Esileht Ajaviite- ja muud jutud Rimi oma kilekotikampaaniaga

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 291 )

Teema: Rimi oma kilekotikampaaniaga

Postitas:
Kägu

Mina kasutan lahtise kauba ostmiseks erinevaid riidest kotte, mis kaaluvad kuni 25 grammi ja olen ka arvestanud sellega, et maksan kauba eest veidi juurde. 2 senti ühe euro kilohinna kohta juurde mind ei häiri, ma olen nõus maailma tuleviku nimel veidi rohkem maksma.

kullakene, see, mis summa sa juurde maksad, sõltub otseselt selle toote kilohinnast, mida ostad.

kuna rimi lehel pole kõigi puuviljade jmt hindu, siis võtsin praegu tänased hinnad selveri kodukalt:

25 g koti kasutamise kulu:

avokaado, 5,99€/kg – 15 senti

küüslauk, 8,99€/kg – 24,5 senti

tähtvili, 15,99€/kg – 40 senti

Ma saan täiesti aru, et juurdemakstav summa sõltub kilohinnast, seepärast ma kirjutasingi, et lisakulu on 2 senti toote iga kilohinna euro kohta.

Sinu toodud näidetest ma ostan väga harva nii suuri koguseid, et pean kotti kasutama, panen oma 2-4 avokaadot või tähtvilja lahtiselt kaalule.

Avokaado, küüslauk ja tähtvili on muidugi kallimat sorti toodete hulgast. Selliseid asju ei pane ka mina kilekotti. Ostan 1-2 küüslauku ja raiskan nende peale kilekoti?
Tavalised asjad nagu õun (poola), kartul, porgand jne on üldjuhul alla euro/kg ja nende puhul tuleb 1-2 senti lisaks sõltuvalt siis oma koti kaalust. Pole ju nii palju.
Mina kasutan selliseid kotte https://www.amazon.co.uk/BESTONZON-Reusable-Washable-Friendly-Vegetable/dp/B074J6192S/ref=mp_s_a_1_4?keywords=reusable+produce+bags&qid=1563028150&s=gateway&sprefix=reusa&sr=8-4
Kolm erinevat suurust, kaal u 14-26g. Nendega sobib ka mullaseid kartuleid transportida. Võtavad vähe ruumi.
Eks nende puhul on vaja harjumist, et nad õigel ajal poes kaasas oleks. Aga tehtav, kuu aja jooksul pole ühtegi väikest kilekotti koju toonud 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina olen need 2-3 kleepsu kleepinud oma (raha)kotile ja siis kassiirile ükshaaval ulatanud arveldamiseks, kui vastav riidest kott on lindil temani jõudnud. Riidekotil nad ei püsi tõesti.

Reostab. Ja see oleks väga suur trahv ja südamevalu mulle, kui minu käe läbi veel üks kilekott rändlusesse satusk. Selle vältimisest ju kirjutasingi.

Ohjah, ärge kasutage Rimi kilekotte, sest need reostavad loodust! Kasutage Kreeka, Aphoteka, Euronicsi jt teiste kaupluste kilekotte.

Ning teisi kauplusi külastades kleepige hinnakleebised rahakoti peale, pärast ulatage need ükshaaval kassapidajale. Veelgi parem – lööge nad omale otsaette, las kassapidaja küünitab su poole ja oma puldipiiksuga piiksutab nad läbi.

Jah, korduvkasutage teile varem antud kilekotte, ärge ostke uusi. Ka Amazonist mitte. Kui vähegi võimalik.

Kui teie pakend ei võimalda kleepida sellele kaalukleepse, leidke võimalus need siiski kassapidajale edastada 🙂

Tubli!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jah, korduvkasutage teile varem antud kilekotte, ärge ostke uusi. Ka Amazonist mitte. Kui vähegi võimalik.
Kui teie pakend ei võimalda kleepida sellele kaalukleepse, leidke võimalus need siiski kassapidajale edastada 🙂
Tubli!

