Esileht Ajaviite- ja muud jutud Rimi oma kilekotikampaaniaga

Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 291 )

Teema: Rimi oma kilekotikampaaniaga

Postitas:
Kägu

Mina kasutan neid õhukesi kilekotte võileiva kaasavõtmiseks, autos prügikotina ja vetsus vajadusel. Samuti on hea maalt aiasaadusi kaasa võtta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

vetsus vajadusel.

Mida sa teed nende kilekottidega vetsus?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 33 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

vetsus vajadusel.

Mida sa teed nende kilekottidega vetsus?

Kasutatud hügieeni sidemed panen sisse, muidu jäävad haisema. Ei tühjenda prügikaste iga päev.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei saa ikka aru, kas Rimi loobus maailmapäästmisest ja nüüd lähebki maailm hukka Rimi pärast? Või misasja?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 31 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ju siis mõjus rahakotile, kui rahvas enam ostmas ei käinud. Mina nt ei läinud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Käisin ka viimasel ajal Prismas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu meelest on Rimi oma kilekotikampaaniaga teinud väga tänuväärset tööd. Aasta aasta järgi räägitakse sellest, kuidas eestlased tarbivad liiga vähe puu- ja köögivilju. Ja nüüd, kui väike kilekott (mis varem oli tasuta) maksab Rimis viis senti, on korraga iga kahe sammu järel mõni eestlane, kes TAHAKS osta iga päev endale kilo õunu / pirne / mullaseid kartuleid aga NÄE EI SAA, sest kilekoti eest ei jõua maksta!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu meelest on Rimi oma kilekotikampaaniaga teinud väga tänuväärset tööd. Aasta aasta järgi räägitakse sellest, kuidas eestlased tarbivad liiga vähe puu- ja köögivilju. Ja nüüd, kui väike kilekott (mis varem oli tasuta) maksab Rimis viis senti, on korraga iga kahe sammu järel mõni eestlane, kes TAHAKS osta iga päev endale kilo õunu / pirne / mullaseid kartuleid aga NÄE EI SAA, sest kilekoti eest ei jõua maksta!

Täitsa valesti oled kogu teemast aru saanud, aga ei viitsi nagu selgitama ka hakata, seda on eespool juba korduvalt tehtud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täitsa valesti oled kogu teemast aru saanud, aga ei viitsi nagu selgitama ka hakata, seda on eespool juba korduvalt tehtud.

Mulle ja paljudele teistele jällegi tundub, et sina pole asja pointist aru saanud ja vaatad asja ainult oma mätta otsast.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mis tänuväärset tööd ta tegi siis? Mu meelest kui ennem sõid eestlased vähe, siis nüüd tänu kilekotikampaaniale sõid ju veel vähem, sest jätsid ostmata kilekoti pärast.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei näinud küll klientide vähenemist, pigem rohkem võrkkottide kasutamist!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täna küsiti küll 5 senti.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei näinud küll klientide vähenemist, pigem rohkem võrkkottide kasutamist!

Miks nad siis ära lõpetasid? Mind päriselt ka huvitab, miks nad lõpetasid maailmamere päästmise? Kuidas võib sellist asja teha, et täna päästad mereloomi ja siis ühel päeval lihtslat lõpetad selle? Või sai maailmameri juba puhtaks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tehku taara nupp, ei peaks mingi tuumateadus olema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina kasutan neid õhukesi kilekotte võileiva kaasavõtmiseks, autos prügikotina ja vetsus vajadusel. Samuti on hea maalt aiasaadusi kaasa võtta.

Kasutad neidsamu kilekotte, kuhu sa poes paned pesemata juur- ja puuviljad, võileibade pakendamiseks???

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kasutad neidsamu kilekotte, kuhu sa poes paned pesemata juur- ja puuviljad, võileibade pakendamiseks???

Juurviljade omi võileibade jaoks ei kasuta, need ju mullased. Aga kasutatud puuviljakottides ma küll probleemi ei näe. Ei tee kodus ka kõigile esemetele süvapuhastust, mis pesemata puuviljadega kokku puutuvad. Ja nn “võileiva” alla liigituvad ka kohukesed, jogurtitops jms, mida pole ilma kilekotikeseta alati meeldiv mööda käekotti taga ajada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah. Pole seni veel midagi juhtunud. Aga sina hoiad pesemata vilju võrkkotiga teiste ostude juures, kus võrgust kõik surmav saast läbi pääseb? Ja oled ikka veel elus?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täiesti jaburaks läheb see Rimi kampaania..

