Esileht Kodunurk Rikkusin aknalaua

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Rikkusin aknalaua

Postitas:

Ma ei viitsiks küll seda omaniku inisemist kuulata.
Ostaks poest 11€ eest uue ja vahetaks ise ära.

Lähed ja lõhud või mäkerdad teise inimese kinnisvara ära ja siis tema eeldatav reaktsioon on sinusuguste maailmas inisemine?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lähed ja lõhud või mäkerdad teise inimese kinnisvara ära ja siis tema eeldatav reaktsioon on sinusuguste maailmas inisemine?

Sa said ilmselt aru küll, aga vaja oli ju midagi “tarka panna”
Selge see, et ma ei lõhu midagi ära vaid vahetan selle aknalaua lihtviisil ära, vajadusel pahtel, silikoon + värv. Tulemus parem, kui enne.
Ok, vblla AKNA enda vahetusega jääks hätta ja pigem telliks nende palede tegemiseks profi. (ma olen näinud, kui kiiresti ja hästi nad töötavad). Aga selle laua jaoks vast mitte.

See “inisemine” tähendab seda, et tavainimene pole ju absoluutselt kursis, et see aknalaud maksab POES ca 13€ ja vahetus on poole tunni töö.
(või kas see youtube video vist nii pikk ei olnud?)

Sul pole “minusuguste” maailmast aimugi.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.02 09:57; 13.02 11:22; 13.02 17:46; 13.02 21:13; 16.02 18:36; 19.02 16:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selge see, et ma ei lõhu midagi ära vaid vahetan selle aknalaua lihtviisil ära, vajadusel pahtel, silikoon + värv. Tulemus parem, kui enne.
Ok, vblla AKNA enda vahetusega jääks hätta ja pigem telliks nende palede tegemiseks profi. (ma olen näinud, kui kiiresti ja hästi nad töötavad). Aga selle laua jaoks vast mitte.

Selge see, et taolistele liigutustele peab eelnema omaniku teavitamine ja kokkuleppimine, inisegu siis või mitte.
Ükskõik kui kõva pahteldaja ja youtube vaataja sa poleks, see on omaniku otsus, millisel moel kahjustus likvideerida ja kes seda teeb.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.02 20:56; 13.02 22:11; 16.02 19:30; 19.02 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

saab ikka seda aknalauda niiiiii lihtsalt vahetada, nagu siin räägitakse? See pole ju nagu Lego klots sinna lükatud peale siseviistlust. Mida seal pärast näiteks pahteldada, kui näiteks tapeet on? Või no kui on värvitud tuba… Siis pahteldada ja värvid täpselt sama toa värvi selle üksiku koha ära, mis aknalauda rebides kaasa tuli? Ja kõik jääbki ilus?
Umbes sama kui ups! parketi sisse tuli auk… A ma ju lõikan jupi sinna vahele ja kõik ok? Kui näiteks minul juhtuks midagi sellist siis ongi kahe ruumi põranda vahetus sest muidu jääb parkett erinev ja kui mingite põrandaliistude eemaldamine ka seina rikub, siis on ka sein tervenisti vaja üle värvida.
Ühesõnaga hinnangu vajalikke tööde teostamiseks annab ikkagi omanik ja tihti võib selliste äpardustega kaasneda erinevad mahukamad tööd.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 09:41; 19.02 12:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

saab ikka seda aknalauda niiiiii lihtsalt vahetada, nagu siin räägitakse? See pole ju nagu Lego klots sinna lükatud peale siseviistlust. Mida seal pärast näiteks pahteldada, kui näiteks tapeet on? Või no kui on värvitud tuba… Siis pahteldada ja värvid täpselt sama toa värvi selle üksiku koha ära, mis aknalauda rebides kaasa tuli? Ja kõik jääbki ilus?

Umbes sama kui ups! parketi sisse tuli auk… A ma ju lõikan jupi sinna vahele ja kõik ok? Kui näiteks minul juhtuks midagi sellist siis ongi kahe ruumi põranda vahetus sest muidu jääb parkett erinev ja kui mingite põrandaliistude eemaldamine ka seina rikub, siis on ka sein tervenisti vaja üle värvida.

