Esileht Ajaviite- ja muud jutud Rikkad, mis te teete?

Näitan 16 postitust - vahemik 121 kuni 136 (kokku 136 )

Teema: Rikkad, mis te teete?

Postitas:
Kägu

Kas dividende makstakse mitteomanikele (-osanikele) ka? Eh, perekool!

Kas kõik advokaadid on omanikud (osanikud)? Eh, perekool!

Ei ole ja seega ei maksta neile ka dividende. Nii elementaarset asja võiksid ikka teada, et dividend on ettevõtte aktsionäridele/osanikele makstav omanikutulu.

Mina teadsingi, sellepärast ma sinu öeldud rumalusele viitasingi, nagu maksaksid advokaadid endale pidevalt dividende.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 28 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ja kõigi siinsete kirjutajate jaoks sa oledki suvaline kägu, ei enamat. Sa pigem tegele oma deemonitega, teistel selliseid probleeme siin ei paista olevat.

Räägi enda, mitte teiste eest ja ära näe vaeva oma kommentaaride sisu muutmisega ja ilustamisega, nagunii on jälg maas ja mõni solvav kommentaar kustutatud. Äkki oskad vastata, et miks osad “anonüümsed” kommentaatorid kaotavad julguse alles siis, kui on oht, et nende nimed avalikustatakse ja ollakse valmis hüvitatama kahju, peaasi, et nimi avalikuks ei tuleks? Niikaua plõksitakse, kuni on oht, et netielu välja tuleb ja reaalsuseks võib muutuda?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ja kõigi siinsete kirjutajate jaoks sa oledki suvaline kägu, ei enamat. Sa pigem tegele oma deemonitega, teistel selliseid probleeme siin ei paista olevat.

Räägi enda, mitte teiste eest ja ära näe vaeva oma kommentaaride sisu muutmisega ja ilustamisega, nagunii on jälg maas ja mõni solvav kommentaar kustutatud. Äkki oskad vastata, et miks osad “anonüümsed” kommentaatorid kaotavad julguse alles siis, kui on oht, et nende nimed avalikustatakse ja hüvitatakse kahju, peaasi, et nimi avalikuks ei tuleks?

Kuule, võta endaga midagi ette – see ei ole sul ammu enam adekvaatne jutt. Millal sa viimati arstlikus kontrollis käisid?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuule, võta endaga midagi ette – see ei ole sul ammu enam adekvaatne jutt.

Mida soovitad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ta (arvatavasti tema, palju neid paranoikusid ikka siin olla saab korraga) just ühes kõrvalteemas ka “paljastas” mind armutult, teatades, mida kõike ma öelnud olen, tema sealset “paljastust” lugedes tuli mul silme ette, kuidas Notsu Karupoeg Puhhi raamatus harjutas Elevantsile “Ahhaaa!” ütlemist 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ta (arvatavasti tema, palju neid paranoikusid ikka siin olla saab korraga) just ühes kõrvalteemas ka “paljastas” mind armutult, teatades, mida kõike ma öelnud olen, tema sealset “paljastust” lugedes tuli mul silme ette

Miks sa kasutad sõna ta? Kuhu jäi “sina” ja julgus?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ta (arvatavasti tema, palju neid paranoikusid ikka siin olla saab korraga) just ühes kõrvalteemas ka “paljastas” mind armutult, teatades, mida kõike ma öelnud olen, tema sealset “paljastust” lugedes tuli mul silme ette, kuidas Notsu Karupoeg Puhhi raamatus harjutas Elevantsile “Ahhaaa!” ütlemist 😀

Tegelikult tuleks teda vist tõesti kohelda nagu kõiki tõsiste vaimsete probleemidega inimesi ehk me ei saa teda käsitleda endasuguse normaalsena.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegelikult tuleks teda vist tõesti kohelda nagu kõiki tõsiste vaimsete probleemidega inimesi ehk me ei saa teda käsitleda endasuguse normaalsena.

Kas lõpuks tuleb välja anonüümsete kommenteerijate argus?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ee … miks ma oleks pidanud “ta” asemel “sina” kasutama, kui ma rääkisin “temast”? Vat praegu ja sulle vastates kasutan “sina”. Temale rääkisin ikka “temast” ehk sinust, eks.

