Esileht Ilu ja tervis Rikutud juuksed

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Rikutud juuksed

Postitas:

Olin viimased 10aastat kodus värvinud juukseid mustaks pool püsivärviga. See värv püsis mul küll ilusasti peal, sest alati värvisin vaid juuri. Järsku sai mustast värvist nii siiber ja kuna mul olid väga heas seisukorras juuksed, siis läksin juuksurisse ja mulle tehti värvipesu, tooniti ning siis tehti mingi keratiiniga hooldus. Ma ei tahtnud väga heledaks. Pigem sellist keskmist pruuni tooni, neutraalsete alatoonidega ja mitte kollakat-kuldset. Juuksurist välja tulles olin küll väga rahul. Värv oli ilus ja juuksed täiesti okeis seisukorras. Nüüd, paar kuud hiljem on asi täiesti hull. Juuksed on takused ja kahused. Juuksuris värvitud toon püsis peal võib-olla paar pesu. Kodus olen veel mõned korrad värvinud ja samamoodi paar pesu püsib toon peal ja siis kulub maha ning olen kirju ja laiguline. Mis kõige hullem, rõve kollane ja liiga heledat tooni, mis mulle üldse ei sobi. Lisaks on mu ilusatest sirgetest juustest saanud mingi rõve kahupusa. Lühemad juuksed “lendavad” pea kohal ja võimatu on neid ka normaalselt kinni panna. Tavaline kamm läbi ei käi, läbi häda pusakammiga kammin. Poolde selga ulatuvad juuksed lõikasin juba oluliselt lühemaks. Päris kiilakaks lõikamine pole ka variant.

Millist hooldust teha? Olen leidnud, et on olemas juuste lamineerimine, keratiini sirgendamine, juuste botox ja igasugu muud lihtsamad hooldused. Milline hooldus võiks mu juukseid päästa?

Pesen joico toodetega (ainsad, mille kasutamisel juuksed üldse kammitavad on), õlitan, maskitan jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks,paari kuuga ei värvita juukseid “mõned korrad”. Esialgu pead värvimise üldse ära lõpetama. Mis kahjustunum juus, seda vähem värvi peale jääb.
Kasuta õrnu shampoone, igapäevaseks pesuks mõeldud. John Friedal on ka sellistele helbelistele juustele mõeldud silendavad shampoonid-palsamid. Kui aga oled juba Joico peal, siis neil on vist k pak therapy? mask, seda kasuratakse ka salongides hoolduseks.Paul Mitchellil on üsna hea Super Skinny serum, pärast pesu märgadele juustele.
Aga esmalt pead sa lihtsalt juuste rikkumise lõpetama. Ei värvi, ei sirgenda, ei föönita. Ja edaspidi kasuta värvimiseks juuksurit, nij paari kuu pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui googeldad, siis saad lugeda, et paljudel on just igasuguste hooldustega täpselt selline kogemus nagu sul: esialgu on tulemuseks sirged ja siidised juuksed, aga mõne aja pärast takune ja kuiv tuust. Niiet ma küll rohkem hooldusi ei katsetaks. Pigem käiksin juuksuri juures kergvärviga värvimas, et tulemus ühtlane jääks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

soovitan ka lõpetada oma juustesse imeasjade toppimise. kuigi, kui lähed värvima, siis kindlasti kergvärv, nõrk vesinik ja väga soovitan olaplexi.
vali sampoon, mis niisutaks. nt sebastiani hydre, sama sarja palsam. juukseotstesse sebastiani õli. ps. õlil ja õlil, sampoonil ja sampoonil ka vahe.
edu!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Rikutud juuksed

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.