Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 162 )

Teema: Rikaste elu

Postitas:
Kägu

Kõik üle 0% on ju ikka tootlus. Kinnisvara pealt teenida saab ka hiljem selle kallimalt maha müües + lisaks teenitud üüritulu. Kinnisvara investeeringuna on lihtsalt portfelli üks osa, selle tasakaalustamiseks lisaks muule finantsvarale. Kui sel hetkel on kinnisvaras madalseis, siis kahjumiga müümine ei ole samuti eriti hea investeering, lootuses, et siis kuskil mujal saab selle kahjumi kiiresti tasa teha et alles siis kasumit teenima hakata. Kui sulle kinnisvara investeeringuna pinget ei paku, siis selles ei ole ju midagi halba kui teised selles siiski mingit pikaajalist väärtust näevad.

No mida sa jaurad, meil pole kinnisvaras madalseis ning absoluutselt pole õige jutt, et kolme 330 000 maksva maja eest saab kokku 1500 eurot üüri.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa peaks mainima, et see polnud Eestis…

Ikka Eestis muidugi. Nüüd ta lihtsalt ei pea käppapidi seal sees olema ja reisib, sest see nende perele meeldib.

Ohkab

Kui ta on 65 ja alustas äridega enne 30 eluaastat, olles enne seda korralikku haridust saanud…Eesti on vabariik olnud 32 a. Mis krd korralikku haridust ta omandas 1982.a, et siis 1988 igati tugev aus mainekas äri püsti panna? Vahvlimüük? 1993 oli jõukas…musta varastatud kütuse või metsa müüjad olid jah jõukad, aga nad kõik on ka mingi ajal krim süüdi mõistetud igasugustes asjades.

Tavaliselt ma ei otsi siin “valetajaid”, aga selle oe olemasolus v. rikkuses kyll kahtlen.

Katsuekorter nt. New Yorgis maksab alatest 25-st v. 3o-st miljonist dollarist. Pean silmas Manhattanit v. sellele lahedal olevaid rajoone. Kui Eestis oleks selline end ise yles tootanud daam, kes suudab endale midagi sellist lubada, ja veel mitmuses, siis kirjutaksid temast meie ajalehed kindlasti – isegi siis, kui ta ise oleks vaga privaatsust armastav, vahemalt mainitaks teda kindlasti. Eestis on ju suur sensatsioon, kui naine omal joul palju saavutab, pea keegi ei usu, ehk siis sellise artikli pealt tuleks palju klikke.

Praegu tulevad sellised tasemel meelde yksnes Wise’i asutajad, Bolt’i poisid, veel ehk moni Skype voi muu tehnoloogiafirma asutaja, kes oma osaluse on edukalt maha myynud. Iseasi, kui tegu oleks mone “vana” valiseestlasega, siis usuks kyll.

Veel see “laias laastus koolitus” on vaga ebamaarane, uhke ode ytleks kindlasti valja, mis eriala inimesega umbkaudu tegu on.

No koolitusega saab ka eestis midagi kokku korjata (peep vain), aga jah, see kõik toimus hiljem ja mingite muude asjaolude kokkulangemisel. Nt Tiina Mõis oskas õigel ajal panga asutada ja siis see õigel ajal ka ära müüa. Mina nt loll ei osanud siis õppelaenu eest panga aktsiad osta.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mida sa jaurad, meil pole kinnisvaras madalseis ning absoluutselt pole õige jutt, et kolme 330 000 maksva maja eest saab kokku 1500 eurot üüri.

Kes praegusest ajast üldse rääkis? Minevikus on neid madalseise ju küllalt olnud ja tuleb ka tulevikus küll ja veel.

Võid saada ka 1500 eurot, kui ise sellist hinda küsid. Ei pea alati turuhinnaga üürima. Võib-olla eksis see postitaja ühe nulliga emmal-kummal poolel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes praegusest ajast üldse rääkis? Minevikus on neid madalseise ju küllalt olnud ja tuleb ka tulevikus küll ja veel. Võid saada ka 1500 eurot, kui ise sellist hinda küsid. Ei pea alati turuhinnaga üürima. Võib-olla eksis see postitaja ühe nulliga emmal-kummal poolel.