Tead, ma oleksin isegi nõus kogu seda janti lahtiste kartulite ja pudisevate sibulatega läbi tegema, kui sellest TÕESTI kasu oleks. Ausõna. Aga selles point ongi, et kasu ei ole. Maailmameri jääb täpselt sama reostatuks kui enne ja reostub aina edasi. Sest minu ostetud kilekotid rändavad kas kilekonteinerisse või prügiga prügikonteinerisse. Ma prügikotte ostan ainult kolimiseks või suurpuhastuse ajaks. Kuhu nad sealt edasi rändavad, ei ole enam minu võimuses. Seega pean kogu seda tsirkust ehtsaks asendustegevuseks, et lihtrahval oleks tunne, et nad päästavad maailma ja on teadlikud. Samal ajal pakivad suurtööstused rahulikult oma kolme apelsiniviilu vahtplastist alustele ja mässivad need kilesse.
Käod aga kargavad üksteisele kraesse, kes rohkem süüdi on, et maailmameri reostub – kas Maali või Juuli.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 31 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tead, ma oleksin isegi nõus kogu seda janti lahtiste kartulite ja pudisevate sibulatega läbi tegema, kui sellest TÕESTI kasu oleks. Ausõna. Aga selles point ongi, et kasu ei ole.

Ka minu 100 vähem ostetud kilekotti on 100 vähemostetud kilekotti. Kui sina ka minu parteis oleks, oleks neid kokku 200.

Väikseid sünteetilisi/kilekotte nagu saia-, riisi-, apteegi või ka kassitoidukotte tekib meil kõigil. Kui sa ei taha, ära kasuta. Aga ära tule mulle ütlema, et mina, sina, Mati, Aadu ja veel 34 lihtsalt tuttavat ei annaks natukenegi kaasa.

Aga tee nagu tahad. Mina pakendan Rimis oma 15 kartulit või 5 paprikat kodust kaasa võetud aastaid kasutatud kotti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas kilekotid Eestis mitte põletamiseks ei lähe, niiet nii et saab hoopis soojusenergia?

Kõige suurem probleem on hoopis mikroplastiku osakesed, mis heljuvad ookeanis ja mida kuidagi kätte ei saa.

Seega tuleks ära keelata pesupulber ja kasutada ainult pesugeeli jm sellised teemad.

Kas sa selgitaksid seda seisukohta?
Mikroplastikut lisatakse ju pigem just vedelatele pesu- ja puhastusvahenditele. Kui pead silmas, et pesupulbrit kasutades eraldub sünteetiliste riiete küljest rohkem mikroplastikut, siis võiks pigem tegeleda sünteetiliste riiete probleemiga. Õue- ja spordiriiete pesuvahendid ongi ju pea kõik vedelad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii, ma lähen Rimisse ja soovin osta seedermänniseemneid (neid lahtiselt müüdavaid, pagana kallid!), kevade küpsiseid (ka peab kaaluma), mureleid, tomateid ja kartuleid.
Mida siinne kampaaniat kiitev kägu siis soovitab?
Minu pere on 7-liikmeline, seega mistahes asju ma ostan, ostan ma neid palju!

Siinne kägu soovitab seda, et ära virise, maksa! Kas siis kahju on paar eurot lisaks visata nii suurepärasele ketile nagu Rimi. Muidugi ei lähe see paar eurot kuskile maailma päästmise fondi, vaid Rimi kasumisse, aga mis siis.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 33 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ja mõni pensionärist mutike pakib oma 2 kartulit ja 1 sibula taskurätiku sisse..

See olengi siis mina, sest ma olengi pensionärist mutike (ok, tegelikult ma pole pensionil ja töötan, kuigi olen pensionieas). Ei, meil, pensionäridel, ka kõige vaesematel, on tegelikult olemas ju apotheka kilekott, kott kiisu Whiskasi alt või puhtaks pestud kilekott petipiima alt – isegi ka see viimane mahutaks vabalt sinu nimetatud 3 köögivilja. Mahutaks isegi 7. Või mida sa tahad jaurata?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kellegi väljapakutud idee ajalehtede kohta on hiilgav. Ilmselt võib saada aga takistuseks trükivärvi koostis (kas ei ole mürgine mitte?).

