Esileht Ajaviite- ja muud jutud Rikkad, mis te teete?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 136 )

Teema: Rikkad, mis te teete?

Postitas:
Kägu

Tippadvokaadi palk on 20000, mitte 4000.

Isegi mittetippadvokaat ei ole nii loll, et kõike palgana võtaks.

Palgatöötajate hulgast hullult rikkaid otsida, ja jah…perekool.

Avalikus sektoris ja riigiaktsiaseltsides on küllalt juhte ja muid spetsialiste, kelle sissetulekud küündivad üle 10 tonnini kuus ja otse loomulikult peavad nad kõik selle palgana võtma. Aga sinu kitsuke silmaring ei lase selle peale vist tulla.

https://arileht.delfi.ee/news/uudised/graafik-eesti-energia-juhatuse-esimehe-aastatasu-tousis-mullu-40-000-eurot?id=81276383

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 28 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Töö osas on mul seisukoht, et nii kaua, kuni leidub inimesi, kellele meeldib tööd teha, siis nemad tehkugi, kui minul on võimalik ilma tööd tegemata elu nautida, siis mina eelistan tööd mitte teha.

Miks siis tööl käid?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Rikkust tuleks mõõta ikka netovara seisukohalt. Ütleme, kui see on miljon täiskasvanu kohta, oleks see Eesti mõistes juba rikkus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lebotan, loen perekooli ja söön assortiikomme. Olen praegu majas üksi ja selline õnnis vaikus on, et võib-olla lasen isegi silma looja.
Aga kes teist ei saaks endale seda lubada 🙂
Ainult raha ei ole rikkus. Suure rahaga inimene võib olla väga õnnetu, kui tal puuduvad muud, mitterahalised rikkused. Minul on need olemas ja see teeb mind õnnelikuks. Nojah, raha meeldib mulle ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Töö osas on mul seisukoht, et nii kaua, kuni leidub inimesi, kellele meeldib tööd teha, siis nemad tehkugi, kui minul on võimalik ilma tööd tegemata elu nautida, siis mina eelistan tööd mitte teha.

Miks siis tööl käid?

No see 2000 kulub siiki marjaks ära. Päris ilma käimata ei anna sellist summat mulle keegi. 4-5 h päevas ei võta mult tükki küljest. Ja 2000 eest kuus oskan mina elu nautida küll.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen täheldanud, et leidub üllatavalt palju inimesi, kelle jaoks tundub terrassil kohvi või veini joomine unistuste tipp ja ülim luksus. Kinnisvarafirmad muidugi ka kasutavad seda rõõmsat ära ja näitavad meile hunnitu merevaatega uhke mööbliga terrasse. Tegelikus elus puhub seal 99 prossa ajast kole külm tuul ja mööblile tekib rutttu must saasta kord, mille maha nähkimine on ilgelt tüütu. Pehmeid patju ei ole üldse mõtet sinna püsivalt tarida, sest lähevad kopitama.

Noh 15 mintsi muned seal terrassile ja larib vedelikku, siis hakkab igav ning lähed tuppa.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma olen täheldanud, et leidub üllatavalt palju inimesi, kelle jaoks tundub terrassil kohvi või veini joomine unistuste tipp ja ülim luksus. Kinnisvarafirmad muidugi ka kasutavad seda rõõmsat ära ja näitavad meile hunnitu merevaatega uhke mööbliga terrasse. Tegelikus elus puhub seal 99 prossa ajast kole külm tuul ja mööblile tekib rutttu must saasta kord, mille maha nähkimine on ilgelt tüütu. Pehmeid patju ei ole üldse mõtet sinna püsivalt tarida, sest lähevad kopitama.

Noh 15 mintsi muned seal terrassile ja larib vedelikku, siis hakkab igav ning lähed tuppa.

