Esileht Pereelu ja suhted Rimming-tagumiku lakkumine

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 153 )

Teema: Rimming-tagumiku lakkumine

Postitas:

Leian, et kogu see asi on enam kui jälk. Okse tuleb lausa peale, kui mõelda, et te lakute kodus oma meeste aanuseid. Rõve. Häbi ei ole endale peeglis otsa vaadata?

Häbi? Vastupidi! Seksikas muie tuleb näole, sest mitte ühegi seksuaalse tegevuse juures ei tee minu partner nii palju häält kui siis kui ma lakun….

Ilmselt naudiks ta seksi ka mehega ????

Üdini vale järeldus! Hetero mis hetero. Talle on muidu tehtud lähenemiskatseid meeste poolt. Tema kultuuritaust (Jamaika päritolu) ei toeta ka just väga meeste omavahelise seksi harrastamist: ta ütleb, et ta on “ära näita mulle” foob, ehk et ta aktsepteerib, et see on olemas aga tänaval omavahel suudlevaid mehi näha ei taha. Mina vaatan hea meelega!

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 24.10 02:27; 24.10 07:52; 24.10 09:45; 24.10 11:18; 24.10 12:53; 25.10 13:24; 25.10 13:29; 25.10 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei olnud kuulnud sõna “rimming”. teema tekitab jälestust ja rohkem ma seda ei ava.

ei olnud kuulnud sõna “rimming”. teema tekitab jälestust ja rohkem ma seda ei ava.

Jälle valetad, seekord lausa jäid konkreetselt vahele.

Sest perekoolis on tervelt 48 korda mainitud seda sõna. Isegi siit oleks kägu oma teadmised kätte saanud, kui tal silmaring muus osas väike on ja mitte miski talle huvi ei paku.

Teine asi on see, et 25 korda ilmselt avasid, ise erutusest hingeldamas, neli korda lausa kommenteerisid ja see trend jätkub sul….

P.S. Üks variant rimmingu vihkajate kohta on veel: nende partner pole mitte kunagi selle tegemiseks soovi avaldanud, sest inimene, kellele seda teha tahetakse, peab ka sealt kohast ilus olema.

Aga kõik ilmselt ei ole. Ja siis ongi viinamari nii hapu, nii hapu…

Kle sina kakalakkuja, palun pista oma “hapu viinamari” sinna samasse kohta. Suudad sa aru saada, et enamuse inimese jaoks on see sama jäle ja õõvastav, nagu oleks süüa suutäis s*tta?

+13
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.10 08:26; 24.10 12:46; 24.10 13:00; 24.10 16:27; 25.10 15:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Edu teile selle tegevusega, sooleparasiitide nakkused levivad suurepäraselt ainuüksi mustade käte suhu pistmisega, aga kui te sinna avause juurde lausa oma suu toote siis vähendade kõhuusside ja munade rändevaeva veelgi rohkem.

Jah, elu on ohtlik! Põhimõtteliselt, et mitte millessegi nakatuda, tuleks igapäevaselt elada steriliseeritud klaaspuuris…Me läheme korraks välja poodi leiva järele ja võime kohtuda kellegagi, kellel on gripiviirus…Otse loomulikult, kui ma enda ainukese partneriga kohtun ja ta mind suudlema hakkab, siis mu ainuke mõte on, et mis bakterid tal kõik võivad suus olla, millesse ta küll mind nakatab… Üleüldse, tal võib olla mingi peidetud viirus, mille olemasolu ta isegi veel ei tea… Seega, ei mingit füüsilist kontakti mitte kellegagi, ainult steriliseeritud klaaspuur…ja kui laste saamise eesmärgil seksida, siis kummiülikonnas ja kummikinnastega. Sobib?

Kas päriselt ka osad inimesed teemas, mis räägib enda partneri rahuldamisest, mõtlevad esimese asjana võimalike kõhuusside peale???

Mina räägin aiast ja sina aiaaugust. Las paarid teevad, mida soovivad, et oma seksuaalne nauding kätte saada, sellega pole mul probleemi.

Aga mis minus hämmastust tekitab on see, et lapsest peale õpetatakse meid puhtust hoidma, käsi pesema, eriti peale vetsutegevusi, räägitakse kõhuviiruste ja parasiitide levikust. Ja siis inimesed vabatahtlikult lähevad palja suuga kuskile avause juurde, millest tulevaid haigusi me igapäevase kätepesuga vältida püüame… no ei tundu loogiline. Oleks siis, et paneks mingi, ma ei tea, kile või kaitsme ette.

