Esileht Ajaviite- ja muud jutud Rikkad, mis te teete?

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 136 )

Teema: Rikkad, mis te teete?

Postitas:
Kägu

Sinu jaoks tähendab siis jõukus inimlikkust? See on mingi omaette keel sul siis, kus sõnadel on teised tähendused kui need, mida nad tegelikult tähendavad. Konn tähendab tegelikult hobust, maja tähendab põldu ja jõukus inimlikkust 😀

Rikkus on inimese sees, mitte mammonahunnikus. Konn on konn, las hüppab ja kargleb, niikauaks kuni kurg ta noka vahele võtab..

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

?? Need on su nimed? Või mis materjalist juttu.

Ohhoo, üha enam hakkad ennast paljastama. 😀 Tead, kui ma kogu rünnaku, solvangud, halvasti ütlemised internetis kokku koguks, siis saaks seda terve hulk. Võta parem lonks suhkruvett ja rahune.

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ja sina loe vähemalt kolm korda, et jutt käib praegu sellest, et kui sa oled jõukas Tallinnas, siis oled sa staatuselt oluliselt kõvem tegija kui jõukas inimene Paides.

Oh ma ei tea. Palju neid kolerikkaid ikka Tallinnas elab. Peotäis Nõmmel, peotäis Meriväljal ja Pirital, peotäis (eriit välismaalasi) Vanalinnas.

Enamus rikkureid siinkandis elab ikka kuskil Harjumaal, Tabasalus, Suurupis, Viimsi külades või Peetris, Tiskres, Kloogarannas, Murastes, Järvekülas, Jõelähtmel, Rannamõisas, Väänas, Kuusalus vms pealinnavälistes asulates.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tõeline jõukus on inimese sees, alleaa-alleaa. Siin mõne kommenteerija pealt tundub, et pole kumbagi. Seest rikkad ei käi teemas, kus minimaalne sissetulek välja toodi, õiendamas ja “tõelist jõukust” tõestamas. Nemad ei istu üldse Perekoolis, vaid korjavad näiteks pärg peas lauldes lmetsmaasikaid või loevad head raamatut.
Üks klassiõde ka jauras oma sisemise ilu ja tõelise rikkusega, aga ühel hetkel avastas et vist ikka jääb puudu ja jättis oma väga hea pehmel alal karjääri Eestis ning läks Soome puhastusteenindajaks. Nüüd kiitleb, kuidas seal saab normaalselt elada ja see viimane sisemine ilugi on kuhugile kadunud…

Raha ei too õnne, aga mugavama äraolemise annab küll. Ma ootan seda aega kui lapsed suuremad, tööl enam käima ei pea ja saab enda sisemise iluga ka tegeleda. Hetkel, tõsi küll, jääb selleks häbiväärselt vähe aega. Selle viimasegi, näed, raiskan täna siin Perekoolis.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Kogumiku sinu solvangutega tsitaatidest, rohkem pole vajagi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Kogumiku sinu tsitaatidest, rohkem pole vajagi.

Sul on ju kõik siin teemaski kommenteerinud inimesed sassis, isegi siin ei suuda sa järge pidada ning omistad teise kommenteerija tsitaate mulle, aga ise usud kaljukindlalt, et suudad mingi kodanik X-i tsitaadid perekoolist kokku koguda? Heh 🙂 Lase käia, Vesipruul.

Please wait...
Postitas:
Kägu

<

Pole vaja internetis öelda seda, mida päriselus välja ei julge öelda.

Tõesti. Palun kirjuta siia oma nimi ja aadress, sa ju ometi päriselus julged neid välja öelda?

Tsitaadid “kuule mine ja arene vahepeal natuke”; “arengu puudujääkidele viitamine on õigustatud, kui inimene ei saa mitme inimese korduvast selgitamisest aru”; “näitab ainult deemoneid sinu enda peas”; “sa võid nüüd vait jääda”; “sinu olematu loogika järgi”…kui väga tahta, saaks siit juba caseks materjali. Mis sind tegelikult närvi ajab? Nagu Ameerikas öeldakse, ära kasuta sõnu, mida võidakse su enda vastu kasutada.