Ära nüüd liialda. Kui paljudel see terrass siis mere ääres on? Enamikul ikka mõnusalt kusagil kõrghaljastusega aias teiste majade vahel, kuhu tuul eriti ei puhu, paljud on ehitanud terrassile juba ka klaasist lükandseinad, nii et kui tõesti on tuulisem, siis saab vaadet nautida ka klaasi tagant.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil on maja (ja sh terrass metsa sees) ja ei mingit tuult, mere ääres on tõesti tuuline. Männid küll ümberringi, aga ei ole täheldanud, et mööblipadjad sellest nüüd nii väga määrdunud oleks. Hallitamist ja kopitamist ei ole ka olnud (ööseks viime padjad tuppa).

Kui võrdlen eluga linnas, korteris, kus rõdu ja õues olemise võimalus puudus täielikult, siis ilusama ilmaga oli ikka ängistav toas istuda küll – jajah, tean, et saab minna rmk aladele, stromkasse ja muud sellised variandid – aga oleme ausad, ega iga kord ju ei viitsi. Tahaks ikka otse toast õue minna, vahepeal tuppa jahtuma tulla jne

Ei istu terrassil 15 min, ilusate ilmade korral lebotan seal ikka mitmeid tunde, sööme ka õues jne.

Teemasse ei vasta, kuna rikas ma ei ole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

no ma olen kuskile sinnakanti sissetulekuga, kuigi rikkaks end ei pea. Tegutsen muidugi erialal ja kohas, kus raha liigub suhteliselt palju. Aga ettekujutus “rikkuri elust” on teemaalgatajal küll väga mööda. Ma kujutan ette, et sellist elu elavad ehk modellid Dubais ja muidu rikkurite kenad kaasad, aga inimene, kes ise oma leiva lauale toob, peab selle eest reeglina ka vaeva nägema (vähemalt seni, kuni raha end ise piisaval määral ei taastooda).
Päev: hommikul äratus kell 7, pool 9 tööl, 1 tund lõunapausi (mõnikord käin tööajal ka trennis, kui enda ajakava lubab), tööl ikka õhtuni välja (on tulnud ka kella 23ni dokumente kirjutada ja järgmiseks päevaks ette valmistuda vms tähtajad), siis koju, sööma, telekas-raamat, magama. Katsun üle päeva ka õues käia ja trenni teha.
Millele raha kulub? Toit, eluase (laenuga), auto (liisingus), sihtotstarbeline kogumine, reis (1-2 x aastas, aga siis tõesti ei koonerda), lõunasöök (tunnistan, võiks tööle kaasa teha, aga kesklinna restoranides on maitsvad lõunad + hea on mõne kolleegiga tunnikeseks aeg maha võtta).

Ei midagi erilist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Avalikus sektoris ja riigiaktsiaseltsides on küllalt juhte ja muid spetsialiste, kelle sissetulekud küündivad üle 10 tonnini kuus ja otse loomulikult peavad nad kõik selle palgana võtma. Aga sinu kitsuke silmaring ei lase selle peale vist tulla.

https://arileht.delfi.ee/news/uudised/graafik-eesti-energia-juhatuse-esimehe-aastatasu-tousis-mullu-40-000-eurot?id=81276383

Jea, right, advokaadielust ei tea sa suurt küll midagi. Erinevalt riigisektori asutusest tegutseb adv läbi büroo, mis on OÜ või AS, mis võimaldab kenasti teha nii, et maksad endale 1500 eurot kuus palka, ülejäänud tulu jätad “tallele” ja kirjutad kaks korda aastas dividende välja, millelt tööjõumakse ei maksa, üksnes tulumaksu.

Aga no sa nähtavasti tead paremini, ekspert 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil on maja (ja sh terrass metsa sees) ja ei mingit tuult, mere ääres on tõesti tuuline. Männid küll ümberringi, aga ei ole täheldanud, et mööblipadjad sellest nüüd nii väga määrdunud oleks. Hallitamist ja kopitamist ei ole ka olnud (ööseks viime padjad tuppa).

Kui võrdlen eluga linnas, korteris, kus rõdu ja õues olemise võimalus puudus täielikult, siis ilusama ilmaga oli ikka ängistav toas istuda küll – jajah, tean, et saab minna rmk aladele, stromkasse ja muud sellised variandid – aga oleme ausad, ega iga kord ju ei viitsi. Tahaks ikka otse toast õue minna, vahepeal tuppa jahtuma tulla jne

Ei istu terrassil 15 min, ilusate ilmade korral lebotan seal ikka mitmeid tunde, sööme ka õues jne.