Aga tuleb välja, et nüüd olen mina hoopis süüdi, et julgesin tervise hoidmise teemadel sõna võtta.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.10 07:37; 24.10 13:08; 24.10 14:16; 24.10 17:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis minus hämmastust tekitab on see, et lapsest peale õpetatakse meid puhtust hoidma, käsi pesema, eriti peale vetsutegevusi, räägitakse kõhuviiruste ja parasiitide levikust.

Asi on nii, et kui see nakkus juba inimesel on, siis võivad pereliikmed selle temalt saada ka ükskõik mis muul teel. Üskõik kui hoolsalt sa käsi pesed pärast vetsus käimist – aga need munad jäävad ka riietele ja no kas sa siis pesu masinasse või kasti pannes tõesti alati ülihoolikalt käsi pesed?

Enamikel lääneriikide inimestel siiski ei ole sooleparasiite, seega pole põhjust partneri lakkumisest nakkust karta.
Küll aga on suhteliselt tõenäone saada parasiite keskkonnast – pesemata oma aia õunad, õuest tulnud lemmiklooma patsutamine, pärast mida ka ununeb käsi pesta, toiduga võivad nugiliste munad kaasa tulla, endal saabaste jalast võtmine või mahakukkunud mütsi üles tõstmine, jne, jne.
Kui nakkus peres kellelgi on (enamasti väikelastel), tuleb see välja ravida ja sel juhul antakse profülaktika mõttes ussirohtu kõigile. Täiskasvanud inimestel on seda haruharva ja enamasti on see asi sel juhul teada.

+3
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 24.10 11:15; 24.10 11:24; 24.10 13:24; 24.10 15:42; 24.10 16:35; 24.10 18:20; 24.10 22:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest neid erutab. Aga nad ise ei julge.

Jaa-jaa. Kellele pedofiiliateemad närvidele käivad, on salapedofiilid, see on ammu teada.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 23.10 23:46; 23.10 23:53; 24.10 10:16; 24.10 13:51; 24.10 13:53; 24.10 16:47; 25.10 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kle sina kakalakkuja, palun pista oma “hapu viinamari” sinna samasse kohta. Suudad sa aru saada, et enamuse inimese jaoks on see sama jäle ja õõvastav, nagu oleks süüa suutäis s*tta?

Nad ei saa sellest iialgi aru. Isegi kui neile selge paralleel tuua, ikka ei saa aru.
Kui pereelu alla ilmuksid järjest teemad näiteks pedofiiliast või kulinaarianurka teemad s-tasöömisest vastava pealkirjaga, oleks huvitav teada, kui kaua nad seda taluksid? Või tuleks neid kahtlustada salajases pedofiilias ja hirmsas himus sita järele, mida nad ise süüa ei julge. Ilmselt.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 23.10 23:46; 23.10 23:53; 24.10 10:16; 24.10 13:51; 24.10 13:53; 24.10 16:47; 25.10 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Edu teile selle tegevusega, sooleparasiitide nakkused levivad suurepäraselt ainuüksi mustade käte suhu pistmisega, aga kui te sinna avause juurde lausa oma suu toote siis vähendade kõhuusside ja munade rändevaeva veelgi rohkem.

Jah, elu on ohtlik! Põhimõtteliselt, et mitte millessegi nakatuda, tuleks igapäevaselt elada steriliseeritud klaaspuuris…Me läheme korraks välja poodi leiva järele ja võime kohtuda kellegagi, kellel on gripiviirus…Otse loomulikult, kui ma enda ainukese partneriga kohtun ja ta mind suudlema hakkab, siis mu ainuke mõte on, et mis bakterid tal kõik võivad suus olla, millesse ta küll mind nakatab… Üleüldse, tal võib olla mingi peidetud viirus, mille olemasolu ta isegi veel ei tea… Seega, ei mingit füüsilist kontakti mitte kellegagi, ainult steriliseeritud klaaspuur…ja kui laste saamise eesmärgil seksida, siis kummiülikonnas ja kummikinnastega. Sobib?

Kas päriselt ka osad inimesed teemas, mis räägib enda partneri rahuldamisest, mõtlevad esimese asjana võimalike kõhuusside peale???