Inspireerituna sellest teemast viisin autosse terve rulli biolagunevaid kotte ja posu riidest kotte. Kusjuures need biolagunevad on märksa kergemad kui kilekotid, järelikult võidan hinnas eks 🙂

Siin keegi ütled, et tema kilekotide ei reosta, sest meri juba reostunud. Päris hea loogika. Et kui juba põlvini mudas siis savi. Kaevame ennast siis juba kõrini mutta.
Ja et sinu kilekott loodusesse ei jõua? Läheb Irusse? Vahepeal oli küll selline seis, et prügi oli matta odavam kui põletada, sest Iru väravatasu oli päris kõrge. Seega tõenäoliselt väga paljud teie kilekotid on maha maetud.

Eks vihastavad needsamad inimesed, kes leiavad, et prügi sorteerimine on nõme, sest nagunii valatakse kõik ühte auku ja üleüldse tema loodust ei reosta (ja sõidab põhimõtteliselt ainult 20 aastat vana saksamaalt pärit diiselautoga).

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

oled lausa õnnejunnis et tegid suure panuse

Ei, ma pole seda öelnud. Ma annan oma väikese panuse. Anna sinagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

oled lausa õnnejunnis et tegid suure panuse

Ei, ma pole seda öelnud. Ma annan oma väikese panuse. Anna sinagi.

Minu panus on selles, et ma püüan vältida selliseid ostusid, kus keskkonna säästmise nimel koguneb hoopis koju terve hunnik petipiima kotikesi ja margariinikarbikesi jms. sodi.

Ma olen algusest saadik rõhutanud, et tegemist on taaskasutatud ja vanade kilekottidega. Sa ei peaks siin tänitama – vähemalt minuga seoses mitte. Tahad lihtsalt seda teavet maailmale viia – palun ära viita minu postitustele, sest mina olen sinuga nõus ju. Taaskasutage vanu kilekotte, ärge võtke uusi. Ma ei taipa, mida sul seepeale räusata on.

Aga samas. Ma jään põnevusega ootama, kuidas sa hapukoore või keefiri lased Selveris kallata oma kaasavõetud taarasse. Ja miks see peaks üldse kuidagi ironiseeritav olema, kui pensionär laseb oma kaks kaalikat puhastatud petikotti panna, mille seest ta peti on pensipäeva oodates ära joonud.

Seniks head aega, sest kui sa ei loe mõttega, aga käsi kisub ikka kirjutama ja midagi loetust taipamata siiski überaktiivselt tõestama, meil pole eriti midagi omavahel rääkida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii, ma olen juba poolel teel kilekottidest loobumise suunas. AGA: mis saab prügikottidest, mis on suured, tugevad, ja mida ma kokku kolme prügikasti topin? Ja teiseks, mis saab nendest õhukestest plastist karpidest, millesse on pakendatud enamus lihatoodetest näiteks? Sest kui ma loobub vatitikkudest ja kõrtest, õhukestest kilekottidest, mida ma seni kasutasin umbes 5 korda enne ära viskamist, siis tundub ju täiesti jabur samal ajal hoopis suuremates kogustest plasti edasi ringluses hoida?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Eks vihastavad needsamad inimesed, kes leiavad, et prügi sorteerimine on nõme, sest nagunii valatakse kõik ühte auku ja üleüldse tema loodust ei reosta (ja sõidab põhimõtteliselt ainult 20 aastat vana saksamaalt pärit diiselautoga).

Mida see diisel halba teeb?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Päris hea loogika. Et kui juba põlvini mudas siis savi. Kaevame ennast siis juba kõrini mutta.

Selles ongi asi, et minu ja sinu ja tema Rimi kilekott ei reosta ei rohkem ega vähem. Kõik jääb täpselt samaks, kuni suurtööstus tegutseb ja kasumit toodab. Punkt.