Teemasse ei vasta, kuna rikas ma ei ole.

Metsas sees on omad jamad. Ängistav, sitikad ja aeg-ajalt hirmutavad tormid. Aga ma pidasin silmas eelkõige korterite terrasse. Linnas näeb akende pealt, kui ruttu koguneb must saast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Metsas sees on omad jamad. Ängistav, sitikad ja aeg-ajalt hirmutavad tormid. Aga ma pidasin silmas eelkõige korterite terrasse. Linnas näeb akende pealt, kui ruttu koguneb must saast.

🙂

Kui sa kord juba elad metsa sees, pole sul 1000 ruudune krunt vaid mitu hektarit ja maja ümbert on suured puud maas ja vaade avaneb üldiselt aiale ja mets on kuskil taamal. Ega see ei ole nagu mingi Nukitsamehe filmi nõia maja, et saja-aastased kuused kasvavad meeter majast.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kena mees, mitu naist tal on, et siinsete rikaste naiste elu see uudis oluliselt mõjutab?
Riigifirmade tippjuhtide hulgas naisi (nagu tippudes üldse) eriti ei ole.
Mõista-mõista mida tähendab paljude advokaatide nime juures Partner?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

🙂

Kui sa kord juba elad metsa sees, pole sul 1000 ruudune krunt vaid mitu hektarit ja maja ümbert on suured puud maas ja vaade avaneb üldiselt aiale ja mets on kuskil taamal. Ega see ei ole nagu mingi Nukitsamehe filmi nõia maja, et saja-aastased kuused kasvavad meeter majast.

Minu jaoks ahistab see mets ka siis kui on 200 meetrit eemal. Ma ei tunne end turvaliselt, suvaline killer võib luusima tull ja õhtul vastik pime.

Please wait...
Postitas:
Kägu

🙂

Minu jaoks ahistab see mets ka siis kui on 200 meetrit eemal. Ma ei tunne end turvaliselt, suvaline killer võib luusima tull ja õhtul vastik pime.

🙂

Mis sa arvad, kuskohas on ruutkilomeetrile rohkem killereid, kas 200 meetrit lähematest majadest eemal algavas padumetsas või Tallinna linnas? Mida peaks küll üks killer metsas tegema. Ootama, et äkki ületuleva aasta septembris tuleb keegi seenele ja siis saab teda maha koksata või seenele kaasa võetud rohked ehted ja raha röövida?

Kle, see killer võib sul merelt paadiga tulla, kui mere ääres elad. Või ujudes! 🙂

Pime muidugi maal sügiseti ja varakevadeti on. Ka talvel, kui lund maas pole. Siis saab ka maja ümbrust ju valgustada, palju vaja on ja meeldib.

Lisan, et eelmisel aastal oli 10 000 elaniku kohta Tallinnas 245 kuritegu (see pole võrreldes 2017. aastaga vvähenenud), Võrumaal 158. Enamik neist vargused.

Tallinna osa kõigist Eestis registreeritud kuritegudest (puhas Tallinn, ilma Viimsi, Jüri ja Peetri külata jms asundusteta ümber linna) oli 39%, seda aastal 2017.