Sa üldse ei loe, millisesse teemasse sisse sõidad?

kohe kindlasti mitte. miljoni eest saaks meie linnaosas osta 3 1960datel ehitatud maja. üürihind poleks neil kindlasti 5000/3=1666 kuus, vaid pigem mingi 400-500€ maksimaalselt. ehk siis kokku 1500€ üüritulu – kulud! kuus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mida sa jaurad, meil pole kinnisvaras madalseis ning absoluutselt pole õige jutt, et kolme 330 000 maksva maja eest saab kokku 1500 eurot üüri.

sõltub piirkonnast ja sõltub maja kvaliteedist. ta ju ütles, et need majad on 1960ndatel ehitatud.

tallinnas on piirkondi (nt kesklinnas, nõmmel, pirital, meriväljal), kus krunt ilma majata maksab rohkem kui krunt koos majaga. tõenäoliselt oli mõeldud mõnda sellist kohta. kui amortiseerunud lobudik asub super heal krundil, siis ongi nii, et üürihind oleks väiksem kui 2-toalisel korteril, aga müügihind nagu majal ikka, ainult krundi asukoha tõttu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sõltub piirkonnast ja sõltub maja kvaliteedist. ta ju ütles, et need majad on 1960ndatel ehitatud. tallinnas on piirkondi (nt kesklinnas, nõmmel, pirital, meriväljal), kus krunt ilma majata maksab rohkem kui krunt koos majaga. tõenäoliselt oli mõeldud mõnda sellist kohta. kui amortiseerunud lobudik asub super heal krundil, siis ongi nii, et üürihind oleks väiksem kui 2-toalisel korteril, aga müügihind nagu majal ikka, ainult krundi asukoha tõttu.

Eee….ja mis põhjusel üüriinvestor oma miljoni selliselt kulutaks? Point oli passiivtulu tekitamises.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa üldse ei loe, millisesse teemasse sisse sõidad?

Sina tulid teemasse rääkima, et kinnisvara tootlus on pea alati 5%. Sulle öeldi, et nende 60ndatel ehitatud majade üürimisel see nii ei oleks. Postitaja ei maininud, millises seisus majad on, kuid eeldatava üürihinna järgi saab ju aru, et mitte eriti heas. Samas võib ka heas seisus kinnisvara eest küsida turuhinnast madalamat üüri, see ei oleks mõistlik, kuid keegi seda ka ei keela.

Keegi ei ole rääkinud, et miljoni eest kindlasti teeks sellise investeeringu. Vaid räägiti hüpoteetiliselt, et selle miljoni eest saaks kehvas seisus majad, mille üürimisel saab kehva üüritulu. Iga inimene, kes oskab kinnisvaraportaalides pakutavat vaadata saab aru, et üüriinvestori jaoks ei ole selline investeeringuplaan kasumlik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi ei ole rääkinud, et miljoni eest kindlasti teeks sellise investeeringu. Vaid räägiti hüpoteetiliselt, et selle miljoni eest saaks kehvas seisus majad, mille üürimisel saab kehva üüritulu. Iga inimene, kes oskab kinnisvaraportaalides pakutavat vaadata saab aru, et üüriinvestori jaoks ei ole selline investeeringuplaan kasumlik.

Mina rääkisin, et milli eest saab 5000, tuginedes värskele kogemusele. See on fakt.

Kui keegi soovib lobudikest rääkida, siis see on tema probleem.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina rääkisin, et milli eest saab 5000, tuginedes värskele kogemusele. See on fakt.

Kui keegi soovib lobudikest rääkida, siis see on tema probleem.

Fakt on hoopis see, et kõik ei tee ühte ja sama investeeringut ja kõigil ei ole täpselt samasuguseid eesmärke.

Siin võib kõigest rääkida ja selles ei ole mingit probleemi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Fakt on hoopis see, et kõik ei tee ühte ja sama investeeringut ja kõigil ei ole täpselt samasuguseid eesmärke. Siin võib kõigest rääkida ja selles ei ole mingit probleemi.

Fakt on ka see, et aktsiate dividenditootlus on vähemalt sama, kui otsustad sama raha investeerida. Ehk suures piiris, kui sul on miljon, võid arvestada kuus 5000 eurose sissetulekuga, see on point. Jah, võid ka muidugi kaminas ära põletada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühe 200k korteri pikaajaline KASUM on minu jaoks 500. Käive suurem loomulikult, kuid enne kui see raha minu eraisiku kontole jõuab, lähevad sealt maha remondifond, maksud, veel ühtteist. On paremaid perioode aga ka kehvemaid. Vahel on mõni korter tühi, remondis, on tehtud enne välja kolimist külma arvet, aegajalt on vaja sisustust uuendada. See kõik mis sisse tuleb, ei ole kasum.