Mina räägin aiast ja sina aiaaugust. Las paarid teevad, mida soovivad, et oma seksuaalne nauding kätte saada, sellega pole mul probleemi.

Aga mis minus hämmastust tekitab on see, et lapsest peale õpetatakse meid puhtust hoidma, käsi pesema, eriti peale vetsutegevusi, räägitakse kõhuviiruste ja parasiitide levikust. Ja siis inimesed vabatahtlikult lähevad palja suuga kuskile avause juurde, millest tulevaid haigusi me igapäevase kätepesuga vältida püüame… no ei tundu loogiline. Oleks siis, et paneks mingi, ma ei tea, kile või kaitsme ette.

Aga tuleb välja, et nüüd olen mina hoopis süüdi, et julgesin tervise hoidmise teemadel sõna võtta.

Üldiselt neid tegevusi ei tehta peale vetsutegevusi…ikka pestakse ennast väga korralikult puhtaks. Teine asi on see, et ei rimmingul, ega ka anaal- ja oraalseksil pole midagi pistmist pedofiilia ega zoofiiliaga, seega ka see paralleel pole eriti asjakohane, miks siia kraaksuma tulla. Pedofiilia ja zoofiilia ei ole enamasti vabatahtlikul kokkuleppel, ja need on selgelt seadusevastased, aga nii siin teemas, kui ma mõnes muus mõnesid kägusid erutavas teemas tehtavad on siiski poolte vastastikusel kokkuleppel. Need inimesed, kelle seksuaalelu hõlmab veidi suuremat ampluaad, kui misjonäripoos, ei ole kuidagimoodi aldimad pedofiiliale või zoofiiliale. Aga kuna vastastikune, mõlema poole nõusolekul toimuv seksuaalelu on suhte, seega ka pereelu lahutamatu osa, siis on täiesti ok seda teemat siia rubriiki ka teha.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.10 10:15; 24.10 14:07; 25.10 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis minus hämmastust tekitab on see, et lapsest peale õpetatakse meid puhtust hoidma, käsi pesema, eriti peale vetsutegevusi, räägitakse kõhuviiruste ja parasiitide levikust.

Asi on nii, et kui see nakkus juba inimesel on, siis võivad pereliikmed selle temalt saada ka ükskõik mis muul teel. Üskõik kui hoolsalt sa käsi pesed pärast vetsus käimist – aga need munad jäävad ka riietele ja no kas sa siis pesu masinasse või kasti pannes tõesti alati ülihoolikalt käsi pesed?

Enamikel lääneriikide inimestel siiski ei ole sooleparasiite, seega pole põhjust partneri lakkumisest nakkust karta.

Küll aga on suhteliselt tõenäone saada parasiite keskkonnast – pesemata oma aia õunad, õuest tulnud lemmiklooma patsutamine, pärast mida ka ununeb käsi pesta, toiduga võivad nugiliste munad kaasa tulla, endal saabaste jalast võtmine või mahakukkunud mütsi üles tõstmine, jne, jne.

Kui nakkus peres kellelgi on (enamasti väikelastel), tuleb see välja ravida ja sel juhul antakse profülaktika mõttes ussirohtu kõigile. Täiskasvanud inimestel on seda haruharva ja enamasti on see asi sel juhul teada.

Ei, siin sa eksid. Sooleparasiidid on väga levinud, täpset numbrit ma ei mäleta aga see oli ikka päris suur, äkki lausa 50%. Ja muide, kui rääkida üleüldises pildis neist haigustest, mis eestlasi kimbutavad, siis me ei saa end nii lihtsalt lääneriikide hulka arvata, meil on veel tublisti arenguruumi.

Kui tulla tagasi teema juurde, siis sinu loogikale ei saa ma ikka veel pihta. Sa arvad, kuna meid ümbritsevad mitmed riskid siis võib käega luua ja kõike teha, mis pähe tuleb? Minu loogika ja ka tõenäosusteooria ütlevad, et mida rohkem on soodsaid tingimusi, seda suuremaks muutub ka tõenäosus.