Tallinnas registreeriti 2017. aastal 245 kuritegu 10 000 inimese kohta (2016. aastal 267), mis ületas märgatavalt Eesti keskmist näitajat. Sealsamast tsitaat: Vägivalla ohvriks langevad noored, mehed ja linnainimesed.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina olen see, kes ei ole 20 aasta jooksul kordagi kohvi või midagi muud üksi olles terrassil joonud, nautimisest rääkimata. Külalistega küll, aga üksi olles ei kunagi. Olen olemuselt täielik korteriinimene, majas elamine ei ole minu jaoks mitte mingi rõõm ega luksus. Paraku pole võimalust valida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul sõbrad rikkad. Nooremana kadestasin, enam mitte. Jah, neil on ilusam maja ja maastikukujundaja tehtud aed, aga suure töörügamise eest on ka valusalt lõivu makstud. Pereisa tervis pole kiita, keskealisena juba peast hall. Ta tavalised tööpäevad olid 12 h. Lapsed on kehvad suhtlejad, mässumeelsed, käitumisprobleemid. Üldiselt kumab nende jutust läbi rahulolematus eluga. Kodu neil üsna segamini kuni koristaja saabub. Nt lapsed viskavad köögis pakendid maha. Reisimas käivad eraldi, sest koos puhkust võtta ei saa. Koer igavleb ja haugub päevad läbi üksi aias. Ei tea- sellist rikkust ei tahakski.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siin mõne põgusa teema käigus on ülevaade antud ka, kuidas terrassil uhkeid veine libistatakse, tööd suurt tegema ei pea ja mu arust on päris põnev lugeda, kuna ise ilmselt kunagi sellist elu elada ei saa. Olen nimelt see madalapalgaline kontorirott 🙂 terrassi mu 2toalisel mustaka üürikal ka pole

See terrassi teema ei sisaldanud üldse rikkust. Mina olen elu aeg üsna keskmist palka saanud, sama mu mehega. Aga ka meie majal (elame maakolkas) on ise oma kätega ehitatud terrass ja ka ma mina teen kodukontorist tööd ja võin endale aeg-ajalt vaba päeva teha ja veini lubada kui tahtmist on. Selleks ei pea küll kuigi kõrge palk olema. See, et ei pea tööd tegema, on sul ka väär arusaam, see, et tööd ei pea tegema regulaarselt ja rutiinselt, ei tähenda automaatselt, et tööd on vähem. Minule meeldib tööd teha spurtidena, vahel ööpäevaringselt, vähese uneajaga, sest siis mul on adrenaliin veres ja tulemused kõige paremad. Olen sel viisil ka üle-Euroopalisi konkursse võitnud, kõigile see stiil ei sobi. Ma olen tegelikult tohutu töövõimega ja väga efektiivne vajadusel aga ma ei armasta rutiini. Terrassi on ka kergem omada kahekesi koos kahe palga eest. Üksi ongi raskem.

Liitun selle kommentaariga. Sissetulek kahe peale olenevalt kuust 6-7k, aga selleks peame mõlemad töötama vähemalt kolmel päeval nädalas. Kui on puhkus või haigus, teenime vähem või üldse mitte. Maja on Tallinna lähistel männimetsas ja suur, suure krundiga. Ehitasime seda tasapisi kogudes 9a, müües krundi ostmiseks maha minu päranduseks saadud väikese maja.
Lapsi on neli, seega väga suur osa läheb nende peale. Veini terrassil joome ainult väga erilistel puhkudel, muidu teeme aiatöid ja käime terrassil külma vett joomas. Vahel hommikuti kohvi. Täielikku kodupäeva saame lubada vaid siis kui terve pere siruli maas, muidu hommikul üks sõidutamine, õhtul uuesti. Lisaks poed, teraapiad (üks laps on sügava puudega) ja muud asjaajamised ka siis kui tööd otseselt tegema ei pea.

Unistuste päev on see kui ei pea vara tõusma, saab poole päevani mehe ja/või lastega terrassil kohvi juua ja kooki süüa ja jutustada ning pärastlõunal kasta, tomatitaimi kärpida, rohida, istutada jne. Selliseid päevi tuleb ette aastas ehk kaks?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

sobin vist peaaegu siia teemasse, sest on mereäärne uusarenduse korter Tallinnas “hinnatud piirkonnas”, suure rõduga. Rikas – kas just seda, aga elu jooksul palju töötanud ja palju teeninud, nii et saab sellist kinnisvara lubada.

Aga rõdudest-terrassidest. Ma tõesti armastan oma rõdu. Olen selle teinud ilusaks ja mugavaks, kasutan maist oktoobrini (kui ikka 20+ kraadi, siis sööme rõdul). On mõnus lugemistool, suured taimekastid, mugav mööbel.
Samas – meie majas on ju kõigil suured rõdud või terrassid. Aga niipalju kui näen, vähemalt pooltel pole seal mitte midagi ilusat – heal juhul on tühi või paar lillepotti, kehvemal juhul mingi träni.
Kui elasime paneelikas, oli meil ka pisike rõdu – aga ikka ilus ja kasutuses. Nii et rõdul ei joo kohvi mitte rikas, vaid see, kellele selline asi on oluline ja nauding.

