Esileht Hobinurk Rimi kampaania kohvrid – kas kvaliteetsed?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Rimi kampaania kohvrid – kas kvaliteetsed?

Postitas:

Oskab ehk keegi kosta, kas tegemist on kvaliteetsete kohvritega?:
https://www.rimi-cxl.com/ee/#1
Netist ma antud kohvrite kohta miskit abistavat infot ega arvustusi ei leidnud. Samuti on ulme see, kust nad selle nn originaalhinna võtnud on.
Aga mul just reisile minek ja kohvrit vaja, sestap uuringi, et ehk kellelgi kogemust või oskab niisama kommenteerida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan teemat ja küsiks kogemusi Maxima kohvrite kohta. Ka kohvrit vaja ja kas on kellelgi kogemusi nendega. Täna katsusin poes seda käsipagasi oma, tundus küll hirmus raske.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

samasugused olid eelmine aasta Selveris mingite kleepsudega. Ma ostsin ühe, kahel reisil käidud, täitsa ok tundub siiani.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rimi omad tundusid megarasked. Tänapäeval, kus iga kilo on arvel, tundub pea 5 kg kaaluv tühi kohver ikka liig mis liig. Suur osa siselende välismaal nt lubab vaid 15 kg kohvrit, kui kohver ise kaalub juba 5, siis riideid eriti ei saagi võtta kaasa.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ostaks. Need kampaania tooted on ju selleks, et sinultk kui kliendilt rohkem raha välja pumbata. Seega ebaeetiline kauplemisviis. Osta ikka päris kotipoest kohver. Mida odavam seda väiksem kulu sulle. Transad suudavad ka kōige kallima Samsonite puruks visata ja pagasi saad ju nagunii kindlustuse läbi kompenseeritud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samuti need väiksed nn käsipagasi mõõdus kohvrid ei kõlba ühegi firma käsipagasi mõõtudesse (kui keegi peaks seda lootma).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samuti need väiksed nn käsipagasi mõõdus kohvrid ei kõlba ühegi firma käsipagasi mõõtudesse (kui keegi peaks seda lootma).

no see oli nüüd väike liialdus, nii mõnegi lennufirma mõõtudesse need siiski mahuvad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Hobinurk Rimi kampaania kohvrid – kas kvaliteetsed?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.