Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Kodunurk Rimis allahinnatud kleepsudega tooted

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Rimis allahinnatud kleepsudega tooted

Postitas:

See on väga tervitatav, et ka Rimi hakkas lôpuks müüma sama kuupäevaga aeguvaid tooteid allahinnatuna. AGA neid ei saa ju poest osta! Mina olen see klient, kes 100% kasutab ostupulti. Ja Rimis need puldid ei suuda skännida seda suurt oranži kleepsu (triipkoodi sellel). Saalitöötajad laiutavad käsi, tunnistavad, et see on sage probleem ja suunavad tavakassasse. Tule taevas appi! Ma ju sellepärast kasutangi pulti, et ei peaks seisma kassajärjekorras.
See ei ole üks-kaks korda, mil see on juhtunud. See on alatine probleem ja ma olen sellest Rimi klienditoele kirjutanud. Vastus mille sain, oli väga lakooniline – suunavad probleemi õigele inimesele. Njah, kuu aega ilmselt suunavad, sest selle aja jooksul pole need oranžid kleepsud piiksutatavaks saadud.

Vot selle teema vôiks Delfi meediasse lasta. Saaks ehk ka Rimi oma kleepsud korda.
Siinkohal kiidan Selverit ja ostan enamus toiduaineid (suures hulgas kollaste kleepsudega) just sellest ketist.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Prismaga sama teema. Pulti kasutades ei saa allahinnatud tooteid osta.

0
0
Please wait...
Postitas:

Ja Rimis need puldid ei suuda skännida seda suurt oranži kleepsu (triipkoodi sellel).

Aga kui minna sellisesse iseteeninduskassasse, kus kogu kaup tuleb skanneerida, kas seal see allahindluse värk töötab? Seal pole ka tavaliselt suurt saba.

+3
0
Please wait...
Postitas:

Huvitav, et meie oleme saanud küll skännida. Kas just igakord ei oska öelda, ei pannud tähele.

Äkki on poepõhine, kas nii ei või olla?

Mis pult teeb kui skännida ei saa? Meil kustus viimane kord ära, pagan teab mille pärast ja tuli uuesti alustada aga kõik oli ikka loetud.

+1
0
Please wait...
Postitas:

Pult ei tee selle oranži sildi skänneerimisel mitte midagi. Kõik muud tooted piiksutab ilusti.

Tallinn, Sõpruse pst Linnu tee Rimis.

+1
-1
Please wait...
Postitas:

Puldiga ei saa jah. Iseteeninduses saab. Ja kuna mul kadus kliendikaart ära, siis hakkasin üldse äpiga skännima, see saab nende allahindlussiltidega kenasti hakkama.

+2
0
Please wait...
Postitas:

äpiga saab neid skännida ja äpis on soodustused kõigis poodides ka näha

+1
0
Please wait...
Postitas:

kasutan samuti äppi , allahinnatud toodetega saab hästi hakkama. Mind häirib hoopis see et Rimi äpp ei otsi ise poodi üles kus parajasti asun. Teistel poekettide äpp otsib kenasti

0
0
Please wait...
Postitas:

kasutan samuti äppi , allahinnatud toodetega saab hästi hakkama. Mind häirib hoopis see et Rimi äpp ei otsi ise poodi üles kus parajasti asun. Teistel poekettide äpp otsib kenasti

äkki sul on äpp uuendamata? sest tegelikult otsib ta juba päris ammu ise õige poe üles.

0
0
Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Kodunurk Rimis allahinnatud kleepsudega tooted