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Täna läksin enda kilekotiga, ikka löödi kassas 5 senti. Ütlesin, et see on minu kilekott. Öeldi, aga kuidas tõestan? Siis tädi helistas kuskile, võeti ikka see 5 senti maha. Kas selline kamm on normaalne? Minu arust mitte.

Ma mingil hetkel ostsin Prantsusmaal olles sealsest toidupoest kilekoti (mitte väikese, aga selle suure, poe logodega) ja kassas tõmmati pärast selle läbilaskmist triipkood pastakaga läbi. Siis ma ei saanud aru, et mis värk, aga nüüd hakkan taipama… 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täna Sõpruse pst. Rimis olid siiski kilekotid tasulised, ehk olid enne lihtsalt triipkoodiga kotid otsa saanud. Meeldivaks üllatuseks märkasin, et seal oli lisaks iseteeninduskassadele ja puldisüsteemiga kassad. Väga positiivne muudatus!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hakkab jälle pihta: Alates 18. veebruarist ei saa Rimist enam tasuta õhukesi kilekotte, edaspidi tuleb nende eest välja käia 5 senti, teatab Rimi pressiteate vahendusel https://kasulik.delfi.ee/news/uudised/ootamatu-muutus-rimi-muutis-ohukesed-kilekotid-tasuliseks?id=88964393
Seega mullane või kleepuv juurvili ja puuvili lahtiselt korvi ning siis kassalindile.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rimi on väga kahepalgeline. Riidest kott Prismas 65 senti, Rimis 3 eurot! Paberkotid pole sugugi loodussõbralikumad. Neid ei saa korduvalt kasutada nagu kilekotte ja sangad lähevad katki.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rimi eesmärk on raha teenida ja närvidele käib, et see käib mingi loodussõbralikkuse ila saatel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Õnneks pole Rimi mu “kodupood” ,aga kui ka teised selle jamaga kaasa lähevad ,siis ma kaalun küll omale autosse kotirulli soetamist.Aastas tuleb ikka korralik vahe kas maksta selle koti eest 0,02 senti(usun ,et saab ka odavamalt,see esimene hind mis leidsin ) või 5 senti tükist.Ja korduvkasutus nendel kottidel on loll jutt! Varem sai ,aga nüüd nad jube õhukeseks muutunud!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas teeb Rimi kindlaks, kas ma olen selle kilekoti juba varasemalt ostnud või mitte? Mul on riidest kotis kaasas ka aja jooksul kogunenud pisikesed kilekotid, mida vajadusel kasutan.
Õnneks pole Prisma kaugel, seal saab vajadusel biolagunevaid kotikesi kasutada. Tasuta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Õnneks pole Rimi mu “kodupood” ,aga kui ka teised selle jamaga kaasa lähevad ,siis ma kaalun küll omale autosse kotirulli soetamist.Aastas tuleb ikka korralik vahe kas maksta selle koti eest 0,02 senti(usun ,et saab ka odavamalt,see esimene hind mis leidsin ) või 5 senti tükist.Ja korduvkasutus nendel kottidel on loll jutt! Varem sai ,aga nüüd nad jube õhukeseks muutunud!

Siis,su kotid peavad mingi eritähiatusega olema, sest kasiir ei hakka juurdlema, kas võtsid kodust kaasa või nende rullist. Tooted kilekotis -automaatselt paneb arvele 5senti juurde.
Hakkad nendega iga kord protsessima, kus kohast koti võttsid lähed lõpuks hulluks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Konsum läks ka juba sellega kaasa. Vähemalt 1 Konsum. Ostsin viinamarju, pakendasin kilekotti ja iseteeninduses enne maksmist ilmus kuskilt teenindaja ja ütles, et unustasin kilekoti läbi lasta. Võttis paberil triipkoodi ja piiksutas ära. Kui ma küsisin, et kuidas ma seda kotti tegelikult oleksin arvele ise juurde saanud panna (sest ma tõesti ei saanud aru sellest, kuna see polnud triipkoodiga kilekott), siis vastas ta mulle, et kui iseteenindus käib üle jõu, tuleb tavakassasse minna.
Jälle targem 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täiesti haige värk, hakkangi nüüd puu ja juurvilju ükshaaval kassalindile panema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seega mullane või kleepuv juurvili ja puuvili lahtiselt korvi ning siis kassalindile.

Keegi ei keela sul oma kotti kaasa võtmast!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Laon kõik mullased kassalindile!

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 291 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Rimi oma kilekotikampaaniaga