Esileht Ajaviite- ja muud jutud Rimi salatit on ju täielik jama!

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Rimi salatit on ju täielik jama!

Postitas:
Kägu

Ma nii pettunud :S
Juhtusime minema Rimisse ja kahjuks polnud ajaliselt võimalik hakata mujale söögipoodi sõitma ja jäin lootma, et ehk on head salatid…
Ostsin sünnipäeva salatit ja peedisalatit… ma ei ole nii vastikuid salateid ennem söönud. Tavaliselt ostan sellised asjad ainult selverist. Eriti just see sünnipäeva nimeline salat, ma peale soola maitse ei tundnudki mitte ühtegi muud maitset 🙁
Täielik ämbrisse astumine. Igatahes meil neid keegi ei söönud ja lihtsalt viskasingi minema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Rimi salatit on ju täielik jama!

Ju siis polnud kõht ka väga tühi?
Ise olen ostnud nii rimist kui selverist ja kõlbab süüa küll, lausa ära pole midagi visanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

salatid……

Please wait...
Postitas:
Varjatud

Inimene pole kunagi millegagi rahul!
Ja mina arvan, et poesalatid on puhas kräpp, seepärast neid ei osta, vaid teen ise.
Kui mul mõnikord on nii kiire, et pole aega sööma minna, siis ostan mõnest kohvikust saiakesi ja ajab ka asja ära 😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei näe Selverite salatitega küll eriti märkimisväärset vahet, halvad on mõlemad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selveri salatite kohta ei oska öelda, aga kuna töötasin varem keskuses, kus oli toidupoeks Rimi, siis tean, et Rimi salatid on halvad. Hädaolukorras ostsin teinekord kartuli-muna salatit, see enamvähem kõlbas ja euroopa värske salat oli ka söödav.

Please wait...
Postitas:
Anahera

Kogu Rimi köök on täielik öök 🙂 Parim köök on Stockmannil 😉

Please wait...
Postitas:
maiiii

Õnneks elan Pärnus ja meil müüakse Rimis Lehe kohviku salateid, vot pole veel näinud pärnakat, kes seda ei sööks. Parimad salati meistrid:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei näe Selverite salatitega küll eriti märkimisväärset vahet, halvad on mõlemad.[/tsitaat]

Sama siin, mõlema poe salatid ei kõlba süüa. ainuke söödav salat on Prismas ja Stockis müüdav Usina sünnipäevasalat.

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Rimi salatit on ju täielik jama!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.