Esileht Lapse ootamine Rindade lekkimine

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Rindade lekkimine

Postitas:
Kägu

Tere,

Millal teil on raseduse ajal hakkanud rinnad lekkima? Kas teil on hakkanud korraga mõlemad rinnad lekkima või vaid üks? Kas kasutate rinnapatju või midagi muud sellisel juhul?

Mul hakkas parem rind lekkima ~2 nädalat tagasi (~28 raseduse nädalal) ja lekkib paremast rinnast. Vahepeal mitu päeva järjest ja mõni päev mitte kordagi. Vasak rind ei tee nagu midagi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul hakkas parem rind lekkima 20ndal nädalal. Ostsin padjad, aga olen korra kasutanud, sest leke pole nii suur. Rinnahoidja sees on aegajalt näha plekki, aga kuna see leke pole igapäevane siis pole näinud vajadust padjakesi veel kasutada. Vasak rind ei ole lekkinud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei lekkinudki ennem kui laps sündis ja selle imetamise korda sai. Võib olla küll ebameeldiv, aga samas ei ole pärast sünnitust muret, et piima pole. Mul hakkas tulema alles peale 5 päeva pusimist…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei lekkinud raseduse ajal üldse. Lekkis siis, kui piima hakkas tekkima algul ja palju. Kuna olin kodune, siis kasutasin imetamisrinnahoidjaid, neil äkki olid padjad ka vms sees, mis ei lasknud päris läbi lekkida. Pessu panin tihedalt neid.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei jätnud meelde kunas lekkima hakkasid, kuid ikka üsna pikalt enne sünnitust, võis ka sinna 28 nädala kanti jääda isegi. Alguses lekkis pigem üks, kuid mingist hetkest mõlemad. Midagi otseselt ei teinud, kandsin nagunii kerge polstriga rinnahoidjat. Voodipesu vahetasin lihtsalt sagedamini.

Lapse sündides oli tõesti ternespiima kohe palju ning ka päris piim tekkis kiiresti.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Korra lekkis ühest rinnast 37.nädalal

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Esimesega ei lekkinudki raseduse ajal.

Teisega lekkis mõned üksikud korrad, muidugi koosoleku ajal, aga ünneks rinnahoidja enda polsterdusest piisas 😀

Kolmandaga ka polnud lekkeid raseduse ajal.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rumal küsimus, aga kas rindade varase lekkimise ja enne 40 nädalat sünnitamise vahel on seost?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rumal küsimus, aga kas rindade varase lekkimise ja enne 40 nädalat sünnitamise vahel on seost?

Kiire guugeldamine viitas, et pigem ei ole. Kuigi ternespiima pumpamine vist aitab oksütotsiini toota, mis kokkutõmbeid põhjustab (seega ei tohiks riskiraseduse korral pumbata). Minul lekkis üsna varakult, kuid sünnitasin 2 nädalat pärast algset tähtaega esilekutsumisega. Ja enne haiglasse minekut proovisin meelitada pikkade jalutuskäikude, seksi ja kuuma vanniga.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga miks üldse peaks ternespiima enne sünnitust pumpama?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mõlema rasedusega lekkinud alates ca 13.nädalast. Paremast rohkem kui vasakust. III trimestriks on asi juba nii hull, et rinnapadjad vettivad läbi. Magan öösel nii, et rätik on all, rinnahoidjaid ei kanna. Rinnapatjade asemel lõikan selle väiksema hügieenisideme pooleks ja panen kummagi poole rinnahoidjasse, sest need imavad 10x paremini 🙂

0
0
Please wait...

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Lapse ootamine Rindade lekkimine