Aga jah, rohkem ei viitsi sellel teemal vaielda, tehke, mis tahate. Aga ärge proovige jätta muljet, et tegemist on tervisele ohutu tegevusega. Sinna ma tahtsingi jõuda oma pika jutuga.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.10 07:37; 24.10 13:08; 24.10 14:16; 24.10 17:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa-jaa. Kellele pedofiiliateemad närvidele käivad, on salapedofiilid, see on ammu teada.

Seda ma ei kahtlustaks. Sest teada on, et pedofiilia on karistatud ja keelatud teema ning need vaatavad ilmselt hoolikalt, mida suust välja ajavad.
Vanglahirm ju.

Aga see “sealt” lakkumine pole keelatud ja kui mõlemad nõus ja tahavad, siis lausa tervitatav.
But it takes two to tango ja see teine on ilmselt leidmata.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 24.10 00:17; 24.10 10:46; 24.10 11:23; 24.10 11:57; 24.10 12:52; 24.10 14:43; 24.10 17:00; 25.10 10:43; 25.10 10:56; 25.10 11:53; 25.10 13:57; 25.10 15:10; 25.10 18:53; 26.10 23:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle on tehtud paari mehe poolt, ise olen teinud ainult praegusele mehele. Lihtsalt kuidagi suuseksist ükskord läks sujuvalt sinna üle, talle väga meeldis ja nüüd vahel teengi. Varem pole isegi mõelnud, et kellelegi teha, aga varem pole ka nii armunud olnud nii, et äkki siis seal on mingi seos 🙂 Keegi siin võrdles seda tüki sita söömisega.. no ma ei tea, saada oma mees vahel pesema ka siis kui ta ise ei taipa minna, isegi kui rimming ei huvita, siis lihtsalt hügieeni huvides või nii.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tulla tagasi teema juurde, siis sinu loogikale ei saa ma ikka veel pihta. Sa arvad, kuna meid ümbritsevad mitmed riskid siis võib käega luua ja kõike teha, mis pähe tuleb? Minu loogika ja ka tõenäosusteooria ütlevad, et mida rohkem on soodsaid tingimusi, seda suuremaks muutub ka tõenäosus.

Pesemine on tõepoolest võtmesõna. Pesemata alakehale ei läheneks ju traditsioonilisemate tegevustega ka.
Üldse, kus sinu jaoks see piir jookseb? Suhu võtad vahel mehel? Ka sel viisil võib parasiitide mune saada, kui on, mida saada. Mina väidan, et kui kaks inimest üksteise alakeha lähivaadetega hästi tuttavad on, siis hoolitsevad nad oma tervise ja hügieeni eest hoolikamalt kui need, kes teevad kõike silmad kinni ja teki all.

Mis muusse puutub – seks on üldse üks ohtlik asi. Infarkte on ka seksi käigus saadud.

Autosõit on kohe eriti ohtlik asi, kas sa seetõttu loobud autosõidust? Ei, sa lihtsalt liigud enda meelest õigesti ja arvad, et ohud on sellega kõrvaldatud.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 24.10 11:15; 24.10 11:24; 24.10 13:24; 24.10 15:42; 24.10 16:35; 24.10 18:20; 24.10 22:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tulla tagasi teema juurde, siis sinu loogikale ei saa ma ikka veel pihta. Sa arvad, kuna meid ümbritsevad mitmed riskid siis võib käega luua ja kõike teha, mis pähe tuleb? Minu loogika ja ka tõenäosusteooria ütlevad, et mida rohkem on soodsaid tingimusi, seda suuremaks muutub ka tõenäosus.

Pesemine on tõepoolest võtmesõna. Pesemata alakehale ei läheneks ju traditsioonilisemate tegevustega ka.

Üldse, kus sinu jaoks see piir jookseb? Suhu võtad vahel mehel? Ka sel viisil võib parasiitide mune saada, kui on, mida saada. Mina väidan, et kui kaks inimest üksteise alakeha lähivaadetega hästi tuttavad on, siis hoolitsevad nad oma tervise ja hügieeni eest hoolikamalt kui need, kes teevad kõike silmad kinni ja teki all.

Mis muusse puutub – seks on üldse üks ohtlik asi. Infarkte on ka seksi käigus saadud.

Autosõit on kohe eriti ohtlik asi, kas sa seetõttu loobud autosõidust? Ei, sa lihtsalt liigud enda meelest õigesti ja arvad, et ohud on sellega kõrvaldatud.

Aga kus sinu piir jookseb? Kakaauku lakud, mis veel teed?