Omal kogemusel,  10X6 eest on realistlik loota pikaajaliselt 2000-3000 elamisraha kuus. Pere peale vähe, ühe inimese peale juba täiesti okei summa.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühe 200k korteri pikaajaline KASUM on minu jaoks 500. Käive suurem loomulikult, kuid enne kui see raha minu eraisiku kontole jõuab, lähevad sealt maha remondifond, maksud, veel ühtteist. On paremaid perioode aga ka kehvemaid. Vahel on mõni korter tühi, remondis, on tehtud enne välja kolimist külma arvet, aegajalt on vaja sisustust uuendada. See kõik mis sisse tuleb, ei ole kasum.

Omal kogemusel, 10X6 eest on realistlik loota pikaajaliselt 2000-3000 elamisraha kuus. Pere peale vähe, ühe inimese peale juba täiesti okei summa.

Selgituseks. Ülejäänud kasum tuleb kinnisvara hinna tõusust. Kui aastate pärast korter maha müüa, siis tuleb tootlus aasta peale kindlasti rohkem kui 5%. Jooksvalt on tootlus aga minul olnud madalam.

Ei taha üürnikelt seda kõige-kõige kõrgemat üüri ka küsida, aus turuhind japikaajalisem üürnik.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Fakt on ka see, et aktsiate dividenditootlus on vähemalt sama, kui otsustad sama raha investeerida. Ehk suures piiris, kui sul on miljon, võid arvestada kuus 5000 eurose sissetulekuga, see on point. Jah, võid ka muidugi kaminas ära põletada.

Sellest ei ole kuulnud, et kõiki mune ühte korvi ei panda? Mõistlik investor ikkagi hoiab oma vara erinevates varaklassides, et riske maandada.

Aktsiad on väga volatiilsed instrumendid. Keegi korra säutsub midagi ja massid kohe jooksevad müüma, aktsia väärtus kukub ja selle aasta dividendidest võid äkki vaid und näha. Kahjumiga müüa pole mõistlik ja kui mingit kindlat sama tootlusega muud investeeringut silmapiiril ei ole, siis istud oma 0-tootlikkusega aktsiapaki otsas seni kuni saad maha müüa või järgmisel aastal/kvartalis dividende makstakse. Seega ei saa nende puhul ka kunagi kindel olla mingis kuutulus.

Kinnisvara ei ole väga likviidne, tootlikkus on madalam, kuid seetõttu on ka riskid madalamad, kuid ka sellega saab kõrbeda. Igal investeeringul on oma head ja vead, kuid arvestada ei saa nende puhul küll mitte millegagi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellest ei ole kuulnud, et kõiki mune ühte korvi ei panda? Mõistlik investor ikkagi hoiab oma vara erinevates varaklassides, et riske maandada. Aktsiad on väga volatiilsed instrumendid. Keegi korra säutsub midagi ja massid kohe jooksevad müüma, aktsia väärtus kukub ja selle aasta dividendidest võid äkki vaid und näha. Kahjumiga müüa pole mõistlik ja kui mingit kindlat sama tootlusega muud investeeringut silmapiiril ei ole, siis istud oma 0-tootlikkusega aktsiapaki otsas seni kuni saad maha müüa või järgmisel aastal/kvartalis dividende makstakse. Seega ei saa nende puhul ka kunagi kindel olla mingis kuutulus. Kinnisvara ei ole väga likviidne, tootlikkus on madalam, kuid seetõttu on ka riskid madalamad, kuid ka sellega saab kõrbeda. Igal investeeringul on oma head ja vead, kuid arvestada ei saa nende puhul küll mitte millegagi.

Päriselt, mind pole vaja õpetada. Mul on mõlemat ning mõlemad varaklassid on omakorda hajutatud ning räägime suuremast investeeringust kui miljon.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellest ei ole kuulnud, et kõiki mune ühte korvi ei panda? Mõistlik investor ikkagi hoiab oma vara erinevates varaklassides, et riske maandada. Aktsiad on väga volatiilsed instrumendid. Keegi korra säutsub midagi ja massid kohe jooksevad müüma, aktsia väärtus kukub ja selle aasta dividendidest võid äkki vaid und näha. Kahjumiga müüa pole mõistlik ja kui mingit kindlat sama tootlusega muud investeeringut silmapiiril ei ole, siis istud oma 0-tootlikkusega aktsiapaki otsas seni kuni saad maha müüa või järgmisel aastal/kvartalis dividende makstakse. Seega ei saa nende puhul ka kunagi kindel olla mingis kuutulus. Kinnisvara ei ole väga likviidne, tootlikkus on madalam, kuid seetõttu on ka riskid madalamad, kuid ka sellega saab kõrbeda. Igal investeeringul on oma head ja vead, kuid arvestada ei saa nende puhul küll mitte millegagi.

