Esileht Ajaviite- ja muud jutud Rimi oma kilekotikampaaniaga

Näitan 25 postitust - vahemik 241 kuni 265 (kokku 265 )

Teema: Rimi oma kilekotikampaaniaga

Postitas:
Kägu

Võite nüüd maha rahuneda, Rimis pole enam kilekotid tasulised.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Võite nüüd maha rahuneda, Rimis pole enam kilekotid tasulised.

Oi, nüüd surevad ju kõik kalad ära?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 31 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Veel 2 päeva tagasi võeti kottide eest raha. Sealsamas kassade lähedal rippusid riidest jubedad ja ilmetud tindipoti värvi turukotid hinnaks 16,50 euri.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 35 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina kasutan neid õhukesi kilekotte võileiva kaasavõtmiseks, autos prügikotina ja vetsus vajadusel. Samuti on hea maalt aiasaadusi kaasa võtta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

vetsus vajadusel.

Mida sa teed nende kilekottidega vetsus?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 32 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

vetsus vajadusel.

Mida sa teed nende kilekottidega vetsus?

Kasutatud hügieeni sidemed panen sisse, muidu jäävad haisema. Ei tühjenda prügikaste iga päev.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei saa ikka aru, kas Rimi loobus maailmapäästmisest ja nüüd lähebki maailm hukka Rimi pärast? Või misasja?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ju siis mõjus rahakotile, kui rahvas enam ostmas ei käinud. Mina nt ei läinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käisin ka viimasel ajal Prismas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu meelest on Rimi oma kilekotikampaaniaga teinud väga tänuväärset tööd. Aasta aasta järgi räägitakse sellest, kuidas eestlased tarbivad liiga vähe puu- ja köögivilju. Ja nüüd, kui väike kilekott (mis varem oli tasuta) maksab Rimis viis senti, on korraga iga kahe sammu järel mõni eestlane, kes TAHAKS osta iga päev endale kilo õunu / pirne / mullaseid kartuleid aga NÄE EI SAA, sest kilekoti eest ei jõua maksta!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu meelest on Rimi oma kilekotikampaaniaga teinud väga tänuväärset tööd. Aasta aasta järgi räägitakse sellest, kuidas eestlased tarbivad liiga vähe puu- ja köögivilju. Ja nüüd, kui väike kilekott (mis varem oli tasuta) maksab Rimis viis senti, on korraga iga kahe sammu järel mõni eestlane, kes TAHAKS osta iga päev endale kilo õunu / pirne / mullaseid kartuleid aga NÄE EI SAA, sest kilekoti eest ei jõua maksta!

Täitsa valesti oled kogu teemast aru saanud, aga ei viitsi nagu selgitama ka hakata, seda on eespool juba korduvalt tehtud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täitsa valesti oled kogu teemast aru saanud, aga ei viitsi nagu selgitama ka hakata, seda on eespool juba korduvalt tehtud.

Mulle ja paljudele teistele jällegi tundub, et sina pole asja pointist aru saanud ja vaatad asja ainult oma mätta otsast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis tänuväärset tööd ta tegi siis? Mu meelest kui ennem sõid eestlased vähe, siis nüüd tänu kilekotikampaaniale sõid ju veel vähem, sest jätsid ostmata kilekoti pärast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei näinud küll klientide vähenemist, pigem rohkem võrkkottide kasutamist!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oot, millised kauplused seda kampaaniat maailmamere päästmisega põhjendavad? Tark inimene teab, et see kilekotiteema on Euroopa Liidu õigusest tulenev nõue.

Rimi kampaania algas juba ta Rootsi emafirmast ICA Gruppen AB-st. Kuid kogu sellise silmakirjalikkuse kampaania tipp ongi see, et tehti tasuta kilekotikesed tasuliseks, kuigi juba hügieeni pärast on lahtiste toidainete pakendamiseks tasuta kilekotikesed lubatud. Samas ise müüvad tonnide viisi plastpakendatud tooteid a la paar kommikest plastpurgis.

“Alates 2020. aastast valmistatakse ühekordselt kasutatavad kohvitopsid, taldrikud, söögiriistad, kõrred ja vatipulgad paberist või muust looduslikust materjalist, mis ei lõpeta OOKEANIS plastikuna.”

https://www.rimi.ee/uudised/rimi-lopetab-uhekordsete-plasttoodete-muugi

Kes seda kraami sinna ookeani pillub? Balti riigid või?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täna küsiti küll 5 senti.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei näinud küll klientide vähenemist, pigem rohkem võrkkottide kasutamist!

Miks nad siis ära lõpetasid? Mind päriselt ka huvitab, miks nad lõpetasid maailmamere päästmise? Kuidas võib sellist asja teha, et täna päästad mereloomi ja siis ühel päeval lihtslat lõpetad selle? Või sai maailmameri juba puhtaks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tehku taara nupp, ei peaks mingi tuumateadus olema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina kasutan neid õhukesi kilekotte võileiva kaasavõtmiseks, autos prügikotina ja vetsus vajadusel. Samuti on hea maalt aiasaadusi kaasa võtta.

Kasutad neidsamu kilekotte, kuhu sa poes paned pesemata juur- ja puuviljad, võileibade pakendamiseks???

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kasutad neidsamu kilekotte, kuhu sa poes paned pesemata juur- ja puuviljad, võileibade pakendamiseks???

Juurviljade omi võileibade jaoks ei kasuta, need ju mullased. Aga kasutatud puuviljakottides ma küll probleemi ei näe. Ei tee kodus ka kõigile esemetele süvapuhastust, mis pesemata puuviljadega kokku puutuvad. Ja nn “võileiva” alla liigituvad ka kohukesed, jogurtitops jms, mida pole ilma kilekotikeseta alati meeldiv mööda käekotti taga ajada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah. Pole seni veel midagi juhtunud. Aga sina hoiad pesemata vilju võrkkotiga teiste ostude juures, kus võrgust kõik surmav saast läbi pääseb? Ja oled ikka veel elus?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks nad siis ära lõpetasid? Mind päriselt ka huvitab, miks nad lõpetasid maailmamere päästmise? Kuidas võib sellist asja teha, et täna päästad mereloomi ja siis ühel päeval lihtslat lõpetad selle? Või sai maailmameri juba puhtaks?

En plastansamling tre gånger större än Sverige flyter just nu runt mellan Hawaii och Kalifornien.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täiesti jaburaks läheb see Rimi kampaania..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täna läksin enda kilekotiga, ikka löödi kassas 5 senti. Ütlesin, et see on minu kilekott. Öeldi, aga kuidas tõestan? Siis tädi helistas kuskile, võeti ikka see 5 senti maha. Kas selline kamm on normaalne? Minu arust mitte.

Ma mingil hetkel ostsin Prantsusmaal olles sealsest toidupoest kilekoti (mitte väikese, aga selle suure, poe logodega) ja kassas tõmmati pärast selle läbilaskmist triipkood pastakaga läbi. Siis ma ei saanud aru, et mis värk, aga nüüd hakkan taipama… 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täna Sõpruse pst. Rimis olid siiski kilekotid tasulised, ehk olid enne lihtsalt triipkoodiga kotid otsa saanud. Meeldivaks üllatuseks märkasin, et seal oli lisaks iseteeninduskassadele ja puldisüsteemiga kassad. Väga positiivne muudatus!

Please wait...
Näitan 25 postitust - vahemik 241 kuni 265 (kokku 265 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Rimi oma kilekotikampaaniaga