Please wait...
Postitas:
Kägu

omame Tallinnas kahte korterit, linnalähedal eestiaegset villat

Maja on Tallinna lähistel männimetsas ja suur, suure krundiga.

on mereäärne uusarenduse korter Tallinnas “hinnatud piirkonnas”, suure rõduga.

Perekoolikate kiidulaul ja must-valge maailmapilt, Tallinn, Tallinn, Tallinn. Nagu päriselt? Miks te peate alati eraldi rõhutama Tallinnat, kui keegi pole asukoha kohta midagi küsinudki? Kas Tallinnas elamine on teie jaoks tänapäeval tõepoolest staatuse sümbol ja võrdub teie jaoks rikkuse ja edukusega? Pole märganud, et keegi toonitaks uhkusega, et elab eramajas Paides, Rakveres või Jõgeval. Miks mitte?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jea, right, advokaadielust ei tea sa suurt küll midagi. Erinevalt riigisektori asutusest tegutseb adv läbi büroo, mis on OÜ või AS, mis võimaldab kenasti teha nii, et maksad endale 1500 eurot kuus palka, ülejäänud tulu jätad “tallele” ja kirjutad kaks korda aastas dividende välja, millelt tööjõumakse ei maksa, üksnes tulumaksu.

Aga no sa nähtavasti tead paremini, ekspert 😀

Sa ei oska funktsionaalselt lugeda või? Mina pole advokaatide elust sõnagi poetanud. Samas tean ma nende elust ilmselt oluliselt rohkem kui sina, mul on lausa 2 lähedast sõpra vandeadvokaadid. Sa ei paista isegi seda teadvat, et advokaadid ei maksa endale ise dividende, vaid selle otsustab siiski advokaadibüroo omanik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

omame Tallinnas kahte korterit, linnalähedal eestiaegset villat

Maja on Tallinna lähistel männimetsas ja suur, suure krundiga.

on mereäärne uusarenduse korter Tallinnas “hinnatud piirkonnas”, suure rõduga.

Perekoolikate kiidulaul ja must-valge maailmapilt, Tallinn, Tallinn, Tallinn. Nagu päriselt? Miks te peate alati eraldi rõhutama Tallinnat, kui keegi pole asukoha kohta midagi küsinudki? Kas Tallinnas elamine on teie jaoks tänapäeval tõepoolest staatuse sümbol ja võrdub teie jaoks rikkuse ja edukusega? Pole märganud, et keegi toonitaks uhkusega, et elab eramajas Paides, Rakveres või Jõgeval. Miks mitte?

Mis sul hakkas? Kui inimene elab Tallinnas, siis miks ta peaks ülistama mingit eramaja Paides? Aga kui sa tahad adekvaatset võrdlust, siis otse loomulikult on Tallinnas eramus või hinnalises korteris elamine ka staatuse sümbol, sest igal pool mujal on elu kordi odavam ja head elu Tallinnas saavad endale lubada vähesed. Eramaja omamine Kakumäel ei ole mitte kuidagi võrreldav eramajaga Jõgeval ja korter Noblessneri kvartalis pole kuidagi võrreldav korteriga Kohtla-Järvel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui inimene elab Tallinnas, siis miks ta peaks ülistama mingit eramaja Paides?
head elu Tallinnas saavad endale lubada vähesed.

Loe veelkord ja mõttega. Kõik perekoolis sõna võtvad inimesed ei ela ainult Tallinnas. Kui keegi elab Paides, Rakveres vms, siis ei julgeta seda vist mainidagi, küll aga Tallinnat, äärmisel juhul ka Tartut ja siis umbmäärast Lääne-Eestit, Lõuna-Eestit, sest kardetakse vist suhtumist, et kui sa ei ela Tallinnas, siis sind pole olemas? Naljakas on lugeda asukoha eraldi rõhutamist, kui pole isegi küsitud. Kas sinu jaoks võrdub tõesti Tallinnas elamine rikkuse ja edukusega? Nõukaajal erastatud korteriga uhkustada?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui inimene elab Tallinnas, siis miks ta peaks ülistama mingit eramaja Paides?

