kas sulle tundub, et kõik on sama käo kirjutised?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, siin räägivad erinevad inimesed, kas sulle tundub, et kõik on sama käo kirjutised?

Ei tundu, ühest konkreetsest tädist on jutt, kes siin sõimles ja on seda väga palju varemgi teinud. Pidevalt toob oma rikkuse jutuks, isegi kui see teemaga absoluutselt ei haaku. See tädi on ka siin praegu sõna võtnud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh, sellist asja ei saa sa kuidagi teada, järjekordne rumal väide.

Oma tuttavate kohta võin seda tõesti täie kindlusega väita. Nad on rikkad, aga ka lugupidamist väärt, iseloom on hea, käitumine suurepärane, ennast kuskil ei upita. Siinsete rikkurite (kas nad seda on või ei ole, ma ei tea) kohta seda väita ei saa.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tundu, ühest konkreetsest tädist on jutt, kes siin sõimles ja on seda väga palju varemgi teinud. Pidevalt toob oma rikkuse jutuks, isegi kui see teemaga absoluutselt ei haaku. See tädi on ka siin praegu sõna võtnud.

Ja miks see sind segab? Konkreetne teema on asjakohane, aga sul ometi king pigistab, miks?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuid ega ka tööl käimine ei ole näitaja. See on valik, kui on valikuvõimalus. Kes soovib ja tereb, kes saab nii, et ei pea käima tööl. Ja see on ka seinast seina. Kui keegi, kes saab sissetulekuks iga kuu 20 000 tuhat näiteks ütleb, et tahab tööd teha, olgu see, mis iganes siis on. Ja keegi teine, kes saab iga kuu 2000-.3000 eurot ütleb, et aga ma ei taha käia, elan sellega ka ära ja elabki. Ja ei ole tal igav ega midagi, siinses mõistes. Teeb ja toimetab omi asju, mida tahab. Ning perekooli mõistes võib isegi nii olla, et ei hari ennast ega omanda erinevaid kõrgharidusi, lihtsalt on nagu soovib. Ja kui selline elustiil teda rahuldab, ongi ok. Mingeid standardeid ega reegleid ju pole.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oma tuttavate kohta võin seda tõesti täie kindlusega väita. Nad on rikkad, aga ka lugupidamist väärt, iseloom on hea, käitumine suurepärane, ennast kuskil ei upita. Siinsete rikkurite (kas nad seda on või ei ole, ma ei tea) kohta seda väita ei saa.

Minu kohta väidavad tuttavad täpselt sama. Lisaks seda, et raha ei ole mind inimesena muutnud. Siinne lihtsalt intrigeerib mind väga ja meeldib hagu anda. Las olla üks loll hobi ka.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on tegelikult nii müüt kui olla saab, et rikkad ei tee tööd. Võib-olla nende trofeenaised/-mehed tõesti ei tee, aga rikkad ise rabavad korralikult!

Kõik ei raba. Nii minul kui mu abikaasal oma on firmad, mis aga ei eelda kummagi kontoris viibimist vaid nende juhtimisega tegelevad palgatud inimesed. Meie tegeleme oma hobidega, reisime jne. Loomulikult hoiame end kursis ka firmade käekäiguga.

Et käekäiguga kursis olla, tulebki igapäevaselt kohal olla. Muidu järgmisel hetkel see palgatud juht teeb oma firma ja läheb koos töötajate ja klientidega.

Ja mitut firmat sa oled omanud mille kõrgepalgaline tegevjuht minema jalutab kogu firma väärtusega. Paljudel rikastel inimestel on mitu kui mitte kümneid firmasid – tahad öelda, et nad käivad kõikide kontorites kohapeal iga päev ja tuhnivad jooksvate tegevuste paberites ? Mine istu oma mõnusal kontoritoolil kuskil riigiametis edasi ja ära räägi asjadest millest sa mitte midagi ei tea.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 162 )