Seegi kommentaar ainult tõestab, et sul puudub maailmaasjadest adekvaatne arusaam. Sa isegi ei tea ju, mille alusel saab nn case’e alustada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 28 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sul on ju kõik siin teemaski kommenteerinud inimesed sassis, isegi siin ei suuda sa järge pidada ning omistad teise kommenteerija tsitaate mulle, aga ise usud kaljukindlalt, et suudad mingi kodanik X-i tsitaadid perekoolist kokku koguda?

Ära muretse, ainult üks tsitaatidest polnud sinu oma, mis ennist sai välja toodud. Olen ka varem mõelnud, kes on see inimene, kes teemades äkiliselt provotseerib, ründab ja kindat stiili viljeleb. Perekool ei ole anonüümne foorum, kus võid kirja panna, mida sülg suhu toob.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ära muretse, ainult üks tsitaatidest polnud sinu oma, mis ennist sai välja toodud.

Ma ei muretsegi. Muretsema peaksid sina, sest mitte ükski neist tsitaatidest ei olnud minu oma. Vaata uuesti. Ja tee järeldused oma läbinägelikkuse ning tähelepanuvõime kohta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja sina loe vähemalt kolm korda, et jutt käib praegu sellest, et kui sa oled jõukas Tallinnas, siis oled sa staatuselt oluliselt kõvem tegija kui jõukas inimene Paides.

Oh ma ei tea. Palju neid kolerikkaid ikka Tallinnas elab. Peotäis Nõmmel, peotäis Meriväljal ja Pirital, peotäis (eriit välismaalasi) Vanalinnas.

Enamus rikkureid siinkandis elab ikka kuskil Harjumaal, Tabasalus, Suurupis, Viimsi külades või Peetris, Tiskres, Kloogarannas, Murastes, Järvekülas, Jõelähtmel, Rannamõisas, Väänas, Kuusalus vms pealinnavälistes asulates.

Tiskres ja Peetris rikkad? Naljatilk. Just nendes põllupealsetes uusarendustes elab selline keskklass, kes on endale eluaseme soetanud pangalalenuga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seegi kommentaar ainult tõestab, et sul puudub maailmaasjadest adekvaatne arusaam. Sa isegi ei tea ju, mille alusel saab nn case’e alustada.

Sa solvad perekoolis, lähed isiklikuks, ründad sõnadega. Neid juhtumeid on küllalt, kus inimesed üle piiri lähevad ja pärast häbenevad. Tundlikkus on kõigil erinev, ei tasu plõksida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sul on ju kõik siin teemaski kommenteerinud inimesed sassis, isegi siin ei suuda sa järge pidada ning omistad teise kommenteerija tsitaate mulle, aga ise usud kaljukindlalt, et suudad mingi kodanik X-i tsitaadid perekoolist kokku koguda?

Ära muretse, ainult üks tsitaatidest polnud sinu oma, mis ennist sai välja toodud. Olen ka varem mõelnud, kes on see inimene, kes teemades äkiliselt provotseerib, ründab ja kindat stiili viljeleb. Perekool ei ole anonüümne foorum, kus võid kirja panna, mida sülg suhu toob.

Tee see asi endale selgeks, et perekool on anonüümne, kuni ühegi reaalse inimese nime siin ei mainita või ükski inimene pole reaalselt tuvastatav. Ainult reaalsete solvatud inimeste tuvastamisel saab nende laimamise korral nn case’e algatada. Kui keegi ütleb anonüümse kommentaatori kohta, et mine arene, siis selles puudub vähimgi alus mingit ametlikku asja algatada, sest puudub väärteo koosseis – nimelt pole subjekti, keda on solvatud ja pole ka solvangut. See, mida sina selle “mine arene” all tõlgendad, on ju sinu isiklik nägemus, ei enamat. Sa vajad selles asjas korralikku koolitust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tiskres ja Peetris rikkad? Naljatilk

Hmmm, eks seal ole neid ka. Minu venna kõrvalmajas elab igatahes vägagi rikaste topi vend ja samal tänaval veel 1. ST ma ei tea, kas elavad, aga omavad kinnisvara. Peetris siis. Igatahes on sagedus tihedam kui lõviosa tallinlastest majutaval Lasnamäel, Mustamäel, Kristiines või Tallinnas tervikuna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tee see asi endale selgeks, et perekool on anonüümne, kuni ühegi reaalse inimese nime siin ei mainita või ükski inimene pole reaalselt tuvastatav.