Päriselt, mind pole vaja õpetada. Mul on mõlemat ning mõlemad varaklassid on omakorda hajutatud ning räägime suuremast investeeringust kui miljon.

Ära siin kuuluta nii suure suuga. Vargaid ja internetikelme nagu ei pelga või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellest ei ole kuulnud, et kõiki mune ühte korvi ei panda? Mõistlik investor ikkagi hoiab oma vara erinevates varaklassides, et riske maandada. Aktsiad on väga volatiilsed instrumendid. Keegi korra säutsub midagi ja massid kohe jooksevad müüma, aktsia väärtus kukub ja selle aasta dividendidest võid äkki vaid und näha. Kahjumiga müüa pole mõistlik ja kui mingit kindlat sama tootlusega muud investeeringut silmapiiril ei ole, siis istud oma 0-tootlikkusega aktsiapaki otsas seni kuni saad maha müüa või järgmisel aastal/kvartalis dividende makstakse. Seega ei saa nende puhul ka kunagi kindel olla mingis kuutulus. Kinnisvara ei ole väga likviidne, tootlikkus on madalam, kuid seetõttu on ka riskid madalamad, kuid ka sellega saab kõrbeda. Igal investeeringul on oma head ja vead, kuid arvestada ei saa nende puhul küll mitte millegagi.

Päriselt, mind pole vaja õpetada. Mul on mõlemat ning mõlemad varaklassid on omakorda hajutatud ning räägime suuremast investeeringust kui miljon.

Ära siin kuuluta nii suure suuga. Vargaid ja internetikelme nagu ei pelga või?

Kinnisvara ja väärtpabereid varastama? ????Ma pole rumal ega naiivne, et mind kuidagi vôimalik tûssata oleks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päriselt, mind pole vaja õpetada. Mul on mõlemat ning mõlemad varaklassid on omakorda hajutatud ning räägime suuremast investeeringust kui miljon.

Kui sa nii teadlik oleksid, siis ei käiks sa siin ainult aktsiaid ülistamas.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kinnisvara ja väärtpabereid varastama?

Kuidas see peaks toimuma?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa nii teadlik oleksid, siis ei käiks sa siin ainult aktsiaid ülistamas.

Ma ei käi ju, rääkisin nii aktsiatest kui kinnisvarast. Loomulikult on veel nt kunst, kuld, antiik, aga see on juba väga teisejärguline investeering. Minu jaoks on kuld igav, kunsti ja antiiki mul on, aga ma ei pea mingit 100 000 väärtust investeeringuks, see ikka endale silmailuks ostetud. Jah, selle väärtus kasvab, kuid kasu sellest ju igapäevases elus pole. Seevastu kinnisvara toodab nii halbadel kui headel aegadel ning väärtpaberite dividendid on ka alati, majanduslanguses veerandi-poole võrra vähem, aga alati midagi on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma sain teada, et tegelikult on vaja töölt ära tulemiseks varasemast 2-3x suuremat sissetulekut vähemalt.

Sest endale tuleb maksta vähemalt tervisekindlustust, soovitatavalt palka. Ning vabal ajal kulub ikka väga palju raha.

Ütleme et kui ma käin tööl, siis käin puhkuste ajal 2x aastas reisil. Rohkem pole aega. Kui tööl ei käi, tahaks ikka 6x aastas käia või rohkem. Ei käi enam korra nädalas väljas söömas, igavuse eletamiseks tahaks mitu korda nädalas käia.

Autoga sõitmas käin sagedamini, rohkem on aega šopata. jne jne jne

Sul on finantsvabaduseni ja sisemise vabaduseni ikka pikk veel minna.

Kui oled saavutanud tõelise rikkuse, siis ei köida sind enam mingi shoppamine:) asju on niigi liiga palju, kõik on olemas, midagi ei oska soovida ja ühel hetkel saad aru, et õnn on hoopis mujal:)

Tervisekindlustuse osas on mitu nutikat varianti, kuidas mitte ise maksta.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tunned end rikkana? Kas saad igal ajal teha ainult seda, mida ise tahad? Siis oled.