Aga tegelikult tulekski temaga mitte vaielda. Täitsa nõus. Mina omalt poolt ka rohkem ei vaidle.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib seda teemat lahata nii ka, et mis vahet seal on, kas inimene elab oma majas sama sissetulekuga Rakveres või Tallinnas. Kui ta elab maakohas, on maja turuhinna poolest ehk odavam(ei pea muidugi, on ka kallimaid), aga teenimisvõimalused ehk kesisemad ja valikud.
Ja üleüldse, kui see sissetulek on konkreetse inimese jaoks suurem, kui see oli tal näiteks nooruses või enamuse elust, alles viimastel aastatel saavutatud, siis ka see on sellele inimesele muutus ja saavutus, isegi, kui ta ei liigitu suuret jahtide omanike ringi, ei oma maailma eri paigus kinnisvara ja lennukit jne.
Mitmed minu tuttavad saavad sellist sissetulekut, mis teemas nimetatud, üks 10+ aastat, teine 5 aastat ja paljude imestuseks saan öelda, et elavad tavaliselt, raha ei põle neil käes ja seda joosta kulutama pole neil suurt tungi. Üks sellepärast, et on keskeani kasinalt perega elanud ja lapsed nii üles kasvatanud ja nüüd võtab rahulikult, sammhaaval elu seda poolt, teab raha väärtust. Teine lihtsalt pole asjadekummardaja ega esineja. Mõlemal on tavalised 100 eurosed telefonid näiteks. Terassid on mõlemal, aga maju neil kumbalgi noore inimesena polnud, kui raha polnud. Nüüd on majad ja terassid. Mõlemad on 50+. Aitavad lapsi (lapsed suured, täiskasvanud), tegelevad hobidega, restodes ei söö, küll aga soodsamates kohtades ja lubavad ühte teist, mis elu mugavamaks teeb ja mida enne polnud võimalik saada. Üks on minu hea sõbranna ja ta ütleb, et kokkuhoid on sees ja alati vaatab hinda, üle ei maksa ja söök ja riided ikka kampaaniahindadega.
Asjast mitteteadlikud muidugi aravad, et inimene, kes teenib 4-8 tuhat kuus, tarbib ainult asju ja laiab ja et kartuleid ei keedeta ja maksakastet ei tehta…))))..kuigi on väga palju ka neid.Tahtsin öelda, et kõik aga ei ole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ee … miks ma oleks pidanud “ta” asemel “sina” kasutama, kui ma rääkisin “temast”? Vat praegu ja sulle vastates kasutan “sina”. Temale rääkisin ikka “temast” ehk sinust, eks.

Aga tegelikult tulekski temaga mitte vaielda. Täitsa nõus. Mina omalt poolt ka rohkem ei vaidle.
Mina omalt poolt ka rohkem ei vaidle.

Õige mõte, te ei ürita enam vaielda, te ei sinata rohkem, sest teil hakkas lõpuks hirm, äkki uuritaksegi välja, kes on tsitaatide taga või pannakse blokk peale? Isegi “värvikas”, solvanguid täis kirjeldus ja soovitus jäi tulemata. Enne sapiselt ja ründavalt sõna võtmist tasuks kaks korda mõelda, kas ikka tasub, internet ei ole anonüümne koht.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib seda teemat lahata nii ka, et mis vahet seal on, kas inimene elab oma majas sama sissetulekuga Rakveres või Tallinnas.

Polegi vahet, kus inimene elab. Tänapäeval ei nõua enam paljud ametid istumist Tallinna kesklinna kontoris. Ela kasvõi Indias ja tee hea palga eest tööd mõnele ettevõttele Jaapanis. Oluline on, kui suur osa sissetulekust läheb kuludeks ja kui palju jääb üle vaba raha, investeeringuteks, aktsiate, luksuskaupade ostmiseks jne. Kui suur osa palgast kulub ära elamisele, väikese stuudiokorteri rendile Londonis, ühistranspordile, tavalisele toidule poest, siis seda ei saa pidada jõukuseks.

Please wait...
Postitas:
Tähesära

Ei tea palju siin peale tallinlaste rahvast käibki. Kui on teema mõnest Tartu või Pärnu suurest probleemist, siis ei tule ega tule vastuseid. Tallinna mistahes kohviku, juuksuri vms pudi kohta ilmub alati kiiresti teadlikke.

Please wait...
Postitas:
kirilind2

sul tuline õigus. tõusen vara. sest vanust palju ja uni läheb pealt ära. siis kastan lilled ära. amplid tahavad pagana palju vett saada. siis kohvetan. terrassi jaoks raha ei ole. aga istun trepil ja joon kohvet. kui viitsin lükkan lamamistooli välja ja lebotan sellel. ja ikka nadin ilusat ilma. siis lähen tuppa ja hakkan telos ja arvutis mängima. mängin kuni elud otsa saavad. siis teen jälle kohvet ja mõtlen, mida täna teha. siis käin kusel, sest kohv viib palju vett organimist välja ja see jälle ajab palju vetsu vahet jooksma. siis käin tiiru turul. seal vaja pläkutada ja maasikaid osta. tulen koju ja naudin maasikaid. ajan lapse ka üles. et äkki nagu tahab ka maasikaid. no paar tükki võtab. pole suuremad asjad. siis vahin kõuhuli akna peal, äkki toimub väljas midagi põnevat. ei toimu. siis vahin telkust seepi. siis pissitan peni ja soojendan eilse söögi üles. siis söön ja viskan külje maha. ja nii need päevad lähevad. tööl ei käi, sest ma kiiksuga, ei võeta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mind vahest lausa pahandab, kui räägitakse nälgas lastest, üksikema raskest ja inimeste vaesusest üldiselt. Olen seda ammu tähele pannud, et see ei vasta tõele. Uskuge või mitte, kuid inimestel on raha ja maksujõudu. Vaesust võib kohata ainult penisonäride ja elatiskohuslaste hulgas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas seda värdsõna nälgas on eriti vinge kasutada või miks õigesti ei saa öelda/kirjutada?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Näitan 16 postitust - vahemik 121 kuni 136 (kokku 136 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Rikkad, mis te teete?