Perekool ei ole anonüümne koht. Kas sa tõesti arvad, et võid ennast välja elada ja oma ego kergitada? Siin kõlanud tsitaadid “kuule mine ja arene vahepeal natuke”; “näitab ainult deemoneid sinu enda peas”; “sa võid nüüd vait jääda”; “sinu olematu loogika järgi, pole umbmäärased laused, vaid on suunatud konkreetse kommenteerija pihta ja see on isiklik solvamine. Pole vahet, kas isikuks on Malle, Marika või Kalle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hmmm, eks seal ole neid ka. Minu venna kõrvalmajas elab igatahes vägagi rikaste topi vend ja samal tänaval veel 1. ST ma ei tea, kas elavad, aga omavad kinnisvara. Peetris siis. Igatahes on sagedus tihedam kui lõviosa tallinlastest majutaval Lasnamäel, Mustamäel, Kristiines või Tallinnas tervikuna.

Aru ma ei saa, miks sa üldse võrdled eramajade piirkondi magalatega? Need ei ole võrreldavad. Ma olen veendunud, et Vanalinnas, Kakumäel, Meriväljal, Noblessneris, Rotermannis ja Porto Francos (Admiraliteedi basseini ääres) elab kokku kordades rohkem rikkaid, kui siin mainitud Harjumaa uusarendustes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tee see asi endale selgeks, et perekool on anonüümne, kuni ühegi reaalse inimese nime siin ei mainita või ükski inimene pole reaalselt tuvastatav.

Perekooli ei ole anonüümne koht. Kas sa tõesti arvad, et võid ennast välja elada ja oma ego kergitada? Siin kõlanud tsitaadid “kuule mine ja arene vahepeal natuke”; “näitab ainult deemoneid sinu enda peas”; “sa võid nüüd vait jääda”; “sinu olematu loogika järgi, pole umbmäärased laused, vaid on suunatud konkreetse kommenteerija pihta ja see on isiklik solvamine. Pole vahet, kas isikuks on Malle, Marika või Kalle.

Tee endale selgeks, mis on isiklik solvamine ja analüüsi, miks sa end solvatuna tunned, kui suudad. Mina iseloomustasin enda nägemuse järgi lihtsalt üht kägu, ei enamat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Perekool ei ole anonüümne koht. Kas sa tõesti arvad, et võid ennast välja elada ja oma ego kergitada? Siin kõlanud tsitaadid “kuule mine ja arene vahepeal natuke”; “näitab ainult deemoneid sinu enda peas”; “sa võid nüüd vait jääda”; “sinu olematu loogika järgi, pole umbmäärased laused, vaid on suunatud konkreetse kommenteerija pihta ja see on isiklik solvamine. Pole vahet, kas isikuks on Malle, Marika või Kalle.

Inimlikult – jah, on solvamine. Juriidiliselt – ei, ei ole solvamine, mille alusel saaks midagi algatada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aru ma ei saa, miks sa üldse võrdled eramajade piirkondi magalatega? Need ei ole võrreldavad. Ma olen veendunud, et Vanalinnas, Kakumäel, Meriväljal, Noblessneris, Rotermannis ja Porto Francos (Admiraliteedi basseini ääres) elab kokku kordades rohkem rikkaid, kui siin mainitud Harjumaa uusarendustes.

Ma ju Meriväljat ja Vanalinna ka nimetasin.

Sinu veendumus on sinu veendumus. Nüüd ütle mulle, kui paljudel neist, kel on Noblessneris ärikorter, on kodu Stockholmis või Muhumaal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tee endale selgeks, mis on isiklik solvamine ja analüüsi, miks sa end solvatuna tunned, kui suudad. Mina iseloomustasin enda nägemuse järgi lihtsalt üht kägu, ei enamat.

Need laused ja tsitaadid on suunatud minu pihta, mitte ühe suvalise käo kohta, öeldes, “mine ja arene“; “sinu olematu loogika”; “sa võiksid nüüd vait jääda”; “loomulikult ei ole sa suuteline enda silmas seda palki näitama ja arengu puudujääkidele viitamine on õigustatud, kui inimene ei saa mitme inimese korduvast selgitamisest aru”; “palun kirjuta siia oma nimi ja aadress, sa ju ometi päriselus julged neid välja öelda”. Mina kasutasin sõna teie ehk osad perekoolikad, sina seda ei teinud ja selles on vahe.