Mina olen üks teine kägu.

Kas saan teha igal ajal seda, mida tahan? Ei, ei saa. Mul on lapsed ja lemmikloomad. Ma ei saa nädalateks ära reisida, sest mul on kohustused, kuigi rahaliselt ja varaliselt poleks see probleem. Järelikult olen vaene? Ok, las ma siis olen.

Ühes mõttes olen küll rikas – mul puudub täielikult see kompleks, milleni see teema püüab välja jõuda. Mul on absoluutselt ükskõik, kas ma olen kellegi silmis rikas või vaene, ma ei pea mitte midagi tõestama ega verd ninast välja punnitama. Eriti anonüümselt, mis on lausa koomiline ????

Ei saa aru, miks sa ei saa nädalateks ära reisida. Mul on ka lemmikloomad (kaks suurt koera) ja lapsed, ostad neile lennupilwtid ja lähed.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mutid öösel perekoolis võistlemas, kui rikkad nad on.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mutid öösel perekoolis võistlemas, kui rikkad nad on.

Eks see rikkus olegi neil unenägudes

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks see rikkus olegi neil unenägudes

Nõme kade inimene.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks see rikkus olegi neil unenägudes

Nõme kade inimene.

????????????????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa aru, miks sa ei saa nädalateks ära reisida. Mul on ka lemmikloomad (kaks suurt koera) ja lapsed, ostad neile lennupilwtid ja lähed.

Kõigil pole soovigi reisida. Kas reis on mingi näitaja, ikka veel?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tunned end rikkana? Kas saad igal ajal teha ainult seda, mida ise tahad? Siis oled.

Mina olen üks teine kägu.

Kas saan teha igal ajal seda, mida tahan? Ei, ei saa. Mul on lapsed ja lemmikloomad. Ma ei saa nädalateks ära reisida, sest mul on kohustused, kuigi rahaliselt ja varaliselt poleks see probleem. Järelikult olen vaene? Ok, las ma siis olen.

Ühes mõttes olen küll rikas – mul puudub täielikult see kompleks, milleni see teema püüab välja jõuda. Mul on absoluutselt ükskõik, kas ma olen kellegi silmis rikas või vaene, ma ei pea mitte midagi tõestama ega verd ninast välja punnitama. Eriti anonüümselt, mis on lausa koomiline ????

Ei saa aru, miks sa ei saa nädalateks ära reisida. Mul on ka lemmikloomad (kaks suurt koera) ja lapsed, ostad neile lennupilwtid ja lähed.

Loksutad oma penid teisele poole maakera lennukiga? Imelik oled või?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellest ei ole kuulnud, et kõiki mune ühte korvi ei panda? Mõistlik investor ikkagi hoiab oma vara erinevates varaklassides, et riske maandada. Aktsiad on väga volatiilsed instrumendid. Keegi korra säutsub midagi ja massid kohe jooksevad müüma, aktsia väärtus kukub ja selle aasta dividendidest võid äkki vaid und näha. Kahjumiga müüa pole mõistlik ja kui mingit kindlat sama tootlusega muud investeeringut silmapiiril ei ole, siis istud oma 0-tootlikkusega aktsiapaki otsas seni kuni saad maha müüa või järgmisel aastal/kvartalis dividende makstakse. Seega ei saa nende puhul ka kunagi kindel olla mingis kuutulus. Kinnisvara ei ole väga likviidne, tootlikkus on madalam, kuid seetõttu on ka riskid madalamad, kuid ka sellega saab kõrbeda. Igal investeeringul on oma head ja vead, kuid arvestada ei saa nende puhul küll mitte millegagi.

Päriselt, mind pole vaja õpetada. Mul on mõlemat ning mõlemad varaklassid on omakorda hajutatud ning räägime suuremast investeeringust kui miljon.

Hullud fantaasiad ikka sul. Mida sa luuletad?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei kujuta täiemõistuslikku inimest ette anonüümses foorumis kelkimas. Milleks seda teha?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei kujuta täiemõistuslikku inimest ette anonüümses foorumis kelkimas. Milleks seda teha?

Igal teemal rääkimist võib pidada kelkimiseks, sest keegi pole kunagi milleski täiesti võrdne. Kui see teema sind ei puuduta ja sul ei ole midagi kaasa rääkida, siis milleks sa siin lugemise ja postitamise peale aega peaksid raiskama? Ei kujuta täiemõistuslikku inimeste ette nii tegemas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 162 )