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.10 08:26; 24.10 12:46; 24.10 13:00; 24.10 16:27; 25.10 15:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kus sinu piir jookseb? Kakaauku lakud, mis veel teed?

Vasta sa enne minu küsimusele, siis vastan mina sulle.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 24.10 11:15; 24.10 11:24; 24.10 13:24; 24.10 15:42; 24.10 16:35; 24.10 18:20; 24.10 22:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma lastele annate siis ka musi selle suuga, millega enne olete mehe pärakut lakkunud?
Õõvastav, et te ise ei saa aru kui haige see on …

+6
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 24.10 00:33; 24.10 10:48; 24.10 11:23; 24.10 12:36; 24.10 16:39; 25.10 15:32; 25.10 16:02; 05.11 17:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda ma ei kahtlustaks. Sest teada on, et pedofiilia on karistatud ja keelatud teema ning need vaatavad ilmselt hoolikalt, mida suust välja ajavad.
Vanglahirm ju.

Nojah, ja sellepärast nad mõistavadki pedofiiliat hästi valjusti hukka. Vähemalt nii kõneleb mõne käo loogika. Homode kriitikud on salahomod, rimmingu jälestajad on salaperselakkujad ja pedofiilide vaenajad on salapedofiilid – viinamarjad on hapud, nagu siin üks kägu väljendas oma tsunfti vaateid.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 23.10 23:46; 23.10 23:53; 24.10 10:16; 24.10 13:51; 24.10 13:53; 24.10 16:47; 25.10 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi siin võrdles seda tüki sita söömisega.. no ma ei tea, saada oma mees vahel pesema ka siis kui ta ise ei taipa minna, isegi kui rimming ei huvita, siis lihtsalt hügieeni huvides või nii.

See on tegelt isegi jubedam teema (kui rimming), et paljudel kägudel mehed kodus ei pese ennast.
Ilmselt sellest ka see kaka teema on võetud.
Teised käod, kes mehega tunnikese kuskil spas vedelevad ja pärast duši alt läbi käivad, no pole see kaka ju mõeldav.

Aga eks need kaka-käod ka samad, kes kunagi suuseksi ei tee.
Pesemata mehe puhul on see arusaadav. Aga normaalne naine ei magaks sellisega ühes toas ka mitte, kooselust rääkimata.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 24.10 00:17; 24.10 10:46; 24.10 11:23; 24.10 11:57; 24.10 12:52; 24.10 14:43; 24.10 17:00; 25.10 10:43; 25.10 10:56; 25.10 11:53; 25.10 13:57; 25.10 15:10; 25.10 18:53; 26.10 23:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pesemine on tõepoolest võtmesõna. Pesemata alakehale ei läheneks ju traditsioonilisemate tegevustega ka.
Üldse, kus sinu jaoks see piir jookseb? Suhu võtad vahel mehel? Ka sel viisil võib parasiitide mune saada, kui on, mida saada. Mina väidan, et kui kaks inimest üksteise alakeha lähivaadetega hästi tuttavad on, siis hoolitsevad nad oma tervise ja hügieeni eest hoolikamalt kui need, kes teevad kõike silmad kinni ja teki all.

Mis muusse puutub – seks on üldse üks ohtlik asi. Infarkte on ka seksi käigus saadud.

Autosõit on kohe eriti ohtlik asi, kas sa seetõttu loobud autosõidust? Ei, sa lihtsalt liigud enda meelest õigesti ja arvad, et ohud on sellega kõrvaldatud.

Mis infarktid, mis autosõit? Neid näiteid võib tuua lõpmatul hulgal, jääme ikka ühe teema juurde.

See pole siinkohal oluline, kas mõni asi on sobilik või nauditav – arusaadav, et igal paaril on omad eelistused! – minu point on hoopis selles, et konkreetne tegevus ei ole tervise seisukohast kuigi arukas.

Rooja kaudu levivad igasugused koledad haigused, pasanteeriad, bakteriaalsed nakkused ja parasiidid. Kui sinna algallika juurde viia oma suu siis seda lühem on nakkuse teekond ja seda suurem on tõenäosus endale midagi külge saada. See on fakt ning ma ei mõista, miks selle tunnistamisest välja üritatakse vingerdada. Ma mõistan, et sinu jaoks on antud tegevus riski väärt ja las siis olla nii.

