Esileht Pereelu ja suhted Rimming-tagumiku lakkumine

Näitan 11 postitust - vahemik 91 kuni 101 (kokku 101 )

Teema: Rimming-tagumiku lakkumine

Postitas:
Kägu

Perselakkuja avaldab arvamust…

Ega see v..tutrukkijast kehvem ei ole…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Väga haige teema ikka.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Teen alati rimmingut naistele. Mulle meeldib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seksi ajal tagumiku lakkumine on nagu põsemusi naisele, kui ta töölt koju jõuab – viisakas ja ilus žest, et sa teda armastad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Seksi ajal tagumiku lakkumine on nagu põsemusi naisele, kui ta töölt koju jõuab – viisakas ja ilus žest, et sa teda armastad.

On jah. Ja näiteks 2. jaanuaril, kui lähed tööle ja kolleegidele head uut aastat soovid, võiks ju ka nii teha, seline viisakas ja ilus žest, et hoolid oma töökaaslastest.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minuarust inimesed, kes sexis mingit extreemi harrastavad (sh pissi-kakamängud)näevad väga teistsugused välja ja mitte hea mõttes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minuarust inimesed, kes sexis mingit extreemi harrastavad (sh pissi-kakamängud)näevad väga teistsugused välja ja mitte hea mõttes.

täitsa lollakas 😀 Kuidas siis näeb välja keegi, kes teeb oma partnerile rimmingut võrreldes sellega, kellele meeldib golden shower, kui küsida tohib?! 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

On ette tulnud ja ilmselt ka tulevikus. Mehena naudin, naisel on pigem kõdi.
Vesi on olemas ja maksab 2 euri kant.

Please wait...
Postitas:
Keilakrahvinna

Ma muutun juba paljalt mõttest, et mees palub mu keset seksi “kallis kas sa lakuksid mu tagumikku” frigiidseks. See pole mees vaid kapis olev gay. Täiesti 100%.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma muutun juba paljalt mõttest, et mees palub mu keset seksi “kallis kas sa lakuksid mu tagumikku” frigiidseks. See pole mees vaid kapis olev gay. Täiesti 100%.

Seal võib vabalt ka see teema olla, et Keila Krahvile ongi sattunud frigiidne naine.

Sest need seksuaalselt aktiivsed ja suurema libiidiga naised ei ootagi sinnamaani, et mees tuleks midagi küsima. Vaid need asjad on juba enne küsimist kõik ära tehtud.

Kindlasti pole ju sinu peres olnud ka situatsiooni, et mees näiteks käis duši all, toimetab hommikusööki tehes köögis ja naine lihtsalt kukub tema ette põlvili…?
Et mehele suuga teha, teadagi mida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Suurematele rimmingu gurmaanidele on eriti mokkamööda see, kui keset rimmingu üks kärts peeru lastakse. See annab asjale oluliselt vürtsi juurde:)

Please wait...
Näitan 11 postitust - vahemik 91 kuni 101 (kokku 101 )

Esileht Pereelu ja suhted Rimming-tagumiku lakkumine