Eksid. Ma sorteerin prügi heas usus, et pakendid töödeldakse ümber ja paber samuti.
Autot pole mul üldse. Elan kesklinnas ega vaja seda. Loomulikult reostan ma ümbrust täpselt sama palju kui sina, kes sa oma võrgukese ja autoga poes käid. Selles mõttes pole mingit vahet eriti, auto võrra küll vähem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu meelest ei ole küsimus selles, kas kasutada kilekotti või mitte, vaid selles, et kui ma tahan raha kokku hoida kilekoti pealt, siis mul see ei õnnestu, sest ma maksan oma toodud taara eest poele. St et kui iga ostja võtab oma koti kaasa ja kaalub sellega kaupa, siis lõpux on rimi välja müünud rohkem kaupa kottide arvelt kui ta sisse ostis. Oma taara nupp puudub.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Oma taara nupp puudub.

Vähemalt Prismas on see olemas. Mujal ei tea.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vähemalt Prismas on see olemas. Mujal ei tea.

Kas pole siiani taibanud, et jutt käib Rimist?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 33 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Nii, ma olen juba poolel teel kilekottidest loobumise suunas. AGA: mis saab prügikottidest, mis on suured, tugevad, ja mida ma kokku kolme prügikasti topin? Ja teiseks, mis saab nendest õhukestest plastist karpidest, millesse on pakendatud enamus lihatoodetest näiteks? Sest kui ma loobub vatitikkudest ja kõrtest, õhukestest kilekottidest, mida ma seni kasutasin umbes 5 korda enne ära viskamist, siis tundub ju täiesti jabur samal ajal hoopis suuremates kogustest plasti edasi ringluses hoida?

Plastist karbid lähevad pakendiprügisse. Eks sa uuri, kuidas sinu kodu lähistel see pakenditeema lahendatud on. Variante veidi on: kas kohtkogumine kodus (kollaseid pakendikotte ilmub üha rohkemate majade juurde), pakendikonteiner poe juures või kuskil parklas, kortermajades on tihti eraldi konteinerid, jäätmejaam võtab neid tasuta vastu jne.
Aga prügikottidest tõesti pääsu nagu polegi. Vist mingid olid, mis biolagunevad, aga ei lagune kohe. Osad lagunevad niiskust saades juba päevaga prügikasti ära, neid ei saa seega konteinerisse soovitada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

olen hakanud rimit vältima selle jama pärast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks sa uuri, kuidas sinu kodu lähistel see pakenditeema lahendatud on. Variante veidi on: kas kohtkogumine kodus (kollaseid pakendikotte ilmub üha rohkemate majade juurde), pakendikonteiner poe juures või kuskil parklas, kortermajades on tihti eraldi konteinerid, jäätmejaam võtab neid tasuta vastu jne.

Meie maja juures on küll kolme sorti konteinereid, aga tegelikult oleks rohkem vaja: oleks vaja veel komposti, riidekraami ja elektroonika sh patareide jaoks. Seni uhan neid kahjuks üldprügisse, sest tühje patakaid poodidesse kaasa võtta, kus mõnikord nende kogumiseks kast on, ei tule meelde. Samasse, ehk toidujäätmetega ühte on rännanud ka katkine mahlapress ja kohviveski, vanad saapad ja vihmavari. Kodumasinaid võiks omavalitsus regulaarselt kokku korjata. Selge see, et autota inimene ei hakka orgunnima mingi raha eest transporti kuhugi jäätmejaama.
See peab algama ikkagi ülevalt, mitte mingitest tavaostjate kilekottidest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Et koju saab uue pesumasina organiseerida, aga omavalitsus viigu sinu vana minema?

Isegi patareisid ei suuda poodi kaasa võtta, kui sinna lähed? Tõsiselt?