Ühesõnaga hinnangu vajalikke tööde teostamiseks annab ikkagi omanik ja tihti võib selliste äpardustega kaasneda erinevad mahukamad tööd.

Misasja?
Sul aknalaud tapeeditud või?
Tegemist oli plastikust aknalauaga ju. Kui näppude asemel nisad pole siis vahetamine soodsam ja kiirem kui muu jama mis siin pakutud.

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 11:55; 20.02 09:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

saab ikka seda aknalauda niiiiii lihtsalt vahetada, nagu siin räägitakse? See pole ju nagu Lego klots sinna lükatud peale siseviistlust. Mida seal pärast näiteks pahteldada, kui näiteks tapeet on? Või no kui on värvitud tuba… Siis pahteldada ja värvid täpselt sama toa värvi selle üksiku koha ära, mis aknalauda rebides kaasa tuli? Ja kõik jääbki ilus?

Umbes sama kui ups! parketi sisse tuli auk… A ma ju lõikan jupi sinna vahele ja kõik ok? Kui näiteks minul juhtuks midagi sellist siis ongi kahe ruumi põranda vahetus sest muidu jääb parkett erinev ja kui mingite põrandaliistude eemaldamine ka seina rikub, siis on ka sein tervenisti vaja üle värvida.

Ühesõnaga hinnangu vajalikke tööde teostamiseks annab ikkagi omanik ja tihti võib selliste äpardustega kaasneda erinevad mahukamad tööd.

Misasja?

Sul aknalaud tapeeditud või?

Tegemist oli plastikust aknalauaga ju. Kui näppude asemel nisad pole siis vahetamine soodsam ja kiirem kui muu jama mis siin pakutud.

Misasja?
Sul aknalauad on nii, et lähed ja võtad näpu vahele ja tõmbad ära? Ja ei ole aknapõse poolt või alt tihedalt kinni?
Ole kena, mine oma aknalaua juurde ja tõmba seda 2 cm eemale ja tee siia foto. See pole ju raske, kui näppude asemel nisad pole?
Ja kui sa selle foto siia lisad, siis mul pole ka kahju lisada oma aknalaua tirimisest foto.

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 09:41; 19.02 12:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Misasja?
Sul aknalaud tapeeditud või?
Tegemist oli plastikust aknalauaga ju. Kui näppude asemel nisad pole siis vahetamine soodsam ja kiirem kui muu jama mis siin pakutud.

Jummel küll, kas jõuab kohale, et siin on tegu juhtumiga üürikorteris?
Mingit soodsat ja kiiret vahetamist ei toimu ilma omaniku teadmata! Kui tema nõus on, siis anna minna!

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.02 20:56; 13.02 22:11; 16.02 19:30; 19.02 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui näppude asemel nisad pole siis vahetamine soodsam ja kiirem kui muu jama mis siin pakutud.

Tead, ma olen juba veendunud, et neil enamusel ongi nisad.

Aga sellisel juhul ma ei saa aru teemapüstitusest. Andku lihtsalt omanikule teada, et keerasin pekki, see laseb asja remondifirmal korda teha, kasseerib mingi 500€ (ennast muidugi mitte unustades) ja asi korras.
Nisadel polegi ju muud varianti kui maksta.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.02 09:57; 13.02 11:22; 13.02 17:46; 13.02 21:13; 16.02 18:36; 19.02 16:53;
To report this post you need to login first.

Ole kena, mine oma aknalaua juurde ja tõmba seda 2 cm eemale ja tee siia foto. See pole ju raske, kui näppude asemel nisad pole?
Ja kui sa selle foto siia lisad, siis mul pole ka kahju lisada oma aknalaua tirimisest foto.

eespool on lausa video, kuidas see ära tiritakse. enne tehakse kaks lõiget sisse.
kas sulle sellest veel ei piisa, et oma foto lisada? (videos saad ka fotot vaadata, kui pauset vajutad)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mõni nisad saab looduse poolt siis mõtlemisvõimet mitte.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 11:55; 20.02 09:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )


Esileht Kodunurk Rikkusin aknalaua