Loe veelkord ja mõttega. Kõik perekoolis sõna võtvad inimesed ei ela ainult Tallinnas. Kui keegi elab Paides, Rakveres, siis ei julgeta seda vist mainidagi, küll aga Tallinnat või umbmäärast Lääne-Eestit, Lõuna-Eestit, sest kui sa ei ela Tallinnas, siis sind pole olemas? Kummaline on lugeda kiidulaulu Tallinna suunas. Tallinnas elamine ei võrdu rikkuse ja edukusega.

Loomulikult võrdub Tallinnas elamine edukusega, sest siin on edukate kontsentratsioon oluliselt suurem kui mujal. Me räägime ju praegu jõukatest. Mõtle loogiliselt, kui Rakveres või Paides elavad inimesed tunneksid end edukatena, siis neil poleks ju probleemi sellest rääkimisega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loomulikult võrdub Tallinnas elamine edukusega,

Ära aja jama. Tallinnas, Lasnamäel või Mustamäel elamine pole mingi jõukuse sümbol. Samuti pole mõtet kiidelda nõukaajal erastatud korteritega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõtle loogiliselt, kui Rakveres või Paides elavad inimesed tunneksid end edukatena, siis neil poleks ju probleemi sellest rääkimisega.

See on hoopis teine teema. Küsimus pole edukuses, vaid inimeste ja ühiskonna suhtumises, ah maakad võtavad ka sõna, mida nemad ka teavad. Valdav arusaam on, et kuna maapiirkondades ei ela ju kedagi, siis pole maale teenuseid vaja ja üldse on maal külm, pime ja pole talvel midagi teha jne. Seda on perekoolis tunda, et inimesed väljaspool Tallinnat, Tartut peaksid nagu häbenema oma päritolu, kuigi ei peaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui meenutad, siis teema on jõukusest ning on selge, et Tallinnas on jõukaid rohkem, palju rohkem, kui muudes Eesti osades – siin on palgad kõrgemad, töökohti rohkem, muidugi ka elu kallim. Küllap neid, kes elavad uues eramajas Jõgeval või muus sarnases asulas ning võivad end jõukateks pidada, on ikka päris vähe, samas Tallinnas ja selle ümbruses on selliseid palju-palju.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mõtle loogiliselt, kui Rakveres või Paides elavad inimesed tunneksid end edukatena, siis neil poleks ju probleemi sellest rääkimisega.

See on hoopis teine teema. Küsimus pole edukuses, vaid inimeste ja ühiskonna suhtumises, ah maakad võtavad ka sõna, mida nemad ka teavad. Valdav arusaam on, et kuna maapiirkondades ei ela ju kedagi, siis pole maale teenuseid vaja ja üldse on maal külm, pime ja pole talvel midagi teha jne. Seda on perekoolis tunda, et inimesed väljaspool Tallinnat, Tartut peaksid nagu häbenema oma päritolu, kuigi ei peaks.

Siin teemas pole keegi maakatele näpuga näidanud, vaid igaüks ongi lähtunud oma elukohast. Loe uuesti, kui aru ei saanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seda on perekoolis tunda, et inimesed väljaspool Tallinnat, Tartut peaksid nagu häbenema oma päritolu, kuigi ei peaks

See on sinu peas kinni. Mina küll ei tunne midagi sellist. Ära kujuta asju ette. Miks Tallinnast räägitakse Perekoolis palju – sest siin elab kolmandik Eesti elanikkonnast, iga kolmas perekoolikas on ka tõenäoliselt Tallinnast.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tallinnas ja selle ümbruses on selliseid palju-palju.

Sa ei saa ikka aru jutu mõttest. Tallinnas elamine pole staatuse sümbol ja ei võrdu rikkuse ja edukusega, et seda eraldi toonitada.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 136 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Rikkad, mis te teete?