Loe ja imesta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

minu arvates absurdne kampaania rimi poolt. õnneks käin rimis harva, nüüd tundub, et ei olegi vaja sinna minna. olen neid riidest võrkkotte müügil näinud ja tekkis koheselt mõte, et koti kaal ju lisandub iga kord ja teeb ostukorvi kallimaks. asi on põhimõttes ja ma ei ole nõus niisama juurde maksma. samahästi võiks ju iga poeskäigu kohta a’la 50 senti juurde maksta. kui palju inimesi külastab igapäevaselt poodi, pooled kliendid maksavad 40-50 senti lihtsalt peale….nonsens ju.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Eks sa uuri, kuidas sinu kodu lähistel see pakenditeema lahendatud on. Variante veidi on: kas kohtkogumine kodus (kollaseid pakendikotte ilmub üha rohkemate majade juurde), pakendikonteiner poe juures või kuskil parklas, kortermajades on tihti eraldi konteinerid, jäätmejaam võtab neid tasuta vastu jne.

Meie maja juures on küll kolme sorti konteinereid, aga tegelikult oleks rohkem vaja: oleks vaja veel komposti, riidekraami ja elektroonika sh patareide jaoks. Seni uhan neid kahjuks üldprügisse, sest tühje patakaid poodidesse kaasa võtta, kus mõnikord nende kogumiseks kast on, ei tule meelde. Samasse, ehk toidujäätmetega ühte on rännanud ka katkine mahlapress ja kohviveski, vanad saapad ja vihmavari. Kodumasinaid võiks omavalitsus regulaarselt kokku korjata. Selge see, et autota inimene ei hakka orgunnima mingi raha eest transporti kuhugi jäätmejaama.

See peab algama ikkagi ülevalt, mitte mingitest tavaostjate kilekottidest.

Mul oli patareidega sama teema, kogu aeg ununesid maha ja lõpuks kogunes neid nii palju, et kui ära viisin, siis sai kogumiskastike koheselt täis kah.
Ja kuidagi palju oli neid patareisid üldse käigus. Lahendasin selle teema osaliselt nii, et ostsin kolme sorti akupatareilaadijaid (meil põhiliselt kolme sorti tarbitaksegi) ja paraja portsu akupatareisid. Nüüd ma laen meie patareisid, ära pole vaja midagi viia. Ühekordselt oli kallis ost, elektrit kulub ka laadimise peale, aga ausalt öeldes ma ei olegi mõelnud, et kas olen nüüd ökom ka. Kasutusmugavus tuleb jällegi mängu – laadimine on mugavam, kui pidevalt uute ostmine ja kasutatute äraviimine.

Väikelinnas, kus mina elan, on punaseid Humana riidekonteinereid pea iga nurga peal. Tasahaaval hakatakse neid maapiirkondadesse ka paigutama.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Et koju saab uue pesumasina organiseerida, aga omavalitsus viigu sinu vana minema?

Loe ja imesta.

Uue toob pood koju. Mõni pood võtab vana vastu ka. Mul isiklikult nii oligi, aga ma räägin üldiselt. Teeks nii, et ei hauguks. Ma räägin, millised meetmed on tõhusad, kui tõepoolest tahta keskkonda säästa. Organiseerimine on kõige alus. Ma ei räägi siin isiklikust mugavusest, kuigi ka sellest. Kui kodanikul on mugav keskkonnahoidlikult käituda, siis ta käitub rohkem nõnda. Kes ikka hakkaks oma vana pesumasinat metsa alla vedama, kui teab, et sel kuupäeval tuleb auto järele – pruugib vaid värava taha tõsta. See pole mingi ennekuulmatu asi, vanas Euroopas on mitmel pool see just nõnda. Omavalitsus on mõelnud asja peale. Kui jätta kõik rasked ja kulukad keskkonnaotsused kodanike kaela, siis saamegi rämpsu täis metsaaalused. Näägutamine siin ei aita, tegusid tuleks teha. (Ja ÄRA hakka, et mina veangi metsa alla – ei vea. Mõtle midagi asjalikumat välja, kui tahad tingimata vaielda.)

Ma SUUDAN patareisid poodi kaasa võtta, aga see ei tule mulle meelde. Jah, ma peaksin paremini organiseerima, möönan. Aga päris kindlasti ma ei hakka oma katkise köögikombainiga mööda linna sõitma, et see kuhugi pärapõrgusse maksu eest ära anda. Lendab prügikasti, mis teha.

