Näitan 12 postitust - vahemik 151 kuni 162 (kokku 162 )

Teema: Rikaste elu

Postitas:
Kägu

Hullud fantaasiad ikka sul. Mida sa luuletad?

Imelik inimene oled. Miks ma peaksin midagi sellist fantaseerima? Sul on kombeks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igal teemal rääkimist võib pidada kelkimiseks, sest keegi pole kunagi milleski täiesti võrdne. Kui see teema sind ei puuduta ja sul ei ole midagi kaasa rääkida, siis milleks sa siin lugemise ja postitamise peale aega peaksid raiskama? Ei kujuta täiemõistuslikku inimeste ette nii tegemas.

Aga nad ei olegi täiemõistuslikud. Kõik, mis nende elust erineb, on nende jaoks luulu ja fantaasia. Päris masendav kontingent. Terve enesehinnanguga inimene selline pole.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hullud fantaasiad ikka sul. Mida sa luuletad?

Imelik inimene oled. Miks ma peaksin midagi sellist fantaseerima? Sul on kombeks?

Sest selge on see, et sul mingeid miljoneid pole, nagu sa siin kelgid. Kui oleks, vaevalt sa Perekoolis sellest poosetamas käiks.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest selge on see, et sul mingeid miljoneid pole, nagu sa siin kelgid. Kui oleks, vaevalt sa Perekoolis sellest poosetamas käiks.

Ma ei kelgi. Ma väidan. Aeg oleks sul see jama lõpetada, sul pole õigus ja ei saa olema. Oled selle võistluse kaotanud, sest mina ei valeta, aga sina ajad täielikku jama.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Terve enesehinnanguga inimene selline pole.

Minu arust pole terve enesehinnanguga inimene selline ka, et käib Perekoolis kelkimas. Milleks küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust pole terve enesehinnanguga inimene selline ka, et käib Perekoolis kelkimas. Milleks küll.

Vaeseke, oled vist valesse teemasse eksinud. Mine vaata, äkki leiad endale sobivama vestlusringi 😀

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest selge on see, et sul mingeid miljoneid pole, nagu sa siin kelgid. Kui oleks, vaevalt sa Perekoolis sellest poosetamas käiks.

Ma ei kelgi. Ma väidan. Aeg oleks sul see jama lõpetada, sul pole õigus ja ei saa olema. Oled selle võistluse kaotanud, sest mina ei valeta, aga sina ajad täielikku jama.

Nojah, eks sa luuleta ja fantaseeri edasi oma miljonitest. Loodetavasti aitab sulle seegi ellu mingit rõõmu tuua. Tegelikkuses soovitan muidugi tööle minna fantaseerimise asemel ja raha teenida.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojah, eks sa luuleta ja fantaseeri edasi oma miljonitest. Loodetavasti aitab sulle seegi ellu mingit rõõmu tuua. Tegelikkuses soovitan muidugi tööle minna fantaseerimise asemel ja raha teenida.

Erinevalt sinust ma ei luuleta, valeta ega fantaseeri. Saa üle juba oma madala enesehinnanguga seotud probleemidest. Täiesti kohutav jutt hommikust õhtuni, kuidas kõik valetavad. Skiso oled?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikkuses soovitan muidugi tööle minna fantaseerimise asemel ja raha teenida.

Pole küll see Kägu, kellega vaidled. Aga miks peaksin tööle minema? Et teenida raha, mis mul juba praegu on olemas? Eneseteostust saab ka mujal teha, selleks ei pea palgatööl käima.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õu jeee. Mul palk 880€ ja mõnulen õues kiige peal. Pole hullu, küll välja vean.  Vähemalt ei pea kiskuma siin 🙂

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul palk 880€ ja mõnulen õues kiige peal.

Kas kraad juba nullis või veel on paar pügalat sooja?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õu jeee. Mul palk 880€ ja mõnulen õues kiige peal. Pole hullu, küll välja vean. Vähemalt ei pea kiskuma siin ????

Ka see on tegelikult rikkus.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 151 kuni 162 (kokku 162 )