Please wait...
Postitas:
saiko

No rikkad vaevalt oma aega Perekoolis vaidlemisele raiskavad…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Need laused ja tsitaadid on suunatud minu pihta, mitte ühe suvalise käo pihta, öeldes, “mine ja arene“; “sinu olematu loogika”; “sa võiksid nüüd vait jääda”; “loomulikult ei ole sa suuteline enda silmas seda palki näitama ja arengu puudujääkidele viitamine on õigustatud, kui inimene ei saa mitme inimese korduvast selgitamisest aru”; “palun kirjuta siia oma nimi ja aadress, sa ju ometi päriselus julged neid välja öelda”. Mina kasutasin sõna teie ehk osad perekoolikad, sina seda ei teinud ja selles on vahe.

Ja kõigi siinsete kirjutajate jaoks sa oledki suvaline kägu, ei enamat. Sa pigem tegele oma deemonitega, teistel selliseid probleeme siin ei paista olevat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No rikkad vaevalt oma aega Perekoolis vaidlemisele raiskavad…

Siinsed vaidlejad ju polegi väitnud, et nad rikkad on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ju Meriväljat ja Vanalinna ka nimetasin.

Sinu veendumus on sinu veendumus. Nüüd ütle mulle, kui paljudel neist, kel on Noblessneris ärikorter, on kodu Stockholmis või Muhumaal.

Ei saa aru, kuidas need Stockholm ja Muhumaa asjasse puutuvad? Ma tean Pirita-Kosel elavat tuttavat, kellel on teine kodu Itaalias ja kesklinnas elavat tuttavat, kellel on oma elamine ka Hispaanias – mis siis?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, neil on kinnisvara ja raha pangas, aga tööd rabavad oma ettevõttes terve perega. Arvavad, et paar aastat veel, siis annabki vanem põlvkond asja noortele üle ja tõmbub täiesti tagasi.

Tõmbuvad tagasi, et oma mammona kokkukraapimisest tuksi keeratud tervist poputada. Ma tean ka neid rabajaid – alguses täiesti normaalsed inimesed, siis hakkavad rabama, seejärel pilluvad oma vana tutvusringkonna laiali ja otsivad omale ligi teisi rabajaid, et hakata oma rabamistes võistlema. Lõpuks oma hunniku keskel on kaotanud oma tervise ja nüüd peab neile kaasa tundma, sest nad on ju rabanud!
Inimesed ei suuda elu võtta lõdvemalt, kõike mis silme ette satub, mõõdetakse rahapuuga. Kõige lõpus aga tehakse rabajatele uhked peied ning ongi eluke ära rabatud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
saiko

Aga ometi tundsite, et teema puudutab kuidagi teid või milleks siia võõra õue peale kaklema tulite jälle?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Samas tean ma nende elust ilmselt oluliselt rohkem kui sina, mul on lausa 2 lähedast sõpra vandeadvokaadid. Sa ei paista isegi seda teadvat, et advokaadid ei maksa endale ise dividende, vaid selle otsustab siiski advokaadibüroo omanik.

Kas dividende makstakse mitteomanikele (-osanikele) ka? Eh, perekool!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sa ei saa ikka aru jutu mõttest. Tallinnas elamine pole staatuse sümbol ja ei võrdu rikkuse ja edukusega, et seda eraldi toonitada

Kes keelab sinul oma Kapa-Kohilat kiita?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Samas tean ma nende elust ilmselt oluliselt rohkem kui sina, mul on lausa 2 lähedast sõpra vandeadvokaadid. Sa ei paista isegi seda teadvat, et advokaadid ei maksa endale ise dividende, vaid selle otsustab siiski advokaadibüroo omanik.

Kas kõik advokaadid on omanikud (osanikud)? Eh, perekool!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga ometi tundsite, et teema puudutab kuidagi teid või milleks siia võõra õue peale kaklema tulite jälle?

Teemaalgatajal on ju oma nägemus rikkusest, mis piirneb 4000-se kuusissetuleku ja terrassil veini joomisega, ju siis enamik siin tundis, et sinna alla saavad nad end liigitada küll.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas kõik advokaadid on omanikud (osanikud)? Eh, perekool!

Ei ole ja seega ei maksta neile ka dividende. Nii elementaarset asja võiksid ikka teada, et dividend on ettevõtte aktsionäridele/osanikele makstav omanikutulu.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 136 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Rikkad, mis te teete?