Nii et imesta, mis sa imestad, nii on. Veel palju hulleminigi on, ja seda saaks just omavalitsus suurelt osalt ära hoida, kui tegutseks. Paraku näib, et pole ka nende asi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loe ja imesta.

Uue toob pood koju. Mõni pood võtab vana vastu ka. Mul isiklikult nii oligi, aga ma räägin üldiselt. Teeks nii, et ei hauguks. Ma räägin, millised meetmed on tõhusad, kui tõepoolest tahta keskkonda säästa. Organiseerimine on kõige alus. Ma ei räägi siin isiklikust mugavusest, kuigi ka sellest. Kui kodanikul on mugav keskkonnahoidlikult käituda, siis ta käitub rohkem nõnda. Kes ikka hakkaks oma vana pesumasinat metsa alla vedama, kui teab, et sel kuupäeval tuleb auto järele – pruugib vaid värava taha tõsta. See pole mingi ennekuulmatu asi, vanas Euroopas on mitmel pool see just nõnda. Omavalitsus on mõelnud asja peale. Kui jätta kõik rasked ja kulukad keskkonnaotsused kodanike kaela, siis saamegi rämpsu täis metsaaalused. Näägutamine siin ei aita, tegusid tuleks teha. (Ja ÄRA hakka, et mina veangi metsa alla – ei vea. Mõtle midagi asjalikumat välja, kui tahad tingimata vaielda.)

Ma SUUDAN patareisid poodi kaasa võtta, aga see ei tule mulle meelde. Jah, ma peaksin paremini organiseerima, möönan. Aga päris kindlasti ma ei hakka oma katkise köögikombainiga mööda linna sõitma, et see kuhugi pärapõrgusse maksu eest ära anda. Lendab prügikasti, mis teha.

Nii et imesta, mis sa imestad, nii on. Veel palju hulleminigi on, ja seda saaks just omavalitsus suurelt osalt ära hoida, kui tegutseks. Paraku näib, et pole ka nende asi.

Viiakse ka tasuta pesumasinaid jm minema 🙂
http://kodumasinatearavedu.ee/

Please wait...
Postitas:
Kägu

Viiakse ka tasuta pesumasinaid jm minema 🙂
http://kodumasinatearavedu.ee/

Ahah, hea teada, aitäh. Aga külmkappe ja elektroonikat ei vea.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga näe, elektroonikale (kineskooptelerid jälle välja arvatud) leidub ka äravedaja: http://fuego.ee/

Please wait...
Postitas:
Kägu

olen hakanud rimit vältima selle jama pärast.

Mul on hea meel, et seda teemat juhtusin lugema – päris kindlasti ei lähe enam Rimisse siis, kui mul on vaja mingit kaalukaupa osta. Aga tõenäoliselt ei lähe üldse niipea.

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://kaupmeesteliit.ee/riigikogu-vottis-vastu-kilekottide-kasutamist-piirava-seaduse/
Ei ole Rimi enda väljamõeldis.Kui Te käite Rimis nt buffe letist omale sooja sööki võtmas siis süsteem arvutab selle automaatselt maha.Imestan,et Te ei urise Rimi kampaania peale mis lubab kliendil oma toidukarpi kasutada valmis toidu ostmiseks mille max kaal võib olla 0.032 kg.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Egas midagi, tuleb sületäis lahtisi kartuleid lindile kallata 🙂 Vaadaku teenindaja ise, mis nendega teeb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rimi emafirma on Rootsi ICAGruppen. Hakkab kasutama oma plastistrateegiat. Samas pildid räägivad enda eest:
https://buduaar.tv3.ee/Article/article/mainekas-eesti-toidupood-eksitab-kliente

Hahaa, see on tõesti vaimukas nüüd. See on nagu näkku sülitamine kõigile püüdlikele kägudele, kes oma nutsukesi ja napakesi kaasa tassivad. No comments.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 291 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Rimi oma kilekotikampaaniaga