Siinses teemas olev arutelu meenutab ühte politseikroonika-taolist saadet, kus üks põhjakäinud jota tempe tegi. Kui tema käest küsiti, et miks ta joob nii palju, siis ta vastas: “Sest tervena surra oleks ju narr!” Paistab, et see on lausa teatud inimeste deviisiks.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.10 07:37; 24.10 13:08; 24.10 14:16; 24.10 17:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise teinud ei ole, ei kutsu tegema.
Mulle on tehtud, aga mulle ei paku see mitte midagi, ilmselt mul ei ole seal närve lihtsalt. Käe suudlemine on ka erutavam.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enda näitel: käin sisuliselt iga kord seksides keelega oma naise pepuaugust üle. Kasvõi põgusalt. Ja nii juba aastaid. Siiamaani pole olnud mingeid tervisekaebusi. Ilmselt on aidanud see, et mu naine pesebki sealt suurema põhjalikkusega.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.10 09:33; 24.10 18:01; 24.10 22:50; 25.10 13:31; 25.10 15:34; 07.11 05:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu point on hoopis selles, et konkreetne tegevus ei ole tervise seisukohast kuigi arukas.

Rooja kaudu levivad igasugused koledad haigused, pasanteeriad, bakteriaalsed nakkused ja parasiidid.

Minu point on selles, et tervise seisukohast ei ole väga paljud igapäevased tegevused kuigi arukad, aga ikka tehakse.

Mis puutub sellesse, et rooja kaudu bakterid… sa ei tea bakteritest, eriti sümbiootilististest, ikka kohe mitte midagi. Kui inimene on terve, ei tule sealt mingeid patogeene. Kui inimesed on kaua koos elanud, on nende soolestiku mikrobioota niikuinii ühtlustunud. Kui kaaslasel on nt kõhugripp peitefaasis, saad sa selle temalt juba koos elamise tõttu nii ehk teisiti, see on pealegi viiruslik.

Parasiitide munad on küll võimalik oht, ent neidki on esiteks pesemata puuviljadest palju tõenäosem saada ja teiseks, kui inimene ise ennast altpoolt peseb, siis ei ole seal urruaugu ümber mitte mingit rooja ega mune, johhaidii. Kui ei pese, siis võid sa need parasiidid saada temalt ka ilma rimminguta. Vaat see on fakt, mille tunnistamisest sa kõrvale vingerdad.

+8
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 24.10 11:15; 24.10 11:24; 24.10 13:24; 24.10 15:42; 24.10 16:35; 24.10 18:20; 24.10 22:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore, et siin natuke kogenumad ka julgevad sõna võtta. Soovitage mingit head libestit anaalmaailmaga tutvumiseks. Siiani katsetatud toimivad kuidagi liiga lühiajaliselt.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma siinkohal pean küll ütlema, et ei ole mõtet tõmmata võrdusmärki mingi ühe kindla seksuaalse tegevuse ja kogenud või seksuaalselt kuidagi pädev või julge olemise vahele. Teoreetiliselt on selle ühe kindla kogemuse saamise võimalus olemas ka elu esimesel vahekorral.

Eelistused on igaühel erinevad ja minule näiteks on vastumeelt mõte anaalseksist. Võibolla seetõttu, et mul on kaks ränka lahkliha rebendit sünnituste tagajärjel ja sellest jäänud armkude põhjustab muidki probleeme. Ei saa ka tõmmata võrdusmärki anaalseksi ja rimmingu vahele.

Kui me nüüd huvitavamate seksuaalpraktikate teemat laiemalt käsitleme, siis minule meeldib näiteks vabaõhuseks, eriti, kui seda saab teha veekogus. Olen aga enda suureks üllatuseks kuulnud, et just see vees seksimise osa on mõnedele inimestele vastumeelt. Näed siis, õpid kuni elad.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 24.10 11:15; 24.10 11:24; 24.10 13:24; 24.10 15:42; 24.10 16:35; 24.10 18:20; 24.10 22:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peatage maakera, ma tahan maha minna…

Hahhaaa, loe mis seksimänge keskajal harrastatud ja saad kohe aru et praegu ikka väga ok veel ????

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on nt eesnäärmemassaž täiesti tundmatu ala. Kuidagi nagu tabuteema (võib-olla põhjusega?), seetõttu pole ma ise veel proovinud, kogenud. On siin mehi, kes on proovinud nt anaalvibraatorit? On see väärt kogemus? Sellise tegevuse plussid, terviseriskid?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.10 09:33; 24.10 18:01; 24.10 22:50; 25.10 13:31; 25.10 15:34; 07.11 05:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise küll ei ole teinud ega teeks, vist. See peaks ikka väga väga suur armastus olema kui ma midagi sellist oleks nõus tegema. Endale ei laseks kindlasti teha. Õäkk.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sooleparasiitide nakkused

Soovitan arstile pöörduda, kui partneril sooleparasiidid on – partneril muidugi ennekõike. See pole kuidagimoodi normaalne ega tavaline, et inimesel ussid on.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sooleparasiitide nakkused

Kokkuvõtvalt võib siis vist öelda, et ühel kolmaniku kägude meestel on sooleparasiidid, mida nad ei taha kuuldagi, et ravima hakkaks; ühel kolmandkukul mehed ei pese end korrapäraselt (need on need, kes kakast seal räägivad; ju nad siis on kursis ja pesevad neid pruuni triibuga alukaid korrapäraselt) ja kolmandik siiski mingil määral harrastab rimmingut.

Ehk siis on selgunud, et tervisekäitumine ning hügieen on hoopis need probleemid, mis inimesi vaevavad.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 24.10 00:17; 24.10 10:46; 24.10 11:23; 24.10 11:57; 24.10 12:52; 24.10 14:43; 24.10 17:00; 25.10 10:43; 25.10 10:56; 25.10 11:53; 25.10 13:57; 25.10 15:10; 25.10 18:53; 26.10 23:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ühel kolmaniku kägude meestel on sooleparasiidid, mida nad ei taha kuuldagi, et ravima hakkaks; ühel kolmandkukul mehed ei pese end korrapäraselt (need on need, kes kakast seal räägivad; ju nad siis on kursis ja pesevad neid pruuni triibuga alukaid korrapäraselt) ja kolmandik siiski mingil määral harrastab rimmingut.

Oh ja kui vaid neid parasiite ja triipe poleks, harrastaksid kõik rimmingut. Unista edasi. Seda teevad siiski vaid mõned.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 23.10 23:46; 23.10 23:53; 24.10 10:16; 24.10 13:51; 24.10 13:53; 24.10 16:47; 25.10 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh ja kui vaid neid parasiite ja triipe poleks, harrastaksid kõik rimmingut. Unista edasi. Seda teevad siiski vaid mõned.

Mis sellest rimmingust ikka unistada, kel sobib see harrastab ja kogu lugu.

Aga enese tervisele mõtlevast Eesti mehest, sügeleva tagumiku puhul arstile pöördub ning kes ennast IGA PÄEV pärast hommikust nr. kahelkäiku duši all end pseb, võib ju ikka unistada.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 24.10 00:17; 24.10 10:46; 24.10 11:23; 24.10 11:57; 24.10 12:52; 24.10 14:43; 24.10 17:00; 25.10 10:43; 25.10 10:56; 25.10 11:53; 25.10 13:57; 25.10 15:10; 25.10 18:53; 26.10 23:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sooleparasiitide nakkused

Kokkuvõtvalt võib siis vist öelda, et ühel kolmaniku kägude meestel on sooleparasiidid, mida nad ei taha kuuldagi, et ravima hakkaks; ühel kolmandkukul mehed ei pese end korrapäraselt (need on need, kes kakast seal räägivad; ju nad siis on kursis ja pesevad neid pruuni triibuga alukaid korrapäraselt) ja kolmandik siiski mingil määral harrastab rimmingut.

Ehk siis on selgunud, et tervisekäitumine ning hügieen on hoopis need probleemid, mis inimesi vaevavad.

Perekoolis on paar kasutajat, vanemad naisterahvad ja nad lendavad nagu kärbsed kohale kui mingi teema on seksist.

Siis on paar kasutajat, kes luiskavad alati mingi jama kokku nagu see kellel rimmingu jaoks lausa Jamaicalt pärit mees.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 23.10 22:58; 25.10 11:16; 25.10 12:09; 25.10 14:20; 26.10 14:32; 26.10 16:23; 26.10 17:09; 26.10 17:28;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 153 )


Esileht Pereelu ja suhted Rimming-tagumiku lakkumine